Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) SamS20 válasza okipoki (#27996) üzenetére


SamS20
senior tag

Szeretném használni is a fegyvert szóval inkább várok egy napot, most már csak felet :D

(#28002) fmx válasza SamS20 (#27995) üzenetére


fmx
tag

miről is van szó? :F

(#28003) okipoki válasza fmx (#28002) üzenetére


okipoki
aktív tag

Matricát szeretne a skinjére. Elutasított egy csomó ajánlatot, hogy kivegye a nyereményt.

(#28004) fmx válasza okipoki (#28003) üzenetére


fmx
tag

És 24óráig nembir semmit? :D Nem is tudtam hogy még ilyen is van..

[ Szerkesztve ]

(#28005) vzsryl válasza Xero (#27994) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Silver-hez képest jól keni wp-vel, sőt még sashoz képest is jól nyomná, szóval akár mehetne global-ig is. Két pici bökkenő van.
1. Más fegyverrel silver 1-es szinten sincs. :DDD
2. Néha azt se tudja, merre van arccal. :DDD

De wp-vel simán lőhetett volna már egy valag fragmovie-t.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#28006) Cthulhu Dawn válasza vzsryl (#28005) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Pont előbb játszottam sockettel, mondja jól tolom awp-vel, mondom az a baj, hogy csak azzel :DDD . Nesztek egy frag. És még nekem azt mondták ugrás közben nem lehet lőni awp-vel.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#28007) Mclovin válasza Cthulhu Dawn (#28006) üzenetére


Mclovin
senior tag

Hungarian Silver S1mple. :DD

(#28008) Ace owner válasza Cthulhu Dawn (#28006) üzenetére


Ace owner
addikt

get rrekt :D

Srácok kellene még 1-2 ember mert igaz most legutóbb szerencsénk volt a csapattal de néha nagyon megszívjuk. Én Silver IV vagyok (noob tudom..) Guri rangjára nem emlékszem, ekörül van ő is. Délutánonként 1-2 versengőt tolnánk de általában csak ketten vagyunk. :R

Galaxy Fold 4

(#28009) htc07 válasza Cthulhu Dawn (#28006) üzenetére


htc07
addikt

ez inkább makk szerintem, közel nincs rajta a célkereszt. :DDD

(#28010) marcusa válasza Ace owner (#28008) üzenetére


marcusa
addikt

Én szívesen jövök, silver elite-silver elite master rangon. Viszont nekem inkább az esték jók...
http://steamcommunity.com/id/marcusjozsef/

:-)

(#28011) Cthulhu Dawn válasza htc07 (#28009) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

[link]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#28012) MurdR


MurdR
veterán

Srácok én még leszek éjszaka :D meg holnap egész nap ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28013) Cthulhu Dawn válasza Cthulhu Dawn (#28011) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Igazából epic fail, hogy a demóból vettem ki, mert a kártyám tudja az nv shieldet :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#28014) Ace owner válasza MurdR (#28012) üzenetére


Ace owner
addikt

Ha holnap nem tolunk legalabb egyet orihari. En is hamar vegzek.

Koszi sracok holnap mindenkit felveszek. :R

Galaxy Fold 4

(#28015) #56230144 válasza Cthulhu Dawn (#28006) üzenetére


#56230144
törölt tag

Pasha azt mondta kedvel mert acélból vannak a heréid és nem félsz. (A neved :D )

;]

(#28016) Agostino válasza MurdR (#27967) üzenetére


Agostino
addikt

holnap vagy napokban felveszlek, de pechemre pont amikor nagyon mennék játszani, akkor van a legkevesebb időm, én allhail névek futok

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#28017) MurdR válasza Agostino (#28016) üzenetére


MurdR
veterán

A steam profilodat másold majd be, mert sok van a neved alatt..:)

(#28014) Ace owner
Mindenképp. :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28018) SamS20 válasza fmx (#28004) üzenetére


SamS20
senior tag

nem nem bírsz :) először csak egy skin volt, bent aztán mondom hátha át tudom baszni a rendszert és akkor ha kettőt kérek vissza akkor majd happy van. de nincs ugyanúgy kell várni egy napot :/ most már csak pár óra :D

(#28019) MurdR


MurdR
veterán

Érdekes. Most reggel kiírta, hogy átmeneti eltiltás a versengőktől 11 óra. Most megint felmegyek GO-ba, és 00:50perc. :F :Y

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28020) langward válasza Cthulhu Dawn (#28013) üzenetére


langward
tag

Nem shield, shadowplay :B

(#28021) _XXXXX_


_XXXXX_
tag

Szituációs probléma:
3 vs 1, én vagyok egyedül ct-vel, a bomba ott van előttem. Egy viszonylag jól védett helyen védhetem a bombát, de mégis 3 felől támadhatnak. Mi a helyes lépés?
- kempelek tovább, de ha le is lövök 1-2-t, a harmadik már tudni fogja, hogy hol vagyok pontosan, mert úgyis elmondják neki, vagy látja a térképen, amikor lelövöm a társait
- miután lelőttem 1-2 embert, feladom a bombát és megpróbálok a hátukba kerülni, persze lehet addig elviszik
- miután lelőttem 1-2 embert ki rusholok rájuk (persze fogalmam sincs, hogy a közelben kempelnek, vagy a pálya másik végén kóvályognak)

Tegnap egyesével jöttek(nem egyszerre szerencsére), de csak kettőt tudtam lelőni, a harmadik már kb tudta, hogy hol vagyok és könnyen lelőtt. Jah igen pozíciót váltani nem volt lehetőség, mert akkor nem láttam volna a rá a bombára, ha arrébb megyek és simán elvihette volna anélkül, hogy tudok róla. Mi lett volna a helyes lépés? :) ki mit tett volna?

