Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53001) csurenzoo válasza Vanir (#52996) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Szépen reprezentáltad a random 5.-ket a 4-es premade mellé :D

(#53002) Mclovin válasza Nxn908xxx (#52998) üzenetére


Mclovin
senior tag

'amolyan tesztféle gyanánt only solo mm'... Sikerült levonni a lenyeget latom... Azert csinalom ezt mert anno paran irtak, hogy jobbak, mint az adott rangjuk, megsem tudnak meglepni egy szintet valami indok miatt (legfőképp mert, mivel soloznak). Senki nem sírt, ezek ténykölések voltak. Remelem örülsz hogy megtaláltad a kákán a csomót.. :U

[ Szerkesztve ]

(#53003) had423


had423
aktív tag

Escape vs ENCE kinguin döntő 10k $-ért ma este 9-kor. :)

(#53004) Zomb€€


Zomb€€
őstag

flusha clutch-csa (jaj) eleg nagy vitat inditott redditen. Velemeny?
Allitolag mar oszlott a smoke es megjelent flamie a radaron.

http://oddshot.tv/shot/esl-csgo-20160419192633571

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53005) luk88


luk88
tag

(#53006) kuLi_ válasza luk88 (#53005) üzenetére


kuLi_
tag

gr8 b8 m8

Ez itt a reklám helye.

(#53007) atee válasza Zomb€€ (#53004) üzenetére


atee
őstag

Èrdekes mindenkèpp... Kíváncsi leszek a vègső konklúziòra.

D-day 2002-01-04 01:54

(#53008) jonnyjoker01 válasza luk88 (#53005) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Csak észrevették :DDD

Üdv. Johnny

(#53009) regener válasza luk88 (#53005) üzenetére


regener
veterán

A legdurvább ebben hogy akár igazi csgl bot is próbálkozhat így, majd egyszerűen letagadják hogy az övéké.

[ Szerkesztve ]

(#53010) luk88 válasza regener (#53009) üzenetére


luk88
tag

Elképesztő, micsoda ocsmány emberek léteznek a földön.

(#53011) ReFleXx válasza Zomb€€ (#53004) üzenetére


ReFleXx
addikt

siman eltudom kepzelni hogy csak ugy random belelott parat a fustbe es bejott , eloferdul az ilyen.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53012) szebe válasza Zomb€€ (#53004) üzenetére


szebe
őstag

Amikor oszlik a füst (de párszor még telifüstön is), megjelenik radaron az ellenfél néha. Nekem legitnek tűnik.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53013) edgR válasza ReFleXx (#53011) üzenetére


edgR
őstag

Visszahúzza a célkeresztet oda, ahol lelőtte. Ilyet csaló nem nagyon csinálna szerintem, ez - legalábbis nekem - azt mutatja, hogy még ő is meglepődött.

(#53014) sensejke válasza edgR (#53013) üzenetére


sensejke
aktív tag

Nekem csak az a fura, hogy nem tunkolja a füstöt....

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#53015) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Na'Vi felbukott rank1-re htlvorgon lol
fnatic meg esett 2-t a kihagyasok miatt.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53016) Ochocinco46 válasza ReFleXx (#53015) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

ennek örömére meg is alázta őket 16:3-ra a G2 :D

[ Szerkesztve ]

(#53017) ReFleXx válasza Ochocinco46 (#53016) üzenetére


ReFleXx
addikt

az még hagyján, de az a flipside is megrektelte oket cbble-nm akiket meg a dignitas rektelt meg ezen a mapon.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53018) szebe válasza ReFleXx (#53015) üzenetére


szebe
őstag

Ennek örömére skippelik gfinity-t :D
Nem csodálom ha egy-egy csapat skippel lanokat, elég sűrű lett a program.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53019) ReFleXx válasza szebe (#53018) üzenetére


ReFleXx
addikt

annyi lan van mar hogy valogatnak :D

Vicces valogatas legutobbi dreamhackrol, Zeuson besirtam, csak most lattam :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53020) Xero


Xero
nagyúr

Ha jól adja Mirage-on. :B

Smurf ugyan, de az utóbbi időben heti 5-6 meccsre van időm összesen, így erre is büszke vagyok. :P
Utána persze Infernon meg sehogy sem adta. :(

[ Szerkesztve ]

(#53021) po1son válasza Ochocinco46 (#53016) üzenetére


po1son
addikt

Sokra mennek vele online, ha offline meg kikapnak minden csapattól.
Scream többet lőtt ezen az egy mapon a navi ellen, mint egész malmö lanon... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#53022) Ochocinco46 válasza po1son (#53021) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

nyilván navi szempontból értettem, mindegy h ki verte meg őket.
Semmler pedig szépen megünnepelte a 420-at, vagy legalábbis volt néhány fél percen át tartó nevetése :D

(#53023) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Nevez barki innen a Lenovo Y kupara?
kuli_ majd irom hova küldheted a söröket :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53024) Mezcal válasza Xero (#53020) üzenetére


Mezcal
addikt

Lemegyek már én is kalába smurfolni, aztán majd dobok képet és azt is elárulom, hogy élveztem-e. Jó?:)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#53025) bbdzyx válasza Mezcal (#53024) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Már megint kezded?

