Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61001) had423 válasza oliwwer (#60999) üzenetére


had423
aktív tag

Ja ezt néztem.
"If your CPU is dual core without hyper-threading or is single core, you are probably screwed."

Más:
DH kvali. Zsokker követi a magyar menetelést. Remélem hosszú stream lesz.

(#61002) Lmh


Lmh
őstag

Ha jönnétek mixelni, gyertek ts-re

i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#61003) kretenallat válasza Lmh (#61002) üzenetére


kretenallat
senior tag

kiírok neked egy eseményt, hátha az segít, meg be tudom indítani a meccset

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#61004) Lmh válasza kretenallat (#61003) üzenetére


Lmh
őstag

nem kell szerver, csak sima mm-re pár ember. köszi :R

[ Szerkesztve ]

i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#61005) tescodr


tescodr
tag

Témától függetlenül tolhatnánk egy nosztalgia cs 1.6 mixet, lenne rá igény?

(#61006) kretenallat válasza tescodr (#61005) üzenetére


kretenallat
senior tag

nekem mehet simán.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#61007) kuLi_


kuLi_
tag

Napi topkek.

[ Szerkesztve ]

Ez itt a reklám helye.

(#61008) szebe válasza kuLi_ (#61007) üzenetére


szebe
őstag

Mad paint skillz.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#61009) adise válasza kuLi_ (#61007) üzenetére


adise
őstag

Ebbe a szánalmas az hogy zen hasonló szinten szokta űzni a dolgokat. :U

(#61010) kuLi_ válasza adise (#61009) üzenetére


kuLi_
tag

Ebben semmi rossz nincs imho (!), az inkább az az ultimate röhej, ahogy ez tálalva lett FLASH által. Amúgy Zenék immár 3 hónapja együtt vannak, ami kb. precedens manapság.

Ez itt a reklám helye.

(#61011) adise válasza kuLi_ (#61010) üzenetére


adise
őstag

En a keTszinuskodesre. Egymas hata mogotti szerveszkedesre gondoltam.
Aztan meg probalja magat jogenybe feltuntetni.
De igazabol ugyse lessz semmibazb"uj" csapatbol sem. Ugyanazok a mentalis problemakkal kuzdo emberek, akik parszor mar utaltak, kiforgattak egymast utana meg megis vilagi haverok. De addig amig nincs csapategyseg soha nem lessz semmi. Marad a mindig aktualis bottomfrager kiforgatasa.

Bar ezek sok embert nem erintenek vannak ugye akik csalokkal is vigan jatszanak az eredmeny miatt.

[ Szerkesztve ]

(#61012) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!
Még sosem játszottam CS:GO-t, nem is tudom, hogy belekezdjek-e.
Úgymond kelleme izgalmas időtöltés volna (mivel MultiP, nem SingleP), vagy csak igencsak felidegesítene a csalók miatt?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#61013) kuLi_ válasza adise (#61011) üzenetére


kuLi_
tag

Hogyan máshogy akarsz profi csapatot építeni? Szerintem abban semmi kétszínűség nincs, hogy megkeresed az embert, megkérdezed, majd mond rá valamit. Az a kétszínűség inkább, aki pl. a megkeresésre igent mond, legnagyobb titokban az új csapattal praccolgat és erről hetekig elfelejti értesíteni a csapatot (lásd pl. bodito a Pixelnél, de már nem is tudom, hogy ez "köztudott infó"-e vagy sem, sebaj, most már az, hehe), aztán hirtelen lelép. Az egész post legnagyobb poénja csak az, ahogy Flash tálalta mindezt FB-n, ami (valószínűleg) szét triggerelte ZEN-t is. Mondjuk be lehet nyilván magyarázni a két smiley-t is a végén, na de ne már... :)

Ez itt a reklám helye.

