Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74001) LendvaiFeri1 válasza poLeH (#74000) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Mi számít versenyszerűnek? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#74002) poLeH válasza LendvaiFeri1 (#74001) üzenetére


poLeH
junior tag

Igazából bármi ami saját csapattal elindulnak bármilyen versenyen/megmérettetésen .

(#74003) pdw_ph válasza poLeH (#74000) üzenetére


pdw_ph
tag

En voltam Godylan 2. helyezett (100K HUF per 5) , meg nyertem egy Geforce 5600 FX-et egyszer. Kb 20 eve. Az szamit? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74004) L1ZRRR válasza poLeH (#74002) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Nem, de szólj ha tudsz vmi ütőképes, fejlődőképes teamet.
itt elersz

[ Szerkesztve ]

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#74005) poLeH válasza pdw_ph (#74003) üzenetére


poLeH
junior tag

Voltam Szolnokon én is, godylan 4 azt hiszem, meg dxec2, hasonló . Persze 1.6

(#74006) bepken


bepken
veterán

tudom, hogy minden online játéknál előfordul ilyen jellegű probléma és eddig is előfordultak kisebb-nagyobb leállások a csgo szervereknél...de nem kezd ez már lassan aggasztóan rendszeressé válni? tegnap este is szarakodott ugye... vagy ez csak az operation véghajrá és nem bírják a szerverek? :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#74007) poLeH válasza bepken (#74006) üzenetére


poLeH
junior tag

A szerverek bírják , de mindig adódhatnak problémák bármiben sajnos.

(#74008) Spet válasza bepken (#74006) üzenetére


Spet
addikt

Nem tanulnak az évi 3-4 vásárból sem, nem hiszem, hogy itt is történne valaha bármilyen előrelépés.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#74009) lemusz


lemusz
addikt

Jajj ne bántsátok már annyit Valve-ot, hisz csak egy kis kezdő garázscég. Az meg van, hogy ha valaki játszani invite-ol, már arra sem szabad rákattintani? [link]

(#74010) Spet válasza lemusz (#74009) üzenetére


Spet
addikt

Az inkább a nagy probléma, hogy évek óta tud róla a Valve, és magas prioritásként is volt megjelölve, de nem tesznek/tettek semmit.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#74011) lemusz


lemusz
addikt

R.I.P. CSGO 2012 - 2021
Olyan érzésem van, mintha Valve feladta volna a harcot a cheaterek ellen.

[ Szerkesztve ]

(#74012) RudiLicenc válasza lemusz (#74011) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Valahol fel is adták, de miért baj a második esély?

Üdv!

(#74013) LendvaiFeri1 válasza lemusz (#74011) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nevetséges. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#74014) Mezcal válasza RudiLicenc (#74012) üzenetére


Mezcal
addikt

Azért baj, mert a csaló bizakodhat abban, hogy lesz majd harmadik esély is.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#74015) Spet válasza lemusz (#74011) üzenetére


Spet
addikt

Na várjunk, csak nem eljött a második április elseje?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#74016) bepken válasza Spet (#74015) üzenetére


bepken
veterán

idén még csak épp aznap nem álltak elő semmi viccessel :D

egyébként felmerült bennem egy kérdés, ami lehet, hogy hülyeség persze....milyen profi CSGO játékos lehet már az, akit legalább 5 éve bannoltak....és úgy tudja, hogy míg világ a világ, nem vehet részt soha többet versenyen? (bár az is igaz, hogy "csak" hivatalos versenyen nem játszhatott)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#74017) goccer válasza bepken (#74016) üzenetére


goccer
aktív tag

Általában ez úgy néz ki, hogy amikor megkapta a VAC-ot még nem volt profi játékos. Azt nem hinném, hogy ha valaki profiként csal, akkor az valaha értelmes HLTV top100-as csapatba visszakerüljön. Lehet van/volt ilyen, de én még nem hallottam.

