Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) Redneck válasza MyckY (#65996) üzenetére


Redneck
veterán

Én is melegedésre tippelek. Egy alapos takarítás és pasztázás segíthet, de csak akkor ha nem alulméretezett a hűtése. Régen nem volt ilyen gondod?

Trójai és vírus keresés sem ártana, mostanában sok bányász szutyok felbukkant.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66002) regener válasza MyckY (#65996) üzenetére


regener
veterán

Esetleg ha még nincs szerezz be alá egy laptophűtőt, csak figyelj a ventik helyére hogy lehetőleg a laptop "levegővételi" helyére vigye és ne simán a teli műanyagra.

(#66003) szebe válasza MyckY (#65996) üzenetére


szebe
őstag

Dedikált laptophűtő helyett első körben próbáld ki, hogy a laptopot a négy sarkánál megemeled sima petpalackos kupakokkal. Így lesz egy plusz centi helye szellőzni (és nem csak a ventinél jut több levegőhöz, hanem máshol sem reked meg alatta a forró levegő).
Pasztázás/takarítás ne maradjon ki azért.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66004) Redneck


Redneck
veterán

Közben rájöttem hogy a HRTF bekapcsolva maradt, lehet az okozza azt a pár százalék mínuszt. Szerintem bekapcsolva hagyom, már nincs dobozhangja mint az elején, és nagy teljesítményt nem vesz el. :N

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66005) kretenallat válasza Redneck (#66004) üzenetére


kretenallat
senior tag

ja, sokat javítottak rajta, pár hete én is bekapcsoltam (meg visszaváltottam nyitott fejhallgatóra, hogy ki is tudjam használni).

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66006) infectedmann


infectedmann
őstag

Sziasztok!

Tapasztalatok alapján a bitskins-nél mennyi idő alatt reagálnak az ilyen üzenet miatt a supportnak küldött emailekre?

Account is (temporarily) locked. Please remove browser extensions that modify BitSkins pages, and try again at a later time.

Elküldtem nekik milyen böngészőt használok (illetve milyen bővítményeket) valamint, hogy azon kívül még milyen böngésző van a gépemen, ami alternatívaként felmerülhet.

[ Szerkesztve ]

(#66007) Redneck


Redneck
veterán

Gondoltam adok esélyt a magányos MM-nek, így rang nélkül. Hatalmas szenvedés árán, a harmadik MM-et sikerült megnyernem és kezdhetem megint sheriffről... Mindhárom meccsen romba lőttem a népet, de olyan agyhalottakat kaptam hogy kiégtem, 1-2 körön elmentek a meccsek. :W Nem elég hogy szart se lőnek, nem hallgatnak az infóra, össze-vissza vásárolnak, még be is ugatnak, miközben az ember carryzik ezerrel. Komolyan hihetetlen, egyszer sem bántottam senkit pedig... :(

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66008) Xero válasza mobal (#65990) üzenetére


Xero
nagyúr

Kicserélik az exet teszem azt notepad-re, elindítja akár egyszerre 50x fut egy éjszaka és voilá.
A valós statisztikái:

(#66009) Xero válasza regener (#66002) üzenetére


Xero
nagyúr

Azok kb az egyébként is ortopéd módon tervezett hűtésnek érnek valamit. Ha egy ventit megfújsz egy másikkal, az nem tesz jót az álmoskönyvek szerint. A mai gépek jelentős része pedig már nem is alul szív, hanem oldalt, a zsanérnál, vagy a billentyűzetnél.

Én is inkább a takarítás, pasztázás, emelést javasolnám.

(#66010) 30z.Samu válasza Redneck (#66007) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is szörnyülködtem tegnap, hogy milyen balfaszokkal tud összedobni a játék. Gyakorlatilag elvárták, hogy én hozzam nekik a köröket. :D Oké, hogy jobban lőttem, mint Ők, de egy fecske nem csinál nyarat, ez csapatjáték. De hát sokan ezt nem fogják fel még mindig és CoD stílusban tolják. 2v1, esetleg 3v1 szituációkat nem tudnak lehozni sok esetben... :F

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#66011) Vanir válasza 30z.Samu (#66010) üzenetére


Vanir
veterán

Magas rankokban is előfordul ugyanez.

