Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#13901) Viktor0610 válasza zoltan6 (#13900) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem neked válaszoltam. ;)

A nézetváltó gomb (egyesek szerint fordított) elnevezésére írtam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13902) csako


csako
veterán

Hoppá, feltűnt, hogy a cikkek képein rövid szövegecske olvasható, amit hiányoltam, köszönöm :R

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13903) Pista0001 válasza Viktor0610 (#13901) üzenetére


Pista0001
addikt

Ha csak egy gomb lenne, nem lenne zavaró, a legördülő menü miatt az. A több oldalas cikkek legördülő menüjénél is az aktív oldalt látod, meg úgy nagyjából mindenhol az aktív beállítást. Fel se merült bennem, hogy több funkciója lehet, sima gombként is működik.

[ Szerkesztve ]

(#13904) Aryes válasza Pista0001 (#13903) üzenetére


Aryes
nagyúr

Igen, tényleg eléggé logikátlan. A "Váltás asztali nézetre" szöveg egyértelmű lenne, ahogy régen volt.

(#13905) Viktor0610 válasza Aryes (#13904) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sokadjára írom. Nem így volt/van a régi oldalon sem:

Ez a Gamepod mobilos verziója: jobb alul -> Teljes verzió.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13906) DS39 válasza csako (#13902) üzenetére


DS39
nagyúr

valóban, bár mobilon ez így talán nem a legideálisabb:

(#13907) csako válasza DS39 (#13906) üzenetére


csako
veterán

Hát úgy tényleg nem, a "tablet" (by colomb2) OP7Pro-n nem ilyen, 6 hosszabb sor kényelmesen elfér. (almás cikk pedig ilyen)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13908) Aryes válasza Viktor0610 (#13905) üzenetére


Aryes
nagyúr

Először olvasom. :DDD
Akkor bocs. :R
De akkor is az lenne a logikus. :(((

(#13909) gyulaszu válasza Viktor0610 (#13905) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Igaz én már elengedtem a dolgot, és ahogy nézem már változott is a működés, de miért próbálod annyira megmagyarázni?
Az említett példában az m.gamepod.hu oldalon vagy, ahol alul van egy egyszerű gomb/link, ami visszavisz a gamepo.hu-ra. Nem legördülő menü. Vagyis teljesen más a működés.

gyulaszu

(#13910) Rimuru válasza csako (#13907) üzenetére


Rimuru
veterán

Kicsit vicces hogy több kifér a phabletemen (mi a1). :DDD
[kép]

Vigyázat, csalok!

(#13911) csako válasza Rimuru (#13910) üzenetére


csako
veterán

Érdekes :D Egyébként, ha átváltok alul phablet nézetre, akkor én nyertem :P ez még éppen olvasható is :K

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13912) Quartz51


Quartz51
tag

Sziasztok!

Nem müködik az emailben kapott leiratkozó link az új hozzászólások értesítéséröl.

[link]

(#13913) guftabi96 válasza lezso6 (#13893) üzenetére


guftabi96
addikt

Tényleg nem g*cisegbol irom, de meg mindig nem jo.
Termeszetesen nem megerolteto feladat parszor visszaallitani, szoval engem az sem zavar, ha igy fog maradni. Csak jelzem, hogy a problema meg mindig jelen van.

#KeepFightingMichael

(#13914) Pista0001 válasza Viktor0610 (#13905) üzenetére


Pista0001
addikt

Én speciel nem is tudtam, hogy volt régen. A böngésző asztali módra volt állítva, asztali verziót töltött be mindig alapból, soha nem lattam korabban a mobil verziót. 7 évvel ezelőtt 4,3 colos kijelzőn is jobb volt az asztali, 5 éve valtottam 7 colos tabletra, kb 1 êve meg 8 colosra, szóval rohadtul nincs szükségem a mobil változatra.

(#13915) Eagl3 válasza guftabi96 (#13913) üzenetére


Eagl3
veterán

Nálam is visszaáll mobil nézetre.

(#13916) lezso6 válasza guftabi96 (#13913) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Miután javítottam, utána egyszer még visszadobhat, s akkor újra beállítod és akkor kapod az új sütit, ami jó lesz 10 évig.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13917) Pubszon


Pubszon
veterán

Nem igazán bug, nem is nagy dolog, mondjuk javítani sem nagy munka szerintem, de a Mobilarena oldalon a menüpontokat nem lehetne hasonlóan elrendezni mint a másik (jelenleg még csak) két lapon?

