Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53751) vzsryl válasza freeknight (#53747) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Hát azért jóval drágább a lengyeléknél egy normális ház, mint ez a kocsi. :)
Én főleg arra utaltam, hogy ismerek olyan taknyot is, akinek apuci vette a 15milliós BMW SUV-ot, meg olyat is, akinek kétes ügyletekből van több tízmilliós, német presztízsbálnája. És ezek már 18-20 évesen "elérték" ezt.
Na, most flamie megdolgozott érte. Ezért jár neki a tisztelet, és tényleg örülök neki, hogy ilyet is láthatok a világban.

(#53750) lemusz: Aki hülye, az nagy eséllyel rácseszik. Aki okos, az meg valószínűleg többre viszi. Ez mindig is így volt/van/lesz. Tehát akinek ez olyan példát mutat, hogy akkor most éjjel-nappal játszani kell, és úgy tele lesz majd lóvéval, annak annyi esze van, így járt... Hótra' nem izgat, sőt meg is érdemli a sorsát... :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53752) freeknight válasza vzsryl (#53751) üzenetére


freeknight
őstag

Nyilván csak vicceltem, és nyilván egyezik a véleményünk is :)

lemusz: akármilyen profi sportolónál is ez a helyzet. Semmilyen sportot nem lehet tovább végezni úgy, hogy profitot termelj belőle. 35 év a plafon, kivéve persze sakk meg hasonlóak. Gondolni kell a jövőre, ezért látod azt, hogy az összes értelmes élsportoló végez egyetemet, elkezd félrerakni meg befektetni, mert tudja, hogy akár a "nyugdíjig" se biztos hogy kihúzza, bármikor jöhet egy sérülés.

Esportban is ugyanez a helyzet, csak itt még egyenlőre ennek sincsen hagyománya, nem gyakori azt látni, hogy valaki elmegy a lövölde mellett egyetemre. Sokan úgy gondolják, ha nem is caster vagy hasonló lesz, majd streamel legfeljebb. De ott sincs garancia, hogy sok pénzt fogsz keresni, pláne a visszavonulás után pár évvel, mikor már a kutya sem emlékszik rád.

Igen, egy kis felelős gondolkodás nem ártana, ugye itt hatványozottan sok még a fiatal néző más sportokhoz képest, jó lenne példát mutatni.

[ Szerkesztve ]

(#53753) had423 válasza vzsryl (#53745) üzenetére


had423
aktív tag

Nem tudtam, hogy Kodi miért robbant rá ennyire erre a sztorira. Nálam pont az ellenkező hatást érte el vele, mint amit akart. Én kajak azthittem, hogy tier 1-ben már a rocksztárok életét élik a fiúk. Amikor olvastam, hogy "csodaautó", akkor ilyen i8 alatt nem is gondoltam semmire. :D Viszont ha ennek hírértéke van, akkor nem lehetnek annyira kitömve ők se.

Ez így tényleg érdekes lesz majd pár pronak 30 fölött. Egy ennél sokkal jobban kereső focistának sem könnyű megtalálnia a helyét miután kiöregszik, hát még egy esportolónak...

(#53754) szebe válasza freeknight (#53752) üzenetére


szebe
őstag

Ezért jó szvsz az amerikai egyetemi rendszer, ahol 22-23 évesen draftolnak, kvázi miután elvégezted az egyetemet.
Az a pár legenda, aki meg középsuliból felkerül a profiligába, nyilván élete végéig ebből fog élni.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53755) _-ORANGE-_ válasza #81556480 (#53749) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

#vótmá :DDD

(#53756) Xero válasza freeknight (#53747) üzenetére


Xero
nagyúr

Ez egy elég mezítlábas hármas egy kép alapján. Nem vagyok képben a lengyel árakkal, de Budapesten ebből jó ha egy értelmesen kinéző panelt kapsz normális helyen.

(#53757) sss válasza szebe (#53748) üzenetére


sss
senior tag

Mert a versenyeken nyert teljes összeget a játékosok kapják? Nem vesz le belőle a szervezet?

