Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73001) gyáliSanyi válasza Spet (#73000) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Az jó!

Nem is néztem most az árukat.
Ebből is csak azért vettem 100-at, mert Lemusz itt promózta. (20 cent volt darabja, 2 eurónál már adnám is.)

Ja a másik vicc, hogy van 1-2 holos pár centes skinen. A store-ba amiken ilyen matrica van szépen elkérnek értek. Jó azért nem matrica ár, de negyedét ér így is. Pár centes Skinről beszélünk.

Live poor, die ritch.

(#73002) lemusz válasza gyáliSanyi (#73001) üzenetére


lemusz
addikt

"csak azért vettem 100-at, mert Lemusz itt promózta"

Ugye-ugye hogy megérte? :D

Sima egyszerű ládákon figyeltem fel a változásra mostanában, szerintem elég erőteljes befektetői felvásárlásnak vagyunk szemtanúi. Olyan nem nagyon volt még a játék fenállása óta, hogy aktív még droppolódó státuszban lévő ládák árai kezdenének el felfelé menni és lényegében elfogyni a piacról (CS20,Dangerzone). Mintha nagyhalak érkeztek volna eme szűz területre látva a megnövekedett és stabil játékosszámot, így a meggazdagodás reményét.

[ Szerkesztve ]

(#73003) Spet válasza lemusz (#73002) üzenetére


Spet
addikt

Kerdes mikor pukkan a lufi.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#73004) De4d


De4d
őstag

Azt megtudja nekem valaki mondani, hogy el lehet még adni itemeket pénzért? Veszik még azokat, és ha igen milyen áron(0,75%? esetleg)

Minden jó, ha a vége jó!

(#73005) DrTechnoid válasza Spet (#73003) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ha sikerül nekik még feljebb pörgetni vele a piacot , akkor a volvó még tapsol is mellé,meg miért is ne.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#73006) gyáliSanyi válasza lemusz (#73002) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

200Iq player akarom mondani trader!
:D
Amúgy érdekes lehet, hogy valóban mintha ilyenbe is fektetne valaki mostanában. Ha már a tőzsdék zuhannak most 2 ezer dollárból 3 héten belül lehetne csinálni 3 ezret CsGo itemekkel. LOL!

De amúgy örülök neki! Vettem pár kulcsot 2 eurós áron átszámítva. Szerintem egy hét és 3 euró lesz darabjuk. Na ezt nevezem én olcsó Steam wallet feltöltésnek nem az, hogy 10 eurót 3500-ba árulnak a game, konzolos boltokba.

[ Szerkesztve ]

Live poor, die ritch.

(#73007) Spet válasza DrTechnoid (#73005) üzenetére


Spet
addikt

Persze, ha van elég pénze a csoportnak/szervezetnek, hogy manipulálják a piacot, akkor plusszal is kiszállhatnak.

De mint látható, azért igen nagy mennyiségű pénzt pumpáltak bele már a rendszerbe (és nem hiszem, hogy csak steam marketen keresztül).

Pl van youtube-os srác (TDM_Heyzeus), aki befektetői társaival több ezer ládát vásároltak évekkel ezelőtt, amiknek az ára ugye szépen lassan elkezdett felmenni, így elméletileg profittal lehetne kiszállni. A gyakorlat viszont az, hogyha a piacra szabadítanák a több ezer ládát, akkor ismét beesne minden bizonyos szintre.