(#74018) bepken válasza goccer (#74017) üzenetére


bepken
veterán

igen, de Te elkezdenéd komolyabban építeni a karriered egy olyan játékban, ahol tuti fix, hogy sose kerülhetsz major, ezzel együtt más profi játékos közelébe? - legalábbis így tudtad a tegnapi napig...

mármint érted :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#74019) goccer válasza bepken (#74018) üzenetére


goccer
aktív tag

Focistáinkat is megkérdezed, hogy miért nem hagyják abba a focit, ha úgyis tudják hogy az ő pályafutások alatt jó eséllyel soha nem jutunk ki a VB-re? :D

Egyébként magyar példa is van, konkrétan a jelenlegi legjobb magyar játékos is rage hackelt 12 évesen állítólag és van VAC ban-ja. Ennek ellenére szerintem lejátszott már 100+ nemzetközileg jegyzett online versenyt. Nincs ennek akkora jelentősége mint gondolod, egy VAC ban kb abban gátol meg, hogy bekerülj a világ top20 csapatába.

[ Szerkesztve ]

(#74020) LendvaiFeri1 válasza goccer (#74019) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A kettő azért messze nem ugyanaz. :N

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#74021) goccer válasza LendvaiFeri1 (#74020) üzenetére


goccer
aktív tag

Szerintem meg igen, ugyanis a motivációról beszélgetünk. Ha valaki sportolt már versenyszerűen (bármit), akkor az tudja hogy az emberek többsége kb 8 éves kora után kinövi azokat az álmokat, hogy én világ, olimpiai, major bajnok akarok lenni. Az jelent motivációt, hogy nahát én vagyok a legügyesebb a suliban, nahát a legjobbak között vagyok a megyében, majd országosan stb. Szerintem a profi játékosok többsége tudja, hogy nem reális hogy majd egyszer major győztes lesz. Ettől viszont még élvezheti amit csinál, lehet benne sikeres, kereshet vele pénzt stb.

(#74022) LendvaiFeri1 válasza goccer (#74021) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Amíg évente van 2 major, VB meg 4 évente 1, addig a kettő összehasonlíthatatlan. Arról nem is beszélve, hogy ott 11 ember játszik, még ingame csak 5. A gyakorlási, illetve bizonyítási esélyekről meg még nem is beszéltünk.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#74023) poLeH válasza lemusz (#74011) üzenetére


poLeH
junior tag

Na, erre nem számítottam . :Y

(#74024) goccer válasza LendvaiFeri1 (#74022) üzenetére


goccer
aktív tag

Bocs, de látom abszolút nem érted miről beszélek. Motiváció. Mi motivál egy volt VAC bannost abban, hogy komolyan vegye a játékot és további energiát fektessen bele? Erre a felvetésre reagáltam. Ne ragadj már le azon, hogy hányan játszák a focit, mert tökmindegy.

Képzeld magad egy amatőr, de mondjuk magyar szinten jó játékos helyébe. Rohadtul nem az motiválja abban, hogy kicsit többet gyakoroljon a haverokkal, hogy akkor hátha hozzák a major-t és nyernek 500k eurot jövőre, hanem az hogy, akkor lehet a regionális 5k-s versenyt le tudják hozni legközelebb és lépkedhetnek tovább szépen lassan, ha minden jól megy. Ezért fogja beletenni az energiát és nem azért mert a távlati jövőben hátha eljut egy major-re.

(#74025) poLeH válasza goccer (#74024) üzenetére


poLeH
junior tag

Pedig mindig nagyba kell gondolkodni :)

[ Szerkesztve ]

(#74026) goccer


goccer
aktív tag

Ma nem tudom mi van amúgy, szoktatok panaszkodni a csalókra, de engem max néha ilyen wh ki-be kapcsolgatós sunyulós arcokkal rak össze. 100-ból 1-szer olyannal, aki nem is rejtegeti a wh+aimot. Ma viszont eddig 2-ből 2 spinbot HvH a mérleg, ilyet én még csak elbeszélésekből hallottam...

(#74027) bepken válasza goccer (#74026) üzenetére


bepken
veterán

egy pár hónapja elkezdtem feltölteni a meccseimet convars-ra, 10% körül mozog folyamatosan a bannolt ellenfelek aránya.

azért én még reménykedek benne, hogy operation után javul majd a helyzet :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#74028) wjbhbdux válasza lemusz (#73995) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Úgy látom ezt fent is észrevették..