(#61014) Redneck válasza adise (#61011) üzenetére


Redneck
veterán

Véleményem szerint, nem lehet véletlen hogy ugyanazok az arcok vannak mindig. Nyilván többet ülnek a gép előtt, és kevesebb valódi kapcsolatot építenek/ápolnak a való életben. Ebből kifolyólag torzulhat a személyiségük. :DDD

A témáról lehet érdemes lenne megkérdezni Tüski "pawa" Tamást (gyk. d$t, foglalkozása: psychológus). Hátha a doktor úr tudna mondani valami újat a szocializációról, az online életmód személyiségtorzító hatásairól. :B

Szerk:
A kommentet kéretik komolytalanul venni!

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#61015) adise válasza kuLi_ (#61013) üzenetére


adise
őstag

Ja igen azt arra írtam, hogy kiirta, hogy nem forgat közbe meg tudjuk mindig mi megy. Igazából a vicces számomra, hogy még mindig játszanak vele, pedig ha statisztikákat nézünk amit kirugásnál gyakran előszeretnek venni, kb mindig flash a legrosszabb.
De ugye azt gondolom észreveszed, hogy mindig ugyanazok forgatgatnak akik előtte utálták egymást? Mi változott volna? Soha nem jutnak egyről a kettőre. ~10éve ?
Bodito nem mérvadó őt általában mindig ki is rúgják utána pár hétre, nem véletlenül :) (ott még mat1 is benne volt ugye a hazugságokba)

(#61016) kretenallat válasza KisApám (#61012) üzenetére


kretenallat
senior tag

menekülj. ha kellemes időtöltést akarsz, hát, ez nem az a játék. de komolyan, kompetitív játék megatoxic közösséggel - nem kikapcsolódásra való. szigorúan magánvélemény.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#61017) Zomb€€ válasza tescodr (#61005) üzenetére


Zomb€€
őstag

En inkabb par CSGO-s custom mapba lennek benne mixen. PL: Tuscan, Mill, Chateau, vagy akar olyan amit kodiek epp tesztelnek, lehet hogy mi is tudnak egy ket tippet adni a praxisbol.

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#61018) had423 válasza kuLi_ (#61007) üzenetére


had423
aktív tag

Bárkód lel. :DD

Egyébként ez a revolte tesztje, nem flashé. Azt hív akit akar. Azt, hogy miért oszt meg ilyeneket, hogy nem akar szétforgatni semmit, azt nem tudom.
Szerencsére kolorék nem estek megint bele ebbe.

Bodito legalább lövi is sokszor. Ami aggasztó, hogy annó ő is követte mat1-t, melette meg Vacolódnak az arcok. (Balozéra is mixelt vele esl kupákon régebben, és most állítja, hogy mat1tól van a cheat amivel lebukott, de ez lehet csak ilyen utolsó szarkavarása.)
De pl számomra érthetetlen, hogy miért rakodják ki állandóan a srácot, illetve, hogy miért van mindig a 6. helyen. A fiú csak csézni szeretne végre, kb úgy alkalmazkodik minden csapatban mint egy kaméleon. :D

(#61019) CosmoBacsika


CosmoBacsika
tag

Ez annyira röhejes/szánalmas/vicc. Tényleg ezek a csíra seggarcok adják a magyar csgo scene top magját?
Semmi elköteleződés, semmi elhivatottság. Tényleg nem tud létrejönni egy olyan 5-ös mag, ami hosszabb időn keresztül legalább együtt tud maradni? Közösen készülni, példát mutatni a "kisebbeknek"? Miért olyan nehéz ez?

(#61020) had423 válasza CosmoBacsika (#61019) üzenetére


had423
aktív tag

Mint most a revolte, igen. Vagy ha veszítenek akkor már nem is számít, hogy együtt maradnak, és praccolnak? :U
Legszimpibb csapi elmúlt 2 évbe. Ekkora losing streak után sem lépett ki senki.

