Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) gtamate2 válasza sikalisk (#54000) üzenetére


gtamate2
veterán

Ha lehet kerüld a dupla (tripla!!) hsz-t és helyette egyben válaszolj több embernek.

Amúgy a naivitásod irigylésre méltó, én supreme-global környékén szinte a napi 5-6 meccsből 1-ben mindig van cheater, a kisebb rankon pedig mégrosszabb a helyzet.

Lem accal mentem a héten a barátaimmal akik már nagyon rég játszottak és kettőjük el rankja se volt. Úgy kezdődött a játék hogy az egyik srác az ellenbe elkezdte írni hogy boost pm me , stb.. Hoztuk az első 9 kört, a srác 009-be volt, disconnect utána egy vagy két kört hozzunk és a srác topfragger lett (zero to hero). A végén kiderült hogy dmg volt. És hány. Ilyen van :)

*Sn0w

(#54002) Shkiz0 válasza _-ORANGE-_ (#53979) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én meg magyarokkal utálok játszani esküszöm.
Nem egyszer, nem kétszer fordult már elő, hogy amennyiben magyar az enemy, vagy akár csak 2-3 ember, akkor már első kör után elkezdődik az "ugatás" és szájkarate mind1, hogy reagál rá az ember vagy elengedi a füle mellett.
Ha mi vagyunk nyerőbe akkor megy a kötekedés, meg hogy smurf, meg hack stb, ha ők vannak nyerőbe akkor meg kezdődik az arcoskodás, vagánykodás, "ez", "easy" "botok vagytok" stb stb.
Külföldiek között is előfordul ilyen de sokkal sokkal kevesebb.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#54003) Redneck


Redneck
veterán

Nekem az a véleményem hogy sok a csaló, de több a pingből a 64 tick miatt bemákolt sz*r.

Még mindig tartom hogy 50-es ping fölött az MM egy random valami.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54004) Arkennys válasza gtamate2 (#54001) üzenetére


Arkennys
addikt

Ha még csak naiv lenne, de mindenki más a hülye ahogy magyarázza, mert nem értünk egyet a rózsaszín vattapamacs véleményével: márpedig csalók nincsenek is, csak mindenki rámondja, a VAC pedig néha jóindulatúan elhiszi a dolgot, vagy mi....

(#54002) Shkiz0: Igen, érdekes tud lenni. Múltkor megörültem, hogy jé enemyben 3 magyar van, odaköszöntem, kérdeztem, sokat játsszák e az adott pályát, erre már flegma kötözködés volt a válasz :D Pedig nem volt rá ok adva alapból. Amit leműveltek akkor, ahogy nyerésbe kerültek, pedig már minősíthetetlen volt :D De szerencsére hébe-hóba normális honfitárssal is összefutni random

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#54005) Shkiz0 válasza Arkennys (#54004) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Úgy úgy :K

Mindenki másnak.
Akad itt valaki aki nem szándékozik nyitni ládát soha, és esetleg csak "lom" neki?
Ha igen, és megválna tőle ingyen, az keressen már meg privátba.
Igazából adott még 2 ismerősöm, és gondoltuk, összeszedünk 100 ládát, a kulcsokra összedobjuk, és kíváncsiságból, megnézzük számszerűsítve, hogy mennyi a befektetett pénz, és mennyi értékű cucc kerül ki belőle. Nyilván tudjuk már most, hogy elég nagy eséllyel bukó lesz a dolog, ha csak valami csoda folytán nem esne belőle egy kés, vagy DL awp, de ezekre azért elég csekély az esély, nem mindenki egy kuLi_ :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#54006) Redneck válasza Shkiz0 (#54005) üzenetére


Redneck
veterán

Múltkor nyomtam egy statisztikákon alapuló case simulator tesztet Breakout ládára. 100 nyitásból a kulcsok árának tizede jött vissza. Amiket a valóságban nyitottam ugyanezt tükrözik.

Szerk:
Persze valaki elsőre vagy 5-ből nyit oltári nagyot.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54007) sikalisk válasza Arkennys (#54004) üzenetére


sikalisk
tag

csak sarkítani vagy képes, és észre sem veszed, hogy pontosan a saját hozzáállásodat írod körbe, sebaj...ezt is vártam.

univerzum < emberi hülyeség

(#54008) sikalisk válasza gtamate2 (#54001) üzenetére


sikalisk
tag

ha lehet, majd kerülöm, ígérem..