Aztán még ott van a loot box elleni inkvizíció is: Hollandiában, Belgiumban nem nyithatnak (persze ott a VPN), Franciaországban meg meg kell mutatni mit nyit (persze csak egy ládára vonatkozóan, aztán úgy is kulcsot kell vennie :DDD ). Ez is kérdéses, hogyan fog tovább haladni.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#73008) Berci14


Berci14
kezdő

Hello. Ezt a skint cserélném, kizárólag más skinre. Alapból nem ér rengeteget, de szerintem a matricák dobnak rajta. Más is cserélhető a raktáramból. Elsősorban awp, ak, deagle vagy usp érdekel, de bármi jöhet. Tradelink:
https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=343276867&token=xHrsJ-aZ
Itt a kép az ak-ról, amit cserélnék:

TOP 5: Warzone, Counter Strike, CsGo, Operation Flashpoint: Red River, Warfare 2

(#73009) gyáliSanyi válasza Spet (#73007) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Több ezer ládára annyit, hogy a kulcsok ára is szépen felment 5-6 euróra némelyiknél.
Most már nem érdemes nyitni semmit, mert ha van 8 kék meg 2 lila nyitásod akkor 10 eurónál vagy. A láda meg a kulcsok meg 120-at ütötték.

Live poor, die ritch.

(#73010) LendvaiFeri1 válasza gyáliSanyi (#73009) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Eddig sem volt érdemes. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#73011) Spet válasza LendvaiFeri1 (#73010) üzenetére


Spet
addikt

Még is sokan csinálják :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#73012) lemusz válasza Spet (#73011) üzenetére


lemusz
addikt

Aki csinálja se marketról vett (trédelhetősége miatt értékesebb) kulcsokkal csinálja, ahogyan azt sanyi fentebb levezette. :DDD

(#73013) P41N válasza gyáliSanyi (#73009) üzenetére


P41N
senior tag

Azok a kulcsok azért olyan drágák, mert azokat még lehet tradelni.

(#73014) DrTechnoid válasza gyáliSanyi (#73009) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Jah , csak azokból a kulcsokból annyi van amennyit a piacon látsz, vagy még a meglévők az inventory-kban. Tavaly októberben lehetséges hogy volt olyan is aki eret vágott emiatt. De hát ez van, a valve szeretné ha a fizetőeszköz a gem lenne , és egy huszárvágással közelebb is léptette a klienseket. Én se szeretem , de ez van, az átlagára a bevezetése utáni években 0.7-0.8 eur volt , most meg már csak 30 cent körül van 1000 darab :DDD Idáig én is csak arra használtam hogy a level up botoknak fizessek vele, előreláthatólag nem is nagyon fogom másra, míg rá nem kényszerülök.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#73015) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Kis érdekesség.
Amúgy vagy 1,5 éve játszottam Versengőt vele, ezért van a barátlistán.
Van akinek sikerül 155 Win után.

Live poor, die ritch.

(#73016) Mezcal válasza gyáliSanyi (#73015) üzenetére


Mezcal
addikt

Ma sokkal könnyebb elérni ezt a rangot, én alig aktív játékosként stabilan LEM vagyok.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#73017) kristof123 válasza gyáliSanyi (#73015) üzenetére


kristof123
őstag

Megy az kevesebb winből is, sőt még ez is sok. Hamarabb is meg lett volna, ha a valve-nak nem lenne ilyen kiemelkedően jó anticheat-je.

(#73018) lemusz válasza gyáliSanyi (#73015) üzenetére


lemusz
addikt

Az ugye meg van hogy ez wingman rank a képeden? Nem egyenlő az mm rankkal, mondhatnám úgy is hogy sokkal könnyebb elérni, rengeteg kala szintű játékosnak megvan.

(#73019) miazmá


miazmá
tag

Üdv!

Pár hete nem működik az nvidia-s játékszűrő cs-ben, nagyon fakó, színtelen így nekem a játék.
Nem tudjátok hogyan tudnám újra működésre bírni?

(#73020) Cr00py válasza miazmá (#73019) üzenetére


Cr00py
senior tag

Én ugyan nem használom, de szerintem köze lehet a trusted mode update-hez.

Reddit-en esetleg érdemes lehet rákeresni, hátha.

(#73021) miazmá válasza Cr00py (#73020) üzenetére


miazmá
tag

Nem habla túl jól idegenül.
Reméltem hogy nem én vagyok az egyetlen aki belefutott ebbe a hibába, de hát megint ráb@sztam.

