Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#13151) jimi0303 válasza csako (#13148) üzenetére


jimi0303
csendes tag

Na ez nem semmi! :D Köszönöm szépen, magamtól sosem jöttem volna rá.

(#13152) pudligandusz


pudligandusz
újonc

Sziasztok!

A hirdetés feladásánál a képfeltöltésnél valami probléma van mert csak 5db képet tudtam feltölteni és azt is csak sokadik próbálkozásra volt hajlandó a rendszer megjeleníteni! :(

Üdv: Attila

(#13153) DJ. Ru$y válasza pudligandusz (#13152) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nincs probléma. Mivel, ha nem vagy prémium és ingyenes a hirdetésed, akkor 5 képet tölthetsz fel. Ingyenes hirdetéshez prémiummal 10 képet tölthetsz fel.

Hardverapró 1x1, jó olvasgatást.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13154) pudligandusz válasza DJ. Ru$y (#13153) üzenetére


pudligandusz
újonc

Szia!

Feltettem többször is a hirdetést és kb 3-ik vagy 4-ik alkalommal rendesen el is fogadta és meg is jelenítette a rendszer és így most fent van mind a 10 kép, köszönöm szépen a választ és az infót!

(#13155) castlereklam


castlereklam
újonc

Udv

sem törölni, sem feloldani nem tudom a képen jelzett felhasználót.

koszonom a segítségüket

(#13156) h-yle


h-yle
addikt

Hello!

Egyrészt kilóg az oldalról a banner, másrészt, úgy pörög mint a motolla, és ha ez így marad én biztos (de valszeg mások is) be fogom kapcsolni az adblockot az oldalon, pedig nem szeretném.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#13157) h-yle válasza h-yle (#13156) üzenetére


h-yle
addikt

Ami az oldalsáv szélességét illeti, a hiba az én gépemben volt. Ettől függetlenül a pögettyűzés iszonyatosan zavaró. :/

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#13158) essexboy válasza castlereklam (#13155) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szerintem lemaradt a kép...

essexboy

(#13159) Viktor0610 válasza castlereklam (#13155) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáld meg a "régi" oldalak alól. (Prohardver.hu, Gamepod.hu, Logout.hu)

Samsung Galaxy A54

(#13160) [K2]

Gondoltam, megnézem, milyen az új rendszerben a felhasználók tiltása (Hardveraprón), jobb lett-e, mint a régi... Akivel teszteltem, az a beszélgetés letiltásra került és nem lehet feloldani. Kipróbáltam mással is, sikeres letiltás, sikertelen feloldás. Win10 1903 és Windows 2016 alatt nézve, FF 68.0.1, Chrome 76.0.3809.100 és IE 11.239.18362.0 alatt néztem, sehol sem megy a feloldás.

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#13161) DJ. Ru$y válasza [K2] (#13160) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tudnak a hibáról, megoldás egyelőre, hogy régi siteon (Prohardver) lépsz be és fel tudod oldani.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13162) Aryes válasza [K2] (#13160) üzenetére


Aryes
nagyúr

Miért vagy te csendes újonc 4 éves reggel, 10+ hozzászólással? Már egy év után csendes taggá kellett volna válnod (az új rangrendszer szerint).

(#13163) DJ. Ru$y válasza Aryes (#13162) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szeptember 18-tól lesz 4 éves a regje. Akkor fog lépni, vagy, ha eléri a kombinált 30 hozzászólást előbb (ami a 3 évhez kell).

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13164) [K2] válasza DJ. Ru$y (#13161) üzenetére

Köszönöm, ez bevált. :R

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#13165) Aryes válasza DJ. Ru$y (#13163) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor ezt jól elnéztem. Nem számoltam utána, csak úgy szemre megvolt mindkettő. :DDD

(#13166) maresz1974


maresz1974
csendes tag

Az ÁSZF ( [link] ) az apróhirdetések és a Hardverapró gombok nem működnek. (400 A kért oldal nem létezik.)