(#61021) Gentlelelele


Gentlelelele
aktív tag

Hogy legyen téma a jelenlegi magyar scene egyetlen figyelemre méltó alakjáról is szó : Hogy sikerült DF-éknak a kvali ? Az USSR és iNetkox meccset láttam, de a többit nem követtem. Valaki nem tudja esetleg ?

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#61022) Tewe013 válasza Gentlelelele (#61021) üzenetére


Tewe013
őstag

Elverték utána a fnatic academyt is, így továbbjutottak a closed kvalira.

(#61023) Gentlelelele


Gentlelelele
aktív tag

Holnapi program :)

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#61024) szebe válasza Gentlelelele (#61023) üzenetére


szebe
őstag

RankeR interjut a nepnek!

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#61025) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Csgoexchange szerint most neki van a legértékesebb ( nem privát ) inventoryja, az infó innen. Vajon mi lehet az oka hogy a cs.money nevű skin-trade oldal botjainak magyar nevei vannak? A domain regisztrátora egy .ru oldal a godaddy whois infója szerint.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#61026) Årpi válasza DrTechnoid (#61025) üzenetére


Årpi
őstag

Engem is érdekelt ez a téma,de ezek nem a csgo.money botjai,azoknak sima csgo.money [1] stb nevük van. A pistike meg a zsozsika accja valahogy a csgoreaperhez és annak tulajához valami tutyko nevezetű szegedi csávóhoz köthető.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#61027) sss válasza Gentlelelele (#61023) üzenetére


sss
senior tag

Emlékszem a cealum monster/b3ast videó volt az egyik legelső cs muvi ami láttam, de az biztos, hogy a legelső ami magyar játékosról készült. Haverokkal csak pislogtunk, hogy ez az arc mindig csak fejet lő. :) Ez lehetett olyan 2002-2003-ban... hogy rohan az idő. :(

(#61028) kuLi_ válasza szebe (#61024) üzenetére


kuLi_
tag

Voilá.

Ez itt a reklám helye.

(#61029) edgR válasza kuLi_ (#61028) üzenetére


edgR
őstag

azért erről se feledkezzünk meg, remek lett :D

(#61030) had423 válasza kuLi_ (#61028) üzenetére


had423
aktív tag

[link]. Topikajánló ;]

(#61031) Redneck


Redneck
veterán

Olyankor mi van ha az egész csapatom 15-20-as pinggel tolja, az enemy meg 60-70, és instant kapjuk folyamatosan. Végül kikaptunk 2 körrel, sokszor(leginkább végig) lőhetetlen volt az enemy. Nekünk ilyenkor valósabb a hitboxunk a modellhez képest?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#61032) KODIAK


KODIAK
csendes tag

Öregfiúk gálameccs kezdődik 19:00-tól, ha valakit érdekel ;)

http://kodiakcsgo.com/news_comments/newsID-1010/sszecsapnak_a_cse_veteranjai/

(#61033) Tewe013 válasza KODIAK (#61032) üzenetére


Tewe013
őstag

Nyugodtan mehetett volna ON-ba, de szerintem már tudja mindenki és készíti a popcornt. :) A szavazás eddig elég egyhangú, én mondjuk remélem, hogy zitiék tudnak majd meglepetést okozni.

(#61034) lemusz válasza KODIAK (#61032) üzenetére


lemusz
addikt

Már 2005-ben regisztráltál ide és most először kommenteltél? ÁÁÁÁááÁÁÁÁÁáÁáÁá :D

szerk.: Egyébként akit érdekel majd ez a meccs és közbe jártatná róla a száját jöjjön fel TS-re, utána pedig pöröghetne egy PH mix is...

[ Szerkesztve ]

(#61035) Mclovin válasza lemusz (#61034) üzenetére


Mclovin
senior tag

...de csak is a gyoztes csapat ellen. :)

(#61036) gtamate2 válasza KODIAK (#61032) üzenetére


gtamate2
veterán

Stay tuned!