Amúgy mikor volt ez a frissítés 2 nap után jó lett 1 napra és megint elsz@ródott.
Azt hittem megoldják már eddigre...

[ Szerkesztve ]

(#73022) Spet válasza miazmá (#73021) üzenetére


Spet
addikt

Akkor megtanulni kicsit beszelni englisz, hogy megtekinteni updét informacio a https://blog.counter-strike.net/index.php/category/updates/ oldal.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#73023) miazmá válasza Spet (#73022) üzenetére


miazmá
tag

Gondolom fájt volna ugyanennyi vagy kevesebb karakterből leírni hogy mi a gond...

(#73024) Sleed válasza Spet (#73022) üzenetére


Sleed
aktív tag

Teged sem kuldott el senki, hogy tanulj meg magyarul az alabbi utan:
https://mobilarena.hu/tema/counter_strike_global_offensive_cs_go/hsz_72814-72821.html

Csak elvetve olvasom a topikot, de mar ez alapjan is feltunt, hogy milyen bicskanyitogato stilusban tudsz megnyilvanulni.

(#73025) Spet válasza Sleed (#73024) üzenetére


Spet
addikt

Koszonom ezt az epito jellegu kritikat. Ja nem.

Aki meg nem tud angolul, tanuljon meg. Minden nagy update) felkerul par oran belul youtube-ra (timeisbutawindow, anomaly, sparkles stb), ahol elmagyarazzak (kb ugyanazt elmondjak) hogy miert jok vagy rosszak ezek az update-k.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#73026) Sleed válasza Spet (#73025) üzenetére


Sleed
aktív tag

>>Aki meg nem tud angolul, tanuljon meg.
Egyetértek.

De ez nem jelenti azt, hogy gúnyt kell űzni abból aki nem beszél angolul, mert ha valami, akkor az biztosan nem segít.

(#73027) Mezcal válasza Spet (#73025) üzenetére


Mezcal
addikt

Aki meg nem tud angolul, tanuljon meg.

Örülnék, ha ezt szóvá tennéd a ruszkiknál is!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#73028) Spet válasza Mezcal (#73027) üzenetére


Spet
addikt

Szoktam, nem foglalkoznak vele :DDD

(Inkabb hulyulok veluk, hogy megprobalom kitalalni mit beszelgetnek, bar igaz 95%-ban mar csak premade tarsasaggal megyek)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#73029) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

közben jött egy új angol nyelvű láda:

[link]

(#73030) P41N válasza prtvlogan (#73029) üzenetére


P41N
senior tag

Jó kevés van még belőle a marketen, és az ára is csak úgy ugrál le-fel :D Egyet mondjuk dobhatna nekem is..

(#73031) DrTechnoid válasza P41N (#73030) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Na este 7 óra, meg is döglött a csgo a drága ládák miatti elárasztódás miatt :DDD

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#73032) kristof123


kristof123
őstag

Meglett 2v2-ben is a Global, nem kellett sokat játszani hozzá. : D

(#73033) SyMbioTe válasza kristof123 (#73032) üzenetére

Az igen, grat.
Gondolom nem 32win-el ezelőtt kezdted a go-t :D:C

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#73034) kristof123 válasza SyMbioTe (#73033) üzenetére


kristof123
őstag

Köszi! : D
Vicces, de ez a main acc-om. 2020 áprilisában kezdtem.

(#73035) gyáliSanyi válasza kristof123 (#73034) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Respect!

Én simàn játszok már pár év óta olyanokksl, hogy 2k órája van és mindig dilver elit vagy kala közt vannak.
Mondjuk én is. :D

Live poor, die ritch.

(#73036) kristof123 válasza gyáliSanyi (#73035) üzenetére


kristof123
őstag

Ty!
Azt azért tegyük hozzá, hogy solo-ban szinte esélytelen. Minimum hárman, négyen szoktunk menni 5v5-re, de az a legjobb amikor 5-en vagyunk.