(#66012) vzsryl válasza 30z.Samu (#66010) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"egy fecske nem csinál nyarat"

Az nem is, de te egy sasmadár' vagy.:DDD

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#66013) kretenallat válasza Redneck (#66007) üzenetére


kretenallat
senior tag

Egy ideje én is egyedül játszottam, el is jutottam abba a stádiumba, ahol 2-3 naponta ülök le játszani...

hiába mondod a balfaszoknak, hogy ne pusholjanak, mert MINDIG meghalnak. az ellenfél sokkal jobb volt átlagban, mint bármelyik csapattársam, de nem, nem hallgatnak az emberre. kértem őket, hogy inkább vegyenek UMP-t, de legyen füst, flash, molo, bármi, amivel lassítani tudják az ellent, hogy legyen esélyem odaérni, de nem. tompítós M4-ek 5 emberes rushok ellen és egyszerre lefacelnek 2-3 játékosokat, mert ők akkora kurva nagy sztárok.

következő meccsen meg megint pár merlin/gandalf, akik szuperjól olvassák a játékunkat. el is kezdtem az overwatch caseket csinálni, hogy valamit javítsak a helyzeten. 3:1 lett 4 esetből.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66014) 30z.Samu válasza vzsryl (#66012) üzenetére


30z.Samu
félisten

:DDD :DDD Jogos! Hosszú és kitartó munkával talán a játékban is elérem azt a rangot...talán... :DDD

Sic Parvis Magna

(#66015) Spet válasza kretenallat (#66013) üzenetére


Spet
addikt

1-2 hét max. 3 meccs: vagy jól érzi magát az ember, vagy ultrabrutál módon kiég (ismeretlen nyelven beszél, angolt nem ért, másik csapatban egy a WH prefire-el stb).

Nem is értem miért nem lehet kitörni silverből... :U

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#66016) 30z.Samu válasza Spet (#66015) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem hála Istennek nem feltétlen kell idegenekkel játszanom egy csapatban, így már más a leányzó fekvése, mert van csapatmunka és sokkal jobb így a játék. Az idegenekkel való MM 90%-ában nézek, hogy ezek mit csinálnak. Viszont múlt héten volt 2 olyan meccsem, ahol full normális embereket kaptam ki, akik partnerek voltak a csapatmunkában. Üdítő volt az a két meccs, még akkor is, ha az egyiken kikaptunk. Jó lenne mindig ilyen emberekkel játszani, de hát sajnos ezt dobja a gép.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#66017) mobal válasza Spet (#66015) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Silver nem téma. Utána kezdődik a probléma! :D

Szerk.: Kinek mennyi idő volt elérni a globális rankot? :)

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#66018) Spet válasza 30z.Samu (#66016) üzenetére


Spet
addikt

Igen a normális emberekkel való összedobás a ritka sajnos.

Mobal: Ha szabadulnék onnan már az is megváltás lenne (csak az OW miatt mennék úgy is ;] )

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#66019) 30z.Samu válasza mobal (#66017) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Silver nem téma."
Hát akkor velem van a gond, ugyanis SE-ről az Istennek sem akar feldobni, pedig azóta jó pár meccset nyertem, meg volt MVP, frag rendesen. :D Az más tészta, hogy egyszer feldobott SEM-re, de volt 3 lose és derankolt.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#66020) dugo_ válasza 30z.Samu (#66019) üzenetére


dugo_
veterán

Lőjél fejre, kevés golyóból. Mindent IS néz a játék.

Ha megnyugtat, akkor én ~700óra, 11 hónap, 399 win után jöttem ki silverből. :D

Igaz ez a dátum egybeesett azzal, hogy kikeltem az ágyból és nem a lepedőn húztam az egeret. ;]

(#66021) shaddy1027


shaddy1027
tag

Szegény seang@ares: [link]

HR simán a döntőbe jutott, oskaresports vs G2 győztesével játszanak majd.

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#66022) Spet válasza dugo_ (#66020) üzenetére


Spet
addikt

Persze, amikor meg kérdezték a csapattársak mi az a darabos célzás, mondtad nekik, hogy a macskát jelölted ki egérpadnak és a szőrzete nem homogén? ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#66023) Redneck válasza kretenallat (#66013) üzenetére


Redneck
veterán

Szépen összefoglaltad, nagyjából ezt tapasztaltam én is. :K Mivel nem nagyon voltunk meg egyszerre, így rang nélkül nem tudtuk elindítani. "Egy meccs és jövök" felkiáltással belevetettem magam a fergeteges MM-ek világába, így szembesültem ezekkel a kópékkal. :C
2-3 naponta tolod? Nekem sem véletlen a harmadik, vagy negyedik rang bukás, igaz a 64 tick miatt sem erőltetem az MM-et. Mondjuk az utolsó a 64 tick ellenére is jó volt, nekem 15, a többieknek 30-35-ös ping. Nem is tűntek el a golyók, még a one tapek is hatásosak voltak! :DDD

mobal: Nekem még nem sikerült. Anno felmentem Supremebe, voltak vegyes meccsek, aztán kezdődött az első inaktivitási hullám. Úgy 2016 elején. Azóta ha jól emlékszem negyedszerre kezdem rang nélkül, de mindig csak maximum LEM-ig jutottam.

shaddy1027: Vicces kis jelenet, örülök hogy ügyeskednek a fiúk az elmúlt hónapokban!