[STORE]
– Items purchased from the in-game store will not be tradable/marketable for one week.
– Operation Cases redeemed as an operation reward will not be tradable/marketable for one week.
– Items received from market-restricted containers will continue to be sellable immediately on the Steam Community Market.

/s

(#74029) lemusz válasza wjbhbdux (#74028) üzenetére


lemusz
addikt

Elég röhejes ez is, hogy így oldanak meg egy ilyen gondot, meg hogy eleve fel se készülnek rá még a leárazás előtt.

(#74030) poLeH válasza bepken (#74027) üzenetére


poLeH
junior tag

Azt hittem sokkal nagyobb a szám mint 10%

(#74031) bepken válasza poLeH (#74030) üzenetére


bepken
veterán

én pedig eddig sokkal kisebbnek gondoltam. sőt, szerintem nálam eddig kisebb is volt ez a százalék

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#74032) poLeH válasza bepken (#74031) üzenetére


poLeH
junior tag

Végülis minden 10. Meccsre jut egy csaló átlagban :)

(#74033) RudiLicenc válasza bepken (#74031) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Nekem 26% - 200+ meccs feltöltése után :D

Üdv!

(#74034) pdw_ph válasza RudiLicenc (#74033) üzenetére


pdw_ph
tag

Azert ezeket valamennyire fenntartasokkal kezeljetek szerintem.

Nekem csgostats-on 910 gamere ir 190 bannoltat (21%). A valosagban 2478 MM-et toltam 2017 eleje ota ami 520 csalot jelente aranyosan. Ebbol emlekszem 2 spinbotterre, egynehany nyilvanvalo WH-sra.
Persze jo sok gyanus "csakazertisreportolom" ellenfel (es csapattars is persze) volt kozbe, de ezek alapvetoen nem rontottak a jatekelmenyt.

Amikor feltunik hogy valakit bannoltak olyan meccsrol amire emlekszem, mert pl. nem volt tul reg ott gyakran abszolut nem csinalt semmi durvat (volt h a demot is visszaneztem).
Arra akarok utalni, hogy attol h bannolták meg nem biztos h azon a meccsen csalt amit ellenem jatszott. Sot, nem is biztos hogy CS-ben kapta a VAC-ot. Ezt ugye nem lehet megmondani az oldalrol.

A 190-bol amugy ez az evenkenti megoszlas:
2021: 4
2020: 76
2019: 56
2018: 13
2017: 41

Arra nem emlekszem miota megy az automata meccsolvasas, de gondolom 2019 ota :)

Amiota bevezettek a Trust Factort nekem abszolut pozitivak (osszesegeben) a gamejeim. A premade (olykor smurf is) nembeszelo gyokerek LEM/Supreme-ben sokkal jobban elrontjak a jatekot mint az a havi 1 esetleges csiter.

(#74035) RudiLicenc válasza pdw_ph (#74034) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Persze, tudom. Sok a sokkal később bannolt játékos, volt aki biztos hogy nálunk nem csalta le. Tavaly augusztus közepe óta gyűjtöm a 233 meccset, és így lett 62 bannolt, a meccsek 26%-ából. Néha töltöttem fel nonprime meccset is, azokat szinte kivétel nélkül lecsalták (sajnos), pedig elvileg a Trust Factor itt is él, tehát ugyanúgy zöldek vagyunk akkor csak nem a nulla órás fiókok ellen kellene játszanunk.

Üdv!

(#74036) Mezcal


Mezcal
addikt

Szánalmas ez a Valve részéről, aki csal annak zéró tolerancia. A Warzone, ami a legnépszerűbb BR jelenleg, meglépte, hogy a csalóknak hardveres tiltást ad. A csalókkal nem kell finomkodni, sem kegyelmet adni.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#74037) RudiLicenc válasza Mezcal (#74036) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Ha jól tudom PUBG-ban már ez rég van (lehet, csak kísérleti jelleggel), Valorantban pedig release óta így van. Nem kell csodákat várni ettől a rendszertől sem, egyszerűen megkerülhető dologról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#74038) Mezcal válasza RudiLicenc (#74037) üzenetére


