Hirdetés

2020. január 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a PH! lapcsalád oldalain (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-14 15:08:27

LOGOUT.hu

Bugok a RIOS PH! motorban (Csak hibajelentések!)

Ide várjuk a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt bugok (hibák) leírását!
Riport előtt próbáld meg:
● Kapcsold ki a reklámszűrést oldalainkon
● Töröld a böngésződben a sütiket
● Ha nincsenek engedélyezve, akkor engedélyezd őket
● Frissítsd az oldalt Ctrl+F5-tel
● Lépj ki, lépj be
● Próbáld meg másik böngészővel
● Ha így megy, illetve ha egyáltalán nem megy, akkor riportáld:
A bugreporthoz szükséges adatok:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása
Kérünk mindenkit, hogy itt ne csevegjen, kritizálja a dizájnt, mondja el, hogy régen minden sokkal jobb volt, tényleg legyen ez egy technikai topik a hibák jelzésére, hogy minél gyorsabban javítani tudjuk őket.
Ötleteket, fejlesztési javaslatokat ide írhatjátok: Javítsuk a Prohardvert!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#13201) SeniorTilla válasza svensson (#13200) üzenetére

SeniorTilla
(addikt)

Azért, mert nem egyértelmű: "A sorban az "i" betűre kattintva, ha már leadta."

Ki adta le? Az eladó vagy a vevő?

Nem láttad a kérdést, ezért nem érted a problémát.

De mindegy, nem számít, már megoldódott. Aki tényleg segíteni akart, segített. Aki meg csak kötekedni akar, az kötekszik :)

HP és LENOVO notebookok, tabletek és ALL-IN-ONE PC-k jó áron, gyártói garanciával, számlával.

(#13202) SeniorTilla

SeniorTilla
(addikt)

Hogy ne csak OFF legyen:

Van EZ a hirdetésem, a boltok, szervizek - ben lett feladva kiemelten és előre sorolva.

Ennek ellenére nemhogy előre sorolva nincs, de nincs is kint a boltok, szervizek pont alatt: LINK

Ez hogy lehet?

HP és LENOVO notebookok, tabletek és ALL-IN-ONE PC-k jó áron, gyártói garanciával, számlával.

(#13203) Parci válasza SeniorTilla (#13202) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

nem vettél rá bazárt, csak sima hirdetésként adtad fel a bazár kategóriába.

de ez a mi sarunk jórészt, mert idiótán működik, hogy előbb kell feladni egy hirdetést, aztán bazárt csinálni belőle, ezt javítani fogjuk egy nyolcadik életünkben, azonnal.

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#13204) SeniorTilla válasza Parci (#13203) üzenetére

SeniorTilla
(addikt)

Bazárt hol lehet rá venni?

(#13205) DJ. Ru$y válasza SeniorTilla (#13204) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Hirdetéskezelőből megnyitod az adott hirdetést, jobb oldalon lesz egy "Tűnj ki a tömegből!" és ott a legalsó elvileg "Hosszabbítok", azon belül jobb oldalt van a bazár.

(Nekem nincs semmi a hirdetésemen, se kiemelés semmi, így nem biztos, hogy nálad is ez van ott, ha van már rajta valami.)

[ Szerkesztve ]

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13206) SeniorTilla válasza DJ. Ru$y (#13205) üzenetére

SeniorTilla
(addikt)

Meg tudtam csinálni, köszi. Még nincs belistázva, majd az átfutási idő után ellenőrzöm, sikerült-e.

(#13207) SeniorTilla válasza SeniorTilla (#13206) üzenetére

SeniorTilla
(addikt)

Sajnos mostanáig nem listázta be a rendszer. Gyakorlatilag nincs sehol a hirdetésem.

