Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) F e Z o válasza keIdor (#5375) üzenetére


F e Z o
veterán

Nem láttam, illetve nem hallottam még ezt a hanganyagot, 3X hallottam, végigröhögtem. Nagyon durván beleéli magát a csávó.

H2O über alles!

(#5402) fireproof


fireproof
őstag

NE most már újra megy nekem is a cod ! :D VÉGRE ....

(#5403) bandiie válasza Winne (#5399) üzenetére


bandiie
aktív tag

Ő Baloghjanos.

(#5404) Ijk válasza bandiie (#5403) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem lehet valamit mókolni a játékkal a ping miatt? Vagy egyszerűen a netem ilyen szar? 70-80%-ban 3 csíkom van a "ping"-nél, és 1 másodpercet is késik a játék. Természetesen így agyaggalamb vagyok a pályán, most hoztam össze egy 6-16-os arányt. Ugyanezzel a netemmel régen nem tapasztaltam ilyen laggot MW-nál.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5405) bandiie válasza Ijk (#5404) üzenetére


bandiie
aktív tag

Ez nekem jött, vagy elnyomtad? Gondolom az utóbbi...
De egyébként én is sokat szívok a pingel. :W

(#5406) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

érdekes problémám adódott az adataimnál látható konfiggal szaggat a game
minden driverből a legfrissebb van fent
az érdekes az h tranining közben semmi gond, de az első pályán már beszaggat
vmi tipp? :F

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#5407) Fortissimus válasza Ijk (#5404) üzenetére


Fortissimus
őstag

altalaban nekem is csak 3 csikom van sajna. lehet erezni a kulonbseget a 4-hez kepest

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#5408) F e Z o válasza Speeedfire (#5406) üzenetére


F e Z o
veterán

Ati Catalyst-al szoktak problémák lenni, ne alegújabb drivert tedd fel, hanem valamelyik régebbit. Nálam 9.8-al tökéletesen megy.

#5404 : Azért tapasztalsz nagyobb laggot, mert külföldi szerverekhez csatlakozol, mig a COD4MW-ben hazai szerókhoz csatlakoztál.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#5409) Ijk válasza bandiie (#5405) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ja nem neked szántam:)
Én nem tudom mi az oka, vagy a netem rossz, vagy ez csinálja ki, hogy nincs dedikált szerver. A NAT-om is strict, pedig már nyitottam átjárót. Mindenesetre így élvezhetetlen számomra. Amikor először toltam már akkor is furcsa volt, hogy sokszor már fedezékben szednek ki, de mostanában még rosszabb. Mesterlövésszel még csak-csak leszedem a bénákat, de akkor is 1mp-el később ér oda a skuló. Így megette a fene az egészet:(((

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5410) Ijk válasza Fortissimus (#5407) üzenetére


Ijk
nagyúr

Még azt mondom, hogy 4-nél is sokszor rosszabbnak érzem, mint a cod4-et. Lehet felnyomom valamikor, legalább megtudom, hogy a netem a ludas-e.
5408: Akkor visszatérek a CoD4-hez, ezt meg sztornózom egyelőre. Hát a fenének van kedve céltáblának lenni. Régen sokszor rádupláztam a halálokra, most pedig már akkor örülök, ha többet öltem.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5411) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Tényleg a menüben mi az a NAT?

"Cogito ergo Sum."

(#5412) pilu01


pilu01
senior tag

Az M16A4 sorozatlövésre is alkalmas?
Most jött be nekem, de marhára érezni a különbséget még így 3-as lövésnél is sokkal jobban sebez mint a SCAR!

(#5413) Speeedfire válasza F e Z o (#5408) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

érdekes
holnap megpróbálom aztán beszámolok róla

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#5414) Polllen válasza pilu01 (#5412) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hivatalosan nem, uh remélem itt sem fogják soha megoldani...én is szeretem, cod4-ben kedvenc fegyó (az Isten), remélem itt is beváltja a reményeket :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5415) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nah hát átéltem "életem " első nukleáris bombáját .Mit ne mondjak nem volt nagy szám, többet vártam volna.Jött egy sípoló hang kb 10 másodpercig ( azt hittem az Avast riaszt be ) aztán kifényesedett a képernyő és ennyi mindenki meghalt.Mondanom sem kel a srác csíter volt mivel atom előtt volt 46-2 a statja.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#5416) feka007 válasza pilu01 (#5412) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem, az csak 3-asával pötyögtet. Engem zavar annál, hogy egyszer lenyomom és ellő 3-at, meghogy nem tudok folyamatosan tunkolni vele :D
Tényleg, amúgy átlehet kapcsolni az automata fegyókat semi-re, tehát hogy csak egyes lövéseket pötyögtessenek?

(#5417) Baloghjanos válasza Winne (#5399) üzenetére


Baloghjanos
tag

én vagyok miért?

