Hirdetés
- Lalikiraly: Kinek milyen setupja van?
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Szevam: Csányi Vilmos - Az elveszett ember
- Sonarr és Radarr
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- GoodSpeed: Keychron V6 Max (HU) Mechanikus vezetéknélküli billentyűzet (Bluetooth, RF, USB)
- sidi: 386-os Chicony gázplazma laptop memóriabővítése
- GoodSpeed: Pillangóhatás: F billentyű meghibásodása -új gamer számítógépasztal
-
LOGOUT
Megérkezett a Codemasters legújabb, a Formula 1 2012-es szezonját feldolgozó része, PS3-ra, Xbox 360-ra és PC-re egyaránt. A játék egyik legfontosabb újítása a Young Driver’s Test mód lesz, amelyben gyakorlatilag megtanítanak F1-es autót vezetni és hasznos tanácsokkal látnak el a bajnoksággal kapcsolatban.
Új hozzászólás Aktív témák
-
PiE137
senior tag
Teljesen igazad van, abszolút nem túlzás a kifakadásod sajnos!
Mi haverral nyomjuk a coop-ot, mert multis állatokhoz képest nem vagyunk túl jók, de a gép egyszerűen kritikán aluli.
Mindig elhatározzuk, hogy megyük egy tiszta szezont, ahol egy szakaszt se indítunk újra.
Aztán kezdődik a practise, a bot-ok gurulnak a pályán 100-al, bumm, belehajtok, mert mire odaérek még kacsázik is, már jön is a penality +10 place.
Vagy nagy nehezen túléljük a gyakorlást, a qualifying minden szakaszának utolsó 5 percében szintén gurulnak a pályán, előfordul, hogy egymás mellett, így legalább teljes széltében elzárják az utat, mikor még gyors kört akarsz menni. Szintén nem nehéz büntetést összehozni!
Vagy spontán akkor jön ki a boxból, hogy elállja az első kanyart, mikor gyors kört mennél.
Ha bezzeg te csúszol ki, és beléd hajt a gép, szintén te vagy a hülye.
A lényeg, hogy minket szinte minden futam előtt megbüntet, a gépet meg soha!
A kedvencem viszont, mikor menet közben leszakad az eső, előtte még száraz pályán kicsit csúszkálva megy az ember egy közepes kört, amit a gép a végén szakadó esőbe megjavít, amikor te már képtelen vagy úton tartani a kocsit az aquaplaning-től!
A versenyen a box a csodálatos, mikor bent ragadsz 10mp-ig, mert az összes utánad jövő gépet visszaengedi eléd. Az meg teljesen mind1, hogy kint maradsz-e lágyon több kört, előnyt abból se lehet kovácsolni nagyon.
A gép nem tud hibázni, time trial szerűen megy, nem csúszik meg soha a kocsija szárazban, és amikor nálad már szart se tapad a kocsi, az övé akkor kezd igazán.
És ahogy mondtad, tényleg letolják a torkodon, mert nincs jobb, övüké a licensz, olyan fost kreálnak hozzá, amilyet akarnak. Ha f1-ezni akarsz, megveszed.
Hamarosan megint csepegtetik az infó morzsákat, hogy tudják mit b..ztak el az előzőben, és most majd javítva lesz mind egy szálig, októberre meg majd megkapod a pár helyen javított, az összes többi helyen rontott játékot!
Már várom a májust az új Grid-del, és akkor én is felpakolom a polcra az F1-et. Azt nem tudják elcseszni, mert ott csak vezetési érzék számított mindig is, nem a szerencse faktor!
Új hozzászólás Aktív témák
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia topik
- Apple asztali gépek
- Meghalt a Windows 10, éljen a Windows 10!
- Linux kezdőknek
- Milyen videókártyát?
- Projektor topic
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Call of Duty: Black Ops 6
- További aktív témák...
- Dell precision 7530 laptop
- ROG Strix G513RC 15.6" FHD IPS Ryzen 7 6800HS RTX 3050 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- T14 Gen1 14" FHD IPS i5-10210U 16GB 256GB NVMe magyar vbill IR kam új akku gar
- VivoBook S M3402QA 14" 3K OLED Ryzen 5 5600H 16GB 512GB NVMe magyar vbill ujjlolv gar
- ASUS TUF Gaming F15 gamer laptop
- Azonnali A320 B350 X370 B450 X470 A520 B550 X570 chipset alaplap felvásárlás személyes/csomagküldés
- Eredeti, új Lenovo 330W töltők - ADL330SDC3A
- Készpénzes / Utalásos Videokártya és Hardver felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- ÁRCSÖKKENTÉS MSI Z77 MPOWER Alaplap eladó
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S21/Samsung Galaxy S21+/Samsung Galaxy S21 Ultra
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest