Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#13351) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

[kép]

Mobil nézetben a jobb oldal érdekesen néz ki, mintha el lenne csúszva. A Samsung gyári böngészője.

Chrome alatt jó, csak azt nem használom. :D

(#13352) Viktor0610 válasza Armahun (#13348) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Max. neked tartja életben a fórumot, én kb. sosem használom.
Olvass vissza, leírtuk már többször is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13353) lezso6 válasza Livius (#13347) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A rovatok nem tűntek el, fent vannak a menüben, csak csoportokra osztva. A főoldal funkcióban semmivel nem kevesebb, mint a régi.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13354) Livius válasza lezso6 (#13353) üzenetére


Livius
őstag

Átláthatatlan a főoldal, egy csomó hír banner össze van ömlesztve, és a disegn olyan, hogy eltünteti a tagoltságot a hírek között, mintha minden egybe lenne.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#13355) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ugyan nem bug, de ha már itt folyik a szósz az új designéről..
Nem lehetne ezt a sárgát pár árnyalattal mattítani? Kifolyik a szemem tőle.
Egyébként, összességében nem rossz, majd megszokjuk.

...elmúlik...

(#13356) DS39 válasza Lauda (#13334) üzenetére


DS39
nagyúr

igen, nincs igazán összhang ebben.

(#13357) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#13351) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A beszúrt "ezt olvastad már" tartalom húzza szét... csak ott rossz, ahol van ilyen.

(#13358) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Ezt a mobil nezet eroltetes dolgot hanyagolni kellene. A teljes verzio modot rakjatok vissza mert igy egy hanyas. Igen tudom lehet forceolni bongeszobol is...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#13359) Fred23


Fred23
nagyúr

Most találtam mobilról, csak a Ház/Táp-nál ilyen Samsung böngészővel:

Bár tudom, elvileg ez a böngésző nincs is támogatva...
Megnézem majd még másik 5-tel is, ami még fel van téve most.

(#13360) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Lehet majd kezdeni valamit azzal hogy a forumokban az off és on hsz-ek közötti difi jobban látszódjon?!
Valahogy nem néz ki jól ,és fárasztóbb átnyálazni a dolgokat!

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#13361) Egon


Egon
nagyúr

Borzasztó ez az új design. Komolyan.
Idegesítő apróságok: válasz esetén nem látszik az eredeti hozzászólás, a szmájlik beszúrásához kettőt kell klikkelni, stb. A korábbi desingváltást is megszenvedtük, de ez most új szintre emelte a használhatatlan fogalmát.
Hja, a régi legalább működött IE-vel (nem, nem érdekelnek a vélemények böngészőválasztás témában).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#13362) Rimuru válasza Viktor0610 (#13352) üzenetére


Rimuru
veterán

Pedig hasznos tud lenni, neha mikor nagyon unatkozom en is beterek oda.
Regen pedig gyakran nezegettem.

Az mas kerdes hogy aki tudja az urlt az megtalalja, [link].

Vigyázat, csalok!

(#13363) Snoop-y válasza Egon (#13361) üzenetére


Snoop-y
veterán

+1

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#13364) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Szatok Bélák!

Amikor megnyílik az oldal (mai nappal kezdte) betöltőDIK a voda reklám a teteJIN és megáll a foschba hosszú másodpercekre. Ez az én netem (amiről tudom h most haldoklik a digi) vagy más lehet?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13365) Fred23


Fred23
nagyúr

Operával most sincs mobilról normál asztali nézet.

(#13366) zoltan6 válasza Fred23 (#13365) üzenetére


zoltan6
őstag

A beállítások menüben van,nem tudom miért kellett alulról eltüntetni? De azt se értem a bejelentkezést, beállításokat miért kellett oldalról megszüntetni, aztán felrakni a felső sávba.

(#13367) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Ezt a sarga savot is hanyagolhatnatok undoritoan nez ki...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#13368) Raymond válasza Egon (#13361) üzenetére


Raymond
félisten

"válasz esetén nem látszik az eredeti hozzászólás"

Igen, ez eleg nagy problema.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#13369) Fred23 válasza zoltan6 (#13366) üzenetére


Fred23
nagyúr

Azzal sem működik. Vagy nálad igen? Ahol csillag meg buborékok vannak, az mobilos nézet:

[ Szerkesztve ]

(#13370) csako válasza Egon (#13361) üzenetére


csako
veterán

Már hogy ne látszódna az eredeti hozzászólás, hát pont alatta nyílik meg a szövegdoboz :F
[kép]
(oké, ez fototrend, mert a zöldet jobban szeretem, de ugyanaz)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13371) Pista0001 válasza Fred23 (#13369) üzenetére


Pista0001
addikt

Na ez az, ez az új asztali... :(

(#13372) zoltan6 válasza Fred23 (#13369) üzenetére


zoltan6
őstag

Ráböksz a fejedre,majd beállítások,ott tudod asztali nézetre átállitani.