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5418) SzlobiG válasza Polllen (#5414) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem is tetszik az a fegyó az a 3 lövés pont elég szokott lenni egy killhez.

Feka: Tudtommal nem lehet állítani, de mondjuk nem néztem utána optionsbe.

(#5419) Winne válasza Baloghjanos (#5417) üzenetére


Winne
nagyúr

Jah semmi-semmi, csak bevettél egy chat szobába, és fogalmam nem volt, hogy ki vagy. :) Sajna nincs már bizalom azokkal szemben, akiket nem ismrek, így alapból decline mindig. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#5420) Hunter2


Hunter2
addikt

Na ezt magyarázza meg valaki:

Múltkor felmentem FFA-ra A Favela pályán, erre mikor indult a szerver lagzott majd átpakolta hozzá a szervert, mikor újraindult nem volt elsődleges fegyverem, nem tudtam frag és stunt gránátot dobni, illetve úgy lőtem az arcokat le mintha nem is látnának. csináltam is egy 21:0 -ás statot. És hangsúlyozom nem vagyok cheater.
Történt már valakivel ilyen? :F

(#5421) boogie84 válasza feka007 (#5416) üzenetére


boogie84
veterán

Hógyne, még zenét is játszanak le. Szívdobogás detektor a kijelző, ahová a számok címeit írja :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#5422) boogie84 válasza keIdor (#5375) üzenetére


boogie84
veterán

LOL :DD

(#5341) sephi: És/Vagy Sabotage ;)

Néha elgurul a gyógyszer + a 3 Pave Low :D Amiből egy lehullott EMP miatt :D

Kép

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#5423) borat26


borat26
aktív tag

Hali!

Szal hogyan lehet színes betűket kreálni?

A játékból elvileg print screen gombbal lehet képet "lopni". Na nekem eddig csak fekete képet sikerült előállítanom ezzel a technológiával. Valakinek van valami ötlete?

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#5424) dunc válasza borat26 (#5423) üzenetére


dunc
nagyúr

Mondjuk egy fraps.

(#5425) SipiBcs válasza borat26 (#5423) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ha eddig x-fire-t használtál, akkor ez esetben is működik a scroll lock + "s". Korlátlan mennyiségű kép készíthető, amit a játék bezárása után az x-fire tárhelyére fel is tölthetsz.

A print screenek csak 1 hibája van, hogy 1 db képet csinálhatsz. Az azt követőek minden esetben felülírják a vágólapon lévőt.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5426) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Ha már leírta valaki akkor sorry ! Rányomtam a prestige-re. Fegyverek és cuccaik, perkek, challengek elszálltak, sőt még a class-t sem tudtam állítani. A create classt mondjuk talán 4-es szinttől visszaadta és nem 5 van, hanem 6 asszem.. A mai összejövetel előtt fel kell tornásznom egy kicsit magam, mert ezekkel a fegyókkal játszani hát nem sok közöm volt a játékhoz tegnap este.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#5427) borat26 válasza dunc (#5424) üzenetére


borat26
aktív tag

Köszönöm

SipiBcs akkor is tudok X-fire-vel képeket csinálni, ha az nem ismeri fel a játékot?

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#5428) pilu01 válasza feka007 (#5416) üzenetére


pilu01
senior tag

Igen, nekem is azért kéne!
Az M16A4 lenne az álom fegyó, ha tudná a sorozatlövést! :K

Perkel se megoldható?

[ Szerkesztve ]

(#5429) SipiBcs válasza Svájcinéger (#5426) üzenetére


SipiBcs
őstag

Mazohista e vagy?? :DDD A 6 class csábító, de azt hiszem, ha ott leszek meggondolom kétszer is! :C

Borat: Miért ne ismerné fel? A nov. 10-i frissítésben már benne volt az MW2. Szerintem ha a háttérben fut, akkor is kellene működnie.... szerintem... (de ezt nem tudom, mert nekem ismeri)

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5430) Svájcinéger válasza SipiBcs (#5429) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Igen. Ez a legjobb szó rá ! Prestige: Mazochistáknak különösen ajánlott. :DDD
De legalább kihívások elé állít a játék ismét.
Baloghjános még alhat, hogy nem akar senkit játékra invitálni ? Biztos még korán van neki. Esetleg most kevergeti a habos kakaóját, amikor én már egy csomót hozzátettem a mai napon is a GDP-hez.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#5431) Ant@ válasza Svájcinéger (#5426) üzenetére


Ant@
senior tag

Kösz az infót :R

(#5432) Polllen válasza feka007 (#5416) üzenetére


Polllen
nagyúr

Át lehet...az egeren kell a bal gombot egyesével nyomogatni ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5433) Polllen válasza pilu01 (#5428) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hidd el, hogy azon a fegyveren a valóságban is csak single és burst mode van... :DDD

Amúgy HC-n nagyon tuti, cod4-ben azért szerettem, meg hangtompítóval is falon át halálos. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5434) Sapesz88


Sapesz88
csendes tag

Sziasztok!