(#13167) Aryes


Aryes
nagyúr

Mobil Chrome böngészőben ha egy kijelölt szöveget szeretnék formázni, a formázó gombok megnyomásával semmi sem történik. Néha linket sem lehet így beszúrni, mert a szöveg végére teszi a [link] tagot. A bosszantó az, hogy nem reprodukálható a hiba, néha normálisan működik, néha egyáltalán nem. Mikor ezt elkezdtem írni, éppen működött. Kiléptem az új hsz írásából, és rányomtam az egyik "válasz" gombra, akkor meg nem működött. Talán válasz írásakor máshogy működik a szerkesztő ablak.
A formázó gombok, mikor visszaváltanék normál szövegre, örökre benyomva maradnak, lásd screenshotot! [kép]

(#13168) lezso6 válasza maresz1974 (#13166) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítottam a linket.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13169) lezso6 válasza Aryes (#13167) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, mobilon bizonyos dolgok nem igazán úgy működnek, ahogy kéne, rajta vagyunk, csak ez nem olyan egyszerű sajnos.

Mobilon a kijelölés érdekes: hiába jelölöd ki, nem oda rakja a linket. Habár mobilon kijelölni szerintem ultraszopó, sosem használtam még, csak most. A formázó gombok örök benyomva maradása az valójában a hover effekt, mert a tooltip is ott marad. Mobilon úgy csinál, mintha rajta maradna az egér a gombon, azért olyan. Ha belekattintasz a szövegbe, akkor eltűnik.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13170) Aryes válasza lezso6 (#13169) üzenetére


Aryes
nagyúr

Kb. 4-5 éve használok mobil Chrome böngészőt itt a fórumon, a régi textarea-s szövegbeviteli ablakkal sosem volt ilyen gond. Tökéletesen működött a régi script, a kijelölt szöveget mindig tag-ek közé tette, akár formázásról, akár linkről volt szó (persze az asztali felületen értendő ez, ugye mobil felületen nem volt script). Lehet, hogy ultraszopó, de sokan mégis használják.
Lássátok be végre: ez a TinyMCE szerkesztő melléfogás volt, én sem titeket hibáztatlak érte, mert ilyen a szerkesztő, egyszerűen nem mobil kompatibilis. Térjetek vissza a régi szerkesztőhöz, vagy fejleszd tovább a régi, jól működő scriptet, hogy html tag-ekkel is működjön (szerintem ez 0 lezsóidőt venne igénybe :D ), vagy egyszerűen legyen mobilon más szerkesztő, ami jól működik, mert ez így már idegőrlő. Megszoktam/megszerettem már az új felületet, minden nyűgjével, és rengeteg hiba lett már javítva rajta, de ez mindig kihoz a sodromból. :)

[ Szerkesztve ]

(#13171) dqdb válasza lezso6 (#13169) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha már így van, akkor forráskód nézetben nem akarjátok visszahozni a gombokat, hogy ott úgy működjön a markup alapú szerkesztés, mint ahogyan a régi felületen, azaz van bold gomb, és a lenyomása a megfelelő markupot teszi az forrásba?

Mert jelenleg van a problémás WYSIWYG felület és van a teljesen fapad forrásszövegként szerkesztés, vagyis ha valakinek nem megy valami, akkor a felhasználó oda-vissza kapcsolgathat, hogy elérje a célját.

aryes: túl sokáig írtam ezt a hozzászólást, megelőztél az ötleteddel, csak egyet tudok veled érteni :)

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#13172) s7evcsenko válasza dqdb (#13171) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Iszonyat lassan gépelhetsz... ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#13173) Aryes válasza s7evcsenko (#13172) üzenetére


Aryes
nagyúr

Írtam már én is úgy hozzászólást, hogy elkezdtem ébredés után az ágyban, aztán elvittem a gyereket oviba, elmentem melóba és csak ott volt időm befejezni, közben 3-an válaszoltak. :D

