Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) Siiiiix válasza SzlobiG (#5592) üzenetére


Siiiiix
tag

Hát Q3 engines játékok közül ez volt az utolsó szerintem. Ebből már semmit nem lehet kihozni.

(#5602) Speeedfire válasza Axel pRo (#5600) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

sok emberrel ellentétben én nem hd felbontásban játszok :P
nem tud izgatni :N

mellesleg ennek semmi köze a problémámhoz

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#5603) pilu01 válasza SzlobiG (#5592) üzenetére


pilu01
senior tag

Jó erősen nézzed!!
Majd pár év múlva megbeszéljük!
A bf2 nekem is tetszk, de itt a név, ami eladja a játékot!

(#5604) dokee78 válasza Axel pRo (#5600) üzenetére


dokee78
félisten

Hogy raktad be a képét annak akinek válaszolsz?

(#5605) danilla válasza dokee78 (#5604) üzenetére


danilla
őstag

Hát berakta.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#5606) DonMedve válasza danilla (#5605) üzenetére


DonMedve
addikt

De hogy???? :F

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5607) SzlobiG válasza pilu01 (#5603) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nézem is!!:DD

Mintha a Bf sorozatnak nem lenne elég neve...:D

(#5608) D1Rect válasza DonMedve (#5606) üzenetére


D1Rect
félisten

Jobb klikk, kép megjelenítése.

[ Szerkesztve ]

(#5609) dunc válasza danilla (#5605) üzenetére


dunc
nagyúr

(#5610) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

valakinek egy 4870 1 gb kártya most ma estig elado bulizni akarok menni 26 k ba 4 napos a toom-e nál vettem

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5611) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag


Jólvan "gyerekek", látom elvagytok. "Játszatok szépen, a mami nemsoká jön" ;] :P

[ Szerkesztve ]

"Cogito ergo Sum."

(#5612) SzlobiG válasza Baloghjanos (#5610) üzenetére


SzlobiG
félisten

Sztem joinolj egy szerverre bulizd ki magad ott.:D

(#5613) Baloghjanos válasza SzlobiG (#5612) üzenetére


Baloghjanos
tag

bazz feltetem 26 k ba rám irnak hogy kell igy ugy :) utána meg meggondolják magukat azt hiszik be akarom őket csapni

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5614) danilla válasza D1Rect (#5608) üzenetére


danilla
őstag

Látom, még mindig megvan az ultrabrutál géped ;] Nem akarod eladni?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#5615) feka007


feka007
nagyúr


Nekem is sikerült.. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5616) Loretto válasza Baloghjanos (#5573) üzenetére


Loretto
veterán

Jó akkor most három óra pihenő, remélem nem kell elmagyaráznom miért!

Soirée...

(#5617) Hunnia


Hunnia
tag

jó lenne már valami klánba tartozni, de olyanba akik szavak nélkül is megértik egymást, gyorsan reagálnak és összetartanak, és olyan tagjai vannak akik a csapat érdekét fontosabbnak tartják, mint a sajátjukét, gondolok pl. arra, hogy egy domination esetében olyan posztot tölt be, hogy a foglalásban ténylegesen nem vesz részt, ezért pontot sem kap, de fedezi a többieket stb.stb.
ha valaki szintén hasonlóképp gondolkodik és tud is jáccani, az jelezzen már nekem és összehozhatnánk vmit.

ui.:én speciel nem értem a 3 óra pihenőt

[ Szerkesztve ]

(#5618) dunc válasza Hunnia (#5617) üzenetére


dunc
nagyúr

Én se értem miért kapta!!! :U

(#5619) theniel válasza Hunnia (#5617) üzenetére


theniel
aktív tag

Valószínű nem itt kellett volna boltolnia a kártyájával......
mer itt a játékról kellene diskurálni

[ Szerkesztve ]

(#5620) Gyufaaa válasza Hunnia (#5617) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Te melyiket vállalnád be? A legtöbb ember szerintem durrbele játékos. ÉN IS!! :DDD Kempelni senki sem szeret igazán. De az elméleted nem rossz. :K

ui.: vagy egy off topik is menthette volna..

[ Szerkesztve ]

(#5621) dunc válasza theniel (#5619) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerintem ez nem akkora bűn.... :U

(#5622) Hunnia válasza Gyufaaa (#5620) üzenetére


Hunnia
tag

azt, hogy ki melyiket "kell" bevállalja a csapatért mindig az adott szitu dönti el, ezért kellenek gyors problémamegoldójú, gyorsan reagáló, egy idő után összeszokott tagok, esetleg msn-en v. vmin füles meg mikrofon, de ehez már nem naon értek azt hogy lehet összehozni játék közben

énmeg sztem még durrbelébb vok alapból, ált. tobb a deathem, mint a killem, bár mostanában egyre jobb vok

(#5623) dokee78 válasza danilla (#5605) üzenetére


dokee78
félisten

Kössz,hogy nem segít senki,erre van a PH ugye.
Ez is berakta meg az is be-be-be,de hogy elárulja valaki.

