Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52801) kretenallat válasza maximilian4 (#52797) üzenetére


kretenallat
senior tag

ha nem játszol egy ideig, akkor veszítesz automatikusan a rangodból. emellé jönnek a változások a rangok eloszlását illetően:

ez volt: KÉP

ez lett: CSGOSquad

ha megnézed, alaposan eltolták az átlagot lefelé, így, amikor bejött a változás, akkor sokan megindultak lefelé. egy darabig még győztes meccsekre is lefelé küldött embereket. engem 3 hónap kihagyás plusz a rendszer változása LEMből gold4be "repített".

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#52802) rumos XIII válasza Zomb€€ (#52800) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Engem rakott már magasabba is utána.

(#52803) maximilian4 válasza kretenallat (#52801) üzenetére


maximilian4
addikt

Értem. Köszi.

Maxi

(#52804) thomeef válasza kretenallat (#52801) üzenetére


thomeef
őstag

Sokkal kiegyenlítettebb lett a mezőny a változás után, így érthető hogy miért volt rá szükség :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#52805) kretenallat válasza rumos XIII (#52802) üzenetére


kretenallat
senior tag

magasabba? az izgalmas. esetleg ha nem sokáig voltál inaktív és utána nálad magasabb rangúakkal toltad az első meccsed, akkor el tudom képzelni. azt nem tudom, hogy a valve féle glicko2 (elo) hogyan kezeli a dolgokat, de gondolom az inaktivitás növelheti a volatilityt, így lehet, hogy nagyobb pontszámot kaptál a győzelemért (pláne, ha elvileg erősebb játékosok voltak, ugye), mint amit normál esetben kapnál.

maximilian4: szívesen, sokan elvesztették a kedvüket az alacsonyabb rangjuk miatt, pedig így valamivel több értelme/jelentése van a rangnak. én LEMről indultam, mostanra csak LEig sikerült visszajutnom, viszont így is jelentősen kevesebb % van fölöttem, mint korábban...

thomeef: egyébként szerintem is szükség volt az átalakításra, ez jobban sült el, mint a korábbi. az meg, hogy nem vagyok GE... hát, pár éve még lehet, hogy zavart volna :D csak azért akartam leírni, hogy mi történt és miért, hogy a kolléga ne veszítse el a kedvét a játékunk iránt.

[ Szerkesztve ]

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#52806) rumos XIII válasza kretenallat (#52805) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Rég volt, másfél éve kb. Nemtudom, hogy akkor melyikben lehettem, de egyel magasabbra rakott fel. Utána direkt inaktív voltam, kiakartam próbálni, hogy ez mindig így nyomja-e, de utána lejjebb rakott.

(#52807) Mezcal válasza kretenallat (#52799) üzenetére


Mezcal
addikt

Az igazán jó megoldás az volna, ha nem volna rank, vagy rejtett lenne és nem látnák semmit. Sokkal élvezhetőbb volna a játék, nem kéne rágörcsölni a rankra. Persze a rankmatyiknak fájna, hogy nem volna mivel menőzni.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#52808) Vismajor01 válasza kretenallat (#52801) üzenetére


Vismajor01
addikt

Az nem rossz. Úgy nézem vissza állt a régi rank rendszer ami kb egy éve volt, de akkor én miért vagyok global?:D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#52809) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

Ha valaki még tolja a Gemini küldiket (vagy lenne kedve), itt fel tud venni: [link].

(#52810) 1m1s


1m1s
tag

Na az ilyen férgek vajon minek élnek? A legjobb mikor 16:0-nál a végén aszondja gg meg ez. :DDDDDDD

Meg ilyen hogy Kodiak wh.Gyakorlatilag negatív reklámot csinál Kodiaknak.

Na mindegy nem rage-elek, nem ér annyit.