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#53026) Vanir válasza Mezcal (#53024) üzenetére


Vanir
veterán

Topkek.exe

[ Szerkesztve ]

(#53027) szebe


szebe
őstag

Inkább csemegézzetek csgo infografikát (via kodi fb). (Ki meri képként beszúrni? ;] )

Azért krimz 81 1v1-e ~70%-os hatékonysággal nem sima :U

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53028) Arkennys válasza bbdzyx (#53025) üzenetére


Arkennys
addikt

nézd már el neki, mivel utóbbi kb két hétben 5 enemyből legalább kettő ilyen 100-200 órás getright, és ez kicsikét frusztráló (együtt szoktunk menni). De mindegy, úgyis a topok-gestapót fogod képviselni továbbra is. Csak el ne felejtselek majd énis leszólni, ha következőleg bármit is írsz, tényleg akármi is lesz az.

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53029) vzsryl válasza Mezcal (#53024) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Mindkét accountja LEM, vagy a main talán SMFC, de az már nem oszt nem szoroz. Nekem is mindkettő LEM. Büdös csicska smurfösök.
Agyam eldobom...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53030) Xero válasza Mezcal (#53024) üzenetére


Xero
nagyúr

Mainem smfc. Ezek szerint mg vagy dmg vagy? :)

(#53031) Arkennys válasza vzsryl (#53029) üzenetére


Arkennys
addikt

Olvasd el amit írtam, mielőtt tovább ironizálsz a dolgon :) így érthetőbb kicsit, nem?

(+ honnan tudjuk mi a mainje? :D Én sem bújom folyamatosan a fórumot, és lövésem nem volt róla.)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53032) vzsryl válasza Arkennys (#53031) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem írtam neked semmit, és abszlút irreleváns számomra a hsz-od. A lényeg, hogy egy smurf LEM rangon nem oszt nem szoroz, még akkor sem, ha netán GE a main. Nekem pl. most két hétig LE volt csak a mainem, a smurf meg LEM. Tehát a logika alapján mocsok voltam, hogy úgy játszottam a fő accomon... Vagy megbocsájtható, mert azon van 3800 órám, amiből mellesleg kb. 2000 óra idle a tradelés miatt.
Rendes mindfuckot toltok, mert nem tudtok szabadulni a begyöpösödött felfogáson, hogy a smurf=antikrisztus.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53033) Vanir válasza Arkennys (#53028) üzenetére


Vanir
veterán

Mi oktober ota nem tudjuk meglepni SMFC-rol a Globalt, es megsem oltom a topikba posztolokat, pedig hidd el, hogy kicsit tobb csaloval talalkozunk azon a rangon mint ti.

(#53034) Arkennys válasza vzsryl (#53032) üzenetére


Arkennys
addikt

Nekem nem, de nem volt nehéz összekapcsolni, hogy mire reagáltál, hát gondoltam, elmondom az ezen való mérgelődés okát. Ha már fórum, és nyílt eszmecsere a lényege alapon...

Most mondjam, hogy az írt magyarázat sem releváns, mert nem erről volt szó? Hanem a tényleg ordítóan smurf accosok ármádiájával? Szerintem sejthető, hogy nem a kemény egy ranggal lejjebbi smurfokon örömködünk, mégis úgy kapod magadra te is ezt az inget, mintha rád szabták volna. ;]

vanir: nem igazán rangfüggő a csalás, sheriffben is rohadt sok van. Nem nagyon látsz bele, miket kapunk, így erről nem nagyon tudsz nyilatkozni (kb mint egy randomgenerátor, annyira kiszámítható). És nagy oltás volt az a két sor. Legközelebb hátha csak rajongói kommentek jönnek egy smurf plusz sok frages megosztott kép mellé, hisz nehogymár.

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53035) Vanir válasza Arkennys (#53034) üzenetére


Vanir
veterán

Eleg sokaig mozogtam DMG-LE-LEM rangon, de miota megleptem a Supremet azota haromszor annyi ember kapott mar VAC vagy OW bant a Vacstatusomrol... Ennyit errol. Mellesleg nem kell reagalni a smurf kepekre ha zavar es kesz.