(#5624) theniel válasza dunc (#5621) üzenetére


theniel
aktív tag

zéró tolerancia , puff...

Na, én még nem vettem meg a játékot. Érdemes? Elvagyok a BF2-vel.
Ahogy itt olvasgattam, nem mindenkinek hozta azt amit várt tőle, vagyis valami új játékélményt.

(#5625) theniel válasza dokee78 (#5623) üzenetére


theniel
aktív tag

dokee78
(senior tag)

[ Szerkesztve ]

(#5626) Gyufaaa válasza Hunnia (#5622) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Játék közben ott van a TS vagy a Ventrillo. Nem butitja a netedet. Ezeket szokták/szoktuk csapatjátéknál használni. Vannak jó kis klánok amikben összeszokott brigád van. Személy szerint, mondjuk jobban kedvelem a tdm és dm meccseeket hc-ben :P

theniel: Egy kicsit csalódtam én is benne, többet vártam tőle, ahogy beharangozták, meg az intrókból látottak alapján. De azért annyira egyáltalán nem rossz, hogy ne érje meg megvenni. Jó kis gém ez. Akár, hogy is: CALL OF DUTY!!! ;]
Azért erre az új BF-re kíváncsi vagyok már nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#5627) v!ct0y válasza dokee78 (#5623) üzenetére


v!ct0y
veterán

Pár sorral feljebb megtalálod a választ

(#5628) theniel válasza Gyufaaa (#5626) üzenetére


theniel
aktív tag

Igen, én is valami ilyesmit hallottam, hogy a játék nem meg a reklámja nem egyformák.
Azért kíváncsi vagyok de ami még motivál, hogy megvegyem az a gépem, mert talán ehhez a jákékhoz már értelmet nyer a teljesítménye.

(#5629) Kr/\toS válasza theniel (#5625) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Csak teszt jellegel. Ezt a "mesterfogást én sem ismertem; de jó kis trükk. :C

[ Szerkesztve ]

(#5630) danilla válasza dokee78 (#5623) üzenetére


danilla
őstag

Nem gondoltam, hogy tényleg komolyan kérdezed, hogy lehet képet berakni... :DD azt hittem poénkodsz a kérdéssel.

Rámész az illető képére jobb egérgomb, kép megjelenítésére rákattintasz a középső egérgombbal, majd a kép linkjét másolod, a hsz írásánál Kattintható kódok és arcocskák listánál rákattintasz a kép gombra, beilleszted a képet majd ok, és a kép be is lesz illesztve a hsz-be

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#5631) DonMedve válasza D1Rect (#5608) üzenetére


DonMedve
addikt

Sikerült! :C

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5632) tupacamaru válasza Hunnia (#5617) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem azért kapta mert 3-4 post-ot írt egymás után és nem egyben írta le azt. Már szóltak neki ezért egyébként.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#5633) finest


finest
őstag

Elmondaná valaki, h a Spec. Ops. Echo fejezetében miylen pályák vannak?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#5634) danilla válasza tupacamaru (#5632) üzenetére


danilla
őstag

Az, hogy egy valakinek több posztban válaszol, hogy pl hsz gyüjtsön, az nem szép, de ha több embernek válaszol, akkor szerintem nyugodtan lehetne külön posztokba, végül mindegyik másnak szól.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#5635) Wans válasza theniel (#5624) üzenetére


Wans
aktív tag

Érdemes megvenni, cod1 óta ez a legjobb amivel eddig játszottam multiban.
2 hete folyamatosan tolom a fiammal. Megunhatatlan.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#5636) Thome válasza finest (#5633) üzenetére


Thome
addikt

SPOILER? :DDD

Na mindegy.

3db pálya van.
1.: Az olajfúrótornyos pályát kell átvinned, ami a kampányban is volt, túszt nem lőhetsz le, mert kezdődik elölről!

2.: 10db Juggernautot kell kifingatni a Favela pályán, csak rakétavetőt, és gránátvetőt használhatsz, illetve kést, c4-est, claymore-t. Kemény! :D

3.: 15db Juggernautot kell megölni az olajfúrótornyos pályán. Ez már annyira nem nehéz, pláne nem Coopban. Bármilyen fegyvert használhatsz, amit találsz.