(#53758) mepet válasza freeknight (#53752) üzenetére


mepet
addikt

Szerintem a felelős gondolkodás az lenne, a csét játéknak tartanák, és ha esik belőle egy kis pénz, azt plusznak fognák fel..

Olyat nem ismerek, aki meggazdagodott volna a játékból. (Mondom a játékból, tehát nem trade-ből.) Olyat viszont ismerek, akinek a cséfüggőség éveket vágott haza az életéből.

(#53759) Xero válasza mepet (#53758) üzenetére


Xero
nagyúr

Streamből viszont jol el lehet elni. Summit pl haz, gt-r nismo. :)

[ Szerkesztve ]

(#53760) expander


expander
senior tag

phantoml0rd is elvileg egy r8-al maszkal, meg 20k buko alatt altalaban ideges sem szokott lenni :D

(#53761) mepet válasza Xero (#53759) üzenetére


mepet
addikt

Akkor ők bizony nem a játékból, hanem a magamutogatásból élnek. Gyakorlatilag celebek.
Ettől persze még játszhatnak jól is akár...

(#53762) shaddy1027


shaddy1027
tag

Érdekes még senki nem írta, de JW nyitott egy boltot, ha már követendő példa akár ez is lehet.

Video
Honlap

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#53763) NyxNyxNyx válasza expander (#53760) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De ő ezzel keres is pénzt? Azt gondolnám, hogy ő alapból gazdag és csak szórakozik.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#53764) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Van valakinek infoja, hogy letezik e olyan oldal ahol mondjuk eleg surun vagy rendszeresen van drop, es nem csak major vagy havonta par havonta nyitnak es ajandekoznak?
Igazabol kes kene, de se nem vagyok olyan elvetemult hogy 2-300€ kiadjak erte, sem olyan hogy nyitogassak 2-300 ladat hatha esik belole valami. Tradelgetesre meg nincs idom
Igazabol tenyleg csak az eselyt adnam meg meg ha keves is, anelkul hogy penzt fektetnek bele

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#53765) phenomHUN válasza Shkiz0 (#53764) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Nem hallottam még ilyenről. :N
Ritkán sorsol kést pár CS:GO-s gambling oldal, vagy streamer - de tényleg nagyon ritkán olvasok hasonlót.

(#53766) expander válasza Shkiz0 (#53764) üzenetére


expander
senior tag

opskinsen van mar 30eur kornyeketol valami szutyok, azt felrakod valami atomtuti tier8as meccsre es hipphopp van valami szep csillogo kes :D

(#53767) szebe válasza sss (#53757) üzenetére


szebe
őstag

Biztos vagyok benne, hogy csíp le valamennyit a szervezet (nyilván ez is szerződésfüggő), de ezzel sem számolnak egyik ilyen cikkben sem.
Közelítésnek nem rossz a cikk, de valóságtól gyanítom hogy messze van.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53768) Ochocinco46 válasza szebe (#53767) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

Az egyik top pro player, talán JW mondta egyszer twitchen mikor szóba került, hogy nem mondhatja nyilván el a szerződése részleteit, de gyakorlatilag az egész nyeremény a játékosoké. (legalábbis akkor a fnatic-nál így van, bár nem hinném, hogy egy nip-nél máshogy lenne)
Valóságtól tényleg mesze lehet, mert ugye ezekben nincsen benne, a szponzoroktól kapott pénz és hardver/gamer cucc.

(#53769) BMS


BMS
őstag

hali

akinek van smurf accja tudna segíteni?

hova telepítettétek a játékot? a main accon a cs a c-be van azon belül a szokásos helyen,az újat hova tegyem?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#53770) Ochocinco46 válasza BMS (#53769) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

van smurfom, de nem nagyon értem a kérdést.
Miért kéne bármit is újra telepíteni attól, hogy van egy új accod?

(#53771) dugo_ válasza BMS (#53769) üzenetére


dugo_
veterán

Sehova. Átlogolsz a másik accra és ha meg van véve azon is, akkor ugyanúgy eléri a lokális játékfájlokat, nem kell kétszer telepíteni.