Mezcal
addikt

Megkerülhető, de nem egyszerű, plusz a kiadó jogilag lép fel azon oldalak ellen, akik ezt segítik. Látszik, hogy foglalkoznak a játékkal, én minden nap tolom és nem is találkoztam már csalóval.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#74039) poLeH válasza Mezcal (#74036) üzenetére


poLeH
junior tag

Előbb utóbb lecseréli a gépet is :)

(#74040) Mezcal válasza poLeH (#74039) üzenetére


Mezcal
addikt

Akkor sűrűn kell cserélgetni, már megérte. Most repült pár millió acc véglegesen. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#74041) RudiLicenc válasza Mezcal (#74038) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Ha lenne jelentősége a jogi fellépésnek, nem léteznének milliós látogatottságú cheat fórumok. Az, hogy szökőévente lecsapnak 1-1 nagyobb, önálló szervezetre, szerintem 1%-kal sem csökkenti a csalók arányát. Itt sem születnek precedens értékű ítéletek igazából. Bár az tény, hogy az Activision ért a jogi dolgokhoz :D Máshoz sajnos nem.

Kb. 12-15 féle lehetőség van HWID alapú azonosításra, ebből 5-6 hamisítása mezei felhasználók számára is elérhető, a többihez már bonyolultabb és fizetős megoldásokra van szükség.

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#74042) lemusz


lemusz
addikt

Az üzenettel van itt a gond. Milyen a gyerek? Álmodozó, elhiszi hogy esportoló lesz és majorokon fog szerepelni. Aztán ráeszmél a szörnyű valóságra, hogy nem bír még kitörni se a szilverhell-ből és letölt egy cheatet. Általános iskolás pajtásunk ezután egy szemrebbenés nélkül fog csalni a játékban, egyik accot a másik után regelve be, mert tudja, a Valve elnéző és legrosszabb esetben is mire kijárja a középsulit újra tiszta lappal indulhat.

Én is voltam tizenéves, sokan voltunk tizenévesek és még se csaltunk multis játékokban. A hányinger kerülget ettől a libsi propagandától amit redditen olvasok, hogy minden ilyet meg kell bocsátani a gyereknek, mintha a gyerek egy üresfejű nem érző és nem gondolkodó lény lenne és 18év alatt minden, szó szerint minden rossz tett megbocsátásra köteles. A normális többség meg szopjon a rendszert felzaklató/bomlasztó kisebbség miatt.

[ Szerkesztve ]

(#74043) RudiLicenc válasza lemusz (#74042) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Ez a friss változás a Valve versenyszabályzatában olyanoknak szól, akik már bizonyítottak, hogy profi szinten tudnak játszani. Innentől kezdve milyen üzenetről beszélünk? Számodra, ha nem vagy valamelyik Valve által szponzorált profi ligában egy játékos, soha a büdös életbe nem fog érinteni ez a változás, ahogy engem sem, és senkit sem ezen a fórumon. Semmi nem fog változni. Ez egy idős játék, ilyen döntéseket szerintem időnként meg kell hozni.

Ráadásul, nem mindenki azért csal, mert nem tud játszani/rosszul játszik. Szimplán megunja a játékot vagy ilyesmi. Nem mindenki gondolkodik úgy 12-13 évesen, mint Te, akkoriban, hogy jaj, én sosem csaltam volna. Nincsen semmilyen propaganda sem, Redditen a közösség egy nagyon kicsi - bár figyelemreméltó - százalékának a véleményét olvashatod. Ennek pedig nem kell egyeznie a Tieddel. Te is szabadon kiírhatod a véleményed postban vagy commentben, illetve upvoteolhatsz/downvoteolhatsz, mint bárki más.

A “valódi” bűncselekményeket is “megbocsátjuk”, ha letöltöd a büntetésed. Itt sincs ez másképpen.

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#74044) lemusz válasza RudiLicenc (#74043) üzenetére


lemusz
addikt

Mint ahogy fentebb se válaszoltam a "miért baj a második esély?" kérdésedre, úgy most se fogok veled ebbe bele menni. Te mint büszke csaló vagy ex-csaló - fene se tudja mi vagy pontosan - nyilvánvalóan üdvözlöd ezt a döntést és vélhetően akkora űr van látásmódunk között ebben a témában, ami nem áthidalható.

