Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72001) lemusz válasza Ra's al Ghul (#72000) üzenetére


lemusz
addikt

Casual, Deathmatch... ?

(#72002) szebe válasza Ra's al Ghul (#72000) üzenetére


szebe
őstag

TWR retake.

csgo.warroom.hu:270x7

x=1;2;3;4

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#72003) Skinny26 válasza Ra's al Ghul (#72000) üzenetére


Skinny26
aktív tag

Én a server browser-be írnám be a helyedben, hogy ffa. És ott amelyik szimpatikus és vannak rajta bőven playerek. :)

(#72004) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok,

keresztlányom kb 4 hónapja CS:GO-zik. Ingyenesen volt letölthető akkor.
Vannak már ládái és fegyverei, de nem tud eladni a Piacon.
Mi a menete ennek? Fel kell tölteni legalább 5Eurot a steamra?

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#72005) Cr00py válasza Sziszifeca (#72004) üzenetére


Cr00py
senior tag

Üdv.

Igen, avagy venni valami játékot.

Itt a hivatalos tájékoztató ezzel kapcsolatban.

(#72006) Sziszifeca válasza Cr00py (#72005) üzenetére


Sziszifeca
őstag

köszönöm! :R

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#72007) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hi,
szeretném, ha a jobb alsó sarokban ott lenne mindig az fps, ping, stb..-hud. mit kell ehhez beírnom és hová?
köszi

(#72008) Cr00py válasza Tibiajax (#72007) üzenetére


Cr00py
senior tag

Parancsolj.

Ezek alapján be tudod állítani úgy, ahogy neked megfelelő.

(#72009) galaktikus


galaktikus
aktív tag

Sziasztok!

Mennyire támogatja a játék a 21:9-es képarányt? Ilyen monitor vásárlásán filózom, és csak régi, még nem pano ui-s videókat találok erről, amikben azt mondják, hogy nem az igazi. 🤨 Mostanra már jobb a helyzet?

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#72010) htc07 válasza galaktikus (#72009) üzenetére


htc07
addikt

teljesen rendben volt a játék a pano ui előtt is, csak a menük voltak rosszak, de azóta ezzel sincs gond.

(#72011) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Aug nerf, remek, most konkrétan rosszabb, mint amikor senki sem használta.

(#72012) lemusz válasza GhanBuri Ghan (#72011) üzenetére


lemusz
addikt

Sose használtam, csak ha muszáj volt, szóval nekem 8.
Ellenben ez a casual d2 nagyon pofás, minden második körben az 1.6-os verzió megy, sok régi emléket hozott fel nekem.

[ Szerkesztve ]

(#72013) bepken válasza lemusz (#72012) üzenetére


bepken
veterán

én csak a konfetti csirkéket hiányolom :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#72014) joe-ker


joe-ker
senior tag

Ezzel találkozozz már valaki? Ha vége a meccsnek kidob ezzel a hibával. Veszélyzónánál meghaláskor szintén.

File ellenőrzés rendben.

[ Szerkesztve ]

(#72015) Spet válasza joe-ker (#72014) üzenetére


Spet
addikt

DDOS támadások sale miatt.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#72016) joe-ker válasza Spet (#72015) üzenetére


joe-ker
senior tag

Egy hete is ezt csinálta.Csak nem foglalkoztam vele.

(#72017) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Volt már hasonló valakinek? :DDD :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72018) lemusz


lemusz
addikt

Azon tűnődöm, hogy ha valaki megveszi ezt 3 euróért, akkor vajon csgo prime-ot is kap? :U
https://store.steampowered.com/bundle/232/Valve_Complete_Pack/

[ Szerkesztve ]

(#72019) Promi


Promi
aktív tag

Üdv! Utóbbi időben (kb. 2 hónap) elég sűrűn ki fagyok versengőbe kék halállal. Újra raktam a Win 10 -et, a Steamet Cs-GO-t. És persze meg kapom a 6 napos bant, mert legtöbbször nem enged vissza csatlakozni. Mi a fenétől lehet ez?
Bocs a képért telóról írok.