(#52811) kretenallat válasza Mezcal (#52807) üzenetére


kretenallat
senior tag

a csalás egyik legfőbb okát is megszüntetné, de akkor mi lenne a visszacsatolás arról, hogy hol állsz? anno az 1.6ban elvoltam bármiféle rang nélkül, szóval valsz az én kedvemet nem szegné, ha eltűnnének a rangok, de pl hogyan keresnél új játszótársakat? alapvetően elég sokat segít abban, hogy valakivel van-e értelme partyznod vagy sem, még ha sokan vélik is úgy, hogy ők nem az őket megillető rangban vannak.

kár, hogy itt nem lehet szavazást kiírni, kíváncsi vagyok, hogy 1. az olvasók milyen rangban vannak a topikban 2. kinek mi a véleménye, jobb lenne-e egy rejtett rang rendszer.

a dota2 verzió, ahol a nyers számérték látható vajon itt mennyire lenne működőképes?

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#52812) zkas90 válasza kretenallat (#52811) üzenetére


zkas90
senior tag

1.6-ban hogy kerestél játszótársakat?

(#52813) kretenallat válasza 1m1s (#52810) üzenetére


kretenallat
senior tag

ez azért nagyon durva... nem bírnám végignézni. beletekertem pár helyen, azegyiknél pont alkaptam egy ilyen részt, hogy aszongya: nem kell bannolni az ilyeneket a chatről, olvasd be, hogy mit írt, hogy hallja, mivel égeti magát.

ez a hulladék még kinyitja a pofáját, hogy más égeti magát? vagy lehet, hogy a srác azt írogatta chatre, hogy jól csináljátok, milyen frankón nyomjátok stb xD

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#52814) kretenallat válasza zkas90 (#52812) üzenetére


kretenallat
senior tag

ircen, és gyakran meg is jártam az önmaguk által highnak tartott prókkal xD

azon túl akkoriban volt klánom általában, így ritkábban is volt szükség rá, de ma már nincs annyi időm (és elszántságom) játszani, amivel érdemes lenne fix klánnal foglalkozni.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#52815) vzsryl válasza zkas90 (#52812) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ahogy GO elején is kereste az ember, irc-n. Régen úgy volt, hogy volt egy pub irc, ahol egyszerre akár több ezren is fenn voltak, beírtuk, hogy "5v5, med+, server on", aztán privátban ledumáltuk egymással. Előny volt, ha volt bérelt szervered, mert hamarabb találtál ellenfeleket. Aztán voltak meghívós csatornák is, ahová általában tier-1-2-3-as csapatok kerültek be.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#52816) zkas90 válasza vzsryl (#52815) üzenetére


zkas90
senior tag

Nem erre irányult a kérdésem, bár nem voltam egyértelmű.
CoD2-ben is így kerestünk embereket, tehát ismerem ezt.

Azért kérdeztem, mert az irományában ellentmondást éreztem:
"anno az 1.6ban elvoltam bármiféle rang nélkül"
...
"de pl hogyan keresnél új játszótársakat"

Tehát rang nélkül hogy keresnénk új társakat? Ugyanúgy ahogy régen is tettük és tökéletesen működött.

(#52817) GabN73 válasza zkas90 (#52812) üzenetére


GabN73
addikt

Volt 3 rang:

low-mid-high :DDD

(#52818) kuLi_ válasza GabN73 (#52817) üzenetére


kuLi_
tag

5on5 (clan) srv: on mid-high de_dust2/de_inferno only msg me
Ye old memories, meh.

[ Szerkesztve ]

Ez itt a reklám helye.

(#52819) regener


regener
veterán

Tegnapi felfedezés: [link]

(#52820) GabN73 válasza kuLi_ (#52818) üzenetére


GabN73
addikt

Bezony bezony... :DDD

---

Amúgy az Envyus-al mizu van?
MLG-n sehol semmi, most látom, hogy alsóágon beszenvedték magukat, de valahogy kicsit másabbak mint a többi csapat. Már csak a kép is szimpla trollkodásnak látszik :D

NBK meg orgoványi lett :DDD

(#52821) had423 válasza GabN73 (#52820) üzenetére


had423
aktív tag

Egy kicsi orgoványi van mindenkiben legbelül.