[ Szerkesztve ]

univerzum < emberi hülyeség

(#54009) wjbhbdux válasza sikalisk (#54000) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha az 1.5 és 1.6 között eltelt 15 hónap nem volt meghatározó, se a LAN szintű netes játékot biztosító WWCL elvesztése, akkor lehet az azóta eltelt időben is elég felületesen foglalkoztál a játékkal és nem tudod felismerni a mai kifinomult csalásokat.

/s

(#54010) sikalisk válasza Shkiz0 (#54002) üzenetére


sikalisk
tag

Ez a mentalitás szinte az egész cs közösségre érvényes sajnos, ennek szerves része a másik lecsalózása. Múltkor összerakott egy magyarral, akivel szoktam néha játszani, jól bevédtem A hosszút, jöttek a csalózások, abban a pillanatban, hogy letudtak lőni, már nooboltak, a friendsem még úgy ahogy moderálta magát, de a társai teliszájjal acsarkodtak, szánalmas korlátoltság..
Még 1.6-ban egy kollegámmal (nem volt személyes ismerettség) játszottam elég sokat miután lelőttem párszor lecsíterezett és és törölt, nem normálisak az emberek😃

[ Szerkesztve ]

univerzum < emberi hülyeség

(#54011) Arkennys válasza sikalisk (#54007) üzenetére


Arkennys
addikt

tudom, mindenki hülye rajtad kívül, vettük már az adást, köszi. Teljesen ez jött le az egész eddigi pályafutásodból.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#54012) sikalisk válasza wjbhbdux (#54009) üzenetére


sikalisk
tag

Ha ennyire fontos: 1999 óta Starcraftoztam online, aztán 2002 környékén rendszeres jelleggel haverokkal LAN-oztunk, mivel mindenki CSzni akart én is rákényszerültem, végül én is elkezdtem online játszani, a profilom szerint 2003 óta van steam accom, baromira nem az foglalkoztatott, hogy a cs melyik verziójával játszottam, vagy, ha igen, az elmúlt 10+ évben ez már elfelejtődött, már akkor is voltak fontosabb dolgaim😃

univerzum < emberi hülyeség

(#54013) Shkiz0 válasza Redneck (#54006) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Mondjuk múltkor fejembe vettem, hogy addig nyitogatok ládát ameddig nem nyitok egy kést belőle, de aztán rájöttem hogy lehet hogy 100$ egy értelmesebb állapotban lévő legolcsóbb kés is, de ha nincs szerencsém és nem jön hamar kés akkor ennek a többszöröse is elmehet kulcsra.
De valahol olyan ez mint a régi kacatok között turkálni, vagy karácsonykor ajándékokat bontogatni, hogy az a pár másodperc hihetetlen jó ameddig ki nem bontod, és valahogy felpörget. Ilyen ez a ládanyitás is szerintem, valahol mindig ott van az emberbe, hogy na majd most biztos esik valami értékesebb dolog, aztán valahogy még sem.
De biztos sokkal másabb az ha megveszed marketen a kést, vagy skint amit régóta akartál, vagy ha ugyanezt nyitod. Utóbbi sokkal nagyobb öröm szerintem :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#54014) AllTheBest válasza sikalisk (#54012) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Szerintem nyugodtan átmehetnél ide: [link] Vagy intézd privátban, mielőtt még egy moderátor szól rád...
Sajnálom, de én nem ezért olvasom ezt a topicot, hogy a tiédhez hasonló posztokkal legyen tele, meg mellesleg a fórum aktív tagjainak nagy részét már magad ellen fordítottad, gondol azt, hogy neked van igazad és szerintem válts témát

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#54015) MarioAna


MarioAna
senior tag

3-an pre-made, 2 random soloque társ. 6 hozott körrel lose, 22. körben szólalt meg a 4. csapattárs amikor elkezd minket szidni (előtte még infóra sem használta a voicet :DDD ), az 5. meg csak szimplán team chatbe infózott és kért awp-t minden kör elején. Cserébe CT oldalban mid füst mid garagehoz, majd beleszalad és ott várja ahogy a T-k 3-an kitolják midet és hátbalőnek mindenkit A-n.

Enemy bezzeg első körben T oldalról boostolva rusholja midet (cache), meg B-ről boostolva lő el sunroomban.

what am I supposed to do - DazeD.