(#74046) poLeH válasza Mezcal (#74040) üzenetére


poLeH
junior tag

Ilyenkor milyen hw ra teszik a bant amúgy ? Alaplap?

(#74047) pdw_ph válasza Mezcal (#74040) üzenetére


pdw_ph
tag

Azert azt te sem gondolod komolyan h nem kijatszhato a HW ban, ugye?
A Valorantos, EAC, Battleeye, Faceit meg az osszes "letoltos" anticheat azert effektivebb, mert olyan extra jogosultsagokkal fut az oprendszeren, amivel megfog rengeteg olyan dolgot amit egy nem "letoltos", pl. a VAC nem es soha nem is fog tudni.

Ezert cserebe azt az arat fizeted, hogyha valaki meghekkeli ezeket az anti-cheateket, konkretan azt csinal es azt lop el a gepeddel/rol amit akar. Lehet kevesbe paranoiasnak lenni mint en, de valaki valamikor biztos meg fogja ezt csinalni es szerintem ilyen szoftvereket engedelyezni netto idiotasag. (Foleg Valorantosra erdemes ragooglezni, az fut akarmikor bekapcsolod a geped, ellentetben a tobbi csak akkor kapcsol be ha inditod a jatekot.)

Szerintem a Valve azert nem csinal ilyen anticheatet, mert nem akarja vallalni a felelosseget egy esetleg incidensert. Es ami talan fontosabb, hogy ok nincsenek rakenyszeritve. Az emberek mind jatekidot, mind penzt boven eleget toltenek es koltenek Valve szervereken. Ezzel ellentetben a Faceitnek versenyeznie kell az MM-el, ahogy a Riotnak is kell a CSGO ellen. Nekik nincs valasztasuk, muszaj, ugymond versenyelonyhoz jutniuk es az anticheat az egyik legnagyobbjuk.

Sztem koncepcionalisan a VACnettel (aki nem latta a videot nezze meg, marha erdekes) jol csinalja a Valve, en abszolut egyetertek azzal hogy csak a machine learninggel lehet megallitani a cheatereket, mert ugyis mindig 1-2 lepessel elorebb lesznek a cheat fejlesztok mint az anticheat fejlesztok.
2 dolgot nem ertek:
1. Spinbottereket miert nem lehet automatan bannolni?
2. Miert nincs az overwatch sokkal sokkal jobban osztonozve? En konkretan oda is elmennek hogy mielott jatszani tudsz (akar MM, akar Faceit) kotelezo legyen 1 overwatch-t megcsinalni. 5-10 perc, de ha fel-1millio ember naponta megnez egyet akkor naponta lehetne bannolni tobbtizezer kocsogot. Hamar ingyenes siman megtehetnek cserebe az ingyenessegert. Overwatch2play :)

(#74048) bepken válasza pdw_ph (#74047) üzenetére


bepken
veterán

ha kötelező lenne az OW demo nézegetés, a többséget szerintem még annyira sem érdekelné, hogy végignézze, mint most.... nyomna a végén mindenre igent és szarna az egészbe csak mehessen játszani :D

azt aláírom, hogy már-már üdítőleg hat, ha olykor olyan demot is bedob végre, ahol nem a földet nézve pörög az idiótája, hanem tényleg meg is kell nézni végig :U

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#74049) pdw_ph válasza poLeH (#74046) üzenetére


pdw_ph
tag

Kombinaciora. Alaplap, GPU, winyo, stb. egyebbol general egy HWID-t es azt szoktak.
Ird be googleba hogy: "what is HWID ban" es 10 talaltbol 7 az lesz hogy "how to bypass". :)
Kb ennyire veheto komolynak szerintem.

(#74050) pdw_ph válasza bepken (#74048) üzenetére


pdw_ph
tag

Ezt mar most is szuri. Ha csalt es igent nyomott akkor nincs gond. Ha nem csalt (ergo masok aztmondtak h innocent) es o meg igent nyomott akkor ugysem veszi figyelembe a velemenyet.
De ertelek amugy, ha 500e ember rabokik az igenre fuggetlenul h csalt e v sem az se jo :)
Na mindegy, csak 1 otlet volt, biztos lehet ezt kevesbe radikalisan is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.