*Sn0w

(#61037) vzsryl válasza lemusz (#61034) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az hagyján, de hogy még stílusosabb legyen, a captcha-ja nálam egyből ezt dobta:

:DDD

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#61038) Redneck válasza vzsryl (#61037) üzenetére


Redneck
veterán

Epic. Kár hogy nem láthatom. Max a végét, ha BO3.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#61039) Lmh válasza vzsryl (#61037) üzenetére


Lmh
őstag

hahaha :DD rossz előjelek :D

i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#61040) Lmh


Lmh
őstag

Más téma gyorsan mielött beindul itt a live őrület.
Konfigom jelenleg FX-6300 és HD6850.
Mondjuk hogy kb ezekkel a beállításokkal játszom: kicsit változhat, de ez mondjuk egy átlag:

Dilemmám most, hogy egész jó áron el tudom adni a 6850-et és egész jó áron tudok szerezni egy RX460-at.
Viszont nem tudom, hogy számíthatok-e ilyen vga-kímélő beállítások mellett több fps-re az új kártyával. Igazából most is kb 50%-on megy a proci és a vga is...
Van-e értelme?
Köszönöm az előrejelzéseket :R

[ Szerkesztve ]

i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#61041) vzsryl válasza Lmh (#61040) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Felrakhatod a maximumra is a grafikát, mert semmit sem változna az fps-ed. A következő kártyával sem fog, ez CPU zabáló játék. Ha platformot váltanál, és i5-re költöznél, akkor szvsz. az új kártya mellett duplázódna az fps-ed, és sokkal stabilabb is lenne.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#61042) lemusz válasza Lmh (#61040) üzenetére


lemusz
addikt

Nem sok értelme lenne. Mármint cs:go szempontjából. Olyan pályarészeken, ahol eddig is magas volt az fps-ed most még magasabb lenne, de a minimum fps nem változna, továbbra is az fx6300 lenne a szűk keresztmetszet.

(#61043) olle válasza Lmh (#61039) üzenetére


olle
senior tag

:C

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#61044) adise válasza Lmh (#61040) üzenetére


adise
őstag

a proci miatt kb nem lessz több

(#61045) b0rZ


b0rZ
aktív tag

(#61046) Lmh


Lmh
őstag

köszönöm, az a helyzet, h ezt a választ vártam, csak reménykedtem, hátha.. xD
Többet néztem ki az FX6300-ból egyébként. Phenom 965-öt váltott és hát nem sok pluszt hozott. (8kt fizettem rá, sztem azért jó deal volt. 6850-re 20k ráfizuval váltanék rx460-ra, szerintem az sem lenne rossz.)
Mondjuk nem is csgo miatt váltottam, akkor még szó sem volt róla, h megint játszani fogok.

i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#61047) Redneck válasza KODIAK (#61032) üzenetére


Redneck
veterán

Utolsó mapra ideértem. Elég peches vagy, mirageon. Clayton claytank és claymore. Plusz ziTi is HC ma. :D

Szerk:
Előre kellett volna szólnod hogy mirageon kapcsolják be a füstöt. A csatornádon a hozzászólások fele a csalásról szól. Kiégtem! Annyira kis butuskák! :DD :)) :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#61048) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Néhány noob ma azt hitte, hogy csalok (ráadásul ilyen stattal:22/11/3)... Ez még hagyján de a végén már meztelenül is akartak volna látni!

A végén már nem tudtam mit kezdeni velük, mute-olnom kellett őket. Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni amikor pláne magyarok hajtogatják, hogy kapcsold ki de a monitoron és gépen kívül nincs mit kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#61049) eLit-MiLan válasza Dyingsoul (#61048) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Nevetek, és mondom hogy nem kapcsolok ki semmit :)

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#61050) dugo_ válasza Dyingsoul (#61048) üzenetére


dugo_
veterán

Hát mondjuk ha 7,3-es kdr-t látok az ellennél, akkor nekem is megindul a nyálelválasztásom... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.