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66024) expander válasza shaddy1027 (#66021) üzenetére


expander
senior tag

ropzkarsports :DD

(#66025) 30z.Samu válasza dugo_ (#66020) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor még van időm kikerülni onnan a magam ~350 órájával. :DDD

Sic Parvis Magna

(#66026) dugo_ válasza Spet (#66022) üzenetére


dugo_
veterán

Igazából mindenki S1-S3 körül mozgott, amikor kezdtük 3 éve, nem volt feltűnő a sok béna között. :D

Én előtte sose játszottam, pláne multit. Arra is fél év alatt jöttem rá, hogy ha nem automatikusra rakva hagyom a grafikát, akkor nem fog 10-15-re droppolni az fps egy-egy gránátnál...

Emlékszem hónapokig F3-mal vásároltam, aztán dobott valamit a gép, ami épp kikerült. :D

(#66027) 30z.Samu válasza dugo_ (#66026) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most pedig már gombokra tudod felosztani, hogy milyen kombót akarsz venni. Pl AK-Tec9-Smoke vagy M4-Five Seven-Gránát. Vagy amire akarod. De én már annyira megszoktam a menüből való vásárlást, hogy pik pak megveszek mindent.

Sic Parvis Magna

(#66028) Tewe013 válasza mobal (#66017) üzenetére


Tewe013
őstag

1 év, kb. 900 óra, lehet, hogy meglett volna hamarabb is, ha 10 hónapig nem egy Genius Netscroll 120-szal tolom.

(#66029) 30z.Samu válasza Tewe013 (#66028) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elég rövid időnek tűnik, grat! :R

Sic Parvis Magna

(#66030) kretenallat válasza 30z.Samu (#66025) üzenetére


kretenallat
senior tag

Azt azért ne feledd, hogy minél több meccset töltesz egy adott szinten, annál nehezebb lesz elmozdulnod onnan. Nincs rá okod, hogy ne kezdd el minél hamarabb radikálisab változtatni a hozzáállásad/játékstílusod, ha fentebb akarsz jutni. De azt kell mondjam sajnos, hogy fentebb sem lesz sokkal jobb. Ha nem akarod feltétlenül elérni a globalt és csak szeretnél néha játszani egy jót, akkor kb. mindegy, milyen rangon vagy, a hozzáállásod sokkal jobban meghatározza, hogy jól fogsz-e szórakozni.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66031) 30z.Samu válasza kretenallat (#66030) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, szoktak jó meccsek lenni most is...de ugye ez függ attól is, hogy kiket kapok csapattársnak illetve kik az ellenfelek. Szoktak botrányos meccsek lenni, de van, hogy nagyon jó játékot tudhatunk magunk mögött. :) Igyekszem fejlődni folyamatosan, nézegetem hogy csinálják a "nagyok". :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#66032) kretenallat válasza 30z.Samu (#66031) üzenetére


kretenallat
senior tag

lásd a fentebbi hozzászólásokat, nem csak tőlem, de másoktól is. csak supremeig tudok nyilatkozni, de néha totál fogalmatlan nova szintű emberekkel játszom egy csapatban... ha meg 5ös premadet tolsz még mindig ott a lehetőség, hogy lecsalnak és ahogy néztem még nagyobb is az esély :D

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66033) mobal


mobal
MODERÁTOR

[link]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#66034) had423 válasza mobal (#66033) üzenetére


had423
aktív tag

"A szokatlanul sok panasz hatására"
Inkább valaki tényleg fishy volt gondolom.

(#66035) szebe válasza mobal (#66033) üzenetére


szebe
őstag

Az mondjuk nem rossz, hogy pár korábban vac/esl/faceit ban-os arcnak állt még feljebb, amikor rájuk mertek óvni, miközben világosan elmondták kuliék, hogy nem... :U

(#66034) had423
Elvileg nem a fishy dolgok, hanem az, hogy tele volt az ágrajz ilyen balo féle emberekkel...

