Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) Baloghjanos válasza Svájcinéger (#5298) üzenetére


Baloghjanos
tag

én itthon dolgozom... egész nap itthon unatkozom :) mw2 vel ütőm el az időt meg ph :)

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5302) bandiie válasza Polllen (#5297) üzenetére


bandiie
aktív tag

Kerestem én, de nem találom. De ezzel nem vagyok egyedül. :D

(#5303) Hunnia


Hunnia
tag

Tegnap késő éjjel frissült a steam kliens ma reggel meg nemis csatlakozik a steamhez ezt irja ki egy felugró kisablakban:
HIBA
Steam.exe (main exception): CMultiFieldBlob(pSerialized): Patial field header at end of record.

VALAKI SEGICCSEN PLS!

(#5304) Baloghjanos válasza Hunnia (#5303) üzenetére


Baloghjanos
tag

nekem is frisitett de nekem nincs vele probléma végig vártad rendesen a frisitést?

[ Szerkesztve ]

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5305) Hunnia válasza Baloghjanos (#5304) üzenetére


Hunnia
tag

asszem
utána még próbaképp elis inditottam a játékot és akkor jó volt, ez lehetett olyan hajnali 3 körül, mostmeg bekapcsolom és ezt irja ki, újrainditottam a gépet és akkoris, most virustkeresek, de semmi, tűzfal okés nemtom mi a baj

(#5306) Baloghjanos válasza Hunnia (#5303) üzenetére


Baloghjanos
tag

de itt lehet tobbet tudnak segiteni neked steam

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5307) Hunnia


Hunnia
tag

ha újratelepitem az egészet, az eddig elért dolgaim megmaradnak csak be kell lépnem a felhasználónevemmel jelszómmal a steambe?

(#5308) Baloghjanos válasza Hunnia (#5307) üzenetére


Baloghjanos
tag

igen pont ezt mondja az egyik haverom hogy toltsd le innen egy steamet és probáld meg ujbol felteni :R

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5309) Gomez86 válasza Baloghjanos (#5301) üzenetére


Gomez86
őstag

"én itthon dolgozom... egész nap itthon unatkozom"

Ez nagyon jó :DDD :DDD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#5310) @rglaaf


@rglaaf
veterán

tegnap hq-n bejöt egy gyerek a felhőkarcolós map volt be guggolt középre és osztotta a népet wh-val mert 5 perc után jött is az atom csapás:)
tegnap este nekem is meg lett a lvl 70 de a prestige-hez még kell vagy 80k xp, egyébként az AK-tényleg furcsa valahogy nem akkor ász fegyo mint cod4-be közelre jó de távolra nemigazán

PSN:BiZzare_0 ️

(#5311) Svájcinéger válasza Baloghjanos (#5301) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Mennyit fizetsz ha beülök melléd unatkozni, mw2-őzni és ph-zni ? Ki fogok kapni egy moditól, ha ilyenekről beszélünk.
Nem mondtad, hogy mikor indul este a kupac jó móka ! Tegnap baromira sokan voltunk szerintem, közel 18-an. Azt tudod, hogy hányan szeretik az sd-t ? Pollen nem, én nem.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#5312) Polllen válasza @rglaaf (#5310) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem cod4-ben nem túl nagy ász...és azért egy AK-val távolra pontosan lőni már művészet. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5313) Polllen válasza Svájcinéger (#5311) üzenetére


Polllen
nagyúr

:DDD

Én domination meg HQ párti vagyok :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5314) Polllen válasza bandiie (#5302) üzenetére


Polllen
nagyúr

Este írom! :B

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5315) bandiie válasza Polllen (#5314) üzenetére


bandiie
aktív tag

Közbe megvan. De csak játék közbe lehet beállitani, ha előhivod az x-et. Ezt nem mondtad. Legalábbis én kinn a progiba mindent átnéztem és sehol sem találtam.

(#5316) Svájcinéger válasza Polllen (#5313) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én TDM, FFA, de jöhet a dom és a HQ is. Valahogy úgy vagyok vele, mint a versben vagy gyerekmondókában: Nem baj ha hull a hó, csak SD ne jöjjön. :DD

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#5317) F e Z o válasza Polllen (#5312) üzenetére


F e Z o
veterán

Akkor egész valósághű, ember legyen a talpán, aki élőben is pontosan lő AK-val távolra.

