Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53851) gtamate2 válasza Redneck (#53850) üzenetére


gtamate2
veterán

Újratextúrázott mapok + after effects.

*Sn0w

(#53852) phenomHUN válasza sensejke (#53848) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Szerintem undorító giccsparádé lenne: jó, jó egynek elmegy így videón (bár sok köze nincs a CS-hez). Én nem tudnám elviselni ha így nézne ki és valószínűleg a gépem még kevésbé :DDD

Zene is katasztrofális néhol.

[ Szerkesztve ]

(#53853) Redneck válasza gtamate2 (#53851) üzenetére


Redneck
veterán

Elég ázsiai és néhol túlzás, de így legalább érthető lenne a gépigény. Az animációk jók! :)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#53854) la_cc válasza sensejke (#53848) üzenetére


la_cc
addikt

Nekem a Payday jutott eszembe, ahogy néztem ezt a maszkot... :DDD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#53855) sensejke


sensejke
aktív tag

Kinek a pap kinek a paplan :DD

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#53856) Gyula84 válasza gtamate2 (#53849) üzenetére


Gyula84
veterán

ez miatt átjönne mindenki? :D mi miatt? a két játék teljesen más.. én játszom mind a 2vel

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#53857) Vanir válasza sensejke (#53848) üzenetére


Vanir
veterán

Tényleg rohadt sok meló van ebben a múviban, ezt aláírom, de ez a zene mixelés valami szánalmasan szar lett. Élvezhetetlen.

(#53858) rwin5 válasza Vanir (#53857) üzenetére


rwin5
őstag

Kötekedés céljából ;] belehallgattam, mert kb minden zenét el tudok viselni, de ez tényleg szörnyű lett :D

(#53859) freeknight válasza sensejke (#53848) üzenetére


freeknight
őstag

Szép, meg sok munka volt benne, de nekem nem kellene ilyen mesevilág grafika.
A zene viszont a legalja, ennél a mocsoknál még a 10 éves vérpistikék fregmúviai alatt is igényesebb zene és mixelés van. Egyedül a resident evil theme volt jó, addig az öt másodpercig, amíg tartott :D

Komolyan, ez mintavideó lehetne a "hogyan tegyél tönkre el egy jó videót igénytelen zenével" kurzuson :DDD

Szerk.: látom a zene nem csak nekem szúrt "fület" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53860) sensejke válasza freeknight (#53859) üzenetére


sensejke
aktív tag

Ebben egyetertek, tenyleg a residentes resz passzolt a leginkabb.

[ Szerkesztve ]

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#53861) had423 válasza Vanir (#53857) üzenetére


had423
aktív tag

Ja, hát szerintem ez inkább ilyen művész dolog, mintsem fragmovie. Egy új szemszögből mutatja meg a mapokat és játékot. Szerintem atom kreatív lett.
A zene terén lehet egy kicsit túl egyedi akart lenni, de végül is magának csinálja a videókat, nem eladni akarja őket.

(#53862) GabN73 válasza Vanir (#53857) üzenetére


GabN73
addikt

Túl sok mindent szeretne megmutatni egyszerre a készítő.

(#53863) BMS


BMS
őstag

hali

Valaki találkozott már olyannal,hogy a steamen belül megváltoztatom a cs go-s profilképet meg a nevet,el is mentem de amikor belépek a játékba csak a név változott meg a profilkép még mindig a régi :S

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#53864) Shkiz0 válasza wjbhbdux (#53846) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

:R

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#53865) phenomHUN válasza BMS (#53863) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Én speciel még nem, de valaki már biztos: google és keress rá, valószínűleg találsz Steam fórumon / redditen hasonló problémával küszködőket és megoldást.

Bocsánat, nem bunkó stílusúnak szántam, de a legtöbb esetben tényleg lehet így találni megoldást gyorsan, egyszerűen.