[ Szerkesztve ]

(#13174) dqdb válasza Aryes (#13173) üzenetére


dqdb
nagyúr

Most csak egy "rövidebb" telefon jött közbe :D

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#13175) lezso6 válasza Aryes (#13170) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mert a régi az rohadtmód kiforrott, valami 12+ éves, nem fair hasonlítgatni. Majd a mostani is szépen kiforr, az elmúlt egy évben nagyon sokat fejlődött. Lecserélni a régit ugye azért kellett, mert az új sokkal júzerbarátabb (bugokat leszámítvam, nyilván :D). Egyébként kockák számára van HTML nézet, az utolsó gomb, bár ott még nincsenek formázógombok.

Magával a TinyMCE-vel igazából szinte semmi gond, a mobilokat is támogatja. De amúgy meg csak a backendjét használjuk, pl HTML parsolás meg formázási parancsok, ilyesmi. Minden UI elem az saját, meg pl az automatikus smile beillesztő is. Ami tényleg TinyMCE-vel kapcsolatos probléma, hogy a kijelöléses link beillesztés mobilon nem megy. De lehet ez egy TMCE bug, viszonylag friss a v5.0, idén jött ki, s pár hete frissítettem v4.x-ről, azon úgy emlékszem ment a kijelölős linkelés.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13176) Aryes válasza lezso6 (#13175) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszi a választ! :R
A rohadtmód kiforrott rendszert akkor meg kell tartani, és továbbfejleszteni a kockák számára. :P A BB kód sem egy ördögtől való megoldás, de szerintem 5 perc alatt lehetne cserélni a BB kód string-eket html tag-ekre, a beállításokba meg egy rádió gomb, hogy mi legyen az alap szerkesztő, és a kockák szája is be lesz végre fogva. :D

A WYSIWYG szerkesztővel kapcsolatban azért lenne még egy kérésem: legyen fix magasságú és gördíthető a szövegmező! Hosszabb szöveget írva, ha a szöveg elején szeretnék utólag mondjuk dőlt betűvel kiemelni egy szót, vagy linket beszúrni, nagyon távol kerül a szöveg teteje a szerkesztőgomboktól.

(#13180) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Mennyi idő után léptet ki a PH? Néha hol ezen, hol azon az eszközön kell belépnem...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#13181) DJ. Ru$y válasza TigerCat (#13180) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sütik miatt léptet ki, az eszközök között nincs összefüggés, azt hiszem 30 napig élhet egy süti aztán eldobja. (Ekkor kell belépned újra.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13182) TigerCat válasza DJ. Ru$y (#13181) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Oks, köszi! Apple macOS Safari sütikezelésre lesz valami barátságosabb megoldás? Illetve a PH! fórum mikor kapja meg az új dizájnt?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#13183) jacis


jacis
nagyúr


Sziasztok,
Erre a hibára szeretnék egy kis segítséget kérni.Fotótrend oldalra képfeltöltés közben jön fel és itt meg is áll a procedura.
Köszönöm.
jacis

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13184) csako válasza jacis (#13183) üzenetére


csako
veterán

A fotó feltöltése megtörtént (itt látom 2x a BMW-t), más kérdés, hogy nem szép az üzenet :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13185) jacis válasza csako (#13184) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha nem mozillát használok felmegy a kép.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13186) csako válasza jacis (#13185) üzenetére


csako
veterán

A fotó az üzenettől független felmegy, ha ránézel valami olyasmi van benne, hogy "Sikeres adatrögzítés". Most próbáltam ki, FF 69b15, a fotó publikálása során jött fel a csúnya üzenet, az eltüntetése után ugyan látszólag megint rá kellett volna kattintanom, de nem, már ott volt az eddig feltöltötteim között az első helyen.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13187) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Nem tudom volt-e már kérdés: meg szeretném nézni, milyen értékelést kaptam a partneremtől egy vásárlás után, mielőtt én is leadom az enyémet. Meg lehet ezt tenni? Vagy csak azután látom az övét, ha már én is leadtam?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#13188) Bjørgersson válasza SeniorTilla (#13187) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elotte is latod, ha a harangra kattintasz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13189) SeniorTilla válasza Bjørgersson (#13188) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Köszi, de nekem nincs harang