Véleményem szerint a demolition is nagyon jó gamma.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#5318) feka007 válasza keIdor (#5267) üzenetére


feka007
nagyúr

:DDD GL-eseket én is mindig leosztom egy "f*cking nubetuber"-rel, kár hogy nem lehet kivenni legalább ezt az egyet

(#5319) feka007 válasza boogie84 (#5277) üzenetére


feka007
nagyúr

Még egy ideig maradhat így, mert ha már megvettem, akkor nehogy már warezzal is ugyanúgy nyomják.. Így is felb.szott mikor pár napra feltörték és tudták nyomni

(#5320) DonMedve válasza F e Z o (#5317) üzenetére


DonMedve
addikt

Te nár csak tudod! :C Én a M16-ot meg a P90-et szeressem! :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5321) Fortissimus válasza Polllen (#5313) üzenetére


Fortissimus
őstag

en is :)
lenyeg, h legyen vmi celja a jateknak, ne csak az esztelen rohangalas vagy csak a kemp

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#5322) Polllen válasza F e Z o (#5317) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én is arra gondoltam, h valóságban pontosan lőni vele messzire...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5323) Baloghjanos válasza Svájcinéger (#5316) üzenetére


Baloghjanos
tag

mondjatok mikor indicsam a gamet mikor értek rá és mit nyomjunk nekem tők mindegy

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5324) SzlobiG válasza Svájcinéger (#5316) üzenetére


SzlobiG
félisten

SD-t én se komálom mer ha meghalsz akkor ott kell várogatni a másikra ennek ellenére cod2-be nagyon sokat játszottam sd-t cb-n meg lanon is.:D

(#5325) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

de ha nyomjuk vegyuk komolyan ne észtelenül lovoldozunk a nagy vilagba :)

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5326) Baloghjanos válasza Gomez86 (#5309) üzenetére


Baloghjanos
tag

nekem is tetszik :) :K

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5327) DonMedve válasza SzlobiG (#5324) üzenetére


DonMedve
addikt

Ez az egyik!De itt MW2-be a HC TDM-et sem komálom,mert itt is ki kell várni 10mp-et! :Y Múltkor felmentem,estem keltem volna,de inkább csak estem,mert 10sec-et várni kellet! :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5328) DonMedve válasza SzlobiG (#5324) üzenetére


DonMedve
addikt

Tököm ebbe melóhelyi gépbe!Mekkora szar!Bocsi 2x ment el! :( :B :W

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5329) Svájcinéger válasza Baloghjanos (#5323) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát én ma nem leszek mérvadó szerintem. 17-ig meló. Aztán meg más feladatot is kaptam otthon asszonytól (mikulás ajándékok megvétele, nem ér röhögni). De ha látom, hogy még toljátok, akkor connectálok. Mi az, hogy komolyan játszunk, ne esztelenül lövöldözzünk ? Nem is értem. Szerintem tök komoly volt tegnap mindenki. :DDD Shotgun akimboval fogok támadni, aztán ha nem jön be akkor váltok.
SzlobiG: pontosan ezért utálom én is.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#5330) Xelo


Xelo
addikt

ez a játék k*vajó :D kezdek belejönni

(#5331) boogie84 válasza feka007 (#5318) üzenetére


boogie84
veterán

Mióta láttam a videót azóta én is írom gl-esekre :D
Ha már claymore-ból kivettek egyet, vajon gl-ből miért nem? :U
Jó ez a HC HQ :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#5332) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

nekem most folyamatosan lagos a iw net nektek nem ??

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5333) F e Z o válasza Baloghjanos (#5332) üzenetére


F e Z o
veterán

Nálunk megy simán, semmi lagg, pedig töltök, meg megy a voicechat is

H2O über alles!

