Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) gtamate2 válasza SQX_Barto (#39000) üzenetére


gtamate2
veterán

Ha pedig a sharkoonak is utána néztél volna, akkor azt nem vetted volna meg a szenzora miatt. :D

(#38986) rumos XIII: 1 hónap innaktivitás után veszi el.

(#38988) Marv1988 : Igazából egy nagyobb rántásnál veszed legjobban észre, tehát a lehető legnagyobbat próbálj gyorsan rántani és egyszerűen nem úgy reagál az egér ahogy kellene. Most az a4techen belül is van egy csomó egér és szenzor, nekem egy viszonylag jobb volt (750bk ~7-8 ezer körül volt) és így is érezhető. Amúgy nekem negatív gyorsulása volt, de ha magas DPI-n használod még jobban kijön, olyankor akár meg is áll a kurzor mert nem tudja lekövetni a mozgást. Kényelmi szempontból is sokkal jobb és egyszerűen precízebb mozdulatokat tudok tenni az új egérrel.

*Sn0w

(#39002) Marv1988 válasza gtamate2 (#39001) üzenetére


Marv1988
tag

köszi a választ, lassan amúgy is érik a cserére.
Szétnézek a piacon mit érdemes:)

(#39003) gtamate2 válasza Marv1988 (#39002) üzenetére


gtamate2
veterán

Nézd meg itt van az összefoglalóban a profik egérbeállításai és hogy milyen egérrel játszanak, illetve az egeres topicból az ajánló táblázat is bekerült.

*Sn0w

(#39004) SQX_Barto válasza gtamate2 (#39001) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Elotte fokent Diabloztam, es ott annyira nem fontos a jo eger, szoval csak kivalasztottam egy olcso "gamer" egeret, nem melyedtem bele a temaba, hogy milyen szenzora van meg ilyenek. De mivel alapba kenyelmetlen, mindenkepp kellett egy normalis eger. Amint megkapom a DA-t, jobb lesz a helyzet.
Ez hasonlo alakunak tunt mint a Logitech g9x, ami kenyelmesnek tunt regen nekem (meg ki akartam probalni ezt a format is) Szoval fokent ilyen tesztnek vettem ezt az egeret, nem volt tul sikeres valasztas.
Jatszottam egy meccset, Gold nova II-be rakott be. Nyertuk, tobbiek jok voltak en a vegen kullogtam, szoval ez eros nekem, amig nem fejlodok. Utana jatszottam egy haverral meg erosebb csapatban, ott mar ki is akartak rugni...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#39005) mepet válasza SQX_Barto (#39000) üzenetére


mepet
addikt

(#38999) cyberwarfare: Miért?

(#39000) SQX_Barto: Nagyon vigyázz a hamisítványokkal!!!

(#39006) SQX_Barto válasza mepet (#39005) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Angliabol rendeltem, lattam sok kinai eladot, valahogy nem ereztem irantuk a bizalmat.
Koszi! :R

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#39007) CraBByzzz


CraBByzzz
aktív tag

Tréderek! Gut doppler fn p1-est mibe érdemes cseréni? Elvileg a p1 nem olyan ritka, vagy az? :F

(#39008) hemaka


hemaka
nagyúr

Szerintetek mennyire lehet igaz? Bár elég gáz, már a gyanú is. :D

(#39009) vzsryl válasza hemaka (#39008) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Lassan minőségibb játék lesz az MM, mint a nagy LAN-ok...:D

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#39010) xEon1337 válasza hemaka (#39008) üzenetére


xEon1337
őstag

Engem nem lepne meg a dolog.
Egyre nagyobb pénzekről van szó, sok versenyen állandó csúszások vannak és olyan későn kezdődnek a meccsek, hogy néhány Red bull már nem lehet elég a koncentráció fenntartásában.

"Less but better" - Dieter Rams

(#39011) mepet válasza hemaka (#39008) üzenetére


mepet
addikt

Ez alapján a szabályzat alapján, ha ittak volna egy sört a meccs előtt, az ugyanilyen szabályszegés lett volna. Mellesleg ennyivel utólag vádaskodni az egykori csapata ellen, az több, mint etikátlan. Kivéve abban az esetben, ha a szer elfogyasztása nélkül a tiltakozása ellenére a csapat nem engedte volna játszani őt. De erről szó sincs.
Szerintem kamu. Ráadásul rosszak a szabályok.

ESLOne CSGO Rulebook / 2.6.4-es pont:
"To play a match, be it online or offline, under the influence of any drugs, alcohol, or other performance
enhancers is strictly prohibited, and may be punished with exclusion from the ESL One."

Milyen ország törvényei szerint drog a drog? Mi gyógyszer, mi drog? "Other performance enhancer": Ez most mi? Ha pl. frissítőkendővel megtörlöm az arcomat, és utána jobban játszom? Az a vegyi anyag a bőrömmel érintkezik, tehát ez "szer használat", ami után jobban is játszom, tehát "teljesítménynövelő" is. Akkor kizárhatják a csapatom?