(#52822) Mezcal válasza kretenallat (#52811) üzenetére


Mezcal
addikt

1.6-ban vígan elvoltunk rankok nélkül, bár ott anélkül is rengeteg volt a csaló, főleg ns-ek közt. Nem kell rank ahhoz, hogy jó játékosokat, magadhoz illő társaságot találj, ez már ott sem volt probléma. Emellett a rank sem ad mindig egyértelmű képet egy-egy játékosról, elég nagy na szórás rankon belül is.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#52823) kretenallat válasza zkas90 (#52816) üzenetére


kretenallat
senior tag

én azt akartam leírni, hogy az ELO rendszer meg hasonlók bevezetése óta könnyebb egy adott játékos képességeiről legalább egy érintőleges képet alkotni, mivel az ilyenek előtt csak az adott tag szava volt, ami még a szándékos hazugság nélkül is elég csalóka volt, mivel a legtöbb ember a saját hibáinak észrevételében nem erős és nem látja reálisan a helyét a rangsorban.

nem volt megoldhatatlan régen sem, de szerintem jobb, mióta van egy ranglétra a játékban.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#52824) edgR válasza kretenallat (#52823) üzenetére


edgR
őstag

Több embert vonz be és tart a rendszerben, ez egészen biztos.

(#52825) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

A FACEIT mi alapján pakolja össze az embereket, van saját rangrendszere?

(#52826) dugo_ válasza Mustármag (#52825) üzenetére


dugo_
veterán

Ha előfizetsz rá, akkor van. Addig viszont random.

How does the FACEIT's ladders system work?

(#52827) had423 válasza dugo_ (#52826) üzenetére


had423
aktív tag

Tudtommal van elo-d előfizu nélkül is, csak rejtett marad.

(#52828) dugo_ válasza had423 (#52827) üzenetére


dugo_
veterán

Hát akkor nem tudom hogyan alakulnak ki a 50-60 bombát rakó global carrys, elvileg full soloQ lobbyk, amikben a csapat többi része ötöd annyit se lő. :D

(#52829) Ochocinco46


Ochocinco46
aktív tag

úgy látom még nem volt : én elég jót kacagtam rajta :D
[link]

(a lustábbak 1:10-ig pörgethetik)

(#52830) had423 válasza dugo_ (#52828) üzenetére


had423
aktív tag

Általában az emberek megtanulnak valamennyire játszani mm-en, aztán mennek faceitre, és az elején őket is bronze környékére teszi. Ha nem jön be valamelyik globálkának, és csak néha faceitezik, akkor végig ottmarad bronze környékén kiégetni a többieket.
Ha viszont sokat nyersz akkor egy idő után silver, gold ligásokat is rak be.

(#52831) benboi


benboi
csendes tag

Azok akik standard 400dpi-vel játszanak in-game hogy használják az egeret játékon kívül? Mert nem tudom elhinni hogy asztalon 400dpi-vel és 6/11 win senssel métereket húznak az egéren hogy a tálcáról eljussanak a mondjuk a böngésző címsoráig... :D

(#52832) phenomHUN válasza benboi (#52831) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

13"-os laptopon nincs vele gond. :)
(Anno 22" asztali gépnél 800 dpi és aszerint igazítottam az ingame sense-et.)

(#52833) mobal


mobal
MODERÁTOR

Silverből küzdöm vissza magam - mikor abbahagytam egy kala voltam, de elég lassan akar menni. Átlagosan hány meccs egy rank up? Egy vesztés mennyit dob vissza rajta?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#52834) thomeef válasza benboi (#52831) üzenetére


thomeef
őstag

Csak CSGO alatt 400dpi, ha kilépek visszakapcsolom 1500ra.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#52835) dugo_ válasza benboi (#52831) üzenetére


dugo_
veterán

7/11-en, ami 1,5-es szorzó a Windowsban. raw_input 1, szóval a játék szempontjából lényegtelen.

mobal:
Nézd meg a Tweeday most futó Silver to Global sorozatát és mondj le arról, hogy onnan valaha is kijössz egyedül. ;]

[ Szerkesztve ]

