Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) Siiiiix válasza luw2win (#5950) üzenetére


Siiiiix
tag

gg nem kell, de legalább lehet megszűnik ez a kuki ez miatt. (Nem részletezem miért)

(#5952) LamaCube válasza Siiiiix (#5935) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem tudom honnan vetted,hogy van crack?Ne akarj mindent a warezra kenni.Ugyebár működő crack már rég nincs ,de elég sok számú a csiter. A 2500 bannolt emberkében is kételkedem.
Köztudott,hogy nincsen crack esetleg pár nap múlva,ha lesz...A laggokat továbbra is az iwnetnek és az internet szolgáltatóknak köszönjétek.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#5953) Siiiiix válasza LamaCube (#5952) üzenetére


Siiiiix
tag

Guglizz van crack ami ma jött ki, orosz oldalon fogsz rátalálni

(#5954) SzlobiG válasza v!ct0y (#5948) üzenetére


SzlobiG
félisten

Baszhatják skillt nem ad mellé.

(#5955) LamaCube válasza Siiiiix (#5953) üzenetére


LamaCube
addikt

Az kamu le is vették minden fontosabb oldalról,ha érted mire gondolok ;)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#5956) Siiiiix válasza LamaCube (#5955) üzenetére


Siiiiix
tag

Dehogy értem :C

(#5957) henesa


henesa
aktív tag

töltse csak a sok pöcs a fincsi vírusokat :DD

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#5958) LamaCube válasza henesa (#5957) üzenetére


LamaCube
addikt

Főleg,ha van olyan hülye,hogy nincs vírus írtója ... :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#5959) Siiiiix válasza LamaCube (#5958) üzenetére


Siiiiix
tag

vagy olyan aki Nod ot használ :DD

(#5960) Hunnia


Hunnia
tag

ezaz EMP ez mire jó azonkivül, hogy az ellenfél képe behangyásodik, elmegy a célkeresztjük és a HUD-juk? mert ha csak erre akkor nem ér semmit.

(#5961) Doki16 válasza Hunnia (#5960) üzenetére


Doki16
addikt

Semmilyen elektromos eszközt nem tudnak használni. Pl: UAV, Helik, Care Package stb.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#5962) luw2win válasza Hunnia (#5960) üzenetére


luw2win
őstag

minden elektromos cuccot megszüntet, se radar, se célkereszt, mint egy hc mód, cska a sebzés marad.
És tényleg felesleges :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5963) KisRod válasza Hunnia (#5960) üzenetére


KisRod
tag

Ha csak ennyi is, nekem pl épp elég, utálom a counter-UAV -t is. Nem tom olyankor hogy mit, merre, meddig...:D

Keep calm & Forza Juve! | Battletag: KisRod#2543

(#5964) Siiiiix válasza luw2win (#5962) üzenetére


Siiiiix
tag

nem felesleges mert ha pl fenn van a heli meg minden retek a levegőben azt betoltok egy emp-t minden lezuhan

(#5965) @rglaaf


@rglaaf
veterán

crack-t már nem fognak csinálni mivel nincs értelme mert ráfrissítenek és már nem is müködik, viszont az nem világos hogy ha az iw-netet kikerülik akkor egy komplett dedikált server progit kell megírni, servereket emulálni stb de az biztos hogy level system tuti nem lesz meg title se szóval pont a lényeget nem tudják reprodukálni

PSN:BiZzare_0 ️

(#5966) alibaba78


alibaba78
őstag

Sziasztok!

Par oldalnyi hozzaszolassal korabban irtatok, hogy 4850-es vgaval 1680x1050es felbontasban maxon megy a jatek. Hat az adatlapomon szereplo konfiggal nekem meg 1280x1024ben sem megy maxon. :( Vajon mit szurok el? Elore is koszi! :)

(#5967) F e Z o válasza alibaba78 (#5966) üzenetére


F e Z o
veterán

Maxon nem is fog menni, mert 1280*1024-hez full resolution beállitáshoz kevesek a 512 fedélzeti memóriával rendelkező kártyák. Multiban néztem 600-700 megát használ a játék.

H2O über alles!