(#13208) undu

undu
(újonc)

Sziasztok!
Azt tapasztaltam, hogy miután kijelöltem egy adott fórumot, hogy nem tudok leiratkozni email értesítőről. A mobilarena egyik fórumát jelöltem ki, hogy kapjak üzenetet, ha új hozzászólás érkezik. Azonban pár napja szeretném végre leállítani az üzenetek hadát, és nem tudom. emailben a riostól és a fórumtól is kapok értesítőt, de mind két helyen ahol felajánlja a leiratkozást, 404 oldal jön be egy cuki macska képével. A felhasználói beállításoknál, azt jelöltem ki hogy nem kérek soha értesítőt, és mégis kapok róla. Erről vkinek van vmi ötlete hogyan lehetne megszüntetni az email özönt? köszönöm előre is a segítséget

(#13209) Intruder2k5 válasza undu (#13208) üzenetére

Üdv!

Csak tipp, de nem próbáltad valamelyik régi (prohardver.hu, logout.hu) oldal felől?

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#13210) Rimuru

Rimuru
(addikt)

Oke, hogy jomunkasembor de topicgazda is, [link].

Vigyázat, csalok!

(#13211) Intruder2k5 válasza Rimuru (#13210) üzenetére

A Jómunkásember technikailag már csak egyéni rang, manuálisan lehet beállítani, és mint egyéni rang "erősebb" a Topikgazda rangtól.

(#13212) Rimuru válasza Intruder2k5 (#13211) üzenetére

Rimuru
(addikt)

UX szempontbol ez mindenkepp bug, egyedul a nagybetust ertem meg.

Vigyázat, csalok!

(#13213) Intruder2k5 válasza Rimuru (#13212) üzenetére

Régen fordítva volt, a Topikgazda erősebb volt az egyéni rangoknál, de akkor meg az Ármester-ek és az Arcképgyáros-ok voltak furcsák, mert mind Topikgazdák voltak az árazós és az arcképes topikokban, mindenhol máshol meg az egyéni rangjuk látszott. Ha jól rémlik miattuk lett megcserélve anno.

[ Szerkesztve ]

(#13214) Mitchoo29

Mitchoo29
(friss újonc)

Sziasztok. 3 napja regisztráltam az oldalra. 1 telot szeretnék eladni. Azonban kB 3 valaszüzenet után nem tudok több üzenetet írni. Vagyis azt írja ki pár óra múlva próbáljam újra. Ennek már lassan 24 órája. Nem tudjátok mikor van lehetőségem újra válaszolni az üzenetekre.?

(#13215) gzbotii

gzbotii
(veterán)

Sziasztok,

Útólsó pár hsz között nem láttam, így beírom én: MA alól, mobilon, nagyon hektikusan működik a félkövér, dőlt, aláhúzott opció illetve a linkelés is. Kijelölök egy szöveget, hiába nyomok rá valamelyik gombra, a kijelölés megszűnik, de nem hajtja végre a kívánt műveletet. Ha egy kijelölt szövegrészre szeretnék linkelni, akkor legenerálja a [link] tagot, a szöveg közepére.

stock Android 9.0 (Moto G6), Chrome 76.0.3809.111

Proposing the same flawed strategy over and over again will not make it more effective, Ensign.

(#13216) aryes válasza gzbotii (#13215) üzenetére

aryes
(veterán)

Hogyha programkód formázással
több soros kódot illesztek be,
minden sort külön formáz
Ez lesz a vége
A régi felületen így néz ki a több soros programkód
Első sor
Második sor
Harmadik sor

Ráadásul ki sem lehet lépni a programkód formázásból, mert vmi html tag benne marad a szövegben (forráskód nézetben látszik is), és ezt a hibaüzenetet kapom a hsz elküldésekor:

[ Szerkesztve ]

(#13217) Fred23

Fred23
(veterán)

Lehet, csak cookie baj, de azért fura; 3 db hozzászólás a Note 10 topikban. :DDD

Szerk.: az RX 5700 topik is elég pici a valósághoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#13218) DS39 válasza Fred23 (#13217) üzenetére

DS39
(veterán)

Samsung A70 topik is problémás ilyen szempontból

(#13219) weiss válasza aryes (#13216) üzenetére

weiss
(őstag)
LOGOUT blog

Workaround.