(#54016) #81999360 válasza #81999360 (#53897) üzenetére


#81999360
törölt tag

Köszönöm mindenkinek a sok választ és tanácsot, töltöttem le egy pár mapot, közben nyomom a DM-et ezerrel, de hamar rájöttem, hogy így eléggé negatív a K/D arányom only AWP-vel, de azért úgy érzem hogy hosszútávon jó lesz. :)

(#54017) sikalisk válasza AllTheBest (#54014) üzenetére


sikalisk
tag

Szerintem nyugodtan bízd rám, hogy mit teszek és mit gondolok..

univerzum < emberi hülyeség

(#54018) Vanir válasza sikalisk (#54017) üzenetére


Vanir
veterán

Szerintem meg igaza van. Sőt, az egész topik szerint igaza van, neked meg nincs. Innentől kezdve nincs miről beszélni.

(#54019) GabN73 válasza sikalisk (#54012) üzenetére


GabN73
addikt

Melyik csapatban is játszol? Eddigi eredmények?

(#54020) sikalisk válasza Vanir (#54018) üzenetére


sikalisk
tag

Gondolom, Te lennél a "topic" öntudatra kelt hangja, jól sejtem?

univerzum < emberi hülyeség

(#54021) sikalisk válasza GabN73 (#54019) üzenetére


sikalisk
tag

Hiába mondanám a nevét, de kedden két góllal nyertünk, remélem ennyi elég.

univerzum < emberi hülyeség

(#54022) wjbhbdux válasza sikalisk (#54020) üzenetére


wjbhbdux
veterán

/s

(#54024) supsupsup


supsupsup
csendes tag

hosszú nem csézés után újra game, újra strea -> www.twitch.tv/nw_csgo

(#54025) Redneck


Redneck
veterán

Láttátok már ezt?
Vannak benne jó ötletek! Mondjuk nem örülnék ha teljesen megváltoztatnák, de ha ésszel módosítják, nagyon jól sülhet el. Ettől függetlenül beszédes hogy infernora pillanatok alatt összejön egy party.

Sráááácooook! Kezd leesni a színvonal. Kicsit olyan most a topik, mint a régi CSHU a kétezres évek elején/közepén.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54027) GabN73 válasza sikalisk (#54021) üzenetére


GabN73
addikt

Haver, vagy nagyon jó troll vagy, vagy csak egy szokásos toxic sz*r :)

Úgy áradozol a supreme szintről, mintha az egy elérhetetlen dolog lenne. Ott is vannak jobban és sz*rabbul játszó emberek. (Valaki global szint, valaki dmg) Igen, még supremeben is sok az orosz. Igen, még supremeben is sok a retardált, a toxic, salty ember, ha solozol, vagy randomoztok, ha nem vagytok meg öten.
Ha vagyok olyan mazoista (és szoktam lenni), hogy leülök egyedül MM-ezni, akkor tuti, hogy a 3-4. meccsre kiégek, mert hiába próbálok tryhardolni, vagy ignorálni a csapatot lehúzó embereket/gyökereket, egyszerűen nem tudsz lehozni minden szituációt.

ÉS itt jön a lényeg: sok ember elfelejti (köztük néha én is), hogy a csapattárs is EMBER, nem egy gép. NEM ebből él, NEM profi, lehet hogy csak hazajön munka után, dm, botozás nélkül leül mm-ezni. Nem mindenki tud és nem mindenki akar full focussal játszani, és nem is fog. Ha ilyen csapattársakra vágysz, akkor szedj össze egy csapatot, akiket érdemlegesnek találsz erre, aztán szokjatok össze, gyakoroljatok... (bár kétlem hogy lennének barátaid :DDD)
Szóval lehet hogy valaki global/supreme, de épp sz*r napja van, vagy csak rossz szériája, és nem adja neki, akár egy sas1 is meglövi a szintjét. De leírom még egyszer: EMBEREK vagyunk, nem mindenkinek van meg a kellő tapasztalata, hiába van magasabb rangon [minden szintnek elég nagy a szórása], nem mindig életed meccsét játszod. Ezt felejti el sok ember, és ha még sikerül a f*szfej viselkedésével, beszólásával a morált lefelé húzni, akkor nagyobb eséllyel bukó a meccs, nagyobb eséllyel lesz az egyéni teljesítmény is rosszabb.

Az meg hogy neked van egy elvárt szinted - amit sokszor a fentiek miatt nem mindig lehet megütni, bár Te folyamatosan elvárod - a Te szegénységi bizonyítványod. Ezért is kérdeztem, hogy melyik csapatban játszol (van e egyáltalán, bár szerintem az sincs), szívesen figyelemmel kísérem a feltörekvő magyar csapatokat.

