Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53301) Arkennys válasza Xero (#53300) üzenetére


Arkennys
addikt

only pisztolyozásra nem mondok semmit (kicsit ezt másképp gondolom, de kár lenne emiatt megint szájtépést kezdeni, másképp gondoljuk, ennyi)

A levezetett példát értem persze, de én arra gondoltam, mikor érezhető eléggé szembeötlően, hogy egy 70 órás, null játékos acc (CSn kívül persze), mennyire nem a mi nyamvadt (most épp) seriff rangukba tartozik. Leszenvedjük a meccset, és elővigyorog, hogy vagy rang nélküli, vagy sima kala/koszorús (ami eléggé mutatja, hogy direkt tartja lent a smurf acc rangját, mert bőven nem olyan módon lő, sőt, megkockáztatom, hogy a supremek közül a jobbak körül mocorog, vagy afölött mainen...volt pár meccs már, ahol megcsodálhattam élesben, mikre képesek az ember ellen)

Most ez a pl eggyel kisebb másik acc dologgal messze nincs úgy bajom, mint az én leírásomhoz hasonló esetekkel, ami szerintem talán érthető is. És nem, nem sírásnak szántam, csak ez a helyzet. Prime élesítésével kíváncsi leszek, lesz e bármi látható változás ezügyben.

De jó így jobban kifejtve a véleményeket beszélni a dologról, így látom már mit beszéltünk el egymás mellett kicsit ezügyben :)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53302) Xero válasza Arkennys (#53301) üzenetére


Xero
nagyúr

Amint mondtam is a durva különbséget én sem értem igazán. Ott egyszerűen semmilyen szempontból nincsen értelme már a dolognak.

Az only pisztolyt lehet másként gondolni, de azért egy desi only elég komoly nehezítés legyen bármekkora császár vele valaki. Rusht nehéz megfogni, ha az első golyó nem head, akkor megint megszívhatod ha fut veled szemben egy P90 vagy AK. Tehát azért a tűzerő le van fogva erősen ebben az esetben, így ellensúlyozza a gamesense és aim pluszt.

A null órás accountok pedig a fentebbi két meccsen is jelen voltak. Én ezért szoktam meccs elején végignézni és ha látom, hogy ott is van 1-2 smurf akkor másként állok a dologhoz. A végén pedig igen mocsok módon, de vigyorgok az orrom alatt ha visszanyal a fagyi. ;] Ma is ez volt.

[ Szerkesztve ]

(#53303) vzsryl válasza Arkennys (#53301) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"Prime élesítésével kíváncsi leszek, lesz e bármi látható változás ezügyben."

Smurf ügyben kb. semmi. Csalás ügyben talán, feltéve ha kapja is a banánt az illető. Jelenleg az összes olyan ismerősöm, akivel aktívan szoktam játszani, 2-3 accountot váltogatva játszik, és mindegyik prime-os...
Ha egy smurfernek van 10 accountja, és mindegyikhez dob egy-egy telefonszámot (egyszerű), de nem csal, akkor használni tudja mind a 10-et bármeddig.
Ha egy csalónak van 10 accountja és szintén megoldja a telefonszámozást, de folyamatosan kapja a banánokat, akkor egyszer kiapadnak a készletei (anyuci, apuci stb...).
Szóval eddig ez a prime kb. egy nagy semminek tűnik.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53304) GabN73


GabN73
addikt

LOL, most játszottam egy flipside-os palival... ruby doppler, kitűzők, volt ~200 nézőnk, hivatalos flipside csoportban is benne volt.
/vagy csak manager volt/
Nem lőtte magát nagyon túlzásba, néha infozgatott, ilyen kis late night esti pötyögés lehetett neki.

(#53305) oliwwer


oliwwer
aktív tag

Új láda, Chroma 3.

A p250 asiimov nagyon jól néz ki.

(#53306) Xero válasza oliwwer (#53305) üzenetére


Xero
nagyúr

Tec-9, UMP és a P250 is pofás. UMP-re úgyis rászoktam az kell. Tec-9 is olcsó drop lesz, az is jöhet. P250-emben van 3000+ kill, az már hozzám nőtt, marad. :P

(#53307) MurdR válasza oliwwer (#53305) üzenetére


MurdR
veterán

Oliiiiiii kell egy olyan aszimov :Y

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#53308) marcusa válasza MurdR (#53307) üzenetére


marcusa
addikt

És végre van piros galil. :DD

:-)

(#53309) MurdR válasza marcusa (#53308) üzenetére


MurdR
veterán

Beszereztél már a gyűjteményedbe? :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#53310) marcusa válasza MurdR (#53309) üzenetére


marcusa
addikt

Áhh, majd egy hónap múlva ha lement az ára :D

:-)

