Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75001) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Ha igazán alacsony minőségű grafikai elemeket szeretnék, azt hogyan lehetne kivitelezni?
A játék valameddig engedi levinni, azonban nekem ez még mindig nagyon színes, és későn veszem észre az ellenfelet meglapulni a sarokban, bokor mögött, vérfröccsenésbe rejtőzve.
Valami hasonlót keresek, amit script ként, esetleg konzolba írva lebutítja a grafikát.


Linux alól játszom, így a win-es regedit nem jöhet szóba.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#75002) edgR válasza moongoose (#75001) üzenetére


edgR
őstag

ez csalásnak minősül, szóval online csak óvatosan

(#75003) moongoose válasza edgR (#75002) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Ha butítom a grafikát az csalásnak minősül?
Ezt a Steam is jelzi valahol?

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#75004) Zimmi91 válasza moongoose (#75003) üzenetére


Zimmi91
addikt

Volt olyan, hogy annyira le lehetett venni a grafikát ilyen olyan paranccsal, hogy nem volt füst meg hasonló finomságok :D Szerintem azóta figyelnek erre :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#75005) edgR válasza moongoose (#75003) üzenetére


edgR
őstag

Minden jogosulatlan előny kihasználása csalásnak minősül.
Röviden így lehetne összefoglalni: van rá in-game beállítás? Ha nincs, akkor szürke vagy fekete zóna csalás szempontjából.

A picmip (Def.: picmip is an unsupported modification to the game's rendering pipeline that results in very primitive shading and plain textures. Basically your game looks like very clean goop) pl a szürke zóna alja, szerintem a Valve még szűri is. Ahogy tudtommal még bizonyos NVIDIA beállításokat sem lehet használni lanon (pl. gamma). Online ha nem is szűrik, de te használod, akkor jogosulatlan előnyhöz jutottál. Ide tartozik a képernyő közepére filctollazott célkereszt is, stb. stb. Olvastam olyat is, hogy bizonyos játékok még a Rivatuner/MSI Afterburner használatát is szűrik, büntetik. Nemcsak lanon, online is.

(#75006) pdw_ph válasza moongoose (#75003) üzenetére


pdw_ph
tag

Jatekon belul, kulso program nelkul (ami ugye jarhat bannal) a Valve szervereken nem fogod ezt tudni megcsinalni. A legtobb relevans parancs az sv_cheats 1 opcio moge van rejtve, ez a parancs meg serveroldali, tehat nem fognak mukodni.

(#75007) bepken válasza moongoose (#75001) üzenetére


bepken
veterán

cl_removedecals - ez eltávolítja a lövedékek nyomát és a vért (kvázi letisztítja a pályát)

ha jól tudom, ez továbbra is használható parancs, de majd többiek kijavítanak, ha tévedek

szerk.: bocsi ez a kliens oldali, de valami hasonló amit MM közben is tudsz használni

szerk2.: r_cleardecals

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#75008) pdw_ph válasza bepken (#75007) üzenetére


pdw_ph
tag

Ez nekem pl. egergorgore van rakva :)

(#75009) lemusz


lemusz
addikt

[link]
Szépen megugrott az OW (Game ban)-ok száma. Nekem tegnap volt egy suspect stattrack butterfly dopplerrel és kesztyűvel. wh+aim kombó volt, de 2x is megkellett néznem, másodjára lassítgatva, a wh-t nagyon jól ellensúlyozta a színészkedéssel az aim pedig finom spéci cucc volt, ráadásul több körre ki is kapcsolta. Lehet megússza...