Csalókról meg annyit, hogy vannak, mostanában egyre többen. Mennyi overwatchot szoktál megnézni havonta? Sok a felesleges report, teljesen aláírom, de lehet ám csemegézni ;) Persze vannak érdekes szituációk, sok sz*rt bead néha, hála a túl nagy szórású szervereknek meg persze a 64 ticknek :)
Az meg hogy valaki csalózik, miért kell felfújni? Zavar? Némítsd le, főleg ha gyökér is mellé. Zavar hogy le van írva egy fórumra? Görgess tovább. Ismételni tudom csak magam: EMBEREK ülnek a másik oldalt is, nem mindenkinek ugyan olyan az idegrendszere, nem mindenki tudja magát visszafogni.

A kérdésem csak annyi, hogy Te miért nem tudod elengedi a füled mellett ezeket, miért nem tudsz nyugodtan továbbgörgetni?
Valahogy nem látom azt a higgadtságot, profizmust, sportszerűséget, ami a Te elvárt szintedhez kéne... :) :R

részemről ennyi, majd ha felnősz ehhez, akkor tárgyalhatunk, tovább nem etetlek :)

(#54029) Arkennys


Arkennys
addikt

Csinált olyat valakinek ez a csodás játék, hogy lecsatlakozik, és vissza sem enged? Steam-játékresi megvolt, semmi nem fut háttérben, stb. Valami ötlet okra?

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#54030) had423 válasza GabN73 (#54027) üzenetére


had423
aktív tag

Well said. :R
Sokszor supremeben is elég kaotikus a helyzet. Rombolják a morált sokszor olyanok is, akik egyáltalán nem seggfejek alapjáraton, csak egy kalap alá veszik a "randomokat". Nekem szerencsém volt mondjuk, mert eddig szinte mindig tudtam ismerősökkel menni. Egyedül nem nagyon éri meg.

Amúgy mindkét oldalnak könnyebb lenne tovább görgetni, ha nem szarnak meg agyhalottnak hívnátok egymást. Nem vagyok én se szent, de ez még mindig a prohardver, nem mm chat.

(#54031) sikalisk válasza GabN73 (#54027) üzenetére


sikalisk
tag

Sosem voltam a haverod, de ne törődj vele.

Sehol nem áradoztam a supreme szintről, mondtam egy példát, mondhattam volna globalt is, pont azért említettem a supremet, mert az úgy vélem akárki számára elérhető, aki megfelelő időt szán a játékra, nyilván könnyebb mint a global.. Folyamatosan randomozok, mert elég hektikus az időbeosztásom, az égvilágon semmi gond nincsen, nyilván nem premade, de egy átlag premade sem egy nagy szám, ahhoz, hogy minőségi legyen a csapatjáték összekell szokni. Nyilván akad néha egy-egy hülye, de ha a saját játékomra koncentrálok és nem azon füstölgök, hogy a társam milyen béna, és nem kezdem el TK-gatni, csak mert nem tetszik a játéka, akkor általában hozzuk a köröket. Rengeteget hibázok és soxor az én hibáimon úszik el a meccs, nem az orosz elvtársakén, ha pedig ők hibáznak istenem, belefér, nem lehet mindig nyerni.

Érdekes, hogy sok olyan dolgokat szűrtél le eddig rólam amiről nekem fogalmam sincs, nem tudom, honnan szülted ezeket a légből kapott hülyeségeket, de, ha elárulod mit szívsz, talán könnyebben megértem.

Ember vagyok én is, még is van annyi eszem, hogy nem az ellenfelet szidom, ha lelő, vagy ha te leülsz kártyázni, elmész focizni a haverokkal (live) és kikapsz, akkor is elkezdesz anyázni? Ja nem, mert ott talán még orrba is gyűrnek.. Érdekes, hogy mikor lemegyek a haverokkal focizni, akkor mindenki előzékeny és jófej, persze negyvenes korosztály, de neten keresztül majd mindenki elfelejti, hogy Emberekkel játszik.

Azért nem görgetek tovább, mert ha csak egy ember is végig gondolja amit írok, már volt értelme. Aki meg fröcsögni akar, az úgy is megtette eddig is.

