Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) Lackki válasza gtamate2 (#40979) üzenetére


Lackki
senior tag

ennek is lerohad az oldalán a gumi az ujjaidtól ugyanúgy :D
elég szánalmas, hogy egy anno 25k-s egér úgy nézzen ki fél év után, mint az enyém...

de hogy ne offoljak: érdekesen védte mouz cbble-t... senki se volt droppon csak kivűlről nézték

Privátot hamarabb észreveszem

(#41002) Arkennys válasza Lackki (#41001) üzenetére


Arkennys
addikt

LG se jobb, egy p250 triplakillel vesztettek fullbuyt pisztolyok ellen és ezen megy el a meccs nekik, gg :C

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#41003) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Nekem is esett egy cobblestone, markeloffos aláírásos. Btw, a brazilok elég jók! :Y

(#41004) gtamate2 válasza Lackki (#41001) üzenetére


gtamate2
veterán

Mert a tiéd hogy néz ki?

*Sn0w

(#41005) he7edik.


he7edik.
addikt

Holnap már BO3-as meccsek lesznek?

Égő szöveg a flém vázon

(#41006) Lackki válasza gtamate2 (#41004) üzenetére


Lackki
senior tag

lerohad a gumi mind2 oldalt :) de cimbinek dettó... sz*r puha gumi és szinte azonnal felpuhult és darabok esnek le róla... lehet vele gyúrmázni :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#41007) GabN73 válasza he7edik. (#41005) üzenetére


GabN73
addikt

Ha ezalatt a negyeddöntőket érted, akkor igen :D (legalább is mér azoknak kéne jönniük)

(#41008) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ma sem esett semmi :O De jó meccsek voltak , és sokat is tanultam :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41009) gtamate2 válasza Lackki (#41006) üzenetére


gtamate2
veterán

Érdekes, a razernek is vannak gumírozott oldalú egerei de nem hallottam még ilyenről ott :S
Szerintem írj a steelseries supportjának!

*Sn0w

(#41010) GabN73 válasza Micsurin (#41008) üzenetére


GabN73
addikt

Üdv a klubban :DDD

(#41011) Lackki válasza gtamate2 (#41009) üzenetére


Lackki
senior tag

nem kell írni :) ez ilyen sajna... tele van vele a net. Az hagyján a middle button is szarakszik sokaknak (ahogy nekem is). Néha 3x néha 1x sem érzékeli a lenyomom. Egy áldás :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#41012) Arkennys


Arkennys
addikt

érdekes meccs volt, dropom meg idén se lesz belőlük :D mindegy, majd jövőre hátha

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#41013) Aakos


Aakos
csendes tag

VP vs NIP szerintetek? (BO3) melyikre tegyem a matricát?
Nem örülök ennek a VP - NIP - Fnatic ágnak... :W

(#41014) wjbhbdux válasza Lackki (#41011) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha fél éves az egér akkor simán vidd vissza a boltba és cserélni fogják újra, ha szerencséd van már javított szériát kapsz, nekem se jött szét az új kana2 görgője pár hónap után mint a réginek. csak 2 hétig kell valami backup egér amíg elintézi a forgalmazó.

/s

(#41015) vzsryl válasza Aakos (#41013) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ezt még valahogy lehet megnyeri a NIP, de a Fnaticot biztos döntősnek mondanám. Az Envy vs TSM lesz az érdekes. Ettől függetlenül remélem 16-0-ra lenyomja az LG a Fnaticot. :))

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#41016) Micsurin válasza GabN73 (#41010) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem baj , 23.-án csak mi kapunk :D

szrk.:hmm ha egerek , ez a 2. Naga Epicem (mmo-ra lett persze :B ) első akku puffadt , görgőről az oldalt lévő ragasztott burkolat lejött , Ipon cserélte , erről is lejött , soha többet ennyiért Razer :N

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41017) Aakos válasza vzsryl (#41015) üzenetére


Aakos
csendes tag

Én is a NIP-re szeretném tenni, de közben az agyamban üvölt egy hang, hogy VP VP VP! :)
Szerintem is a döntős a Fnatic lesz, de azért kíváncsi leszek a holnapi meccsekre... meg persze bízom abban is, hogy a BO3 azért jobban kiadja.