Még nekem is sokat kell tanulni, mostanában érzem azt, hogy nem vagyok egy címeres bot.

[ Szerkesztve ]

(#73037) duracell89


duracell89
senior tag

Az utóbbi pár évben erősen át lett variálva a ranking vagy csak en felejtettem el játszani vagy esetleg az átlag játékosok sokkal jobbak mint pár évvel ezelőtt??
Kb. 13-14 évet játszottam folyamatosan mindig a legújabb verzióval, aztán 2015-16 óta nem volt gamer cuccom és teljesen kihagytam. Most gondoltam van olyan gépem, ami 300fps-el viszi a CSGO-t, játszok 10 győzelemig. Rögtön az első 11 meccsből meglett a 10 gyözelem, talán egyet nem én húztam és nem nekem volt legtöbb frag/MVP. Erre most ráplecsnizett egy Silver IV-et. Asszem mikor dobtam a játékot MGII volt az utolsó rankom.
Mindenesetre, ha valakinek van kedve pár meccset tolni, dobjon egy üzenetet Discord-on (duradura#2451)! :)

[ Szerkesztve ]

(#73038) SyMbioTe válasza duracell89 (#73037) üzenetére

Hasonló nekem is volt, hogy szárnysegédben voltam nova 1-2, aztán egy ideig nem játszottam. Utána haverommal nyomtunk egyet, megnyertük simán, sok kill, mvp, stb.., és kaptam egy silver 2-t. :U

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#73039) Spet válasza SyMbioTe (#73038) üzenetére


Spet
addikt

Más azért a szárnysegéd meg az MM.

Mindkét esetben, ha van pár türelmes ismerős akkor visszaszerezhető az eredeti rang.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#73040) bager13 válasza kristof123 (#73036) üzenetére


bager13
aktív tag

Nekem pont, hogy a solo jött be jobban, úgy mentem fel globálig.
Amúgy az MM-el csak két bajom van. A 64 tick, egyszerűen nekem nagyon nem adja, olyan mintha csúszna az egész, ilyen lagos érzet.
A másik, hogy nincsenek izgalmas meccsek, vagy nyerek nagy fölénnyel vagy csúnyán kikapok.
Ezzel szemben a faceiten nincs ilyen problémám, nem is nagyon játszom már emiatt MM-et.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#73041) kristof123 válasza duracell89 (#73037) üzenetére


kristof123
őstag

Elég gáz, hogy ilyen eredménnyel oda rakott, de nem hiszem, hogy nehéz lesz kimászni onnan.
Nekem 13 meccsből lett meg a besoroló és MGE-be rakott, igaz én még nem voltam besorolva sehová.

(#73040) bager13:
"Nekem pont, hogy a solo jött be jobban, úgy mentem fel globálig."
Szerintem ez attól is függ, hogy mennyi órád van a játékban, nekem nagyon kevés (~600 óra) és hasonlóakat dob be. Olyan gáz csapattársak vannak néha globalban, hogy nem is értem mit keres ott. Velük esélytelen bármit is csinálni.

"Amúgy az MM-el csak két bajom van. A 64 tick, egyszerűen nekem nagyon nem adja, olyan mintha csúszna az egész, ilyen lagos érzet."
Én is észrevettem, hogy sokkal jobban adja 128-as szerveren. Sokkal simábbnak érzem a játékot.

"A másik, hogy nincsenek izgalmas meccsek, vagy nyerek nagy fölénnyel vagy csúnyán kikapok."
Ebben egyetértek. Nagyon ritka a nem egyoldalú normális meccs. Elég sokszor vernek majdnem nullára, de igazából nem mindig számítanak, mert akik ezeket csinálják a valve pirossal szokott a profilukra írni pár nap múlva. :DDD

"Ezzel szemben a faceiten nincs ilyen problémám, nem is nagyon játszom már emiatt MM-et."
Igen és csalóval sem találkoztam még ott. Viszont ismerősök csak MM-et mennek. : D
Meg faceit-n másabb a rankrendszer is, sokkal jobb mint az MM. Egy MM-es global nagy valószínűséggel nem lesz faceit lvl10, sokkal jobban lehet ott fejlődni.