(#13373) TESCO-Zsömle válasza Parci (#13313) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha szabad egyértelműsítenem: A jóembernek egyik se jó, de hajlandó ezt az ő oldalán megoldani. A problémája az, hogy a két különböző betűméret van, így mindegy, hogy melyik alapján állítja be a saját oldalán a dolgot, a másik nem lesz jó. Mert az eltérésen nem tud állítani.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13374) Raymond válasza csako (#13370) üzenetére


Raymond
félisten

LOL, touché! :))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#13375) Fred23 válasza zoltan6 (#13372) üzenetére


Fred23
nagyúr

Tudom, és így olyan, amilyen (vagyis csillagos-bubis mobil nézetű). Nálad nem olyan, mint nálam?!
Ilyet nem tudok Operával, Te tudsz?

Pista0001: Vagyis nincs, nem működik az asztali nézet. A durva az, hogy a Samsung bétával sem megy már, csak a régi tudja. :/

[ Szerkesztve ]

(#13376) zoltan6 válasza Fred23 (#13375) üzenetére


zoltan6
őstag

Nem használok operát, Samsung böngészőt használok,a felső csillagos-bubis a mobilnézet nálam is,de én teljes nézetben használom.

(#13377) lezso6 válasza Fred23 (#13375) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ne a mobilos böngésző "asztali nézet" kapcsolóját használd. Az mindenképp maradjon kikapcsolva, az azokhoz az oldalakhoz való, melyeknél külön van mobil verzió.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13378) HookR válasza Pro!Petya (#13360) üzenetére


HookR
addikt

"Lehet majd kezdeni valamit azzal hogy a forumokban az off és on hsz-ek közötti difi jobban látszódjon?!"

+1 Az OFF-ban írtakat világosabb szürkére kellene állítani, mert nagyon egybefolyik a normál tartalommal, nem különül el úgy, mint a régi felületen.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#13379) Fred23 válasza lezso6 (#13377) üzenetére


Fred23
nagyúr

Próbáltad Te is azért?


zoltan6: Én is Samsung böngészőt használok, mert azzal jó. Tegyél fel egy Operát, és állíts be bármit, nem kapsz 970px-es normál asztali nézetet!

[ Szerkesztve ]

(#13380) Troy.


Troy.
addikt

Nekem tetszik. Így tovább.

.

(#13381) Pro!Petya válasza HookR (#13378) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Meg a bal és jobb oldali sávnak is lehetne valami hátteret vagy keretet adni hogy elkülöníthető legyen a középrésztől! (kedvenc forumtémáim, Itt szóltam hozzá,stb )

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#13382) Ájvé válasza Pista0001 (#13350) üzenetére


Ájvé
veterán

Igaz, tényleg alatta jelenik meg a reagált hsz, akkor nem figyeltem erre köszi. De látom más is beleesett ebbe a hibába :D

(#13383) Viktor0610 válasza Pro!Petya (#13381) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Dehát van keret mögöttük. :U
Vagy nem tudom, mire gondolsz.

Samsung Galaxy A54

(#13384) tlac


tlac
nagyúr

BUG
edge-ben win-es tableten az új ph felületén nem tudom megnyitni a kedvenc topikokat érintőkijelzőn
az itt szóltam hozzá működik

(#13385) Pierre75 válasza lezso6 (#13349) üzenetére


Pierre75
senior tag

Biztos van olyan nagyságú monitor aminél már leírhatod ezt. De próbáld meg ezt egy 15"-es FHD notebook-on. Az előző, fórumoknál használt betűtípus és méret nagyítással jól olvasható volt, ez az új szörnyű. Ha belenagyítok (125%), ormótlan lesz., míg 100%-on olvashatatlanul kicsi. A köztes 110%-nál már túl közel kell hajolnom a kijelzőhöz, kényelmetlen. Azt már meg sem is említem, mennyire elüt a fórumon használt betűméret a rovatoknál, cikkeknél használttól. Az sem az összehangoltság hiánya, hanem stílusgyakorlat?