(#75010) Serpiko válasza lemusz (#75009) üzenetére


Serpiko
addikt

Minek csalni soha nem értettem. Inkább vagyok low de nem csalók. Szégyen ay ilyen.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#75011) Mezcal válasza Serpiko (#75010) üzenetére


Mezcal
addikt

Haverok előtt menőzni a suliban a GE rankkal. Pedig ma olyan gyenge a GE is, hogy egy kis tanulással eljuthatna oda.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75012) lemusz válasza lemusz (#75009) üzenetére


lemusz
addikt

(#75013) Mezcal válasza lemusz (#75012) üzenetére


Mezcal
addikt

És azzal védekeznek sokszor, hogy magas leveles nem csal, csak ebben a videoban van legalább kettő 400+ lvl-es.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75014) lemusz válasza Mezcal (#75013) üzenetére


lemusz
addikt

Mostanában azok a kedvenceim, akiknek már ilyen április környékén megvan a legmagasabb szintű service medál és nem azért mert gyűjtögették volna az operation boostereket hogy majd egyszer mind beváltsák... :DDD pl.: [link]

Mondjuk ennek a sztorija is tetszik, a fasz leírta február elsején steam fórumra, hogy megunta a sima wh+aim kombót, mert a spinesek állandóan lelövik, ezért ő is elkezd spinelni. Úgy vélte egy héten belül bannolva lesz. Hát közel fél év kellett hozzá :((( : [link]

De itt van a nap losere is. Regelt egy friss új accountot, vett rá egy kést, kapta a bannt. És természetesen sír steam fórumon, hogy nem érti a helyzetet mert ő "ezen" az accounton sosem csalt: [link] :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#75015) Serpiko válasza Mezcal (#75011) üzenetére


Serpiko
addikt

Haverojaim komolyan tolják én csak funbol, gyerek család fontosabb. Néha visznek magukkal amikor kevesen vannak MM ben. Mondom nekik nem lesz jó nem lövöm meg. Nem érdekli őket :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#75016) Mezcal válasza lemusz (#75014) üzenetére


Mezcal
addikt

Az ilyeneket megéri kiröhögni a steam oldalukon. Rossz szokásom, de élvezem :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75017) lemusz válasza Mezcal (#75016) üzenetére


lemusz
addikt

Itt egy újabb vidi, főleg nagyobb szintűekkel, fülbemászó zenével. :D [link]
Butterfly gamma doppleres accja: [link]

(#75018) Zimmi91 válasza lemusz (#75017) üzenetére


Zimmi91
addikt

Azért az meleg 4napja vette a skineken laza 1,2 millió forint és bann :D Nem tudom az ilyenek mit hisznek ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#75019) lemusz válasza Zimmi91 (#75018) üzenetére


lemusz
addikt

Azt hiszik ők 2022 Tony Montánái. :DDD

Ez is kemény steam lvl 1000... alsó hangon olyan 3-4 millió forint csak a steam szintje.

(#75020) Spet


Spet
addikt

Úgy gondolom el kell ismernem, hogy tévedtem- Erősen megindultak nálam is a bannolások az utóbbi napokban.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#75021) Mezcal válasza lemusz (#75019) üzenetére


Mezcal
addikt

Erre az 1000 lvl-es csalóra már azt mondom, hogy zubbonyt rá, irány a diliház. Képes egy csalásért feláldozni a tényleg kivételes profilját. Ez kész

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75022) GhanBuri Ghan válasza lemusz (#75009) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Csak ne az lenne, hogy egy ideig gyűlnek a csalók, aztán néha kampányszerűen tisztogatnak.
Amúgy meg nem baj, ha a csalók bukják a drága inventoryt, többet ér a többieké :)
Olyan ismerősöm nekem is volt, aki elképesztően jól játszott, aztán elege lett a csalókból, csinált egy új accot, ahol ő is pörgött meg aimezett, bukta a rendes accját is. Utána nem is jött többet.

(#75023) Serpiko válasza GhanBuri Ghan (#75022) üzenetére


Serpiko
addikt

Ilyenkor nem tudja eladni a skineket?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#75024) GhanBuri Ghan válasza Serpiko (#75023) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Nem, azok beragadnak örökre. Esetleg megpróbálkozhatnak még panaszkodni a Steamnél, hátha visszavonják a bannolást, de az nem igazán szokott sikeres lenni.