(#53311) NyxNyxNyx válasza oliwwer (#53305) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Fasza láda lett, bár egyik piros sem tetszik. Az új SSG megy majd a smurfömre. P250, ump skin-kettős viszont szerintem simán a legjobbak az adott fegyverre.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#53312) Arkennys válasza vzsryl (#53303) üzenetére


Arkennys
addikt

Annyira nem egyszerű, legalábbis én hiszek benne, hogy ennyire mélyre nem merül azért mindenki...mármint hogy a szutykos smurfjaihoz is vadászgasson simet....nekem pl nem érne meg ennyit a dolog, hogy még a fél rokonság telszámára kössek fiókot, sajátom pedig, mint a többségnek, egy van.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53313) szebe válasza szebe (#53242) üzenetére


szebe
őstag

Muahaha :DDD

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53314) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Milyen kések vannak az új chroma ládában? Mondjátok, hogy végre huntsman-re is kijöttek a chroma skinek.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53315) mepet


mepet
addikt

Chroma 3 case: csgostash

És a tegnapi update részletei: Release Notes for 4/27/2016

(#53316) kuLi_


kuLi_
tag

Oh, új ládák... My body is ready. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ez itt a reklám helye.

(#53317) tepenzed válasza mepet (#53315) üzenetére


tepenzed
őstag

11 eur egy darab láda :O ? megéri ilyet venni? nincs még egy skinem se xD persze eladni jó lenne egy 300 euros kést :D

ti amúgy fektettek a játékba, vagy egyszerűen eladjátok az ingyen skineket és úgy kaparjátok össze a pénzt?

[ Szerkesztve ]

(#53318) Mclovin válasza vzsryl (#53314) üzenetére


Mclovin
senior tag

Nem lesz meg Huntsman sapphireod egy darabig. ;]

(#53319) edgR válasza vzsryl (#53314) üzenetére


edgR
őstag

"... as well as a chance at a rare knife with one of the six finishes featured in the original Chroma Case."

(#53320) mepet válasza tepenzed (#53317) üzenetére


mepet
addikt

Skin ügyekben nem vagyok túl jártas, de azt tudom, hogy semmilyen ládát/kulcsot sem éri meg venni. Nyitni meg főleg nem, pénzkidobás. Szerintem egy a postán kapható akármilyen sorsjeggyel sokkal esélyesebb nyerni. Ha felesleges pénzed van, inkább megadom a számlaszámom, akkor legalább egy Európai Uniós állampolgár fog jól járni (én), nem adózatlanul küldöd a pénzt az Amerikai Egyesült Államokba... :B

(#53321) ReFleXx válasza vzsryl (#53303) üzenetére


ReFleXx
addikt

mobile authenticatornal ugy tudom tud az ember 2 acchoz is ugyanazt a telszamot megadni, vagy nem?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53322) ReFleXx válasza oliwwer (#53305) üzenetére


ReFleXx
addikt

meg nem esett ki a heti dropom es persze ilyenkor kell bejonnom melozni is :D fak

(#53317) tepenzed ladat sose éri meg venni, plane akkor nem amikor kijön egy új, ilyenkor jatszani kell hogy essen es gyorsan felrakni marketre hogy elmenjen meg jó áron :D

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53323) szebe válasza mepet (#53320) üzenetére


szebe
őstag

Kulcsot pont hogy megeri venni, kesobbi csere celjabol.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53324) he7edik. válasza mepet (#53320) üzenetére


he7edik.
addikt

Idejársz koldulni :DD

Égő szöveg a flém vázon

(#53325) mepet válasza szebe (#53323) üzenetére


mepet
addikt

Igaz, teljesen rosszul fogalmaztam. Úgy értettem, hogy véletlenül sem szabad kulcsot venni ahhoz, hogy kinyiss vele egy ládát.

(#53324) he7edik.: csak igazi patriótaként védem európát :DD

[ Szerkesztve ]

(#53326) vzsryl válasza Mclovin (#53318) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Egy 0.0000X floatos TT-vel is beérném.: P

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53327) kuLi_ válasza mepet (#53320) üzenetére


kuLi_
tag

Ez így is van, épp ezért hangzott kicsit furán, mikor az egyik talk show jellegű beszélgetésünk keretében pont én, aki eddig 9 kést nyitott, próbáltam meg ugyanezt elmagyarázni, hehe. Ha valamire fáj a fogad, beljebb vagy, ha kapásból megvásárolod valami erre szakosodott siteon (opskins, bitskins, etc).