Sírsz, hogy szar a játék, majd - hogy csökkentsd a téged ért traumát - elkezdesz csalni, aztán smurfölni. Jellembajnok szagot érzek.

[ Szerkesztve ]

(#53772) phenomHUN válasza BMS (#53769) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Nem kell újra feltenni a játékot, másik accountról belépve is ugyanabban a mappában keresi majd a Steam. :))

(#53768) Ochocinco46:
Elég sok csapatnál van így valószínűleg: EG amikor megnyerte a Dota 2 TI-t és az Asia csempét, akkor olvastam, hogy ők is megkapták a teljes nyereményt (persze csak az ilyen-olyan helyi adók levonása után fennmaradt összeget).

(#53773) gtamate2 válasza BMS (#53769) üzenetére


gtamate2
veterán

Mivel a common mappába teszi a steam ezért nem kell újra letölteni semmit.
Plusz érdekesség hogy elvileg enged egy emailcímre több accot is regelni, hátránya ha csalsz mindegyiket bannolják, ami nálad nem biztos ignorálandó szempont.

*Sn0w

(#53774) BMS


BMS
őstag

köszönöm mindenkinek a válaszát :D
nem csalásra kell az acc :D

mivel a main acc csütörtökig bannolva van a versengőtől a kicsin attól még tudok?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#53775) phenomHUN válasza BMS (#53774) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Persze, a kettőnek nincs köze egymáshoz.

(#53776) BMS


BMS
őstag

az újj accnál azt írja,hogy nem sikerült lekérni a tárgyakat a szerverről próbáljam meg később....a mainnél meg minden ok

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#53777) ReFleXx válasza BMS (#53776) üzenetére


ReFleXx
addikt

multkor azt mondtad megfontolod a tanacsom es letorlod, erre vettel egy alt accot :DDD:D:D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53778) BMS válasza ReFleXx (#53777) üzenetére


BMS
őstag

:D

[ Szerkesztve ]

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#53779) Spet válasza ReFleXx (#53777) üzenetére


Spet
addikt

Visszasírja még majd az aknakeresőt, meg a pasziánszt is. ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#53780) GabN73 válasza Xero (#53756) üzenetére


GabN73
addikt

+1, még ha sima 320d is, kb 10-13 milla lehetett. Ennyiért meg max egy felújítandó valamit kapsz mostanság a nyóc' közepén :))

Azért ha azt nézzük, hogy állítólagosan minden nagy pronak 10k+$/hó megy, akkor fél év alatt simán összekaparnak egy 15 millás kocsit... És akkor állítólag ezekben még nincs benne a szponzor, esetleges streamelések, yt csatorna, megnyert tornák... :U

MikE008
Phantomlord LoL streamerként kezdett (pontosabban azért egy egész jó játékos volt), jó sok nézőt összeszedett. Aztán rákapott a tradera meg a gamblingre, aztán összejött neki egy R8-as :))

[ Szerkesztve ]

(#53781) NyxNyxNyx válasza GabN73 (#53780) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Rossz érzés ha bejön valakinek az élet, akit kurvára nem bírsz. :DDD

Más: Volt már veletek olyan, hogy még smurfön is ultrafosok voltatok? Nem tudom mi van velem, egyszerűen nem adja. MG1-es accon 3 v 1-ben 2-10-zel álltam, aztán egy mozgást láttam, reflexből awp-vel kiszedtem 2 haveromat 1 lövéssel fejessel. :DDD Még azt a 2 killt is elvette tőlem a játék..
Ráadásul nem is csak 1 rossz napom volt, most is felmentem dm-ezni és a kurva csirkére 1 tárat kellett kilőni ak-val.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#53782) dugo_ válasza NyxNyxNyx (#53781) üzenetére


dugo_
veterán

Akkor neked nem smurföd van, hanem boostolt fő accod. ;]

(#53783) edgR válasza GabN73 (#53780) üzenetére


edgR
őstag

+ ugye a matrica pénz, azt se felejtsük ki

(#53784) ReFleXx válasza dugo_ (#53782) üzenetére


ReFleXx
addikt

:))