Abból amit most mutatott az LG, már annak is örültem, hogy behúzták, pihenjék ki magukat, aztán nem szégyen kikapni a Fnatic-tól :D

(Nekem sem esett még semmilyen láda, pedig ahányszor játszottak a cbble-n, nekem is kijárt volna egy doboz... :( )

[ Szerkesztve ]

(#41018) Lackki válasza wjbhbdux (#41014) üzenetére


Lackki
senior tag

nem fél éves, de anno mikor visszavittem iponba, azt mondták erre nincs gari, mert "nem rendeltetésszerűen használtam"

Privátot hamarabb észreveszem

(#41019) Franklin válasza Arkennys (#41012) üzenetére


Franklin
addikt

Nagyon izgalmas volt ez a Luminosity - Flipside meccs, aki nem látta, nézze meg.

Fallen amiket lőtt wp-vel, beszarás.

Kár, hogy LG-nek a Fnatic ellen kell játszania, valószínűleg kikapnak, de szerintem a másik 6 csapat közül bárkit meg tudnának verni.

(#41020) m_dawe


m_dawe
senior tag

2 falchion kulcsból mit érdemes tradelni? :B

(#41021) he7edik. válasza m_dawe (#41020) üzenetére


he7edik.
addikt

megveszem tőled

Égő szöveg a flém vázon

(#41022) htc07 válasza m_dawe (#41020) üzenetére


htc07
addikt

bármit ami többet ér náluk.

(#41023) Arkennys válasza Franklin (#41019) üzenetére


Arkennys
addikt

körülbelül egyébként, szépen feljöttek, mondjuk állítólag elég komolyan is készültek most erre az eventre, látszik is :) tényleg a natic valószínűleg hazaküldi őket és kár értük, de számolni kell velük innentől úgy tűnik még komolyabban.

Én most leginkább kíváncsi a TSM - kinguin meccsre leszek, kingu vajon előhúz e valamit a kalapból vagy elköszön. Sejtésem van rá de a TSM random megtorpanásait ismerve meccseken a fene se tudja

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#41024) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Van meccs amit érdemes szerintetek tenni ? :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41025) Arkennys válasza Micsurin (#41024) üzenetére


Arkennys
addikt

ilyen elcsúszott oddsokkal nem annyira. Navira tettem kicsit, ki tudja alapon, a VP- NIP meccs ami oddsban jó lenne tételni de ezt az se tudja megjósolni akinek kristálygömbje van, előző meccseik alapján pl :DDD

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#41026) Micsurin válasza Arkennys (#41025) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Köszi , akkor hagyom a francba :D

Szerintem szerdáig nincs játék :O 129xp és rank up , inkább várok akkor lesz skin is azért az első meccsért , addig is tf2 ;]

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41027) CraBByzzz


CraBByzzz
aktív tag

Nemrég szereztem egy huntsman night ft-t. Mibe érdemes cserélni? Kulcsban mennyit kérjek el kb? 29-30?

(#41028) szebe


szebe
őstag

Ezek a bevonulások... :DDD

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#41029) lemusz válasza szebe (#41028) üzenetére


lemusz
addikt

De már hanyadik? ... Minden 10 percben kell egy bevonulás? :DDD Nagyon epicnek hiszik, de inkább már unalmas.

[ Szerkesztve ]

(#41030) CraBByzzz válasza szebe (#41028) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

Énis azt nézem xddd De hangulat az megvan :DD

(#41031) lemusz


lemusz
addikt

Hajrá NAVI!

(#41032) GabN73


GabN73
addikt

kennyS... :DDD

(#41033) szebe válasza GabN73 (#41032) üzenetére


szebe
őstag

Megvolt a "válasz" is :C

Najó ez milyen meccs :Y

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#41034) GabN73 válasza szebe (#41033) üzenetére


GabN73
addikt

eddig nagyon jó, megérte felkelni :DDD

(#41035) CraBByzzz


CraBByzzz
aktív tag

Nagyon jó meccs, bár nemérzem hogy az első map után navi nyerne...