(#53036) vzsryl válasza Arkennys (#53034) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szidta a smurföst, akinek kb. ugyanaz a rangja, mint a main. Ilyenért már én is kaptam beszólást.
Hidd el, nem tehetünk róla, hogy annyi a tudásod a játékban, amennyi, és emiatt képtelen vagy feljebb lépni, illetve nem bírod elviselni, ha netán egy smurf belő. Engem is belőtt már smurf, meg én is adtam már vissza neki. Ez ilyen. Én belátom, hogy mire vagyok képes, és nem tudok azon idegeskedni, ha egy kala 40-et b@ sz ránk. A cheaterezés is hülyeség. Én is mindenkire rámondom meccs közben, aki belő. Közben tudom, hogy nem, de ezen vezetem le a feszültséget. Talán havonta egyszer futok bele valódi csalóba.

Szerk.: Egyébként tipikusan "akkor dögöljön meg a szomszéd tehene" is mentalitást nyomattok.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53037) Arkennys válasza Vanir (#53035) üzenetére


Arkennys
addikt

Azért hadd reagáljon már, ha jólesik neki. Ha valamit felraksz, ezt vállalod vele. Csípem ezt a "ne is szólalj meg, ha nem dicsérni tudsz" mentalitást másfelé is fórumokon. Mindig lesz akinek ez-az nem tetszik, de akkor ennyi erővel lépjetek túl az ilyen negatív HSZen válasz nélkül ha nem tetszik, és nem megy tovább a dolog.

az ennyit erről dologról: nem kukkolom vactatust, de hidd el nekem, nem ugyanazokat kapom, akiket te akkoriban. Tökjó, hogy ennyire azt hiszed, belelátsz mostanság mik jutnak, de hidd el, hogy nem. Ebben maradhatunk, te is én is másképp gondoljuk, nincs ezzel baj.

vzsryl : ezt inkább hagyjuk. Nagyon tudnék mit írni erre, de inkább nem teszem, mert nem akarok fél oldalas vitát generálni belőle. :) Ja biztos azért mérgelődünk rajta, mert irigyek vagyunk. Egyébként honnan a lósörényből tudjam, hogy ti eggyel magasabbról smurfoltok? Komolyan. Nem az életrajz írótok vagyok, majd jön az orr magasra húzás, hogy "hádehá csak eggyel magasabb ám a mainem jóember, mit mersz ezen pattogni". A havi egyszeri csalóidért hidd el, mocsokul irigyellek. Nem izgat, mit mondasz válaszul, de én sem jókedvemben mondom valakire, ha az. És marha meglepő módon minden fehér holló, ha 2-3 versengő alatt egy mocsokul pofátlan prefire mester, vagy rohanva 3as deagle fejeseket folyamatosan lövő vér istván nélkül megússzuk.

a szerkesztéseden meg jót nevettem, nagyon nem érted mit is akartam mondani

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53038) vzsryl válasza Arkennys (#53037) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A képen LEM rangon van. Egy LEM, az már akár GE is lehetne kb. Szóval sok logika nem kellett ahhoz, hogy rájöjj, mi a fészkes fene lehet a háttérben. Ha kala rangon posztolta volna, akkor rohadjon meg, de nem így volt. Fuck logic.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53039) Vanir válasza Arkennys (#53037) üzenetére


Vanir
veterán

Hidd el hogy az egyik smurfom (hjjajaj rossz ember vagyok) elvesztette a Supreme rangot inaktivitas utan es DMG-be dobott be, azota mentem vele 13 meccset (igen, megneztem, annyit) es nem talkoztam csaloval. Egy masik smurfom szinten Supremet vesztett el, az LE-be kerult es azon sem talalkoztam csaloval. Kb. ket hete jatszottam azon a rangon az utolso meccset. Ket het alatt feltoltodott csaloval ez a rangszint? Nem hiszem.
Ne dobaljuk mar a szart legyszi.

(#53040) Arkennys válasza vzsryl (#53038) üzenetére


Arkennys
addikt

Oké, máskor majd tanácsosaimmal megbeszéljük a dolgot, nehogy egyes mimózalelkűek érzelmeibe gázoljak smurfolás témakörben. Köszöntem az okítást, jedimester. (egyébként valahogy számítottam rá, hogy megjelensz, amint jött xerora bármiféle negatív megnyilvánulás, még ha csak ekkora egérfarknyi is.)

Vanir: nem dobálok én semmit, de pls fogd fel a randomság lényegét. Tizenkétszer is dobhatsz fejet egy érmével egymás után, nem lehetetlen. Ha nem is valószínű. fogalmad nincs, kiket kapok, mégis ezen vitatkozol. Látnok vagy? :U Én elhiszem, hogy te nem találkozol velük, de ettől másnak is lehetetlen?