(#5334) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nem csak a GL miatt van itt anyázás mentem dualwield G18-al azt szidtak is.:D Mondjuk nem érdekel a játék része és lehet is használni akkor miért ne tenném.:D

(#5335) Siiiiix válasza Baloghjanos (#5332) üzenetére


Siiiiix
tag

csak neked

(#5336) Baloghjanos válasza F e Z o (#5333) üzenetére


Baloghjanos
tag

most ujra telepitetem és minden rendben van vele valami szar volt .S:S:s

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5337) Baloghjanos válasza Siiiiix (#5335) üzenetére


Baloghjanos
tag

na mi van van már saját mw2 ?:)

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5338) Siiiiix válasza Baloghjanos (#5337) üzenetére


Siiiiix
tag

Még nincs de legalább legkésőbb hétfőig visszajön a pénz :D

(#5339) keIdor válasza SzlobiG (#5334) üzenetére


keIdor
titán

Jaja, ebben igazad van. Én nem is írtam a gyereknek, hogy dugja fel magának. Viszont itthon nagyon üvöltöztem, annyira felbaszott! :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5340) Hunnia válasza Baloghjanos (#5308) üzenetére


Hunnia
tag

köszi a linket, igy sokkal gyorsabb volt, mint googlen keresgetni és valóban megoldotta a problémát

(#5341) F e Z o válasza boogie84 (#5331) üzenetére


F e Z o
veterán

Ezt vártam már én is nagyon Hardcore Headquarters. Remélem lesz még HC demolition is.

H2O über alles!

(#5342) bandiie


bandiie
aktív tag

Felvettem innen pár embert Steamen, majd fogadjátok el! :K

(#5343) tgulyas válasza F e Z o (#5341) üzenetére


tgulyas
senior tag

Te tényleg szolnoki vagy? én ott voltam katon a Kilián laktanyában a reptéren. :C

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#5344) feka007


feka007
nagyúr

Ez a radar nagyon zsír, tiszta alien feeling. :C

(#5345) borat26


borat26
aktív tag

Sziasztok!

Én YELINA[HUN] néven futosgálok multiban
Amúgy játékos nick, vagy steam név kell? Én átírtam. A fenti név a játékos nevem, a steam nevem YELINA09[HUN]

Többen írtátok, h jó lenne, ha kivennék a gl-t. Na én ezzel nem teléjesen értek egyet, mert a kempmájsztereket ezzel szoktam lecsapkodni. Csak erre fenntartok 1 fegyverkaraktert.
Én leginkább TDM FFA és esetleg HQ. Mindent eljátszogatok szívesen, de én öldöklő típus vagyok.

Még 1 kérdés: Hogyan lehet színes nevet kreálni?

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#5346) Baloghjanos válasza Hunnia (#5340) üzenetére


Baloghjanos
tag

Nope :) na estére valami game??

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5347) DonMedve válasza Baloghjanos (#5346) üzenetére


DonMedve
addikt

Borat26:Steambe ahol a nevedet kell megadni,ott beiírod a színkódokat,és a játékban már színezve fog megjelenni!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5348) Godlike válasza borat26 (#5345) üzenetére


Godlike
tag

Egyetértek a GL ugyanúgy a játék része mint az hogy valaki a sarokban kempel.
Meg is érdemli hogy arconlökd egy grábáttal :D
Ennyi erővel az összes futkorászós rush-olós fegyvert is vegyék ki mert mi értelme van. :F
A végén legyen mindenki kezében egy M16-os oldalán egy magnum és egy frag. :P
Akkor meg azért sírna mindenki hogy de kevés .... :U

Godlike

(#5349) F e Z o válasza tgulyas (#5343) üzenetére


F e Z o
veterán

Én még ott is vagyok. xD

H2O über alles!

(#5350) feka007 válasza Godlike (#5348) üzenetére


feka007
nagyúr

Azt csak a gl-el lehet megcsinálni, hogy egyet odasózol HQ-n az épületbe vhova, és máris levan nullázva az egész csapat, mert olyan erősre csinálják mintha atomot lőne ki.. :W
Attól még hogy a játék része, ugyanúgy lámaságnak számít a gl is, minthogy kempelni is lehet, azt se tiltja a játék (pedig csinálhatnák azt, mint pár CoD4 szerón, hogy elkezd füstöt eregetni 1 perc után aki kempel :D )

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.