(#5968) priti


priti
addikt

Most jövök multiból, célkeresztben a stat szerint első gyerek éppen lő valakire egyhelyben állva én belelövök kétszer mindkétszer talál beugrik a fal mögé mert nem vágja hol vagyok, nekem marad tiszta ugyanúgy és még kétszer négyet ismétlem négyet kellett belelőnöm sniperral hogy meghaljon. Ez hogy a csába? Még ping miatt se lehet, mert mozdulatlan volt. Megint találkozunk csak most a másodlagos kispityut helyettesítő automata van nálam éppen extra tárral, nem FMJ-vel, extra tárral és a teljes sorozatot az elejétől a végéig belepumpálom hátulról és az utolsó golyónál épphogy meghalt. LOL

ha ez valami cheat akkor fasza, mert ezt nemtom hogy fogják szűrni, amúgy vannak megint csalók, az egyiket így hívják, ezer százalék hogy csal, ha meglátod lépj ki egyből, mert csak felidegel, wh, aim meg amit akarsz minden van neki, egy igazi pöcs, ő az:

.COX^_

Hardverlesen

(#5969) alibaba78 válasza F e Z o (#5967) üzenetére


alibaba78
őstag

(#5970) Axel pRo válasza F e Z o (#5967) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Azt hol látni hogy éppen mennyit eszik a Vramból? vagy csak valahogy máshol utánanéztél?

alibaba78:
Az odáig oké de arról van szó hogy az 512 mb Vram kevés neki :K

[ Szerkesztve ]

"Cogito ergo Sum."

(#5971) Siiiiix válasza @rglaaf (#5965) üzenetére


Siiiiix
tag

meg joinolni sem tudnál rá, mert mindig más verziószámú lennél :)

http://www.youtube.com/watch?v=h0-nYVHyQWc

Mekkora Javelin Glitch

[ Szerkesztve ]

(#5972) F e Z o válasza alibaba78 (#5969) üzenetére


F e Z o
veterán

Az everest mutatja játék közben. G15-nél én pl látom.
sas1980 ezek szerint tudja a választ.

#5973 : de az nem extra...

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#5973) LamaCube válasza F e Z o (#5967) üzenetére


LamaCube
addikt

Ugyanezen a beállításon tolom.
alibaba78
Csak az texturákat kell highra venni és minden jó lesz.Bár az a proci lehet kevés a vga-nak meg kellene húzni legalább 3ghz-re

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#5974) alibaba78 válasza Axel pRo (#5970) üzenetére


alibaba78
őstag

Koszonom, ezt mar elsore is megertettem, de egy paran irtak, hogy 4850es videokartyaval is ment maxon 1680x1050es felbontason. En meg csak 1280x1024en szerettem volna tolni, de ha aimelek, vagy ketten vannak a kepernyon, akkor mar szaggat. :((

mod.: LamaCube: Azt nem irtam le, hogy amikor probaltam, akkor 3.2re huztam a procit.

mod2: sephi: :D Majd akkor megkeresem, hatha kiderul a varazslat titka. Nagyon szepen koszonom nektek a segitseget! :R

[ Szerkesztve ]

(#5975) luw2win válasza Siiiiix (#5964) üzenetére


luw2win
őstag

Azért 15 kill-t ..., felesleges, sokkal jobb dolgok vannak alacsonyabb killstrikeért

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5976) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Hát ezt is megértem. Ma először megkaptam ebben a játékban is, hogy csaló vagyok. 39:26-os stattal marhára nagy csaló lehetek.
Játszottam egy prestige 10-es szinten levő GAGAREN nevű emberkével. Hát az sem a két keze munkájával szedte össze ezt a szintet.
Én azt nem értem, hogy hiába vagyok ojjektumban, a predator engem mindig telibe kap, de ha másra küldöm rá aki épületben van, annak semmi baja nem lesz.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#5977) feka007 válasza luw2win (#5975) üzenetére


feka007
nagyúr

Ráadásul nekem 2x ki is sorsolta tegnap ugyanazon a mapen a care package. :D Mondjuk látványnak jó

Svájcinéger: Engem érdekes még nem csítereztek le, pedig azért volt már jó statom, pl tegnap is vmi 30-2 volt FFA-n egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#5978) feka007


feka007
nagyúr

Elég unalmas ez az 1 perces intermission minden egyes játéknál.. Azt bírom, mikor már majdnem lement, erre kiírja, hogy "unableto connect host" :W Komolyan, már ez miatt nincs kedvem játszani.. Qrva iwnet :(