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#13190) SUPREME7 válasza SeniorTilla (#13189) üzenetére


SUPREME7
őstag

Katt az info gombra. Ha már értékelt, akkor ott látod. (bár az már rég rossz, ha attól függ az értékelésed, hogy a partner mit írt ;] )

[ Szerkesztve ]

(#13191) SeniorTilla válasza SUPREME7 (#13190) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Soha nem láttam még eddig, mit írt be a partner, mielőtt leadtam az értékelést. Nem is azért akarom tudni, mert rosszat kapok tőle, hanem mert tényleg jó lenne látni előtte, mielőtt leadom a sajátomat. Mint a vaterán. (100% pozitív vagyok, ha megnézed)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#13192) lezso6 válasza SeniorTilla (#13187) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha hirdetőként jóváhagytad az értékelést, akkor nem kell azonnal megírnod az értékelést, megvárhatod a másik félt is. Szóval tetszőleges sorrendben lehet értékelni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13193) , válasza SeniorTilla (#13191) üzenetére


,
addikt

Ha az állapotnál a "jóváhagytad" helyett az "értékelésedre vár" fog megjelenni, akkor már értékelt, onnantól kezdve már meg tudod nézni.

(#13194) SeniorTilla válasza , (#13193) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Értem, kipróbálom,köszi! Egyenlőre még a jóváhagytad van

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#13195) canniball válasza SeniorTilla (#13194) üzenetére


canniball
nagyúr

Lehet a partner is arra vár, hogy lássa ő hogy lett értékelve. :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13196) SeniorTilla válasza canniball (#13195) üzenetére


SeniorTilla
veterán

mindketten elégedettek vagyunk az üzlettel, nem ezzel van gond, de most már kivárom, mi lesz :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#13197) SeniorTilla válasza SeniorTilla (#13196) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Most néztem, meg is van, igazatok volt, köszönöm az infókat!

Zárójelben megjegyzem, hogy megkérdeztem ezt úgy is, hogy jelentettem az értékelést. A hardverapród, aki válaszolt, nem volt tisztában ezzel, ő azt írta, hogy csak az én értékelésem leadása után láthatom, mit írt a másik fél. Ezért tettem fel itt is a kérdést :)

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#13198) Intruder2k5 válasza SeniorTilla (#13197) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ne terjesszünk fals infókat, senki sem állított ilyet! A válasz amit kaptál így szólt:

"A sorban az "i" betűre kattintva, ha már leadta."

És itt nem téged magázott a választ adó admin, hanem a másik félre értette, hogy "ha már leadta". Ugyanis amikor a jelentéseket írtad, még nem volt leadva az értékelés.

(#13189) SeniorTilla
Mellesleg a harang is fent van, szóval totál félreértetted az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#13199) SeniorTilla válasza Intruder2k5 (#13198) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Legközelebb fogalmazz(on) rendesen, teljes mondatban, akkor nem lesz félreértés. 3x írtam, 3x kaptam ugyanezt a szöveget, ami bullshit. Milyen érdekes, hogy itt a fórumon egyből normálisan válaszoltak, és meg is oldódott a kérdésem.

A fals infót nem én terjesztem, amit írtam az tény.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#13200) Bjørgersson válasza SeniorTilla (#13199) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ennél egyértelműbben nehezen tudott volna fogalmazni. Legalább ne próbáld megmagyarázni, hogy miért nem értettél meg egy egyszerű mondatot. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.