(#39012) CraBByzzz válasza mepet (#39011) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

:C :C :C :DD

(#39013) gtamate2 válasza mepet (#39011) üzenetére


gtamate2
veterán

Ha a fanaticot nem dobták ki a picsába pixelwalkolásért overpassról akkor akár be is lőhetik magukat szerintem a színpadon mert az sem kevésbé feltűnő.

*Sn0w

(#39014) Redneck


Redneck
veterán

Amfetamin származékkal ébren maradni vagy gyorsabb reakcióidőt produkálni csalás. Pont. Támogatom az ellenőrzéseket LAN-on.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#39015) mepet válasza Redneck (#39014) üzenetére


mepet
addikt

Elég sok amfetamin-származék kapható legális gyógyszerként, bizonyos betegségek ellen.
De pl. a mephedron-származékok is hasonló hatásúak, és még a köhögés elleni cuccokban is van egy csomó...
Előbb-utóbb oda jutnánk, mint a magyar igazságszolgáltatás, hogy benyomsz néhány mebucaint a toroknyavajádra, és a végén elvisznek füvezésért, mert a gyorstesztük nem tudja őket megkülönböztetni...

Én ellenzem az ellenőrzéseket és legalizálást javaslok! ;)

(#39016) Mezcal válasza gtamate2 (#38982) üzenetére


Mezcal
addikt

Grt! Ezek szerint az én skillem Globalban lehet, mert kétszer is előtted végeztem, amikor együtt játszottunk. :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#39017) BaLee válasza SQX_Barto (#39006) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Angliában sokszor ugyanazt árulják mint a Kínaiak mivel ők is onnan veszik csak ráteszik a hasznukat.

Persze esetedben lehet nem így van de jó erre figyelni, az, hogy Angliából jön nem garancia semmire. Max arra, hogy nem lesz vám a cuccon. :)

[ Szerkesztve ]

(#39018) SQX_Barto válasza BaLee (#39017) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Majd kiderul, ha vegre ideer.
Amugy az a vicces, hogy a speci festesu WoT-os Deathadder olcsobb, mint a sima, itt Hollandiaban. Ha hamisitvany lesz, akkor lehet veszek egy olyant.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#39019) he7edik.


he7edik.
addikt

Erre tud nekem valaki valmit mondani:
Tegnap felszereltem az alap zenekészletet.Hogy tudom "leszerelni" mert idegesítenek a meccs közbeni zenék?

Égő szöveg a flém vázon

(#39020) #56230144 válasza perecKING (#38977) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nevét ki kéne takarnod, asszem még te kerülhetsz bajba ha nem teszed. :(

(#39021) rumos XIII válasza #56230144 (#39020) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Mi történne?

(#39022) #56230144 válasza rumos XIII (#39021) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ha esetleg pár ember közel lakik a paksi sráchoz ( akit ő kitett) és valami történik a sráccal akkor őt is elővehetik mivel simán rá lehet keresni facebookon a srácra, így könnyen megtalálható. (ő tette ki névvel meg képpel a profilját)

[ Szerkesztve ]

(#39023) demerion


demerion
tag

Valakinek nincsenek felesleges 3-4centes skinjei? adok érte ládát :DDD

(#39024) BigBlue69 válasza demerion (#39023) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nekem akad.. ma is kaptam... :W

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#39025) Redneck válasza mepet (#39015) üzenetére


Redneck
veterán

Okés, jogos, sok orrspray is tartalmaz ezt-azt ezért elég addiktívak, vigyázni kell velük. Egészséges szabályozás kell nem ész nélküli tiltás!
A versenyeken jobb szervezés és emberi időben játszott meccsek. Nem gondolom hogy egy fáradt csapattal szemben korrekt egy felboostolt szintre cuccozott másik egy hajnali meccsen. Legalább a LAN-ok legyenek mentesek mindenféle csalástól.

Utópisztikus de helyénvaló szerintem.

Szerk:
CS:GO giftje van valakinek? Páromnak szeretnék egy fiókot.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#39026) vzsryl válasza Redneck (#39025) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Én fáradtam sokkal jobban játszom, mint kipihenve. A statomon is erősen megfigyelhető.

Tegnap amit linkeltem, az egy 12 órás műszak után volt, ráadásul a 2. meccs.
Ha átesek a holtponton, akkor pörgök, mint a búgócsiga.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#39027) Redneck válasza vzsryl (#39026) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem tisztán kipihenten megy a legjobban. 1-2 sör után sem rossz de minél több sört iszom, annál jobban érzem hogy lassabban célzok és többre vagyok képes. A reakcióidő és a pontosság csökken

Amikor full fáradt vagyok, kevésbé stresszelek és nagyon nyugodtan tényleg szépeket lövök.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#39028) sss


sss
senior tag

Én fáradtságtól függetlenül fixen low vagyok.