[ Szerkesztve ]

(#72020) bepken válasza lemusz (#72018) üzenetére


bepken
veterán

szerintem nem, mivel a listában is "ingyenes" tételként szerepel (nyilván) - és azt mondták akkor, hogy csak azok kapnak instant prime-ot, akik a f2p előtt már megvásárolták a játékot.

mondjuk ettől függetlenül továbbra se nagy kunszt felhúzni egy accot prime-ra :) (sajnos)

(#72019) Promi! bocsi, de ez alapján kb bármilyen gebasz lehet sajnos a géppel...én ilyenkor egyébként BlueScreenView-val meg szoktam nézni, mi okozta a crasht és az alapján cselekszem.
tippre egyébként vinyó gond lesz sajnos....nálam is ez volt egy éve, csere lett a vége.

esetleg kérdezz rá Win10 topikban

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#72021) Promi válasza bepken (#72020) üzenetére


Promi
aktív tag

Köszi, ezt ki próbálom másik vinyóval, van itthon.

Most jut eszembe M.2 ssd -ről megy a win10, lehet az xaraxik?

[ Szerkesztve ]

(#72022) HdRew válasza Promi (#72021) üzenetére


HdRew
őstag

Szedd le a hard disk sentinelt, az megmutatja, hogy milyen állapotban van. :)

(#72023) NoX válasza lemusz (#72018) üzenetére


NoX
senior tag

Szerintem sem kap prime-ot, hiszem a játék oldalán külön tételként szerepel a CS:GO Prime Status Upgrade
Olyan, mint valami DLC
És igen, a VALVE COMPLETE PACK listában is ingyenesként szerepel.

(#72024) htc07 válasza Promi (#72019) üzenetére


htc07
addikt

ramokat is teszteld le.

(#72025) Cr00py válasza Promi (#72019) üzenetére


Cr00py
senior tag

OC után kaphatsz ilyen hibaüzit.

Gondolom cpu-t húztál ( és nem ész nélkül ) ugye?

fsb-t emeltél csak?

vcore?

Mi változott?

Tedd vissza stock-ra, ha nem értesz hozzá, mert gondolom nem tesztelted le megfelelően minden egyes változás után, ha clock_watchdog bsod-t kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#72026) Promi válasza Cr00py (#72025) üzenetére


Promi
aktív tag

A poén az, hogy kb. 4 éves a gépem, és soha nem húztam semmit. Minden gyári alapon van.
Config: CPU-Intel Core i7-4790K 4,0GHz ,DeepCool FrostWin V2.0 CPU Cooler, Kingston HyperX Savage Red CL11 XMP 2x8GB, SSD-120GB. Kingston M.2, 2TB Western Digital WD20EURX SATA3, FSP Hyper M 700 - 700W táp, Asus Strix-GTX970-DC20C-4GD5 GTX970 4GB DDR5 PCI-E.

Tegnap ki vettem az ssd -t, egy másik hdd -n volt a win 10. Játszottam a cs:go -al megkaptam a fentebb említett kék halált, 2 szer vissza tudtam csatlakozni, harmadikra már nem. 6 nap ban remek. Nem tudom mit nézzek meg.

(#72027) bepken válasza Promi (#72026) üzenetére


bepken
veterán

kérdés: miért MM-ben teszteled a géphibát? :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#72028) Promi válasza bepken (#72027) üzenetére


Promi
aktív tag

Botok ellen "No user log on" hibával kilép, nem tudok csak 1 max. 2 kőrt játszani.

(#72029) mepet válasza Promi (#72028) üzenetére


mepet
addikt

1. verifikálni a fájlokat
2. újraindítani a routert

(#72030) Promi válasza mepet (#72029) üzenetére


Promi
aktív tag

:R mepet :R
Imába foglalom a neved! :D
Egy fájlt hibásnak talált, amit törölt és újból letöltött. Ez után a botok ellen tudtam játszani egy egész meccset. Lehet, hogy a MM alatt is ez miatt kaptam a kék halált?
Köszönöm a segítséged!

[ Szerkesztve ]

(#72031) lemusz


lemusz
addikt

(#72032) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

1024x768-ban is 144Hz-n fut a játék? :F

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72033) adise válasza LendvaiFeri1 (#72032) üzenetére


adise
őstag

miért ne futna, ha olyan a monitorod?

(#72034) skL86 válasza LendvaiFeri1 (#72032) üzenetére


skL86
tag

monitor függő, nézzed meg a monitor leírását, nekem három 120+ hzes (120-160-240) monitorom van, de egyik se tudja alacsony felbontásban a 100+ hz-et, más kérdés, hogy nincs is rá szükségem hogy tudja.