(#5979) petymeg


petymeg
addikt

heló!
az miért van hogy szinte minden játék után ilyen olyan okok miatt szétkapcsol és megint egy percig kell várni hogy új játékhoz tudjak kapcsolódni,

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5980) keIdor válasza F e Z o (#5945) üzenetére


keIdor
titán

Én szerintem elviszem simán 70-ig és maradok a seggemen. Nem bírnám ki még 10x ezt kivinni, már most 54-en unom kicsit.
Ma nem is játszottam vele. :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5981) bandiie válasza keIdor (#5980) üzenetére


bandiie
aktív tag

Sztem én se csinálom meg. Nincs kedvem hozzá, főleg nem 10x.
Bár kellene az a +5 class. :((

(#5982) Hunnia válasza bandiie (#5981) üzenetére


Hunnia
tag

miis az értelme a presztízs szinteknek, a másfajta jelvényeken kivül?! úgytom semmi, úgyhogy 70nél énis megállok és késsz, játszom utána csak az élvezetért, most 65-ös vok.

ya, és danilla-val igen jókat nyomunk mostanság...meg Levike-vel, de asszem ő nem ph-s.

[ Szerkesztve ]

(#5983) Hunnia


Hunnia
tag

valami frissült...

(#5984) BandiHUN válasza Hunnia (#5982) üzenetére


BandiHUN
veterán

+slotokat nyit meg,még 5-öt lehet szerezni a 10 prestige-vel...de nem éri meg,szerintem csak egyszer...az már +1 és ha jól emlékszem,utána nem is ad,csak majd a harmadikra,legalábbis a cod:waw-nál ilyesmi volt.viszont azért szerintem jól is mutat,hogy prestige,nomeg még talán annyira nem fásult az ember,először ugye tapos a szintért,utána prestige 1-ben én is szépen nyomom a fegyókat,stb...az tuti,hogy a 10-es semmiképp nem cél,mert ugye a lvl hackeseknek is az van,nem tudni úgysem,ki szerzi meg normál úton később se...mondjuk én még ráérek agyalni ezen,rengeteg a melóm,alig játszottam,lvl55 egyelőre,4 fegyót maxoltam ki,most kezdtem shotgunt is használni,hc-n egés jó tud lenni :D meghát jó lesz,mert az ünnepekre meglesz a 70,és akkor lesz idő majd többet nyomni,meg nem lát az ember estére keresztbe a napi 10-14 óra melóktól,még a célzás is jobban fog menni :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5985) Hunnia válasza BandiHUN (#5984) üzenetére


Hunnia
tag

mit melózol?

(#5986) F e Z o válasza keIdor (#5980) üzenetére


F e Z o
veterán

A probléma csak az, hogy 1-20-as szintig rendkivűl gyenge a karakter. Példaként a tegnapi napot tudnám felhozni, haverok hivtak SD-zni. Ninja perk, Claymore, egy jó shoti nagyon hiányzott. Mig más szivszenzoros csipával, meg Model 1887 akimbo-val nyomta, el tudjátok képzelni, hogy elég nehézkez volt ellenük játszani.

H2O über alles!

(#5987) Grifid válasza feka007 (#5978) üzenetére


Grifid
aktív tag

Szerintem pedig jó hogy így csinálták.
Van idő invitelni haverokat, variálni a fegyvereket, perkeket.

(#5988) Svájcinéger válasza feka007 (#5977) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nekem sohasem volt/lesz 30-2-es statom, mert az én játékstílusommal képtelenség, hogy valaha is legyen. Biztos azért, mert nem futsz össze idiótákkal.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#5989) Proky válasza Hunnia (#5983) üzenetére


Proky
senior tag

Jah, különbséget nem vettem észre.

(#5990) Polllen


Polllen
nagyúr

Tudom én, hogy multi, meg minden, de - bocsánat - marha jókat vidulok azokon akik azt írják, hogy ők már unják a prestige rendszer miatt, meg milyen már, meg ők ugyan nem "pörgetik" ki, inkább nem is játszanak vele, stb-stb...

Ez egy FPS, nem MMORPG... :) Legyenek meg a kedvenc fegyóim, aztán megyünk ölni és jókat mulatok...:) Ha karaktert akartok fejleszteni, eltévesztettétek a játékot :)

Én inkább az obira koncentrálok és sajnos/szerencsére nem értem azokat, akiket a szintek száma, esetleges fejlesztése komolyan flusztrál...(értsd: miért nincs meg, a másiknak már akkora, én nem is állok neki, stb...)