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53785) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Ezen indokolatlanul nagyot rohogtem
[link]

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53786) Vanir


Vanir
veterán

(#53787) rumos XIII válasza Vanir (#53786) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Uhh. :DD
Ilyesmi velünk is megfordult már párszor, szeretjük

[ Szerkesztve ]

(#53788) Vismajor01 válasza expander (#53760) üzenetére


Vismajor01
addikt

videjo

Nekem úgy tűnik gyakorlatilag is :D
De a barátnője eléggé idegesítő :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#53789) ReFleXx válasza Vismajor01 (#53788) üzenetére


ReFleXx
addikt

azert egy ajtócsapkodást megérne ;] ;]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53790) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Nahat, eza funkcio meg mukodik? Azt hittem mar reg nincs benne...

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53791) htc07 válasza Zomb€€ (#53790) üzenetére


htc07
addikt

gondolom mert derék módon jelentgetsz mindenkit körönként. ;]

(#53792) Zomb€€ válasza htc07 (#53791) üzenetére


Zomb€€
őstag

Csak aki csal. Tehat majdnem mindenkit ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53793) MarioAna


MarioAna
senior tag

meh, cancer soloque megint kiégetett egy hétre előre :DDD :DDD
Srsly megértem inkább azokat, akik csak youtubra 360 nozoomolnak, őket legalább nem bassza fel ez a sok nyomorult ami van.
De kár, hogy nincsenek barátaim #foreveralone

(#53794) lemusz


lemusz
addikt

(#53795) prtvlogan válasza lemusz (#53794) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Valahogy olyan érzésem van a cikket olvasva, hogy az a 2 dollár, amivel pluszban van állítása szerint a fogadások terén, inkább mintha mínusz 2 lenne..

(#53796) ReFleXx válasza lemusz (#53794) üzenetére


ReFleXx
addikt

jól összefoglalt cikk

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53797) mepet válasza lemusz (#53794) üzenetére


mepet
addikt

Korrekt ez a cikk. Konkrétan először láttam leírva, hogy "Bár maguk a felek ezt váltig tagadják, többször kiderült, hogy az elbukott/megnyert skinek másnap visszacsorogtak az eredeti gazdájukhoz."

Ez a legalapabb trükk. Ugyanaz, mint mikor az itt a piros hol a piros asztalnál először a bankos haverja nyer egy komolyabb összeget, majd furcsa módon mindenki más bukik...

(#53798) shaddy1027 válasza mepet (#53797) üzenetére


shaddy1027
tag

Az biztos akinek több ezres nézője van annak valamilyen formában csak-csak jut abból a malacperselyből, hogy még véletlenül se pártoljon át a konkurenciához, mert ugye akkor a néző sereg is birka effektus módjára követné.

Érdekes a tőzsdézést a markettel nem említette meg, de egyre több helyen lehet ilyen módon pénzt szerezni.(többen is említették már itt is)
Emiatt már ugye az oldalaknak eleve vesztesége lesz, ha egy kacat skin értéke a marketen hirtelen a több 100x-ra nő ezáltal ő felcseréli valami értékesebbre és ezt megismételve azért így nagyobb kárt fog elérni, mint ha csak a saját skinjeit veszítené el a fogadáson. Ezzel kihat ugye a piac többi résztvevőjére is és így az oldalnak valamit tennie kell, hogy még mindig megérje a dolog. Ha buknak emiatt nem hiszem, hogy csendbe fognak ellovagolni a naplementébe. Még egy szög a koporsóba ami a bukást ilyen módon előidézheti.

[ Szerkesztve ]

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#53799) mepet válasza shaddy1027 (#53798) üzenetére


mepet
addikt

Na azért meg ne sajnáljuk a kaszinótulajdonosokat! :))

(#53800) edgR válasza mepet (#53797) üzenetére


edgR
őstag

A "többször kiderült"-re ilyenkor szokás forrást megjelölni :U egyébként...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.