[ Szerkesztve ]

univerzum < emberi hülyeség

(#54032) sikalisk válasza had423 (#54030) üzenetére


sikalisk
tag

Nem mondtam, hogy supremben minden happy, de azért komoly különbség van egy dmg és egy egy supreme mezőny között ilyen szempontból, szerintem.

univerzum < emberi hülyeség

(#54033) Shkiz0 válasza GabN73 (#54027) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Még sokszor szerintem a rang se feltétlen számít amúgy.
Pl sokszor van, hogy single kalaként (és pl leggyengébb rangként a csapatba) nem én végzem az utolsó helyen, és néha néha 1v3 v 1v4-et is sikerül lehoznom.
Plusz aki nem teheti meg állandóan, hogy haverokkal játsszon mert nincs szabad közös időpont, vagy család van, vagy tök mind1 mi az ok, és egyedül vagy csak 1-2 emberrel játszik, nehezen vagy csak rohadt lassan tud szintet lépni felfelé, pláne ha a haverok is a saját rangja körül mozognak, és nincs az hogy húzzák a magasabb rangúak magukkal.
Ettől viszont még simán játszhat jól.
Az alábbi kép pl. 5-ös baráti mix, be be szoktam hozzájuk ugrani, néha 10-es mix is van, és jobb szeretek járni hozzájuk mert élvezetesebb mint sem MM-elni.
De ettől függetlenül nekem is sokszor van, hogy egyik mapon toppba lövöm magam, következő mappon meg csak forgolódok mint koca a jegen, meg kb semmit nem ad be.

De pl volt olyan is a múltkor, hogy szintén ugyanezzel a csapattal olyan simán hoztunk 3 versengőt is, hogy 2-3 köröket hozott az ellen, és rangban meg eléggé ott voltak ők is.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#54034) sikalisk válasza Shkiz0 (#54033) üzenetére


sikalisk
tag

El kell, hogy keserítselek, egy jó skillel rendelkező játékos, sosem fog megrekedni kala vagy sas szinten, akár randomozik, akár nem, mindenkinek ingadozik a teljesítménye, még a profiknak is, csak a sas meg a supremet lövi be egy jobb szériában..

univerzum < emberi hülyeség

(#54035) Shkiz0 válasza sikalisk (#54034) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

És ki mondta, hogy megreked? Arról beszéltem, hogy nehezebb feljutnia mint ha mondjuk 4 másik társával, összeszokott csapatként játszik.
Mellesleg még ettől függetlenül se minden esetben mérvadó a rank, ezt továbbra is tartom. (és most a smurf-ot ne vegyük ide)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#54036) sikalisk válasza Shkiz0 (#54035) üzenetére


sikalisk
tag

Nos igen, nem azt mondtad, de az én tapasztalatom az, hogy átlag premade-del, magyarul, ha nem vagytok összeszokva, semmivel sem könnyebb rankot lépni. Személy szerint szinte mindig randomozok, de pontosan tudom, hogy az a skillem (ha szarul játszok vissza is bukok, illetve, ha kicsit többet gyakorlok fel is lépek), sőt néha randommal is bead magasabb rangot, csak mert véletlenül jó szériám volt, illetve a random társak lehozzák a meccseket. Most összerakott 4 bolgárral, akik pont azt játszották, ami az én stílusom is, igazi élmény volt, premade-del még a régi fiúkkal éreztem ilyet, de sajnos ez nem túlzottan jellemző.

univerzum < emberi hülyeség

(#54037) Shkiz0 válasza sikalisk (#54036) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

MM-en ha nincs társaságod, és a jóistenre bízod a dolgokat akkor kb 50-50% az esélyed, hogy mi lesz.
Márpedig ugye az egyik kulcs tényező a ranglépéshez, a Kör győzelem/veszteség is.
Hiába lövöd te magad a csapatod élére, ha amúgy kikaptok 16-5-re pl. Nyilván ha van mellette kellő MVP-d akkor kapsz valamennyit, de a leggyorsabb szintlépéshez kell a folyamatos nyerés.
Nos ezt 4 összeszokott emberrel könnyebb összehozni, mint mikor felmész egyedül MM-re és csak abban bízhatsz, hogy a csapatod nem egy retardált idióta társaság, aki nem tud lőni, cserébe minden körben kunyerál, vagy hallgatod mindaddig a cyka blyat-ot amíg le nem tiltod.
Itt 50-50% az esélye, hogy nyertek vagy buktok. De volt rá már példa nekem is, hogy komplett csapatot sikerült megverni 4 full vadidegen emberrel

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#54038) sikalisk válasza Shkiz0 (#54037) üzenetére


sikalisk
tag

1. Eddig azt vettem észre, hogy önmagában a premade, tehát, mikor olyan társakkal játszol, akik a friendsedben szerepelnek, még nem jelent jelentős előnyt - az összeszokott, kvázi "összegyakorolt" csapat pedig olyan ritka mint a fehér holló, véleményem szerint önmagában a b rush meg a hosszú-rövid taktika nem igényel gyakorlást, ennyit a randomok is tudnak...