EZT CSAK AZ OLVASSA EL, AKI NEM TUDJA MEGCSINÁLNI A 3. PÁLYÁT: Sunyi dolog lesz. De mindegy, a lényeg, hogy a pálya végéig el kell jutni, és az utolsó ajtón ki kell menni (a helikopter leszállóra gondolok) az egyik embernek, a másik ember pedig blokkolja a nagy dögöt az ajtóban, mert ugyebár kivérzési idő van, közben pedig a kint levő emberke széttudja lőni azt a böhöm dögöt, mert kilátszódhat belőle 1-2 rész, amit el tud lőni. Ja igen, a lényeg, hogy mesterlövésszel kell meglőni, a többi lófaszkát sem ér!

[ Szerkesztve ]

(#5637) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

3 ora pihi :) király :) na midnegy a lényeg igazuk volt biztosan itthon se voltam szval nem éreztem meg de sebajj :)................

holnap veszek uj gépet és mehet a game ősze hozunk megint valami phs balhét?

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5638) F e Z o válasza v!ct0y (#5464) üzenetére


F e Z o
veterán

Nos valóban, ezen nem is gondolkoztam. A 75 órából sztem 5-8 óra biztos várakozással, vagy csatlakozással telt el. Néha elég idegesitő tud lenni a dolog, mikor nem talál host-ot.

H2O über alles!

(#5639) Loretto válasza dunc (#5621) üzenetére


Loretto
veterán

Nem kell elméletet gyártani... Ő tudja, korábban itt figyelmeztettem már ami miatt kapta.

Soirée...

(#5640) Proky válasza feka007 (#5537) üzenetére


Proky
senior tag

42-2 írtam, nem 70-2. Elsők között vagyok szintén, de előfordul hogy nagyon nem megy és utólsó is voltam már, benne van a pakliban ez is. Van amikor minden összejön, és van amikor semmi.

(#5641) Gyufaaa válasza theniel (#5628) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nem vészes a gépigény! Ha a cod4-el játszottál ez is bőven menni fog.

(#5642) mc-4


mc-4
aktív tag

Sziasztok!

Kijátszottam a single player-t, jó jó de baromi rövid.A vége még azt sugallja, hogy lesz folytatás.

(#5643) fireproof válasza mc-4 (#5642) üzenetére


fireproof
őstag

Biztos hogy lesz ! Már ezt is megmondták hogy egy harmadik fejlesztőt is bevonnak a következő COD-hoz ! :) Kíváncsi leszek mit tudnak még összehozni :D Kár hogy a GTA IV-t nem csinálták ilyen kis gépigényűnek :D

(#5644) Bluegene


Bluegene
addikt

azoknak akik WIN7-est használnak 2 giga rammal és Ati-val

ugye nagyon csúnyán leesik az FPS (3-4FPS), már a második pályán

azoknak ajánom h tegyék fel az XP-t és akkor viszonylag glattul fut :K :C :R

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#5645) Csabee. válasza Bluegene (#5644) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az függ attól is hogy kinek milyen vga-ja van.. 3-4fps?? Milyen vga-val próbálod?

Üdv: Csabee.

(#5646) Bluegene válasza Csabee. (#5645) üzenetére


Bluegene
addikt

[link]

az adatlapomon van a gépem, win7+2G ram+MW2 elég gusztustalan teljesítményű

azért mondtam, felraktam a zikszpét és jól fut, folyékonyan

másik lehetőség h veszek még 2 gigát, de akkor már 2X2GB ram kéne, a 2X1-et meg nem lehet eladni(kutyának se kell), szal 10-15K bukó lenne

de az XP megmenti a napot!

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#5647) Motaba78 válasza Bluegene (#5644) üzenetére


Motaba78
őstag

a hugom semmi ilyesmit nem tapasztalt win7 prof és ati hd4780/1GB , 2*1 giga ram mellett.

pedig a graf is extrán van azt sem kellett visszavenni.

[ Szerkesztve ]

(#5648) Csabee. válasza Bluegene (#5646) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Neked sokkal erősebb a vga-d mint nekem mert nekem notebookom van és 9600GT- és 25-40fps-el megy!

Üdv: Csabee.

(#5649) Bluegene válasza Motaba78 (#5647) üzenetére


Bluegene
addikt

nem tudom, talán azért mert nekem RC1 win7 van

hugodnak meg újabb vagy régebbi

mind1 létezik ez a probléma talán a 4850/4830nál csak, mindenesetre én így oldottam meg, h XP

csabbee: hány giga ram? milyen oprendszer?, milyen felbontás, milyen beállítás(max?), amit írtál abból sokmindent nem lehet leszűrni

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#5650) SipiBcs válasza Bluegene (#5649) üzenetére


SipiBcs
őstag

HD 4830 E8400 1280 x 1024ben.. folyamatos, akadás mentes.... Mondjuk a proci és a videokari is cibálva van! :B

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.