Erre gondolok.
Fórum-ot a végére és félkövérre. :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#13918) Smiley


Smiley
őstag

Lehet volt már, sajnos nekem eléggé átláthatatlan ez a thread. Mobilon a mentet threadek utolsó sorjat kitakarja a navigation bar... A design váltás után jól működőtt pár napig, aztán ilyen lett. Amúgy egy rendes bugtracker kellett volna egy ekkora szintű project-hez. A forum deaign amugy jo lett :)

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#13919) DS39


DS39
nagyúr

Hiba:
Asztali nézetben a Fórum főlapon egy kedvencet elhúzol, mintha áthelyeznéd, de nem, visszarakod, felül megjelenik a Téma elmentve és az Új hozzászólás gomb is. (Az Aktív témák felett)

[ Szerkesztve ]

(#13920) redgoat


redgoat
újonc

Hello

Nem tudok új hirdetést feltenni. Mi ennek az oka?

Forever Sipi85 70/9465477

(#13921) #89309696


#89309696
törölt tag

Arcok! :D Dark téma lesz majd esetleg? Kiég a retinám a telefonon minimum fényerővel is.

[ Szerkesztve ]

(#13922) andaman


andaman
tag

Üdv,
''az utolsó hozzászólásom'' funkció nem működik, nem az én hozzászólásomat hozza fel.
Pontosabban, nem mindenhol.

[ Szerkesztve ]

The man is a snowflake on the river.

(#13923) #89309696


#89309696
törölt tag

Akinek gyenge telefonja van, nektek is lassabb az oldalbetöltés és akadozik a hozzászólás írás ablak megnyitásakor? A bejelentkezés fül megnyomása is másodpercekbe telik mire felhozza.

(#13924) Aryes válasza #89309696 (#13923) üzenetére


Aryes
nagyúr

Igen, a hozzászólás írása is lassabb lett pár napja...

(#13925) lezso6 válasza #89309696 (#13923) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valószínűleg valami reklám lesz az okozó. :(((

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13926) Chaser


Chaser
titán

ebben a hónapban nem töltöttem még föl képet, mégis ez fogadott az előbb:
Havi tárhely (9 234 kB / 20 MB)

szerk:
Fehér Farkas
ilyen is van, és szmájlinál illetve szveg formázásakor nálam nagyon belassul, desktopon szét is pörgeti teljesen a cpu-t, sokszor bele is fagy
elmúlt 1-2 napban valamivel jobb, de előtte katasztrófa volt

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13927) Intruder2k5 válasza Chaser (#13926) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem ez 30 napra szól, ahogy archiválódnak a feltöltött képek, és nem egy naptári hónapra.

(#13928) Chaser válasza Intruder2k5 (#13927) üzenetére


Chaser
titán

akkor a megfogalmazás nem jó, nem tudom h számol, eddig nem figyeltem, értelemszerű úgy lenne, ha minden hónap utolsó napján nullázná a számlálót éjfélkor

szerk:
ha úgy vanahogy te mondod, akkor elérhető tárhely megnevezéssel már nem félreérthető

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13929) Chaser


Chaser
titán

illetve nem tudom bug v fícsör', de mikor feltöltök egy képet két opció van:
kép
link
elsőnél berakja a képet, az oké
másodiknál viszont a kijelölt szöveget átírja kép-re és úgy teszi be a linket, sztem úgy életszerű h ne bántsa a linkesíteni/képesíteni szánt szöveget, jelenleg úgy oldom meg, h megnyitom a feltöltött képet külön oldalon, onnan kimásolom a url-t, és innen a hsz részből adok a kívánt szövegnek linkelést

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13930) ot93


ot93
senior tag

Üdv, a fototrend-en amikor feltöltöm a képet, nem ismeri fel a telefon típusát, ez hagyján, mert beírom, de a "xiaomi"-t feltöltés után mindig átváltja "xioami"-ra...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#13931) Samuraii1975


Samuraii1975
újonc

Senkinek sem tudok válaszolni, mert egyfolytában spamnak néz a rendszer. Marha idegesítő, mert többen is írtak, és sehogy sem sikerül a válasz.

(#13932) Parci válasza Samuraii1975 (#13931) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nagyon újoncoknál vannak korlátok, annyit tudsz tenni, hogy figyelj, hogy ne "chatként" használd a privátokat.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#13933) Intruder2k5 válasza ot93 (#13930) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Van Xiaomi, és sajnos van rosszul felvitt Xioami is, mindkettőt ki lehet választani beíráskor. Az első képednél átírtam, szerintem tudod javítani a többit is.

