Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Andris837 válasza Coccolino_O (#6000) üzenetére


Andris837
senior tag

Ott vannak a szponzorok minden csapat weboldalán. NiP-nek pl. saját"Gaming House" van, ahol együtt vannak 24/7. Ezt szponzori pénzből, megnyert pénzből érték el. Itthon erre kb semmi esély. Egy csapatot tudok, akiket anno támogattak hasonlóan, de az mondjuk CoD volt. Külföldi lant állta nekik a támogató.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#6002) kiszi07


kiszi07
senior tag

Egy magyar csapat van akinek külföldi háttere van és elég jelentős az ESPORT-ban(külföldi szinten is) az a ANEXIS csapata által támogatott magyar játékosok COD4-ben. Azt, hogy mit támogatnak a sponzorok nem tudom, de a felszerelésüket biztosan.. mivel a ROCCAT sponzoruk :)

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#6004) Redneck válasza kiszi07 (#6002) üzenetére


Redneck
veterán

Régen CS-ben (1.3-1.6) is voltak azért jó csapataink. A FoP (3D.usa-t is verték egyszer), Team-Unity és az xDK is járt WCG-n ECG-n vagy ESWC-n igaz a kiemelkedően jó eredmény elmaradt. Említhetném még a hl, nF, X-plosive, Soul Almighty csapatokat.
CS:Source-ban az Ancients (régi klasszikus CS-sekből alakult baráti csapat) elég erős volt és bár a WCG-n szerencsétlenül jártak, az ECG-n abban az évben 4-ek lettek! Több volt bennük kár a WCG-ért.

A Counter-Strike itthon ezreket érdekelt régebben és gyakoriak voltak irc-en a több százas csatornák is. Voltak idők mikor 32/48/64 csapatos lanokat simán rendeztek pár havonta itthon is. Rendszeresen. Ezeken lehetett szponzorhoz is jutni. Persze a 24/7-től nagyon távol vagyunk. Örültünk az egérnek/procinak/pendrivenak tárgyajándékként, de volt külföldi lan költségtérítése stb.

Sajnos a nagy scene életnek vége irc kihalt, clanbase bezárt a webes felület pedig nem igazán kedvez a dolognak.
Remélem a Góban lassan kialakul egy kicsit komolyabb közösségi élet itthon, bár nem látok sok esélyt rá hogy annyian legyünk mint régen. Átalakult a marketinggépezet.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6005) Mate válasza #97716736 (#5993) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem nem fagy ki szerencsére (kopp-kopp), de régen előszeretettel csinálta.

marec1122: Ez egy lehetőség, hogy játék után kaphatsz tárgyakat. Biztos, hogy nincs semmi probléma az accuntoddal. Továbbá, miután nincs semmi ígéret, hiába írsz nekik. Sokkal komolyabb problémákat szoktak le*szarni.

(#6006) marec1122 válasza Mate (#6005) üzenetére


marec1122
senior tag

értem szomorú :R

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#6007) Mate válasza marec1122 (#6006) üzenetére


Mate
nagyúr

Vagy user error, vagy téli vásár miatti szerverhaldoklás lehet a háttérben. Elég sok mindennel volt gond steam háza táján elmúlt 2-3 hétben, úgyhogy könnyen lehet ezt is érintette nálatok.

Mikor vetted meg a CS-t?

(#6008) kiszi07 válasza Redneck (#6004) üzenetére


kiszi07
senior tag

A jelenről volt szó :)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#6009) #97716736


#97716736
törölt tag

Friberg ma alkotott Twitchen AceUSP-s

(#6010) Coccolino_O válasza Redneck (#6004) üzenetére


Coccolino_O
őstag

És természetesen tegyük hozzá a megszokott magyar széthúzást is...

(#6011) marec1122 válasza kiszi07 (#6002) üzenetére


marec1122
senior tag

jelenleg a wild is támogatott mégpedig a cm storm álltal. de ki lehet fogni egy-egy magánszemélyt ki szívesen invesztál. nekünk is nagy mákunk volt mert találtunk ilyet cod4 be 2 lan erejéig.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#6012) kiszi07 válasza marec1122 (#6011) üzenetére


kiszi07
senior tag

A WiLD-es srácokat ismerem, őket nem mondanám h annyira támogatják..