Senkit sem szerettem volna megbántani, így ha vki sértőnek érzi a véleményem mea culpa, de ez van ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5991) Polllen válasza Svájcinéger (#5988) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha nem tdm-zel nem is számít szvsz...Bár én mindenhol lmg vagy m16-tal megyek, azzal meg azért darálni lehet :DD

Bár lmgvel dominationben mindig hátrányban vagyok...inkább 1 esetleg 2 zászlót védek ingázva, mert mire átfutom a pályát, letelik a map...(light weight meg marathon helyett, inkább kraft legyen a fegyverben... :) )

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5992) Proky


Proky
senior tag

Némi keresgélés után: Új patch csak a Javelin Glitch-et fixálja, más változtatás, javítás nincs

MOD: IW hivatalos oldalán találtam, mikor lesz már dedikált szerver kérdésre egy IW-s admin azt nyilatkozta hogy ERRE NEM VÁLASZOLHATOK, tehát nem ködösített, nem cáfolta, csak hogy erre nem válaszolhat :DD

[ Szerkesztve ]

(#5993) Svájcinéger válasza Polllen (#5991) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ground warozni szoktam, ott meg van TDM, de marhára nem érdekel, hogy hányszor halok meg. Imádok darálni. Másként mi értelme van ? Camp meg ilyen szarok kit érdekelnek, hogy szebb legyen a statom.
Kezdenek gránátvetővel, azzal azért biztosak a találatok, aztán jön a camp, és már meg is van a chopper gun. Na így el lehet érni 30-2-es statot, de szerintem máshogy nem. Vagy biztos én vagyok a béna.
Benn vagy a pH MW2 groupban ? Vagy mi a steamed ? Henteljünk már együtt, szimpatikus a hozzáállásod. :DDD

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#5994) Polllen válasza Svájcinéger (#5993) üzenetére


Polllen
nagyúr

Egy tippelési lehetőséget hagyok a Steam azonosítómra, ph-ban is megtalálsz! :)

Kempelni nem szeretek, de ha látom uavon vagy máshogy, hogy jönnek, nem szaladok elé, inkább bevárom ;) LMG-vel meg csak darálni lehet, mégis csak supportra van... :DD

Engem (meg haverokat) hc hq és dominationben találsz... :)

Amúgy ilyen durva statos köreim nekem is vannak, de a fenti két játékmodban ez akkor jön össze, ha az enemy gyengébb és csokorban szüreteled őket...
Persze azon is lehet vitázni, hogy ha hq-t vagy flaget védek az kemp-e...
De szvsz a többierke nézve nagy szégyen, ha az én nevemnél szerepel a most point captured...én vagyok mindig a leglassabb ;]

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5995) hoby36


hoby36
senior tag

Megjött nekem is a game.Telepítés,aztán halál mindenkire... :D

A logikában semmi sem véletlen!

(#5996) Polllen válasza hoby36 (#5995) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azt csak hiszed...

Majd mikor hc-n hárman jönnek rád, leszeded őket, de mindnek last standje van és seggencsúszva p90-nel soroznak, elgondolkodsz, hogy miután még 1x lelövöd mind&még el dobnak egy-egy éles gránátot mi közben 2-n rád GL-znek, az az utolsó gyökér miért kempel a pálya másik felében egy deserttel és olyan messziről hogy is tudott megölni egy hs-sel... ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5997) hoby36 válasza Polllen (#5996) üzenetére


hoby36
senior tag

Nem gond. :U Mingyárt próba.Erre vártam márt nagyon rég.

A logikában semmi sem véletlen!

(#5998) Polllen válasza hoby36 (#5997) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha HC HQ-zol majd az lesz...én birka türelmű vagyok, de múltkor havercsajjal már mindenkit anyáztunk... (igaz csak egymásnak steam VOIP-n) :C

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5999) hoby36 válasza Polllen (#5998) üzenetére


hoby36
senior tag

Ott meg lehet ordítani. :K

A logikában semmi sem véletlen!

(#6000) hoby36 válasza Polllen (#5998) üzenetére


hoby36
senior tag

Játszottam most.Hát nem megy úgy mint vártam.5 szintet mentem fel.Nem ismerem a mapokat,így nehéz.

A logikában semmi sem véletlen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.