PlayIT-en a helyszínen is fogok ládát nyitni egy show keretében, aminek tartalmát majd helyszíni regisztrációval lehet majd elvinni, kb. nyitok, majd kisorsoljuk egyből. Eléggé röhej lenne, ha ott gurulna ki a 10., de hát mint tudjuk, csak a halál biztos, ja meg az adók. Mindenesetre befosnék.

Ez itt a reklám helye.

(#53328) mepet válasza kuLi_ (#53327) üzenetére


mepet
addikt

És kb. mennyit nyitottál összesen, amiből 9 esett?

(#53329) Xero válasza kuLi_ (#53327) üzenetére


Xero
nagyúr

Puncsos. :DDD
Pont tegnap beszélgettünk erről. Eddig olyan 50-100 ládát nyitogattam ki. Ebből a legelsőben volt az case hardened ak-m, volt még egy valamilyen wp olyan 20€ értékben, a többi szemét. Késnek a közelében sem jártam még nyitásnál. :(((

(#53330) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ingame elég ocsmány ez a p250. :( Miért kellett ezt így elkúrni?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#53331) kuLi_ válasza mepet (#53328) üzenetére


kuLi_
tag

Nem számoltam, őszintén nem tudom, de overall a következő a helyzet, talán ez is megfelelő válaszként szolgálhat:

Az első ~50 ládámból 3 (!) késem lett, ráadásul egytől egyig értékesebb darabok, akkor összesen ~550EUR értékben. Abból kettőt eladtam, a legelsőt, egy Huntsman Slaughter MW -t pedig megtartottam.
Az eladott összegből vettem egy rakat ládát és kulcsot, majd felpörgött a streamelés is, ahol nyitottam, eladtam, nyitottam, eladtam, így cca. 2 hónap alatt (nyilván nem minden nap streameltem) lazán a teljes összeg seggére vertem. Jelenleg valahol -200EUR körül vagyok összességében, ugyanis fel lett párszor okosan töltve a Steam wallet. Minden befolyó donationöm, ami csak volt, azt kizárólag dobozokra ill. kulcsokra költöttem, majd nyitottam ki live, illetve toltam abból nem kevés giveawayt (nem pár centes szarokat, vagy pár eurós skint cserébe lájkér', ahogy általában szokás, hanem volt, hogy ~40EUR értékben gurult ki a népnek szajré 3 címletben).

[ Szerkesztve ]

Ez itt a reklám helye.

(#53332) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ha valaki le akar döbbenni, hogy mennyi pénzt dobott ki skinekre, a Steam profil kitűzős részén a CSGOnál lévő fehér szövegre kattintva kap egy számot dollárban.

/s

(#53333) demerion válasza wjbhbdux (#53332) üzenetére


demerion
tag

Körülbelül 2,078.57 USD pénzmennyiséget költöttél ebben a játékban e kártyaszett megjelenése után. :DD

(#53334) tepenzed válasza demerion (#53333) üzenetére


tepenzed
őstag

azta kva :N

a lolban költött $500am semmi ehhez képest 3 év alatt :D

[ Szerkesztve ]

(#53335) szebe válasza wjbhbdux (#53332) üzenetére


szebe
őstag

De az "fals" adat, mert minden tranzakciot nez nem? Tehat esik valami ertekes skin, eladom, a penzbol veszek barmi nekem tetszot, az is bennevan, pedig egy fillerembe se kerult.
Ha a profilodon a walletedben levo osszegre kattintasz, ki tudsz listaztatni mindent, aztan ott ra tudsz keresni a tenyleges befizeteseidre.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53336) he7edik. válasza kuLi_ (#53331) üzenetére


he7edik.
addikt

Nagyobb közönsége van a láda nyitogatásnak/giveaway twitcheknek mint az MM/ faceit steameknek, vagy okosan kell a kettőt vegyiteni?