(#75025) bepken válasza Serpiko (#75023) üzenetére


bepken
veterán

hála az égnek nem! ...hogy rohadna rá....oh wait! ;]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#75026) lemusz válasza GhanBuri Ghan (#75024) üzenetére


lemusz
addikt

Teljes mértékben egyetértek, de sajnos van néha 1-1 makker akinek valahogy sikerül.
[link] (Screenshotja az oldala közepén.)

Amikor megláttam teljesen elszomorodtam, mert szerintem ez az ürge fix csaló. Profiljának a stílusa is erre utal, az ismert csalók a barátlistáján, akik írogatnak neki kommentszekcióban is mind gyanús, convarson meg a meccseinek 93,5%-ában volt csaló...

(#75027) Serpiko válasza bepken (#75025) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizony bukjanak csak nagyot. Megérdemlik :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#75028) Tw3nTyFouR


Tw3nTyFouR
kezdő

Sziasztok :)

Valaki meg tudja mondani az okot 3-al szeretném hogy megindokolná h miért s1mple kapta tegnap az MVP-t az IEM Cologne 2022-t versenyen ? követem az eseményeket, évek óta húzza a csapatot ha ő nem lenne top 5-be nem lenne a NAVI ... per pill ezt a szitut csak 1 dologhoz tudom hasonlitani Lewandowski-hoz aranylabda ... azért se, de itt nem az történt ...

(#75029) LendvaiFeri1 válasza Tw3nTyFouR (#75028) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Én sem értem, szerintem Twistzz érdemelte volna.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#75030) goccer válasza Tw3nTyFouR (#75028) üzenetére


goccer
aktív tag

Nem az utolsó 3 körre adnak MVP-t, hanem a lejátszott 15 mapra. Esetleg ha lenne ilyen, a döntő MVP címét oda lehetne adni twistzz-nek de azt is csak a Nuke végén a nagy impact miatt. Ha az egész döntőt nézzük nem emelkedett ki a Fazeből se.

(#75031) Tw3nTyFouR válasza goccer (#75030) üzenetére


Tw3nTyFouR
kezdő

s1mple-t nem kell bemutatni senkinek, mindent is be lő ... nem rajta múlt, ahogy irtam évek óta húzza a team-et ... Twistzz vitte be a döntő clutch-ot ez tény és igy hozható volt a meccs, de ha az egész versenyt nézzük mert már elkönyveltem az elején h NAVI lesz, ideje lenne h behúzza ezt a kupát, 1 csapat jöhetett szóba aki meg fogja őket és az a Faze, és ha igy az egészet nézve persze az öreg karrigan papának voltak hibái de akkor is ő irányitotta a team-et és megfogták a NAVI-T, ráadásul elég CT map-nak tartom a Nuke-ot, de hát ez van, sok mindenre rá lehetne mondani h miért ő kapta ... de a kupát a Faze-től 1 évig nem veszi el senki :)

(#75032) goccer válasza Tw3nTyFouR (#75031) üzenetére


goccer
aktív tag

Nekem talán inkább abból a szempontból volt furcsa, hogy azért ritkán van, hogy a vesztes csapatból kerül ki az MVP. Más okot nem találtam ki magamban, minthogy a Faze tényleg csapatként volt jó, minden szupersztár belőtte amit kell, de konstans kiemelkedő teljesítményt egyikük sem hozott.

(#75033) lemusz válasza goccer (#75032) üzenetére


lemusz
addikt

(#75034) goccer válasza lemusz (#75033) üzenetére


goccer
aktív tag

Pontosan [link]

(#75035) szebe


szebe
őstag

1,25 millió peak viewer a döntőn, ezzel a legnézettebb nem-major meccs lett a tegnapi bo5
[link]
Úgy látom elég népszerű még mindig. :K

Ehhez képest volt itt szó az Apex-ről, múlt héten volt a "major", 632k nézővel [link]
Majd valaki írja be a Warzone major nézőszámait is ;]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#75036) lemusz


lemusz
addikt

Nem szoktam ládát nyitni, de meg kell hagyni, stílusosan csinálva van hangulata: [link] :D

[ Szerkesztve ]

(#75037) lemusz


lemusz
addikt

Nah jól van még ez, aztán befejezem, convars szerint már úgy is behalt a banhullám.
[link] 30 ezer dolláros inventory. Dragon lore ibuypower matricával; karambit doppler ruby és még egy pár egyéb.