(#72035) adise válasza skL86 (#72034) üzenetére


adise
őstag

ez user error, ilyen nincs hogy alacsonyabb felbontáson nem tudja, amit nagyobbon igen :U

(#72036) LendvaiFeri1 válasza adise (#72033) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Olvastam olyat, hogy 720p alatti felbontáson csak 60hz van.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72037) gtamate2 válasza skL86 (#72034) üzenetére


gtamate2
veterán

egyedi profilt kell létrehozni, szinte biztos hogy tudja az alacsonyabb felbontáson is a magas frekit

*Sn0w

(#72038) lemusz


lemusz
addikt

Első másfél percet érdemes megnézni, ha csgós vagy :D
[link]

(#72039) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Hogy lehet ezt a pin-t kicserélni a csgo profilon lévő avataron ? Mert ha rákattintok, mutatja mindet , de cserélni nem tudom.Vissza akarok rakni egy régebbit, mert ez a Katowice 2019 Silver coin rohadtul nem tetszik ha ránézek.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#72040) lemusz válasza DrTechnoid (#72039) üzenetére


lemusz
addikt

Játékon belül inventoryban kikeresed azt amelyiket szeretnéd, rákattintasz és kiválasztod.

(#72041) DrTechnoid válasza lemusz (#72040) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Köszi, ment az ajcsi :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#72042) lemusz válasza DrTechnoid (#72041) üzenetére


lemusz
addikt

köszi itt is :D

(#72043) gtamate2 válasza lemusz (#72038) üzenetére


gtamate2
veterán

Azért nem lett olyan jó az. CS:GO-ra még mindig érdemesebb az Nvidiát választani, legalábbis a lengyel Pclab szerint.

*Sn0w

(#72044) lemusz válasza gtamate2 (#72043) üzenetére


lemusz
addikt

Öööööö a linkem alatt linus ryzenes felkonfja található, nem az új navi kártyák. :D

[ Szerkesztve ]

(#72045) mepet válasza gtamate2 (#72043) üzenetére


mepet
addikt

Minden esetre nem semmi, hogy csgoval a 400eurós új AMD RX5700 alig gyorsabb, mint az újonnan 200eurós kifutó nVidia GTX1060 6GB...

(#72046) GhanBuri Ghan válasza gtamate2 (#72043) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

A CS:GO DX9, a GTA V DX11-es. Mindkét esetben az egyértelműen limites FHD-s tesztnél érezhetően a limit alatt vannak az új Navi kártyák, míg a DX12-es játékoknál már nincs ilyen probléma, kb. ott teljesít, ahova szánták.
Szerintem ez a korai driver miatt van, jó eséllyel ez változni fog még.

(#72047) gtamate2 válasza lemusz (#72044) üzenetére


gtamate2
veterán

Uhh és tényleg, sry rosszul emlékeztem :)

*Sn0w

(#72048) gtamate2 válasza mepet (#72045) üzenetére


gtamate2
veterán

De ne az előző generációs kártyával vesd össze, hanem az RTX 2060-nal, ugyanis az RX 5700 annak a kihívója (ár, teljesítmény szempontjából). Elég felemás érzéseim vannak egyébként. Végre van verseny, de azért látszik, hogy az AMD még mindig le van maradva és a 7 nm-en sem tudták igazán behozni az NV-t, pedig nagyon vártam, hogy ár/érték arányban letarolják a mezőnyt.

Kaptunk két kártyát jó áron, ami néhol veri a konkruenciát, néhol pedig nagyon nem, de legalább van verseny.

(#72046) GhanBuri Ghan: Nem hinném, hogy limit probléma lenne, inkább az optimalizáció hiánya látszik. A későbbi drivereken javíthatnak persze ezen, de kár erre várni, azzal főzünk, ami van.

Korábban egyébként elgondolkoztam, hogy ideje váltani a GTX 1060-ról, de ezek után lehet várok még egy gent...

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#72049) GhanBuri Ghan válasza gtamate2 (#72048) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

De, a legelső grafikon tisztán procilimites: a két új és a két lassabb régi kártyán kívül mind a 11 300-306 fps között teljesít, amit nyugodtan mondhatunk akár mérési hibahatárnak is.
Persze, akár az is lehet, hogy soha nem lesz javítva a DX9/11. Csak annyi, hogy ez itt most nem a kártya sebességét jellemzi, mert a többi teszten szépen beáll a helyére, ez egyértelműen a driver miatt van ott.

(#72050) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok,

keresztgyerekem CS:GO-zik. Nemrégen kezdte és még nem megy olyan jól neki.
1 hete van az hogy 2x kapott már 24óra türelmi időt, addig nem tud versengőzni.
Ma is nyert versengő volt, nyertek, és utána türelmi időt kapott. Persze midig utolsó volt..

Mitől van ez?

>>Youtube/Sziszifeca<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.