I did nothing, the pavement was his enemy! - Eladó HP és Lenovo laptoptápok

(#13220) aryes válasza weiss (#13219) üzenetére

aryes
(veterán)

ISR(PCINT0_vect) {     PORTB ^= (1 << PB0) | (1 << PB2);  // toggle pins PB0 and PB2, on logical change PCINT4 pin }

ISR(PCINT0_vect) { PORTB ^= (1 << PB0) | (1 << PB2); // toggle pins PB0 and PB2, on logical change PCINT4 pin }

Ugyanez a kód prohardverről beillesztve:
ISR(PCINT0_vect)
{
PORTB ^= (1 << PB0) | (1 << PB2); // toggle pins PB0 and PB2, on logical change PCINT4 pin
}

Első dolgom volt megpróbálni a beillesztést... Nem először illesztek be programkódot. Felhívom a felületes szemlélő figyelmét, hogy hiába illesztem be a kódot, elveszik a sortörés. Ezen kívül nem lehet kilépni semmivel sem, hiába nyomkodom a programkód gombot újra és újra, nem kezd el normál betűvel írni, a legjobb, amit elérek vele, hogy az utolsó szó a beillesztett kódban "kiesik" a formázásból, átalakul normál szöveggé... :W

[ Szerkesztve ]

(#13221) undu válasza Intruder2k5 (#13209) üzenetére

undu
(újonc)

hát sajna nem reagált semelyik oldalon történő beállításokra, így maradok a radikálisnál és törlöm a felhasználót és készítek egy újat és nem kérek többet értesítőt :D

(#13222) lezso6 válasza aryes (#13220) üzenetére

lezso6
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ezt mobil alól próbáltad? Mert nekem nem szedi ki a soremelést desktopon.

Mindenesetre visszaraktam a TinyMCE 4.x-et, mert az 5.x annyira mégsem jó, konkrétan egy talicska bélsárhoz hasonlítanám. Pl az új főverzióval nem ment a mobilos linkelés, s franc tudja miért. Meg egyéb mobilos bugok is voltak vele. Valószínűleg ezt a soremelést eltüntető bugot is az 5.x okozta. Próbáld ki most.

Az adott formázásból "kilépni" úgy lehet, hogy nyomsz egy jobbra kurzort. Ugyanez igaz kb minden formázásra.

[ Szerkesztve ]

STOP RIOS! Állítsuk meg a moderációt!

(#13223) lezso6 válasza undu (#13221) üzenetére

lezso6
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Erőből leiratkoztattalak. :D Légyszi a nem működő linket tedd be ide, mert amúgy működnie kéne...

[ Szerkesztve ]

(#13224) lezso6 válasza Fred23 (#13217) üzenetére

lezso6
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ezek kijavultak.

[ Szerkesztve ]

(#13225) aryes válasza lezso6 (#13222) üzenetére

aryes
(veterán)

Én mindent mobil alól próbálok.
Akkor teszt:
ISR(PCINT0_vect) { PORTB ^= (1 << PB0) | (1 << PB2); // toggle pins PB0 and PB2, on logical change PCINT4 pin }ISR(PCINT0_vect) { PORTB ^= (1 << PB0) | (1 << PB2); // toggle pins PB0 and PB2, on logical change PCINT4 pin }
És ugyanúgy kiszedi... :W

Tegnap, amikor ellenpéldaként felmentem a PH-ra és onnan is beillesztettem a régi szerkesztőablakon keresztül, elöntött az a jó érzés, amikor minden stabil és jól működik, és azt csinálja, amire az ember számít... Légyszi csináljátok meg, hogy a régi BB kódos szerkesztő ablak is elérhetővé váljon és opcionálisan választható legyen a beállítások közt, mert rohadt fárasztó most mobilról egy bármilyen formázott szöveg megírása, hogy állandóan trükközni kell, hogy normálisan működjön... És hiába van forráskód nézet, abban meg azt csinálja, hogy kijelölök valamit, vagy odabökök valahova, és fogja magát, és arrébbtolja a kurzort :DDD mintha küzdene velem...
És nem ez az egyetlen, ami mobil alól nem működik, a kedvenceket csak a régi felületen lehet rendezni, mivel az újon nem működik a drag&drop touchscreenen...