(#52836) ReFleXx válasza benboi (#52831) üzenetére


ReFleXx
addikt

hozza lehet szokni, 400dpi parti voltam, de miutan leküzdöttem magam sense 2.0-ra atalltam 800dpi-re es 1-es sensre, igy a jatek pont az eger dpivel dolgozik, nincs felszorzas.
amugy meg raw_input 1-en van akkor windowsban allithatsz magasabb erzekenyseget.

mobal nem lehet megmondani, összetettebb a dolog ennel

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52837) benboi válasza ReFleXx (#52836) üzenetére


benboi
csendes tag

Hol tudom megnézni adott egérnél ezt a dpi-t, aminél nem fog felszorozni?

(#52838) dugo_ válasza benboi (#52837) üzenetére


dugo_
veterán

1.0-ás ingame sens-nél nem fog felszorzódni, nem dpi függő. Utána úgy állítod az egeret, ahogy neked szükséges.
Viszont szerintem ezt csak akkor érdemes eljátszani, ha az így beállított dpi érték a szenzor natív felbontása köré esik, de majd az egeresek megszakértik a kérdést.

(#52839) kristof_ válasza benboi (#52831) üzenetére


kristof_
tag

DPI állító gomb az egéren :P Két állású, az egyik 400 a másik 1500 talán, de beállítás kérdése.

[ Szerkesztve ]

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#52840) BMS


BMS
őstag

én most raktam át 400 dpi 1.7ről 400 dpi 2.25re és eddig nagyon bejött....akkor hoztam a döntést amikor közösségin és 24 emberes pisztoly dm-ben minden spawn után hátbalőttek és nem tudtam megfordulni rendesen :D a rawinput 1 bentvan

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#52841) RECSKA válasza BMS (#52840) üzenetére


RECSKA
veterán

Nagyobb egerpad xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#52842) BMS válasza RECSKA (#52841) üzenetére


BMS
őstag

ss qck+ van :D az pedig elég nagy :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#52843) AllTheBest válasza mobal (#52833) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Nem lehet pontosan megmondani, a teljesítményedtől függ, egyik ismerősöm 2 hónapja silverben van, igaz nem is játszik sokat, de nem akarja feljebb dobni, engem a rangrendszer módosítása után kala 2-ből 2 nap alatt visszadobott nova 2-be, utána kb 2 hétig nova 3 és 4 között ugráltam, aztán most már lassan 1 hónapja kalában vagyok... Ha sokat játszol (és persze jól) akkor talán hamar kikerülsz silverből

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#52844) RECSKA válasza BMS (#52842) üzenetére


RECSKA
veterán

45x40et hasznalok, es neha picinek erzem xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#52845) BMS válasza RECSKA (#52844) üzenetére


BMS
őstag

:D nekem ez bőven elég :D nem akarom nekidobni semminek az egeret a túl nagy húzás miatt :D:D inkább állítok a dpi-n :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#52846) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Somebody, ettol hulyebb nevet mint ennek a kinainak van kitalalni sem lehetne :DD

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52847) edgR válasza ReFleXx (#52846) üzenetére


edgR
őstag

"...GuardiaN takes out Somebody ..." But who, exactly? ;]

(#52848) ReFleXx válasza edgR (#52847) üzenetére


ReFleXx
addikt

hja, eloszor neztem hogy mondhat ilyet a caster azt an leesett :D

GuardiaN összeszedte magat uccso korre.

csak engem zavar hogy GuardiaN minden interjuban van 10x elmondja hogy "I would say..."?

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52849) Xero válasza benboi (#52831) üzenetére


Xero
nagyúr

Világ életemben 400-on használtam. A nagy gépen 4k van, ott már 800 van, de 1080-on, a játékos gépen bőven elég a 400.

(#52850) edgR válasza Xero (#52849) üzenetére


edgR
őstag

Szerintem is. Mondjuk én 500 DPI -t használok játékban és azon kívül is, de soha nem éreztem, hogy több kellene. A Qck Heavyről pedig elég nehéz leesni :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.