Persze tudom, tanuljak meg jobban lőni :D

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#28022) Xero válasza _XXXXX_ (#28021) üzenetére


Xero
nagyúr

Tartod a bombát az első pár ellenfélig, majd feladod és a jobban védhető/közelebbi plantet véded. Nyilván ez sokban módosulhat adott pályától és ellenfelektől függően.

(#28023) Agostino válasza MurdR (#28017) üzenetére


Agostino
addikt

ja, sorry, ez a [profilom]. talán este lesz egy kis időm lövöldözni. majd bekövetlek vagy ilyesmi szerón.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#28024) MurdR válasza Agostino (#28023) üzenetére


MurdR
veterán

Felvettelek

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28025) mepet válasza _XXXXX_ (#28021) üzenetére


mepet
addikt

Lehetőleg úgy bújsz el, hogy a legközelebb trappolóra nézz. Azt lelövöd. Ha nincs trapp, akkor ez a lépés kimarad.

Ezután megnézed a hátralévő időt. Ha már csak a közelebbi plantra tudják lerakni, akkor azt véded, hátha eleve elbalfaszkodják az időt. No meg a bomba körül jobban számítanak rád.

Ezután megvárom míg az összes egy vonalban lesz, majd ekkor egy lövéssel kifejelem mind egyszerre. :B Ha ez nem megy, akkor lelődözöm őket egyenként, de ha nincs elég idejük, akkor bújok.
De egyébként is, mire odaérek a plantra az esett bombától, közben szinte biztos, hogy találkozom ellennel. Ez jó, mivel a másik még nem tud hátbalőni, és meg is lepem, hogy miért jövök szembe...

Személy szerint én mindig az idővel játszom, ha van rá mód. Tegnap pl kihagytam az ötödik frag-et egy ace-ból, mert az idővel taktikázás szerintem egy waron az egyik legalapabb és legfontosabb dolog.

(#28026) Elemental válasza mepet (#28025) üzenetére


Elemental
addikt

Én is úgy szeretek nyerni, ha letelik az idő. Az nagyobb dicsőség, mint kinyírni mindet, sztem.
Pl, ha leplantolok, akkor is szeretek játszani, hogy nem lövöm ki, csak bujkálok. Persze ez akkor nem járható út, ha még hárman vannak ellenem.

(#28027) csurenzoo válasza _XXXXX_ (#28021) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Bújj el, hátha kifagynak :DD

(#28028) daniele válasza Xero (#28022) üzenetére


daniele
aktív tag

+1 meg mepetnek is, hogy az idot is szamitasba kell venni. Meg nem art oda figyelni arra is, hogy melyik planthoz van kozelebb a bomba, igy ha lelosz 1-2 embert akkor valszeg a kozelebbi planthez fogja vinni az utolso, de ez idotol is fugg, na meg attol is, hogyan gondolkozik az enemy.

[ Szerkesztve ]

(#28029) okipoki


okipoki
aktív tag

Mi a roseb van a loungeval?...

(#28030) Mclovin válasza okipoki (#28029) üzenetére


Mclovin
senior tag

Jó kérdés.. :W

(#28031) #56230144 válasza okipoki (#28029) üzenetére


#56230144
törölt tag

Mi a baj?

Más: Valaki game? Egyedül vagyok szal 4 ember jöhet, mg2 környékén.

[ Szerkesztve ]

(#28032) Xero válasza #56230144 (#28031) üzenetére


Xero
nagyúr

5 perc és vagyok smurffel de pisztoly only. :)

szerk: Amúgy ha valakinek jó egér kell jó áron, az most vegyen Zowie EC1-t. 16e-ért szórja az iPon (én még 20 körül vettem anno).