(#41036) gtamate2


gtamate2
veterán

Azt az 1v1 késelést te jó Isten.. :D

*Sn0w

(#41037) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Milyen mapokon játszanak és mennyi az állás?
Telefonról vagyok, nem tudom megnézni.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#41038) IreN!CuS válasza vzsryl (#41037) üzenetére


IreN!CuS
őstag

mirázs 7:1 vagy 8:1 volt Navinak T-ben , "elbaszták" 8:7 lett most buktál a ct pisztolykört is .

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#41039) GabN73 válasza vzsryl (#41037) üzenetére


GabN73
addikt

Első map inferno volt, Envy nyerte, most mirage megy, envy 10-8-ra vezet.

(#41040) CraBByzzz


CraBByzzz
aktív tag

Amikor elkezdik twitchen hogy KennyS egy sar és maradjon az ak-nál meg m4-nél mert wp-zni nemtud...
:W :W :W :W :W :W

(#41041) szebe válasza CraBByzzz (#41040) üzenetére


szebe
őstag

Ezért nem nézek magyar streamet ;)

Kár hogy a Na'Vi nem tudja ugyanazzal az intenzitással végigtolni az adott mapot.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#41042) Arkennys válasza szebe (#41041) üzenetére


Arkennys
addikt

hát infi: 13-7 ről 13-16
mirage: 8-1 ről über szívás ismét :D

az a baj már látszott pl miragon lélekben feladták a dolgot javarészt bőven a vége előtt

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#41043) gtamate2 válasza szebe (#41041) üzenetére


gtamate2
veterán

Én azóta hogy nem tudták a mag7 nevét, mert 1.6-ban nem volt. Ja meg mirageon a helyek nevét, azóta hanyagolom hiszen az angolt is ugyan úgy értem és legalább ott van színvonal.

*Sn0w

(#41044) Aakos válasza Arkennys (#41042) üzenetére


Aakos
csendes tag

Meglepően jól küzdött a NaVi szerintem, ahhoz képest amit a selejtezőn láttunk. Én azt hittem az EnVy durván bedarálja őket, de ha végig tudják tartani a kezdeti fellángolást, akkor még akár nyerhettek is volna. Azért örülök, hogy nem, mert a matricát az EnVy-re tettem. :DD

Most viszont látni akarom, hogy a Kinguin-nak lenyomják a fejét a víz alá keményen... ;]

gtamate2: én is angolt preferálom és azt is nézem, többnyire én is értem, de azért rendesen tudnak hadarni a kommentátorok...

[ Szerkesztve ]

(#41045) he7edik.


he7edik.
addikt

Gyerünk Team Solomid!
Ma már nyitottam egy statrakos cyrex-et már csak egy TSM győzelem kell.

[ Szerkesztve ]

Égő szöveg a flém vázon

(#41046) Andris837 válasza he7edik. (#41045) üzenetére


Andris837
senior tag

áhhh, hatalmas meccs lesz! :D

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#41047) Arkennys válasza Andris837 (#41046) üzenetére


Arkennys
addikt

én remélem a TSM gyorsabban lezavarja, mint amennyi delay már van összesen a meccskezdésen :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#41048) he7edik. válasza Andris837 (#41046) üzenetére


he7edik.
addikt

valamikor a vasárnap folyamán ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#41049) perecKING


perecKING
senior tag

en most is a kinguin-nak szurkolok! :))

(#41050) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Még mindig no drop :D És ma még nem is volt olyan meccs ami annyira tetszett volna , jók jók na de na , a játék meg még inkább tetszik . :)) Rank up nem érdekelt , toltam inkább a játékot majd MM már csak 3 win és kiderül hova tesz . :B A BTurbos videón kívül van valami értelmes anyag ami ezt azt mutat ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.