(#53866) Mclovin válasza vzsryl (#53830) üzenetére


Mclovin
senior tag

Nem, itt en nyomtam be a wht es infoztam...:))

(#53867) szebe válasza sensejke (#53848) üzenetére


szebe
őstag

Ennek kb semmi köze a csgo-hoz, ez egy giccsparádé. Meg azok a wannabe Daft Punk sisakok, hánynom kell :O De tudom, csináljak jobbat...

Továbbra is várom a csgo Annihilation 2-jét (a csgo-annihilation 4 percig tartja, aztán 7perc dögunalom), vagy mouz movieját.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53868) default.


default.
őstag

Sziasztok!

A csgolounge-dzsal és trade-eléssel kapcsolatban valaki tudna segíteni?
Nem szeretném offolni a topikot, ha valaki benne van a témában egy kicsit is, kérem írjon egy pm-et!
1-2 egyszerű kérdésem lenne csak.

Előre is nagyon köszönöm!

Üdv
def.

[ Szerkesztve ]

(#53869) marcusa válasza default. (#53868) üzenetére


marcusa
addikt

Off topic-ban tedd fel a kérdéseidet, szerintem biztos lesz aki szívesen segít. :)

:-)

(#53870) oliwwer


oliwwer
aktív tag

LG - G2 meccs nagyon jó, remélem nézitek

(#53871) Zomb€€ válasza oliwwer (#53870) üzenetére


Zomb€€
őstag

Jah durva, ritka a bo5 utolso mapos overtime :o

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53872) csurenzoo válasza Zomb€€ (#53871) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

shox elég szépet hozott a végén :)

(#53873) dltpwnz


dltpwnz
aktív tag

Üdv,valaki találkozott már olyan problémával,hogy nagyobb kijelzőre váltás viszont ugyanolyan felbontás megtartásával hatalmas fps külömbség jött ki ? Notebookról van szó egyébként, eddig 1024x768-ban játszható 60-80 fps volt most fele ennyi 24" monitoron ugyanezen a felbontáson . Ötlet valakinek ? :R

(#53874) szebe válasza dltpwnz (#53873) üzenetére


szebe
őstag

Laposra dugtad rá a monitort, vagy másik gép? Ha utóbbi, nézd meg a beállításokat, új telepítésnél szeret mindent maxra rakni, "némi" élsimítás társaságában.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53875) dltpwnz válasza szebe (#53874) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Előbbi,ezeket pedig első dolgom volt lecsekkolni

[ Szerkesztve ]

(#53876) Xero válasza dltpwnz (#53875) üzenetére


Xero
nagyúr

Két kijelzőt hajt a gpu, raadasul kulsot. Driverben talalsz olyat, hogy egy vagy tobb kijelzore optimalizaljon. Nyilvan egy kijelzore kell optimalizalni es kesz.

(#53877) dltpwnz válasza Xero (#53876) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Ezis megvolt,laptop kijelzője offos :W Azis lehet,hogy ennyire leterhelné a laptopot ,hogy külső kijelzőt hajtson ? Érdekes SMITE,WoW ugyan úgy fut pedig még azt nagyobb felbontásban is tolom :F

[ Szerkesztve ]

(#53878) dugo_ válasza dltpwnz (#53875) üzenetére


dugo_
veterán

Milyen laptop, milyen belsőséggel, milyen csatlakozóra dugtad rá a monitort?
Lehet, hogy az adott csatlakozó az integrált grafikán keresztül ad csak képet. Meg kéne nézni, hogy a többi videókimeneten mit produkál, illetve, hogy tényleg igp-re áll-e vissza jelenleg.

Szerk.: Bár mondjuk akkor a többi játékot is vissza kéne vennie. Azért nézd meg ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#53879) szebe válasza dltpwnz (#53877) üzenetére


szebe
őstag

Elvileg nem lehet, nekem előbb lett monitor mint gép, és változatlan fps számmal futott külső kijelzővel.
Milyen csatlakozóval hajtod a monitort?

megelőztek

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53880) dltpwnz válasza dugo_ (#53878) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