[ Szerkesztve ]

(#28033) Cthulhu Dawn válasza #56230144 (#28031) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

tárgytalan

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#28034) #56230144 válasza Xero (#28032) üzenetére


#56230144
törölt tag

Oké, Retarded Horse lett a nevem, de majd úgyis írok :D

(#28035) _XXXXX_ válasza Xero (#28022) üzenetére


_XXXXX_
tag

Köszi, legközelebb ha úgy adódik, akkor így fogok cselekedni és nem próbálom hősiesen védeni annyira a bombát :)

(#28025) mepet: Konkrétan már nem emlékszem mennyi idő volt, de úgy rémlik, hogy elég sok idő volt ahhoz, hogy a messzebbi lerakóra is odaérjenek simán. Igen a bombakörül én is mindig keresem az ellenfelet.
Igen lelehet lőni egyszerre is mindet, de ez a lehetőség legtöbbször a körök elején szokott adódni, legalábbis úgy tapasztaltam eddig (és ez se sűrűn fordul elő) :)
Igen ez jól hangzik, hogy útközben majd beleakadok ellenfelekbe, csak ne lövessem le magamat :D
Az utolsó 20-30mp-ben már általában én is megpróbálom húzni az időt, ha van lehetőségem és a helyzet úgy adódik. De szerintem sokkal tovább nem nagyon tudnám húzni az időt, semmivel se, 20-30mp-nél.

Szerintem ha van rá lehetőség, akkor le kellene lőni az 5-ödik embert is(feltéve, ha nem kockáztatod a győzelmet), mert ha nem tud magával fegyvert átvinni a következő körre, akkor az is hátrány nekik. Én a vége utáni pár másodpercben is igyekszek utána menni az ellenfeleknek és seggbe lőni őket, hogy vehessenek új fegyvert a következő körre. (persze akkor nem csinálok ilyet, ha már egyedül vagyok)
Köszi neked is az ötleteket :)

Majd este visszanézem a meccset, hogy mennyi időm volt és átgondolom milyen lehetőségeim lettek volna :)

[ Szerkesztve ]

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#28036) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Újabb 3 percen belül megoldhatatlan hibaüzi
de_mirage.bsp differ's from the servers. Előbb játszottam smurfon egyet rajta... Main accon már "differ's from the server"
Az elmúlt 1,5 hónapbna már a 3. hogy kidob vmi hiba üzivel mm meccsből, remélem most is 1 hetes bannt kapok

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28037) Vismajor01 válasza Vismajor01 (#28036) üzenetére


Vismajor01
addikt

És igen, egy újabb egy hetes ban
:DDDD
Már nevetek

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28038) Eagl3


Eagl3
veterán

Kicsit besokaltam orosz barátainkból megint, szivesen játszanék magyarokkal :D
Eagl3 néven vagyok fent, jelenleg MG2, ha valaki gondolja jelöljön.

(#28039) htc07 válasza Eagl3 (#28038) üzenetére


htc07
addikt

[link]

euwest only, ott azért már csak néha jelennek meg az oroszok.

[ Szerkesztve ]

(#28040) #56230144 válasza Eagl3 (#28038) üzenetére


#56230144
törölt tag

Profil link pls?

(#28041) Eagl3


Eagl3
veterán

(#28042) regener válasza Eagl3 (#28038) üzenetére


regener
veterán

Amióta átírtam az MM-es max pinget 70-re azóta nem kaptam orosz csapatot és konkrétan volt csapatjáték is :D

mm_dedicated_search_maxping 70

(#28043) htc07 válasza regener (#28042) üzenetére


htc07
addikt

nekem is 60-70 körülre van állítva, de ha nem lövöm be a tűzfalon az euwest szervereket, akkor eu east / russia szerverekre kerülök az esetek 90%-ában, ahol pedig nagyrészt egyedül vagyok aki beszéli az angolt a 10 emberből.

Egyébként itt vannak az IP címek, amiket tiltani kell a tűzfalakon régiónként: [link]

[ Szerkesztve ]

(#28044) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Mai termés a találat (nem) regisztrációkról: [link]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#28045) htc07 válasza Cthulhu Dawn (#28044) üzenetére


htc07
addikt

pont ellőttél a hóna alatt :DDD

(#28046) Elemental válasza regener (#28042) üzenetére


Elemental
addikt

Ha ezt beírom a konfigba, és többen vagyunk a váróban, de csak nekem ven ez beállítva akkor is érvényes lesz?

(#28047) Cthulhu Dawn válasza htc07 (#28045) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

mennymá :DDD

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#28048) abridabri


abridabri
veterán

eddig meg olyan magyar csapat ellen nem mentem versengoben akik ne csaltak volna . Miert jo csalni mondjatok mar meg ?
Ma is egy 12-14 eves full magyar csapat ellen voltunk ,es meg is kerdeztek map elejen ,hogy kell e multihack 15 euro /honap ? ....
Termeszetesen szarra vertek minket 100 oraval 12 evesen.

(#28049) htc07 válasza abridabri (#28048) üzenetére


htc07
addikt

bennük van az ország jövője ;] hamar megtanulják mi a módja a boldogulásnak.

[ Szerkesztve ]

(#28050) Cthulhu Dawn válasza htc07 (#28039) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Mentem egy euwest only-t, egyelőre az oroszok jobbak voltak :DDD . Lőttem véletlenül 4 fejest a pisztoly körben tech9-el, onnantól caps lockon spammalte a chatet, hogy csíter, és oda-vissza jelent. Igaz, neki minden csalás volt, még az is, hogy meghallottam, és tudtam hol van utána :U .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.