Égő szöveg a flém vázon

(#53337) ReFleXx


ReFleXx
addikt

gyerekek , valaki mondja mar meg hogy most akkor van egy limit a heti lada dropra vagy sem? ami ha jol hiszem 2db / hét

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53338) expander


expander
senior tag

tenyleg, a multkori 5000 ladas motar2k shownak mi lett a vege? :D

(#53339) ReFleXx válasza expander (#53338) üzenetére


ReFleXx
addikt

11-12 kes lett, 2-3 bowie többi meg shadow dagger, a nagyja el lett osztogatva a steam group tagoknak.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53340) Xero válasza wjbhbdux (#53332) üzenetére


Xero
nagyúr

528 dodó úgy hogy egy buznyákot sem töltöttem rá. :P

(#53341) salytmasztor válasza Xero (#53340) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

És saccra mennyi órád van ebben az 500 dodóban kb? :U

[ Szerkesztve ]

(#53342) kuLi_ válasza he7edik. (#53336) üzenetére


kuLi_
tag

Legal disclaimer; Sosem azért streameltem, hogy nagyobb legyen a közönségem, hogy pénzt tudjak belőle kicsikarni, vagy hogy bármit is népszerűsítsek vele. Csak és kizárólag azért lőttem be magam Twitchre, majd később további cseszegetés hatására Facebookra is, mert a haverok illetve egyéb nem CS-s ismerősök buzeráltak ezzel kapcsolatban. Szimplán szórakoztatni szándékoztam elsősorban a baráti kört (ahogy én is baszogatom állandóan a Dota2-es, nálam sokkal durvább játékos haveromat, hogy kapcsolja már be magát esténként, nézni szeretném, ahogy Dendivel küzd meg miden), aztán idővel némileg felduzzadt a dolog.

Az a tapasztalatom, hogy ládanyitásra mint az állat ugranak az emberek, giveaway esetén megkétszereződik a létszám. Ha hosszabb távon pörög giveaway, nem olcsó itemekell és mondjuk még be is van akár hirdetve, úgy sosem látott tömeg gurul be. Egyik alkalommal, amikor az egyik random streamjeim során kinyitottam az akárhányadik késem, valaki gondolom kirakta valami FB csoportba és hirtelen ~800 ember körülire duzzadt a tömeg, miközben a műsor kimerült annyiban, hogy gyakorlatilag hátradőlve inspecteltem a cuccaimat. Karrier, bravó.

A giveawayeket ezért én kvázi titokban szoktam letolni előzetes bejelentés nélkül (egy marketinges nyilván üvöltene, de az okait lásd fentebb), hogy a törzsközönség ölébe hulljon a stuff. Most a Lenovo cup selejtezőn is a stream legvégén, mikor már rég elköszöntem, suttyomban kisorsoltam az st mw water elemental glockom, amiben volt ~4-5k kill. Valószínűleg nem vagyok normális. :)

Ez itt a reklám helye.

(#53343) mepet válasza kuLi_ (#53331) üzenetére


mepet
addikt

Akkor összefoglalva: nagy szerencséd volt a nyitásokkal, de még így is mínuszos a végeredmény.
Ez így helytálló?

(#53338) expander: na igen, az 5000ládából bő 10 darab kés: ez így mutatja azért, hogy mekkorák az esélyek...

(#53344) kuLi_ válasza mepet (#53343) üzenetére


kuLi_
tag

Igen, pontosan.

Ez itt a reklám helye.

(#53345) CosmoBacsika


CosmoBacsika
tag

Mindamellett, hogy egy kósza fanszőrszálamat sem mozgatja meg a csében ez a skines "őrület" (sőt, sok esetben még idegesít is, amikor főleg fiatalabb kissrác ismerősök ha meghallják, hogy CSGO-zok, akkor első kérdésként azt teszik fel, hogy milyen skinem van, meg hogy van-e karambitom (meg kellett néznem netem hogy miazanyám az...)) teljesen őszintén gondolom, hogy business oscart (stílszerűen érdemérmet) kellene adni a volvónak, hogy bevezették ezt a játékba (persze a moddolható és adható-vehető custom dolgok gondolom nem az ő ötletük globálisan). Félelmetes abba belegondolni, hogy 1: nekik mennyi lóvét hoz ez az egész. 2: mekkora közösséget tart a játék mellett.

(#53346) tepenzed válasza CosmoBacsika (#53345) üzenetére


tepenzed
őstag

én már azt is el tudom képzelni, hogy a pénzmosástól kezdve a drog pénzeken át mindent a cs go skineken keresztül bonyolítanak le :D ;]

(#53349) Mclovin válasza wjbhbdux (#53332) üzenetére


Mclovin
senior tag

Körülbelül 4,976.06 USD pénzmennyiséget költöttél ebben a játékban e kártyaszett megjelenése után. ;]

[ Szerkesztve ]

(#53350) oliwwer válasza Mclovin (#53349) üzenetére


oliwwer
aktív tag

Biztos én vagyok a szerencsétlen, de valahogy nem tudom előhozni ezt a számot. Rámegyek a kitűzőknél a csgo-ra, és nem ad ki ilyen info-t nekem.

szerk.: megvan

You have spent approximately $16,897.68 USD in the game after this card set was released.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.