A belseje igy néz ki :
Intel i3 3227U,4GB RAM,GT630M SSD-vel karöltve.A csatlakozó amin átfut a kép az egy HDMI-DVI.Grafika ugyanaz,felbontás minden.Eléggé ocsmány is 24"-on viszont az fps drasztikusan csökkent amit nem értek,ezért kértem tőletek segitséget.Nem játszom már sokat,de néha jólesik lövöldözni igy viszont kuka :(

(#53881) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Tegnap felmentem exemmel dmlni sourceba 6-7 év után
Bár ez így kamu mert kb 1 honapja nyomtam egy 10es mixet és akkor azért beconfigoltam a gémet, de ennyi
Most lőttem 380at és 250et haltam. Ez még hagyján, de olyan awp frageket lőttem néha, hogy besírtam... A tunkolás viszont egyáltalán nem ment, de tényleg, nulla

Azóta azon gondolkodom, hogy mitől ment ilyen jól a wp(meg úgy a játék egyáltalán). hogy nem tudtam tunkolni totál érthető go után, de a wpben mi a különbség? Miért tudok ilyen 50-60 fokos rántásokat hiba nélkül eszközölni sourceban?:DD

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#53882) LionW


LionW
tag

Kiégek milyen hülye vagyok.
Most pakoltam be egy rulettes oldalra az m4 skinemet amin fóliás swag matrica volt, az oldal adott érte 1,5 dollárt, elbuktam, marketen 40-50 dollárért megy ezzel a matricával a fegyó. :U :W

[ Szerkesztve ]

(#53883) MurdR válasza LionW (#53882) üzenetére


MurdR
veterán

Erre a matricára gondolsz? Max 10%-ot ér a matrica ha fel van ragasztva, a gyakorlatban ez azt jelenti hogy +1 kulccsal ért többet. Ne bánkódj. Azért mert 60EUR-ért valaki felteszi marketre, nem biztos hogy el is adja. sőt...

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#53884) LionW válasza MurdR (#53883) üzenetére


LionW
tag

Erre, igen. Nem is gondolkoztam mikor felpakoltam a skineket, tanulópénz... Vagyis skin. :DDD
Árával kapcsolatban igazad van, a másik ugyan ilyen fegyver ami bent van marketen azon 3 darab ilyen fóliás matrica van, és 40 euróért árulja.

(#53885) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Hol lehet skinekkel coinflippezni?
Nem olyan hogy szaros emeraldra meg tokenre meg hasonló fosra kell cserélnem a fegyómat és azzal coinflippezhetek hanem hogy bepakolok skineket meg ő is és akkor 50-50nél coin flip?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#53886) mepet válasza Vismajor01 (#53885) üzenetére


mepet
addikt

coin flip magyarul = fej vagy írás
Ha lenne ilyen weboldal, akkor hogyan vonná le a jutalékát a "bank"? Néha az oldalára esne az érme, és mindenki bukik? :D

(#53887) Hangm4n válasza mepet (#53886) üzenetére


Hangm4n
tag

Pl. nagyobb valószínűséggel dobná a gép az érme másik oldalát, úgy se tudja leellenőrizni senki.

[ Szerkesztve ]

(#53888) mepet válasza Hangm4n (#53887) üzenetére


mepet
addikt

Jaa, hogy (a beetetés után) kiírná mindkét játékosnak, hogy a másik nyert... Ez mekkora ötlet, kár, hogy nincs időm lekódolni. :B

(#53889) expander


expander
senior tag

csgowild, csgobig ahol tuti van 1v1 coinflip

(#53890) Årpi válasza Vismajor01 (#53885) üzenetére


Årpi
őstag

https://csgolotto.com/duel-arena

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#53891) la_cc


la_cc
addikt

Használ itt valaki külön dedikált hangkártyát? Mennyiben lehet érezni a különbséget egy alaplapihoz képest?

Nem egy csíter sonar radarra gondoltam, ha nem mondjuk a gamer füles topikban ajánlott Creative Sound Blaster Z-re... :U

Most egy creative tactic3d sigma fülesem van egyébként.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#53892) Redneck válasza la_cc (#53891) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem Tactic3D Rage van, de a Creative fejeseknek vagy stickes, vagy beépített hangkártyája van.