[ Szerkesztve ]

(#73042) soldi3r válasza duracell89 (#73037) üzenetére


soldi3r
veterán

Ha nem veszed tul komolyan a jatekot, akkor jatszhatunk nehanyat. :)

E30 (oo=[][]=oo)

(#73043) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Ez a napi ajánlat mindenkinek ugyanaz , vagy random, esetleg egyénre szabott?
Mert egyik nap nézegettem, így érdekelne hogy van e esély valami értelmes felhozatalra.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#73044) P41N válasza DrTechnoid (#73043) üzenetére


P41N
senior tag

Szerintem random, nekem pl nem ugyanaz mint neked.

kristof123, bager13: Wingman-ben elmegy a solo, ott ésszel le lehet hozni egy 1v2-őt, mm-ben már macerás. 64tick szerintem megszokás kérdése, régen én is a 128-at preferáltam, de mostanában nincs a 64-vel semmi bajom, mert adja mint állat. Jó mondjuk azóta sokat is fejlődtem de akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#73045) skL86 válasza duracell89 (#73037) üzenetére


skL86
tag

Érdekes, gyakorlatilag elképzelhetetlennek tartom, hogy 10 győzelemmel a 11-ből silverbe rakjon, most vittem fel a fiam zsír új accountját rankedbe, nem számoltam mennyit buktam, de szerintem minimum 15 meccsből jött össze és sokszor nem én voltam a top játékos, ennek "ellenére" nova négybe rakott, direkt pisztollyal rohangáltam nagyrészt, mert nem akartam, hogy magas rankba rakja szegény gyereket.
Másik dolog, hogy aki kicsit összekapja magát, és szán cirka 50 órát arra, hogy mm-ezzen, valamint tud értelmes ember módjára viselkedni, az solo meccsekkel is simán globálba lövi magát.

(#73046) duracell89 válasza soldi3r (#73042) üzenetére


duracell89
senior tag

Hat talán tíz éve vettem utoljára komolyan. Felüdülés volna végre nem gyerekekkel vagy ruszkikkal játszani matchmakingben. :D

(#73047) bager13 válasza kristof123 (#73041) üzenetére


bager13
aktív tag

Faceiten más a közösség is 10 meccsből 2-ön vannak toxic társak. Meg kicsit más a kommunikáció/infozás is, MM-en attól kapok hülyét, hogy a nyilvánvalót is le kell infoznom...
A csalókkal nem volt bajom sem MM-en sem faceiten, néha van itt is ott is egy-egy elvétve.
De ami miatt nálam most már csak a faceit játszik, azok a kiélezett meccsek, többszörös hosszabbítások, kevésbé eltérő aim/játéktudás azonos szinten, a csapatmunkáról nem is beszélve.

roland0807: Nem tudom, de a randomokkal én mindig kijöttem, persze volt olyan is akik miatt ment a levesbe az egész... Még a oroszokkal sem volt nagyon bajom. Lehet amúgy nem jó premade társaim voltak és azért vagyok ennyire a solo híve.

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#73048) SyMbioTe válasza skL86 (#73045) üzenetére

Ha nem akartad, hogy magas rangba dobja, akkor miért nem játszott vele ő? :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#73049) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Undorítóan csalnak globálba. Képes a gyerek félidőben beírni, hogy gh. Szánalom.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#73050) lemusz válasza DrTechnoid (#73043) üzenetére


lemusz
addikt

Nehogy vegyél ilyen szarokat, már nem éri meg mióta korlátlan mennyiségben lehet őket venni és azt veszed meg amelyiket csak akarod (kereső mező). Ha valamelyikből beakarsz spajzolni (sztem ez sem éri meg) akkor is inkább marketről vedd meg őket olcsóbban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.