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53041) Vanir válasza Arkennys (#53040) üzenetére


Vanir
veterán

Ha a jatekhoz is ilyen makacs modon allsz hozza akkor nem csodalom hogy meg mindig meg vagy rekedve azon a rangon... Az atlag fogalma meg gondolom ismeretlen de hagyjuk is.

(#53042) Xero


Xero
nagyúr

Én pedig közben csak röhögök. Direkt oda is írtam a képhez, hogy hetek óta alig játszom. Az is elég világos, hogy LEM szinten azért annyira nem lehet smurf valaki, hiszen maximum két rank difi lehet, de esetemben keményen van egy.

De valóban részletkérdés, hagyjuk is, mehet tovább a harc. ;)

(#53043) Arkennys válasza Vanir (#53041) üzenetére


Arkennys
addikt

Nem makacsság, hanem egyszerűen bosszant, mennyire nem vagy képes kompromisszumot kötni, hogy nem csak neked lehet igazad. Ja átlag, én csak egy accon játszom, nem hatvanötön, mint te. De ettől még igen, ragaszkodom ahhoz, amit tapasztalok, hiába cáfolod mérhetetlen agilitással látatlanban. :) Ennyiben maradhatunk. Ja a rangon ragadással mellélőttél, nem vagyok beragadva egybe :) de szép próbálkozás volt.

Xero: szerintem itt ér véget a mortal kombat, úgyis mennem kell. Bár úgyis lesznek kései befutók, akik még megmondják a magukét, szóval ja, majd később még gondolom folyt köv :D (és egyébként: nem konkrét ellened irányult a mindent indító HSZ, ha neked is lett válasz, hanem magának a smurf jelenségnek szólt. Ezért is kár ezen pörögni, mennyivel vagy éppen te magasabban a posztolt képen szereplőnél.)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53044) zarayg


zarayg
aktív tag

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#53045) benceman00 válasza Xero (#53042) üzenetére


benceman00
tag

Szerintem azért elég nagy a difi LEM és global között. Mainem global évek óta és vettem egy másik accot, hogy tudjak játszani a rokonokkal kisebb rankon.
Amikor játszottam a "smurf" accomon LEM rangtól vettem észre, hogy nem annyira a skillbeli különbségek miatt nyerek/bukok meccset hanem magán a csapatjátékon megy el. Gondolok itt infózásra, supportra stb.
(Ruszki és egyéb állat fajok vannak minden rankon)

Üdv, ASZPi

(#53046) vzsryl válasza Arkennys (#53040) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Persze, hogy megjelenek, mivel mindig kiállok a barátaim mellett.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53047) Xero válasza vzsryl (#53046) üzenetére


Xero
nagyúr

Egyemazuzádat :P

(#53048) Arkennys válasza vzsryl (#53046) üzenetére


Arkennys
addikt

A köpenyes bosszúálló lecsap! Egyébként nem volt lényeges megjegyzés, csak egy már megfigyelt jelenségre alapoztam. De hangzatos egysoros volt :P

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53049) Zomb€€ válasza vzsryl (#53036) üzenetére


Zomb€€
őstag

"Talán havonta egyszer futok bele valódi csalóba"

Ezt remelem te sem gondoltad komolyan :U

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53050) kuLi_ válasza benceman00 (#53045) üzenetére


kuLi_
tag

Igazából GE és GE között is néha embertelen nagy a különbség. Sőt. :)

Sidenote; Van egy smurf accom, amit szintén a pajtásokkal történő érdemi, közös játékok végett kreáltam meg és ezen aktív, közös játékok híján hónapokig hanyagolnom kellett - a hétvégi Lenovo Y cup végett muszáj voltam előszedni -, így természetesen a rendszer azonnal visszavágott LEM-be (mert az is Global volt, meh... "smurf"...). A hosszabb szünet után, persze rangtalanul, 3-4 napja mentem azzal az accounttal egy gyors kis mixet a többi War Roomos kollégával, szerencsétlen ellenfél pedig köpni-nyelni nem tudott, mert a hosszú AFK végetti deranknak köszönhetően nyilván nem GE kaliberű ellenfelek voltak besorolva, hanem legalább kettővel alatta. Tényleg orbitálisan nagy a gap, de azt a mai napig állítom, tök őszintén, tök frankón, hogy LEM környékén vannak a legnormálisabb, legélvezetesebb meccseid illetve társaid. Az a "sweet spot"; ugyanis általában túl magas ahhoz, hogy valódi brutális smurfökkel találkozz, túl alacsony ahhoz, hogy prémium kategóriás hackerekkel fuss össze és aki ezen a skillcsoporton van, az általában masszívan tryhardol, tudván, hogy már csak pár lépcsőfok a játék abszolút csúcsa.

Ez itt a reklám helye.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.