(#13226) aryes válasza aryes (#13225) üzenetére

aryes
(veterán)

És még el se tudtam küldeni, amíg benne volt a programkód formázás, mert ezt kaptam:

Cache ürítés, oldalfrissítés megvolt előtte.

[ Szerkesztve ]

(#13227) gzbotii válasza aryes (#13225) üzenetére

gzbotii
(veterán)

"a kedvenceket csak a régi felületen lehet rendezni, mivel az újon nem működik a drag&drop touchscreenen..."
Mobil nézetben amúgy sem volt erre nagyon opció. És a kedvencek rendezése volt az egyik legbénább rendszer amit erre ki lehetett találni (régi felület).

Proposing the same flawed strategy over and over again will not make it more effective, Ensign.

(#13228) aryes válasza gzbotii (#13227) üzenetére

aryes
(veterán)

De mobilról az asztali nézetben működött, és ez a lényeg. Különben asztali gépről se itt, se ott nem működik nekem az első 3 topik rendezése, tetszése szerint dobálja véletlenszerű helyekre a 2.-3. linket. ;]

(#13229) undu válasza lezso6 (#13223) üzenetére

undu
(újonc)

:D okés köszi, már azon gondolkoztam, hogy megszüntetem az adminom, annyit azért nem használtam. köszi még egyszer.
link:
https://mobilarena.hu/muvelet/tema/ertesito.php?id=1815324&notif=0&url=%2Fmuvelet%2Fhsz%2Fuj.php%3Fthrid%3D1815324%26url%3D%252Ftema%252Fmilyen_asztali_gepet_vegyek_olvasd_el_az_elso_hsz_2%252Ffriss.html

(#13230) L.RO

L.RO
(friss újonc)

Sziasztok, xx_-1x_rZslrmeMe1N19ZgZ, ezt a hibakódot írja ki amikor hirdetést szeretnék feladni.

(#13231) darvinya

darvinya
(nagyúr)

Új fúcsőr, hogy utólag szerkesztésnél szövegek kijelöléskor csak annál végzi el a műveletet(pl: áthúzás) ahol kurzor áll.?!

Xiaomi Mi 8 Pro v9 Fekete… titán üveg hátas, hogy lássam mit kaptam

(#13232) ΞΔGLΞ

ΞΔGLΞ
(nagyúr)

Üdv!

Szeretném megkérdezni, hogy lehet, hogy csak úgy eltűnik több száz hozzászólásom?
Általában nem szoktam ezt nézni, de a cuccokat épp javítottam ma valamikor és most este is és láttam, kb 11680 körül volt, most meg 11500-ra visszaesett.
És biztos nem hallucináltam, mert azt is látom, hogy nagyúr helyett, nyilván emiatt most veterán vagyok.

(#13233) Viktor0610 válasza ΞΔGLΞ (#13232) üzenetére

Viktor0610
(legenda)

Törlésre került egy/több olyan topik, ahol a hiányzó hozzászólásaid voltak.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Okos enged, ha már szenved!" :D

(#13234) Viktor0610 válasza darvinya (#13231) üzenetére

Viktor0610
(legenda)

Igen, neked tette bele a rendszerbe lezso6. ;]

Próba próba próba.
Nálam most jól működik ez a feature. ;] A miértet már úgyis tudod! :))

[ Szerkesztve ]

(#13235) Raymond válasza ΞΔGLΞ (#13232) üzenetére

Raymond
(félisten)

En is most neztem hogy nalam is eltunt valami 100-200 korul mert a mostani kb annyi mint az rangok valtasakor volt es azota azert gyult hozza.

Mas problemak is vannak egyebkent es az is lehet az oka hogy lejebb estek a szamok. Ha megnezed itt [link] peldaul az osszes hozzaszolas szamat ehhez a ket topic-hoz:

[Re:] Bemutatkozik a Ryzen 5 3600X processzor

es

[Re:] Titokban tartott sebezhetőséget foltozott be a Microsoft az újabb Intel CPU-kon

akkor ott 6 es 0 (nulla) van a "hsz-ek" oszlopban, de ha kinyitod a topic-okt akkor 388 es 264 hozzaszolas van ott. Gondolom nem ez a ket topic csak ami ilyen anomaliat mutat.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#13236) Viktor0610 válasza Raymond (#13235) üzenetére

Viktor0610
(legenda)

Oh, persze, ezt elfelejtettem, ez is lehet a hiba.