2. a versengőben átlagot nézve azonosan rossz vagy jó társakat illetve azonosan gyenge vagy jó ellenfeleket ad a nagy átlagot tekintve, lehet egy rossz szériád, de minél többet játszol az átlag szint annál jobban érvényesül, és bizony te vagy a mérleg nyelve, bármilyen furcsa is ez, legalábbis a saját skilled értékelésének szempontjából. Három accom van, és többször kezdtem újra a játékot (rövidebb-hosszabb kihagyások után), 10-20 meccsnél nem kellett több sohasem, hogy minimum sasba lőjjem magam mindegyikkel, a supremehez és globálhoz mindig kicsit több idő kellett, de ez általában a kihagyás miatti skill csökkenésnek volt betudható, mindez természetesen random játékkal.

univerzum < emberi hülyeség

(#54039) sensejke válasza Arkennys (#54029) üzenetére


sensejke
aktív tag

Ilyen meg nem volt, de vagy ket napja a csapattars nem tudja hatastalanitani a bombat, egyszeruen nem mukodott neki pedig ott verte a billentyut :D

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#54040) Arkennys válasza sensejke (#54039) üzenetére


Arkennys
addikt

Az is kellemes lehetett... :D Nálunk kettőnkkel játszotta el ugyanezt az adott meccsen, mozgás kifagyás, majd nem engedett vissza. Örültünk erősen mi is

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#54041) htc07


htc07
addikt

ne etessétek már a trollt ;]

(#54042) bager13 válasza htc07 (#54041) üzenetére


bager13
aktív tag

Pedig olyan vicces olvasni a hülyeségeit. :D

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#54043) _-ORANGE-_ válasza sikalisk (#54038) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Csak tudhatnak max a randomok, mert ha nekiállnak afkolni spinbottal vagy egyszerűen ordibálnak, mert nem hozol le egy 1v4-et vagy csak fejbelő, mert nem dobsz neki 3000$-ral az frusztráló tud lenni. De ha haverokkal játszol, akikről tudod, hogy (oktalanul) nem lőnek fejbe, inkább azt választod. (szerintem legalább is)

[ Szerkesztve ]

(#54044) _-ORANGE-_ válasza sikalisk (#54026) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Szerintem te sem tartanád be a "nem alpári beszéd" határait, amikor magaddal találkoznál ;]

(#54045) sikalisk válasza _-ORANGE-_ (#54044) üzenetére


sikalisk
tag

Ha veletek betartom, attól tartok mindig képes vagyok betartani.. egyébként érhető a viselkedésetek, a csorda általában egy irányba tart, hiába mond ellent a józan észnek, az emberek többségében sajnos a nyáj szellem az uralkodó. Önálló gondolatokkal, netán empátiával köszönő viszonyban nincsenek.

[ Szerkesztve ]

univerzum < emberi hülyeség

(#54046) sikalisk válasza _-ORANGE-_ (#54043) üzenetére


sikalisk
tag

Nézőpont kérdése, annak is megvan a hátránya, hogy egyeztetni kell az időpontot, várni kell, míg összejön öt ember, és sajnos önmagában az, hogy friendsben van még nem jelenti, hogy okos értelmes játékos, aki nem anyázza végig a játékot, akár az ellenfelet, akár a társait szidalmazva, garancia sajnos nincsen.

univerzum < emberi hülyeség

(#54047) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

mostantól

/s

(#54048) wjbhbdux válasza wjbhbdux (#54047) üzenetére


wjbhbdux
veterán

mindenkikettőtír?

/s

(#54049) Mclovin válasza wjbhbdux (#54048) üzenetére


Mclovin
senior tag

Tuti hajt az egyedi avatarra. ;]

(#54050) dugo_


dugo_
veterán

Figyelem, figyelem! -szólal meg az autórádió- Felhívjuk az M7-es autópályán utazók figyelmét hogy legyenek óvatosak, mert egy őrült a forgalommal szemben robog. Egy autós, aki szintén hallgatja a közleményt hirtelen felcsattan:
-Hogyhogy egy? Mind!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.