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#6013) #85552128


#85552128
törölt tag

Próbáltam a szerverkeresővel találni pár alacsony pinges szervert, de vagy eleve nem csatlakozik, vagy Csatlakozás a váróhoz (vagy ilyesmi) után dob egy random hibaüzenetet (Munkamenet nem elérhető, vagy még egy másik).
Ez mitől van ? A szerverlistát többször is frissítettem, látom, hogy játékosok is vannak.

(#6014) kiszi07 válasza #85552128 (#6013) üzenetére


kiszi07
senior tag

Próbálj gametrackerrol magyar szervert keresni vagy valamelyik ismerősre csatlakozni..

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#6015) ch003067


ch003067
addikt

Helló all !

Megy még ez a napi 1 skin 1 láda dolog ? vagy már nincs megszabva, hogy mennyit lehet kapni 1 nap maximum ?

(#6016) #97716736 válasza ch003067 (#6015) üzenetére


#97716736
törölt tag

Kicsit olvass vissza, nem sokat, és megtalálod a választ ;)

(#6017) Lacccca87 válasza ch003067 (#6015) üzenetére


Lacccca87
őstag

Ha szerencséd van akkor idle szerveren akár pár óra alatt kipörgetheted a heti kvótádat.

[ Szerkesztve ]

(#6018) ch003067 válasza #97716736 (#6016) üzenetére


ch003067
addikt

Tényleg. :D Nem szoktam már olvasni a topikot, ezért nem tudtam.

Egyébként itt lehet cserélgetni ? Mármint itt a topikban. Vagy mellőzzük ?

(#6019) Andris837 válasza ch003067 (#6018) üzenetére


Andris837
senior tag

Volt már rá példa, hogy be lettek ide linkelve a cserére kínált dolgok. Ha jól emlékszem ez senkit sem zavart. :)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#6020) Mate válasza Andris837 (#6019) üzenetére


Mate
nagyúr

Volt akit zavart :D

(Nem, nem engem :) )

(#6021) bladegery


bladegery
senior tag

Engem zavarna, mert van steam trade topik.

gergely-szabo.com

(#6022) Andris837 válasza Mate (#6020) üzenetére


Andris837
senior tag

Akkor sorry. Engem nem zavart. :B

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#6023) Mate válasza Andris837 (#6022) üzenetére


Mate
nagyúr

Ne nekem mond :D

Tőlem mehet a dolog. Közelebb áll a CS-hez mint az egérpad kérdés.

bladegery: Melyikre gondolsz? Arra ami játékok cseréjére van kitalálva, vagy arra, amelyik a kártyáknak?

[ Szerkesztve ]

(#6024) Mark21 válasza #97716736 (#6009) üzenetére


Mark21
tag

Elég jól kiosztotta a fejeseket, az érdekelne még, hogy az általa alkalmazott video beállításokat kipróbálta-e már valaki? A strechelt képernyő elég érdekesen hangzik. Facebook oldalán vannak fent a beállításai ha valaki más is kiakarja próbálni :D

Nice mask, they said!

(#6025) Mark21 válasza Mate (#6023) üzenetére


Mark21
tag

Látom, ebben a blogban te vagy a hivatalos "offtopicos" megmondó ember.
Amúgy meg nem tudom mi bajod van az egérpad kérdéssel, ha talán csé gózni szeretne az ember és egy arra való egérpadot venne akkor itt fogja megkérdezni, hogy ki mit használ, nem?

[ Szerkesztve ]

Nice mask, they said!

(#6026) Mate válasza Mark21 (#6025) üzenetére


Mate
nagyúr

Vagy az egér/egérpad topicban ahol részletesen nap 24 órájában erről van szó :)
Vagy még járható út, hogy visszalapoz pár napnyit.

Régen lejátszott meccsekről, közös játékról, versenyekről, frissítésekről, hibákról szolt a topic.