(#75038) LendvaiFeri1 válasza lemusz (#75037) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ehhez mennyire kell agyatlannak lennie valakinek? :C

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#75039) Mezcal válasza szebe (#75035) üzenetére


Mezcal
addikt

Lehet, hogy nézőkben vezet, de a Warzone-t többen játsszák és több pénzt hoz a konyhára a Microsoftnak. :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75040) Mezcal válasza lemusz (#75037) üzenetére


Mezcal
addikt

Pénze van agya nincs

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75041) P41N


P41N
senior tag

(#75042) lemusz válasza P41N (#75041) üzenetére


lemusz
addikt

Mobilján az gondolom a gamesens cheat fóruma? Miért nem vert egy sallert neki valaki? :(((

[ Szerkesztve ]

(#75043) P41N válasza lemusz (#75042) üzenetére


P41N
senior tag

Igen, nagy valószínűséggel az lehet. Gondolom mindenki lesz*rta :DDD

(#75044) szebe válasza Mezcal (#75039) üzenetére


szebe
őstag

Jah, hát ez kicsit olyan, mint amikor egy Forzát hasonlítasz az iRacinghez.
Lehet hogy sokan játsszák, meg jobb a grafikája, meg évente behúzza a kiadó az új játék árát, a lényegi dolgok a másikban történnek.

CSGO gyenge grafika ide vagy oda, 500k átlag, milliós peakekkel. [link]
10 éves játékról beszélünk.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#75045) Mezcal válasza szebe (#75044) üzenetére


Mezcal
addikt

Vedd figyelembe, hogy a csgo nagyobb múlttal rendelkezik, már 10 éves és az 1.6 miatt csak egy folytatás. Az Apex egy 3 éves játék, a Warzone meg még annyi sem. Pár év alatt értek el erre a népszerűségi szintre. A csgo-ban ismert csapatoknak, mint Navi, Faze van Apexes csapatai is.
A Warzone bevételben sokszorosát hozza a csgonak 2 millárd dollárról volt szó tavaly. A csgonak fejlődnie kell, mert játékosszámban sanyarú a helyzete.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75046) Tewe013 válasza Mezcal (#75045) üzenetére


Tewe013
őstag

:F

(#75047) Mezcal válasza Tewe013 (#75046) üzenetére


Mezcal
addikt

Olyan listát nézz, amiben benne van az összes platform. Mivel Apexet és Warzonet lehet játszani konzolokon is.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75048) bepken válasza Mezcal (#75045) üzenetére


bepken
veterán

fejlődni mindig lehet, van is hol fejlődniük, ez tény. azonban továbbra is teljes szívemből kívánom, hogy a grafikai upgrade legyen az utolsó, amivel foglalkozni kezdenek...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#75049) Tewe013 válasza Mezcal (#75047) üzenetére


Tewe013
őstag

Tehát innetől kezdve semmi értelme az összehasonlításnak.
Ez meg teljesen értelmezhetelten, annak függvényében, hogy az egyik legnépszerűbb játék steamen és majdnem all-time high-on van a játékosszám: "A csgonak fejlődnie kell, mert játékosszámban sanyarú a helyzete."
Ezen a charton még jobban látszik, hogy mennyire haldoklik a játék:

:D

(#75050) Zimmi91 válasza Mezcal (#75047) üzenetére


Zimmi91
addikt

az az FPS játék amit lehet játszani konzolon nem FPS játék ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.