(#13386) lezso6 válasza Fred23 (#13379) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jaa, mobilon az Opera az nincs támogatva. De ezt már milliószor leírtuk, egyszerűen fejlesztői agyrém, nem lehet rá optimalizálni. Ezek szerint a mobilos Opera telibetojja a viewport_width paramétert is, faja. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13387) zoltan6 válasza Fred23 (#13379) üzenetére


zoltan6
őstag

Kipróbáltam operával, nekem ugyan olyan az asztali nézet mint samsung böngészőn,nemhogy az opera minit használod? Az tud galibákat okozni az oldalakkal,föleg ha be van állitva rajta valami sávszélesség kimélö hülyeség.

(#13388) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Hali!
Az értesítéseknél jelez, hogy egy tétel a kosárban és mikor rámegyek azt írja hiba történt, jelezzem a hibát a hibakóddal amit kiír. Nem tudom mennyire hasznos mert mindig más hibakódot ad, de itt egy: tU_tgHupnVRm6jd9I6-jYRI

(#13389) Pista0001 válasza zoltan6 (#13387) üzenetére


Pista0001
addikt

Gondolom az eszköztől is függ, én 8 colos Huawei M3 tableten (ami amúgy telefonnak mondja magát, nem tabletnek, skype-ot pl nem is lehet rá csak úgy telepíteni :) ) használom, a kijelző felbontásaa itt nem limitáló tényező, nincs is semmi gond. :)

(#13390) Viktor0610 válasza Pierre75 (#13385) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem, mi a gondod. Tizennégy colos laptopon nézem, nem látok problémát az olvashatósággal. (Win 10, 125%-ra nagyítva, Chrome, 100%-on)
Egymással összevetve a Logouton és a Prohardveren ugyanazt a fórumtémát sem látok semmi problémát. :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13391) Fred23 válasza lezso6 (#13386) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, akkor ez van, használok más böngészőt, nem nagy gond, úgyis legalább 3 szokott lenni a mobilon!

zoltan6: Képet róla, pls! Normál Operával a PH! főoldaláról, 970px-es beállítással. Ha lesz a képen csillag és buborék, akkor az mobilos nézet. Csak kereső, és jobbra mellette a boríték -az már a normál asztali nézet lenne.

Pista0001: A mobilom 1440p-s, nem lehetne gondja a 970px-es asztali nézettel.

[ Szerkesztve ]

(#13392) csako


csako
veterán

Mellesleg fototrenden eddig sem volt elválasztó vonal a topikok között a kedvenc/itt szóltam hozzá listában? Kicsit az az érzésem mintha hiányozna... :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13393) DS39 válasza Fred23 (#13391) üzenetére


DS39
nagyúr

1170px-re állítva tökéletesen hozza az asztali nézetet. Chrome / Via Browser

Amúgy PH főoldal mobilon nincs csillag és buborék. (automatikus reszponzív opciónál)

[ Szerkesztve ]

(#13394) Parci válasza TESCO-Zsömle (#13373) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

komolyan leugrom most már valahonnan. tényleg egyik sem jó? mindkettő túl nagy? vagy a fórumos túl kicsi (elviselhetetlenül), miközben a cikk túl nagy (elviselhetetlenül). tehát 14px túl kicsi, 16px túl nagy?

vagy mégis az egyik jó, a másik meg nem?

tisztelettel megkérlek, nehogy ismételten felhívd rá a figyelmem, hogy a kettő nem egyenlő, mert már így is tikkel a szemem :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#13395) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hello, bocs ha off, de hogy lehet kikapcsolni ezt a reszponzív borzalmat?
Van még a régi PH-nak valahol eldugott linkje, amivel elérhető?
Komolyan reszponzívon rá kell kattintanom a nagyítóra, hogy keresni tudjak a fórumban...
Van egy monitorom portré módban, eddig tökéletesen elfért rajta a PH, minden topikomhoz láttam a hozzászólást azonnal, kereshettem azonnal, most MINDEN alapvető funkcióhoz kattintani kell legalább egyet.
Nincs kifogásom az új dolgok ellen, ha azok jók, de ez használhatatlan, borzalmas, hitvány.

(#13396) Parci válasza Pierre75 (#13344) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egész egyszerűen nem lehet valami zavaróan kicsi 100%-on, hogy aztán zavaróan nagy legyen 110%-on. bocs, de nem lehet, képtelenség, tíz százalék van köztük mindössze!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#13397) DS39 válasza FoxiestFox (#13395) üzenetére


DS39
nagyúr

logout, gamepod.

(#13398) Parci válasza DS39 (#13331) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ok, foglalkozunk ezzel, köszi

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#13399) csako válasza Parci (#13394) üzenetére


csako
veterán

Nekem személy szerint a 14px fórumbetűméret pont jó, ez lehetne minden lényeges olvasnivalón.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13400) FoxiestFox válasza DS39 (#13397) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hú, kösz :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.