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66036) vzsryl válasza szebe (#66035) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"miközben világosan elmondták kuliék, hogy nem... "

Én azt nem értem, hogy miért kell egyáltalán ezt elmondani. Csaló esport játékos nem esport játékos. Menjen másfelé szórakozni, és hagyja békén a normálisan is játszani képes embereket, és örüljön annak, hogy nem az van, mint 15 éve, amikor még jól össze is verték volna őt is meg a gépét is...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#66037) szebe válasza vzsryl (#66036) üzenetére


szebe
őstag

Én az új n6 LU után már semmin sem csodálkozom.
Ha így kezelik a csalókat, akkor nem kell meglepődni semmin...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66038) had423 válasza vzsryl (#66036) üzenetére


had423
aktív tag

Aztán mikor azt kellett olvasnom twitch chaten ilyen balozérától, hogy "mekkora egy retardált nyomorék az a két a vexed játékos, aki kiszállt a luból", akkor már nekem is ökölbe szorult a kezem. :D

(#66039) mobal válasza szebe (#66037) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

n6 lu kimaradt. Hogy néz ki és ki ott a huncut?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#66040) adise válasza mobal (#66039) üzenetére


adise
őstag

több huncut is van ott. a régi redbeakses társaság, ahonnan már több ember is többször repült. Bár az icl szervezőket nem zavarta

(#66041) Xero válasza adise (#66040) üzenetére


Xero
nagyúr

Most próbálok ismét up to date lenni scene fronton. Érdekes események. :DDD

(#66042) kretenallat válasza vzsryl (#66036) üzenetére


kretenallat
senior tag

Én nem örülök, hogy már nem az van, mint régen. Egy jó verés sokat fejleszt az ember karakterén. xD

Am. ki az a balozera? Valami csaló, gondolom, de van benne bármi érdekes?

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66043) edgR válasza adise (#66040) üzenetére


edgR
őstag

Pedig az egy "félprofi" alakulat, mint tudjuk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66044) szebe válasza mobal (#66039) üzenetére


szebe
őstag

Ottvan pl lynch, aki "real life probléma miatt levezette a feszültséget egy kis spinbottal mm-en" (ezt konkrétan így írta egyik haverja a vac banos cikk alá esport1-en), de állítólag campernek is van pár érdekes körülmények között eltűnt acc-ja.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66045) mobal válasza szebe (#66044) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

rl probléma miatt spinbotozol. ott komoly a gond...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#66046) adise válasza szebe (#66044) üzenetére


adise
őstag

ha valaki ilyet tenne nem a real accán csinálna legalább.
campernek már a jelenlegi "main" accountja is bannolva van csalásért faceiten :)
markk meg szintén névváltós gyerek. a román scene már kiüldözte igy egy névváltással itt probálkozik.

Persze a legérdegesebb hogy az n6 minek vesz be ilyen arcokat, illetve lynch uj név alatti tevékenykedését, hány liga hagyja figyelmen kivul.

(#66047) szebe válasza adise (#66046) üzenetére


szebe
őstag

Röhögni fogsz, Realgamers-re lekvaliztak ESL-en :DDD Vicc

lynch asszem a main-en csalt, azért (is) derült ki

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66048) adise válasza szebe (#66047) üzenetére


adise
őstag

tudom. ezt arra irtam, hogy milyen ostobaság arra fogni, hogy felbaszták meg csak egyszer csinálta (a'la kqly). Mert akkor épeszű ember nem a main accát csinálta.
Campert is mindenhonnan kizárják, az aktiv banja miatt, ha szólnak a szervezőknek. ICL-en is ugytudom többen szóltak, azért játszhatott mert csak november utáni bannokat nézik ott a szervezők (vagyis azt, hogy 35k/team és ugyse kell visszaosztani), pedig még a friss faceit banja is tart neki ami kb szeptemberi. De hát láthatjuk mennyit ér szegény gyerek igy is

[ Szerkesztve ]

(#66049) had423 válasza kretenallat (#66042) üzenetére


had423
aktív tag

Annó ő volt az aki mindenkinek anyázott retaken. Megállás nélkül 10-eseztek a 15 éves barátaival és arra verték, ha valaki jobb játékos bejött néha, de túl sokat nem ért el a gyerek se lanon, se eslen. Aztán visszavett az anyázásból és elkezdett csalni.
Egyszer aztán banolták, utána csinált egy nagy visszatérést és nem sokra rá megint banolták.

(#66050) kretenallat válasza had423 (#66049) üzenetére


kretenallat
senior tag

trololololololooooo.

avagy

akikre büszkék lehetünk. hiányozni fog.

mindenesetre örülök a warroom döntésének, annak hogy valakik végre képesek felvállalni némi perpatvart is, de nem engednek ennek a sok... jóembernek. biztos lesz pár beszólás meg kedvesség, de engem spec rohadtul nem érdekelne egy olyan rendezvény, amire csalókat beengednek (nemzetközi porondon sem, mint a copppenhagen games).

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.