(#13237) Raymond válasza Viktor0610 (#13236) üzenetére

Raymond
(félisten)

A hozzaszolasom ota meg mar most mindkettore azt irja hogy nulla :) [kép]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#13238) lezso6

lezso6
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

A hozzászólások számlálóit rendberaktam.

[ Szerkesztve ]

(#13239) UnA

UnA
(Korrektor)

https://itcafe.hu/kosar/attekintes.php

500 Internal Server Error

debug kód: n3nVjIr5vswDTp4hLcHvMzF

Egyéb? :)

(#13240) cigam

cigam
(félisten)

Itt a szöveg mitől lesz sorkizárt(hiányzott neki egy codec)?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13241) cybermanus

cybermanus
(őstag)

Sziasztok , amennyire jól emlékszem én is már őstag voltam most meg senior lettem. Ennyire fiatalító a fórum? :)

A térerő legyen veled! 🇭🇺📱📲 🇪🇺 👀

(#13242) Viktor0610

Viktor0610
(legenda)

Ha valamelyik új kinézetű oldalon rákattintok a Prémium funkciók gombra, átdob a https://prohardver.hu/muvelet/premium/karbantart.php oldalra.
Pedig kipróbáltam, ha átírom pl. https://mobilarena.hu/... kezdésre, van olyan oldal is.

Illetve mobilról, Chrome alól megint nem működik a kijelölt szöveg linkesítése. A szöveg végére illeszti a [link] szöveget a linkkel együtt.

Szerk.:
Érdekes kiegészítés, ha szerkesztem a hozzászólást, akkor már tudom linkké konvertálni a szöveget.

[ Szerkesztve ]

(#13243) UnA válasza cybermanus (#13241) üzenetére

UnA
(Korrektor)

Néhány hete az egész rendszer újra lett tervezve, a Logouton volt előtte egy hosszabb vita is, hogy milyen legyen.

(#13244) Intruder2k5 válasza cybermanus (#13241) üzenetére

Üdv!

Megújult a rangrendszer (updated)

(#13245) cybermanus

cybermanus
(őstag)

Köszönöm nektek a választ. Esk nem láttam. Hamarosan megint ősi leszek. :)

A térerő legyen veled! 🇭🇺📱📲 🇪🇺 👀

(#13246) svensson válasza Intruder2k5 (#13244) üzenetére

svensson
(félisten)

Az ilyenekrol mondjuk mehetne mindenkinek egy rendszeruzenet. :)

Asus Z170 Maximus VIII Ranger, Intel Core i7-6700K, MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G (2021.04.08-ig garis) eladóak: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/svensson/index.html

(#13247) Intruder2k5 válasza svensson (#13246) üzenetére

Persze, hogy aztán megint egy hónapig azt "hallgassuk"itt, hogy hogy lehet eltüntetni a privátok felett azt a hülye rendszerüzenetet. Elolvastam, ne legyen már ott! :D

(#13248) csako válasza Intruder2k5 (#13247) üzenetére

csako
(addikt)

Illetve akik nem is találják, és nem értik miért van 1 olvasatlan :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13249) svensson válasza Intruder2k5 (#13247) üzenetére

svensson
(félisten)

Ezert nem kell kulon listazni oket. :D

Asus Z170 Maximus VIII Ranger, Intel Core i7-6700K, MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G (2021.04.08-ig garis) eladóak: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/svensson/index.html

(#13250) kriso666

kriso666
(csendes tag)

Kezdeményeztem 1 értékelést, a fél nem kapott felkérést

amit szeretnék azt akarom.de utálom azt ki lusta és kényelemes,kinek ez nem fexik tehet 1 szívességet

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a PH! lapcsalád oldalain (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.