Egy problémával fordulok hozzátok, mely a következőképpen fest:
Játék közben(nem csak mw2) rövid idő után kilép kékhalállal az xp(x86), valamint a helyzet ugyanígy fest win7(x64) alatt is, ami lefagyást jelent valamint végeláthatatlan akadó hangot végezetül. Tehát nem op. rendszer hibára gyanakszom, hanem sajnos hardver hibára, ami ezek szerint terhelés alatt jön elő...Amennyiben alacsonabra vettem a felbontást illetve a textúrákat, akkor jóval tovább tudtam tolni a "játékos" időt.
A konfigom a következő:asus p5k pro,msi 8800GT, q9300 2,5 GHz,csx 2 gb ddr2 1066, majd win7 esetén került plusz 2 gb ugyanilyen ram a rendszerbe.
Segítségeteket és ötleteteket előre nagyon KÖSZÖNÖM!!

(#5435) xEon1337 válasza Sapesz88 (#5434) üzenetére


xEon1337
őstag

Tápod milyen?

"Less but better" - Dieter Rams

(#5436) D1Rect válasza Sapesz88 (#5434) üzenetére


D1Rect
félisten

Szia!
Első tippre vagy ram, vagy VGA. Futtass memtest-et vagy Intel Burn Testet a ramra, Furmarkot pedig a VGA-ra. De ez itt off. ;)

(#5437) Sapesz88 válasza xEon1337 (#5435) üzenetére


Sapesz88
csendes tag

Hali!
FSP SAGA 400W

(#5438) Sapesz88 válasza D1Rect (#5436) üzenetére


Sapesz88
csendes tag

Hali!
És a vga-nál melegedési problémára gondolsz?

(#5439) pilu01 válasza Polllen (#5433) üzenetére


pilu01
senior tag

Elhiszem na!
Akkor viszont meg kell szoknom ezt a rövid sorozatot!

Tényleg, még nem is próbáltam, 2 assault rifle is lehet nálunk, nem ugye?

(#5440) D1Rect válasza Sapesz88 (#5438) üzenetére


D1Rect
félisten

Melegedésnél csak leáll, lekapcsol ugye a vészfék.

(#5441) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

joreggelt valaki game?:

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5442) @rglaaf válasza Svájcinéger (#5430) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én rányomtam a prestige-re azt a pár fegyvert meg perket gyorsan vissza lehet szedni amivel már lehet tolni rendesen.

PSN:BiZzare_0 ️

(#5443) Godlike válasza Sapesz88 (#5434) üzenetére


Godlike
tag

A rammal kezd a hibakeresést! Valszinű alacsonyabb grafikán azért bírta tovább mert lassabban találta meg a hibás részt a ramodban. :)
Aztán nem biztos. :U

Ha a vga melegedne akkor leállás előtt szemetelést (kisfekete háromszöget csíkokat stb) látnál.

[ Szerkesztve ]

Godlike

(#5444) Winne


Winne
nagyúr

[Jön a DLC tavasszal]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#5445) Gomez86 válasza Winne (#5444) üzenetére


Gomez86
őstag

Azért itt az Gamepodon helyi cikket linkeljünk mán :DDD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#5446) Svájcinéger válasza @rglaaf (#5442) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én még valahol lvl. 5-nél járok és ott még elég gáz fegyverek vannak. Nem ezekhez a fegyókhoz vagyok hozzászokva. A perkek még annyira nem is zavarnak.
Baloghjanos: Jó reggelt ? 11:26-kor ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#5447) Sapesz88 válasza Godlike (#5443) üzenetére


Sapesz88
csendes tag

Köszönöm a segítséged! :)

(#5448) borat26


borat26
aktív tag

Sziasztok!

Lehet, hogy én vagyok türelmetlen, de már párszor megkérdeztem és választ nem kaptam rá
Így bátorkodom ismét feltenni a kérdést:

Szal hogyan lehet színes betűket kreálni?

Köszi

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#5449) xEon1337 válasza borat26 (#5448) üzenetére


xEon1337
őstag

A régebbi codokban így lehetett:
"AltGr+3 _ színkód (1-9) _ szöveg"
Pl. pirossal írva a nickedet: ^1borat26

"Less but better" - Dieter Rams

(#5450) Svájcinéger válasza borat26 (#5448) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Igen úgy, ahogy xeon.Szabi mondta. Bemész a Steambe a nevedhez és ott így kiszínezed. Pölö: ^1bo^7rat^226 és akkor nemzeti színben pompázol.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.