(#6027) Arkennys válasza Mark21 (#6025) üzenetére


Arkennys
addikt

Nem csak ő unja némileg a dolgot, csak épp ő tette szóvá :) Egeres topicban valóban jobb erről beszélni, több és ebben tapasztaltabb ember van, és nem is ide jön a téma. Be is linkelte a megfelelő topicot, hogy simán megtaláld.

Az megint más kérdés milyen mágikus jelentőség van tulajdonítva már-már az egérpadnak is egyesek részéről :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#6028) pr1mzejEE válasza Arkennys (#6027) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Szerintem meg nem hülyeség itt megkérdezni, mert vannak itt jobbak is, akik értenek a magasabb színvonalú játékhoz, de ami még lényeges, hogy itt mindenki cs:go szemszögből nézi a dolgokat.
Most felteszel egy kérdést az egér topicba és válaszol valami mario player (aki ettől függetlenül még érthet az egerekhez), azzal aztán sokra mész. Hiába írod neki, hogy te cs:go sas vagy, ha fingja nincs arról milyen tudás kell oda.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6029) Mark21 válasza Arkennys (#6027) üzenetére


Mark21
tag

Nem arra vagyok kíváncsi melyik a legjobb legmenőbb legcsilivilibb kisujj kitámasztós orrkaparós egérpad, hanem arra, hogy cs go -ra ki mit használ és mik a tapasztalatai stb. Az egérpad topikban, ha szerencsém van betéved egy-két ember aki cs gozik és válaszol.

Biztos én gondolkozok rosszul :)

:R Primze :D

[ Szerkesztve ]

Nice mask, they said!

(#6030) Arkennys válasza Mark21 (#6029) üzenetére


Arkennys
addikt

Jólvan, legyen igazatok. Én lassan leszokok az ide látogatásról, mert egy ideje kb ilyenekból áll a topic téma :) No offense, csak ez van. Plusz egyszerűen fölösnek érzem ennyire kirágni, ki mit tologat a keze alatt, és min teszi azt. Lehet azért van, mert ez nekem csak egy játék, és nem veszek erre akármilyen nyihernyuha sokezres egérpadot, hogy aztán ugyanúgy játsszak rajta, mint a mostanin. Mindegy, nem értem én ezt. Beszéljétek át, úgyis csak kettőnknek volt már elég az ilyesmiből.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#6031) Lmh


Lmh
őstag

A 6028 és 6029-es hsz-ekkel értek egyet. Teljesen idevág. Engem meg az nem érdekel, hogy ki milyen faszmák fejest lőtt tegnap vmi jelentéktelen mixen. Meg épp milyen lámát rakot be mellé az a szemét matchmaking és honnan bukták el, mert kilépett egy társuk, meg bénák voltak a többiek, pedig neki milyen jól adta blablablabla.... Mindennapos dolgok, uncsi. Ettől függetlenül ez is idevág, csak engem nem érdekel, ezért átugrom. Sok dolog ontopic itt, ebből mindenkit más érdekel. Ami nem érdekel azt átugrom a szememmel. Csakazértsemrakomeztoffba xD

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#6032) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Nem értem miért fáj embereknek ha valaki komolyabban akarná tolni a gamet. És ehez igen is hozzátartozik hogy milyen egér /config stb. Az meg hogy nem tartozik a topichoz hogy milyen milyen "beviteli egységgel" érdemes tolni vagy tanácsot kér hasonló témában az eléggé nonszensz . Főleg az a kedvencem "semmi értelme" blabla bla .

El. Psy. Congroo.

(#6033) #85552128


#85552128
törölt tag

Van valami megoldás arra, hogy ne állítsa vissza pár indítás után az alapértelmezett grafikai beállításokat ?
Legutóbb már játékban vettem észre, visszaállítottam erre kilépett az asztalra (pont utolsó előtti kör, lemaradtam a dropról :DDD ).

[ Szerkesztve ]

(#6034) pr1mzejEE válasza #85552128 (#6033) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Nekem szerencsére már nem csinálja 3-4-5 napja, de hogy miért azt nem tudom. Lehet érezte a játék, hogy kezd idegesíteni.