(#39029) Xero válasza vzsryl (#39026) üzenetére


Xero
nagyúr

Igazolva. Fél óra múlva egyet fáradunk? Nem aludtam 26 órája, szóval 40-10-10 confirmed. :D

(#39030) perecKING válasza #56230144 (#39020) üzenetére


perecKING
senior tag

Vallalom, ha ezaltal megovhatok meg1 valakit ettol a retkestol. Egyebkent nem vagyok mo-lakos, szoval nehez lenne velem barmit is kezdeni. Vizont nem gond, hogy haza guruljak...Paksra meg legurulok egy fagyira. Nekem nem gond.
Nem vagyok en szent! Sem a becsulet bajnoka! De ha gyerektol lopnak akkor nyilik a bicska!
Nem megy a rendorsegre mivel sorozatosan lopja az accokat es szerintem ez mar nem szabalysertes kategoria.

(#39031) vzsryl válasza Redneck (#39027) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nekem jobb a reakcióidőm fáradtan és pontosabban lövök. Én ilyen ttotídrof' ember vagyok.

Kszeró: Lehet kicsi később, van még egy kis dolgom.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#39032) he7edik. válasza vzsryl (#39026) üzenetére


he7edik.
addikt

Hála az amfetamin származékoknak ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#39033) CraBByzzz


CraBByzzz
aktív tag

Gut doppler fn (p1) vagy bayonet night ft vagy m9 erdei ddpat ft?? :P

[ Szerkesztve ]

(#39034) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Beszarás, hogy újraraktam a gépem, SSD-re telepítettem a cs-t és még mindig akad. :( nem tudom mi lehet a baj

marcusa: Ez i5-tel és SLI-vel. Most hogy mondod, lehet megnézem úgy hogy kikapcsolom az SLI-t.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#39035) marcusa válasza NyxNyxNyx (#39034) üzenetére


marcusa
addikt

Milyen paraméterei vannak a gépednek?

:-)

(#39036) he7edik. válasza marcusa (#39035) üzenetére


he7edik.
addikt

Pentium II... ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#39037) #97716736 válasza he7edik. (#39036) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nana :N

(#39038) marcusa válasza NyxNyxNyx (#39034) üzenetére


marcusa
addikt

Feleségemnek egy Asus G55VW laptopot vettünk még tavaly, és azon nagyon szépen fut. Felbontást vedd lejjebb, ne FHD legyen, és próbálj minden beállítást minimumra tenni. :)

:-)

(#39039) CraBByzzz válasza he7edik. (#39036) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

Nekem az van :B :B

[ Szerkesztve ]

(#39040) Franklin


Franklin
addikt

Napi feladványunk következik:

A KÉP a kill pillanatában készült (vOOlt -> Richie79). Célkereszt a kocsin.

A kérdés: hol volt az áldozat?

(#39041) regener válasza Franklin (#39040) üzenetére


regener
veterán

Bent a házban

(#39042) he7edik. válasza Franklin (#39040) üzenetére


he7edik.
addikt

apartman?

Égő szöveg a flém vázon

(#39043) he7edik. válasza mepet (#39011) üzenetére


he7edik.
addikt

Eccerű: Ami a WADA dopping listáján fent van az a dopping.

Égő szöveg a flém vázon

(#39044) Franklin válasza Franklin (#39040) üzenetére


Franklin
addikt

(#39045) regener válasza Franklin (#39044) üzenetére


regener
veterán

inhuman reaction ;]

(#39046) marcusa válasza Franklin (#39044) üzenetére


marcusa
addikt

Visszanézted? Ezen a megmozduláson kívül tiszta volt a srác?
Egyébként F12-vel tudsz screenshot-ot csinálni, és azt rögtön lehet linkelni. :)

:-)

(#39047) #97716736 válasza marcusa (#39046) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nincs olyan :N

(#39048) regener válasza #97716736 (#39047) üzenetére


regener
veterán

De van, F12, feltöltés és linkelhető :D
Vagy pedig F12 és feltölti a Screenshots mappából

(#39049) Franklin
Mert előbb nyomj Shift+F2-t és utána tudsz képet menteni :D

[ Szerkesztve ]

(#39049) Franklin válasza marcusa (#39046) üzenetére


Franklin
addikt

Igen, visszanéztem. Hát voltak furcsa rántásai. Nem tudom, hogy ez most a demó miatt, vagy tényleg 90 fokban félrehord a desert :-)

Tudom az F12-t, de valamiért nem működött. És ha már itt tartunk, a shift-re előjövő térképet se zárja be shift-re, pedig írja is a térképen, hogy "Close [Shift]".

Viszont az Overpass-os meccsen a Marco gyerek valszeg tiszta, csak nagyon érzi a játékot :-)

(#39050) NyxNyxNyx válasza Franklin (#39049) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

nekem se zárja be a shiftes térképet

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.