(#13934) iceool20


iceool20
tag

Sziasztok,

Hibát dobott hirdetés feladásakor: debug kód: oFo3XCRf8ApT0qGCXZiWIWf

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

(#13935) Chaser


Chaser
titán

ha el kezdek írni egy kommentet, de megggondolom magam és a mégse gombra kattintok, felugrik egy ablak, h biztos elhagyom-e az oldalt, nyilván elhagyom, de nem abba a topikba rak vissza ahol a kommentet kezdtem írni, hanem az előzőleg aktív topikba

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13936) ot93 válasza Intruder2k5 (#13933) üzenetére


ot93
senior tag

köszi, de a többit nem sikerül átírni.
Átírom, mentés, azt írja sikeres volt, aztán mégsem változik meg. Sőt, amikor már a 3. képet raktam fel direkt figyeltem mit írok oda, és akkor is átírta helytelenre. Tehát eredetileg sem tudom xiaomi néven feltölteni, és utólag sem tudom megváltoztatni...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#13937) zoltan6 válasza Chaser (#13935) üzenetére


zoltan6
őstag

Egyik nap nekem is csinált ilyet,de most nem tudtam produkálni,bár már arra sem emlékszem hogy mobilon vagy asztali gépen jött elő.

(#13938) Chaser válasza zoltan6 (#13937) üzenetére


Chaser
titán

nálam az új design óta folyamatosan ezt csinálja desktopon az biztos, w7 pro-chrome

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13939) Intruder2k5 válasza ot93 (#13936) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Átírtam az összeset, most már nincs találat Xioami-ra.

(#13940) Brandynew


Brandynew
őstag

Sziasztok,

Én sehol nem találom, hogy hol lehetne vevőt értékelni Hardveraprón. Megszűnt ez a funkció?

(#13941) Intruder2k5 válasza Brandynew (#13940) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Természetesen nem szűnt meg, de az értékelést a vevőnek kell kezdeményeznie.

(#13942) Brandynew válasza Intruder2k5 (#13941) üzenetére


Brandynew
őstag

Értem, köszönöm. Egyébként miért nem kezdeményezheti az eladó is?

(#13943) sesshou


sesshou
senior tag

Sziasztok!

Az új fórumok amijen jelenleg a prohardveré is tökéj de lenne 1-2 dolog amit szerettem volna jelezni.

A desktop felületen mikor a hozzászólok gombra kattintok bejön a felület a szöveg írásához viszont UX szempontból nem az igazi.

A hozzászólok gomb továbbra is ott éktelenkedig a szövegdoboz alatt ráadásul nagyobb fókuszt is kap mert kiemeltebb és ikon is van mellete, ezért sajnos jellemzően azt nyomom meg a küldés gomb helyett. amivel még nagy baj nem is lenne de a tapasztalat azt mutatja hogy ilyenkor bármiféle kérdés vagy figyelmeztetés nélkül kitörli amit addig írtám (néha több 10 percen keresztülis.) és egy üres formot ad az előző helett.

SZERK:
tévedtem mégiscsak rákérdez, akkor amit jelezni szerettem volna az csak az hogy a küld gomb el van dugva a hozzászólok gombhoz képest és nekem a sokaidk hozzászólásomba tellet mire észrevettem hogy a hozzászóláshoz nem a hozzászólok gombot kell nyomnom hanem a küldöt amit előtte nem vettem észre

[ Szerkesztve ]

(#13944) s7evcsenko válasza Brandynew (#13942) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Szerintem elég körülményes lenne megjelölni a vevőt, mivel ebben az esetben a gomb nem tudná beazonosítani a másik felet.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#13945) Parci válasza sesshou (#13943) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

legalább annyit írj meg, hogy milyen eszközön, milyen böngészővel nézed, mert úgy kell totózni a leírásból, hogy talán valami mobil, amin kevesebb a hely. de a legjobb egy screenshot lenne. :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#13946) sesshou


sesshou
senior tag

Chrome windows 10

[ Szerkesztve ]

(#13947) Chaser válasza sesshou (#13946) üzenetére


Chaser
titán

nálam is így van, w7+chrome

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13948) DS39 válasza sesshou (#13946) üzenetére


DS39
nagyúr

mit kell nézni a képen?

(#13949) Chaser válasza DS39 (#13948) üzenetére


Chaser
titán

üzenetet írsz, miközben alul sárga kiemeléssel ott virít a hozzászólok gomb, mivel éppen üzenetet írsz, semmilyen létjogosultsága nincs ott lennie

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13950) DS39 válasza Chaser (#13949) üzenetére


DS39
nagyúr

valóban.
én mondjuk fordítva használom a fórumot, ott az Új hozzászólás gomb van, csak kicsit arrébb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.