Egyébként a lentiekhez annyit fűznék, hogy ha másért nem érdekességnek jók ezek a témák. Engem pl a monitoros rész nem érdekelt, de azért elolvastam meg stb, más meg pl kihagyja. Szívesen nézem a videókat és a meccs beszámolókat is. Legyen jó a hangulat itt a topicon belül és ennyi.
Azt meg szintén érdekességnek veszem, hogy ki hogyan játszik.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6035) dReFiX válasza #85552128 (#6033) üzenetére


dReFiX
senior tag

video.txt / videodefaults.txt
Ezekben állítsd be a grafikát, én a video.txt írásvédetté is tettem :D , ezek után már nem áll vissza.

(#6036) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Mitől függ az, hogyha valakit fejbe lő az ember, akkor levédi-e a helmet, vagy pedig meghal az ellenfél? Mert ugye van ez a koppanás hang, amikor fejest kap, mégsem hal bele.

(#6037) Xero válasza Coccolino_O (#6036) üzenetére


Xero
nagyúr

Fegyver sebzésétől és távolságtól.
Sorolok párat ami full kevó ellen is 1 hit fej halálos szinte bármilyen távon:
- Desert
- AK
- Scout
- AWP
- Magozók

M4-ből, pl két hit kell. Ezért is jobb számomra az M4A1, mivel kicsi a recoil, így az első három golyó fejre megy, ha oda ment az első. Tehát közel olyan hatékony mint az AK.

(#6038) ch003067 válasza Andris837 (#6019) üzenetére


ch003067
addikt

Akkor meg merem kérdezni, hogy valaki cserélne ilyen ládákat valami normálisabb skinre, vagy netán e-sportos kulcsra ? ? ( ez esetben a kéket megtartanám)

Ezek lennének. Nem nagy valami, de ha lesz még, akkor azt is odacsapom.

(#6039) Xero válasza ch003067 (#6038) üzenetére


Xero
nagyúr

Csak halkan kérdezem, mert nem hiszem, hogy komolyan gondoltad.
0.13€ (7x0.1€+3x0.2€) értékű láda csomagot kívánsz 1.79€-s kulcsra cserélni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6040) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Nekem ilyenből van 3 db. Esetleg, ha kéne valakinek. Én tuti nem fogok nyitni ilyen szarokat.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6041) Xero válasza pr1mzejEE (#6040) üzenetére


Xero
nagyúr

Én eladnám a helyedben. Kb 2.5€. A következő Bravo vagy Overpass vagy ki tudja hogy fogják hívni csomag árának kb meg is van a fele belőlük.

(#6042) BigBlue69 válasza pr1mzejEE (#6040) üzenetére


BigBlue69
őstag

De ha nem tudod esetleg eladni én szivesen cserélem.. Akár játékot is tudok adni értük. :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#6043) pr1mzejEE válasza BigBlue69 (#6042) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Inkább valami skin kéne érte ilyesmi értékben, ha van.

Xero, eladni sajnos nem tudok, mert nem volt még a steamen vételem. És igazából nem is lesz szerintem.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6044) BigBlue69 válasza pr1mzejEE (#6043) üzenetére


BigBlue69
őstag

Tudok érte neked Skin-t venni.. :) Ha ugy okés. Meg mondod Marketen mi kell és megnézzük, hogy jönn ki. Alul a cimem feltudsz venni, bár ma ink du. leszek.

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#6045) ch003067 válasza Xero (#6039) üzenetére


ch003067
addikt

:DDD Nem tudtam, hogy ennyit érnek :D

De valami skint csak kaphatnék cserébe nem ? :D

(#6046) bladegery válasza ch003067 (#6045) üzenetére


bladegery
senior tag

Valahogy megis tudtad hogy a kek tobbet er.

gergely-szabo.com

(#6047) Slystyle válasza ch003067 (#6038) üzenetére


Slystyle
őstag

Még esetleg van egy olyan verzió, hogy fel ajánlhatod tweeday-nek. A kéket tartsd meg, a többi esports meg mehet neki. Inkább esports case-re utazik, mivel azzal támogatva van a competitive scene.

(#6048) pr1mzejEE válasza BigBlue69 (#6044) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Írtam privit:)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6050) Coccolino_O válasza Xero (#6037) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Értem, köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.