A legjobb egyébként a Xonar egy minőségi fejhallgatóval.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#53893) errorcode06 válasza la_cc (#53891) üzenetére


errorcode06
őstag

Xonar DGX-em van. Az alaplapitól sokkal jobb, és csak egy 10-es volt. HD660-al használom. Azt aprón vettem 12-ért.

Nem tudom egy ilyen 25k-s hangkártya mennyivel jobb mint a dgx-em, de az alaplapinál biztosan sokkal jobb.

Szerk.: igen, kell hozzá egy normális fejhallgató, anélkül csak a szarnak adsz egy pofont...

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#53894) Redneck válasza errorcode06 (#53893) üzenetére


Redneck
veterán

Ahogy az alaplapival sem hajtasz meg rendesen egy jobb fejest. A Sigmával mi a baj? 50-es neodímium hangszórók, zárt kialakítás. Ha nincs össze-vissza állítgatva, rendesen lehet vele gózni.

Én is a Xonar + HiFi fejesre esküszöm, de ezzel is jól elvagyok. Ha máshova megyek és nincs rendes hangkártya, akkor nem vagyok bajban. ICL-en, bootcampen, laptopon barátnőmnél jól jön a beépített.

Szerk:
A virtuális térhangzással, és egyéb beállításokkal okosan kell bánni, ennyi a titka. A Scout mode se rossz.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#53895) Zomb€€ válasza Redneck (#53894) üzenetére


Zomb€€
őstag

"A virtuális térhangzással, és egyéb beállításokkal okosan kell bánni, ennyi a titka. "

100%ig egyetertek. G930-om van, es az elejen rohadtul nem hallottam benne a teret, aztan elszoszmotoltem a windowsos es ingame beallitasokkal, es imadom.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53896) perecKING válasza la_cc (#53891) üzenetére


perecKING
senior tag

Volt xonar-om és Soundblaser Z-m is. A xonar-t nagyon gyorsan el is adtam!
Most nem hasznalok kulon kartyat mivel integralt soundblaster-em van. Nem adnam semmiert!
+1 SB.
+1 vegyel egy jó analog fulest hozza.

Roccat kave 5.1 el és Qpad qh 85 el hasznalom. 5.1ben jobban hallom pontosan merre trappolnak.

[ Szerkesztve ]

(#53897) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok,

Nemrég kezdtem a játékot és igazából az AWP érdekelne. Mielőtt megvettem a játékot egy KennyS nevű pro hozta meg a kedvemet és megfogadtam, hogy bármi áron, de megtanulok vele lőni. (Persze olyan szintről csak álmodozni tudok. :) )

Tehát az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne leghatékonyabban megtanulni a fegyver használatát? (Nem legkönyebb vagy legyorsabb érdekel, hanem a legjobb módszer.)

Vannak rá a Worksopban mapok, vagy többre megyek ha napi 200 DM-et lenyomok? :DDD

Esetleg más ötlet?
Igazából ezek a rántások érdekelnének. Ez szimpla reakcióidő függő, vagy hogyan lehetne ezeket begyakorolni?

[ Szerkesztve ]

(#53898) szebe válasza #81999360 (#53897) üzenetére


szebe
őstag

Gyakorolj sokat, hogy oda ne égesd. Ez főleg a paprikásnál fontos, mert jól megkeseredik.

DM-en lehet rá gyakorolni, de szvsz erre "születni kell".

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53899) Shkiz0 válasza la_cc (#53891) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Xonar DX + Plantronics Gamecom 367

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#53900) MurdR válasza #81999360 (#53897) üzenetére


MurdR
veterán

Igazából egy bizonyos skillt sok sok gyakorlással el lehet érni. Én nem a DM-et javaslom, hanem inkább egy-egy jobb training mapot. Azzal, ha gyakorlok 20percet meccs előtt, akkor bámulatos miket lehet lőni, csak sajnos lusta vagyok hozzá. Ha gondolod holnap kikeresem a workshopból azt a két mapot amire gondolok. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.