Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#12801) DJ. Ru$y válasza lezso6 (#12800) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Adom a paypal címet, ahova jöhet a % / reklám. ;]

Én köszönöm a választ, valahogy sejtettem.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12802) sztanozs


sztanozs
veterán

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#12803) Viktor0610 válasza sztanozs (#12802) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Semmi extra, csak törölve lett az az egy árva hozzászólás.

Samsung Galaxy A54

(#12804) Lenry


Lenry
félisten

ha bárhonnan a saját Logout oldalam linkjére kattintok (vagy bárki máséra), akkor történik valami betöltési loop? hogy egyszer átirányít ugyanoda?
abból vettem észre, hogy a böngésző Vissza gombjával vissza akartam lépni az oldalamról és nem jutottam sehova.
a historyban viszont látom, hogy az előző oldal is ez volt.

tehát: logout.hu -> Irány az oldalamra klikk, az előzményekben pedig máris ott van kétszer az oldalam

Chrome + Arch Linux

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12805) Lenry válasza Viktor0610 (#12803) üzenetére


Lenry
félisten

gondolom arra akar utalni a kolléga, hogy ha amúgy a topikban van még 8800 másik hsz, akkor ne az legyen az üzenet "még nem szólt hozzá senki"

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12806) sztanozs válasza Viktor0610 (#12803) üzenetére


sztanozs
veterán

És ez normális? Korábban egyszerűen üres képernyő fogadott, ha olyan hsz-ra mutatott a link, ami nem létezett. Az, hogy "ehhez a témához még nem szólt senki" tartalmilag helytelen (és hülyén is hangzik).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#12807) Rimuru válasza sztanozs (#12806) üzenetére


Rimuru
veterán

1 éve már jeleztem ezt. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#12808) sztanozs válasza Rimuru (#12807) üzenetére


sztanozs
veterán

Wow, tehát #majdareszponzív és Hamarosan.™

lezso6 - mi lenne, ha az összefogalóban az "ismert bugok" fel lennének sorolva?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#12809) DJ. Ru$y válasza sztanozs (#12808) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azt vágod, hogy reszponziv felület alatt van a "hiba"? Szóval a hashtaged biztos nem oldja meg. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12810) sztanozs válasza DJ. Ru$y (#12809) üzenetére


sztanozs
veterán

természetesen, irony included

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#12811) Phvhun


Phvhun
őstag

Le van nekem most halva a logout

(#12812) Viktor0610 válasza Phvhun (#12811) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam OK: [link] .

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#12813) Phvhun válasza Viktor0610 (#12812) üzenetére


Phvhun
őstag

Igen mostmár jó itt is.

minden más oldal ment, és többször is meg próbálkoztam vele, szóval szerintem valami gebasz volt arrafelé.

(#12814) zolee001


zolee001
őstag

Bocsánat a feltételezetten rossz topikért de egyszerüen nem találtam meg a megfelelőt.
Semmi bug-ot nem találok az oldalakon ,tökéletesen mükdödik minde ellenben a design....
Most komolyan, az IT Cafe hireit (főoldal) 5 percig kell lefelé görgetni valamint 20 colon 1db hir van a képen (a rohadt nagy fotoval ugye) mivel nem "fér" ki több egyszerre.
Nos,tudom talán sokaknak tetszik és talán a "bemutatásnál" a mobil nézet first volt a magyarázat erre az uj designra de engem az MS féle Windows 8 as Start Screenére emlékeztet,biztos jó olyan eszközön amire kitalálták de amugy használhatatlan (számomra)
Nem tudom miért kell követni mindenféle idióta divathullámot vagyis szerintem annak tartott dolgokat pl a fél méteres "fotokkal" stb
Elnézést a nem ideillő véleménynyilvánitásért és lehet én nem haladok a korral de szerintem a régi jobb,átláthatóbb és legföképpen használhatóbb volt
Egy olvasó akit a cikkek tartalma érdekelne

(#12815) DJ. Ru$y válasza zolee001 (#12814) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Minden oldal így fog kinézni az elkövetkezőkben.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12816) Parci válasza zolee001 (#12814) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az it cafén a nyitóképen ott van a legfrissebb négy anyag címe. semmit sem kell görgetni, egy katt és a tartalomban vagy. szuper!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12817) Parci válasza DJ. Ru$y (#12815) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez nem teljesen igaz, a mobilaréna és az it café nyitóoldala sem ugyanúgy néznek ki. a prohardveré megint más lesz. :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12818) DJ. Ru$y válasza Parci (#12817) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Bocs, "pongyolán" fogalmaztam. A "modern" kinézetre gondoltam, amit nem tud követni a kolléga.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12819) darvinya


darvinya
titán

Olyan szuper jó, hogy még mindig meg vannak a hibák, hiába jeleztem.

Azt kereshetem zoom alatt, hol toszba van felugró ablak.
Ami értelmetlen, a plusz Okézás, mikor nem véletlenül nyomtam rá Mégse gombra.

Ez az új Képfeltöltés lenyíló menü is felesleges.
De miért nem keresztrejtvényt alkalmaznak minden művelet elvégzéséhez?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#12820) Parci válasza darvinya (#12819) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mi az, hogy felesleges a képfeltöltés? wtf :F

te azért balhézol, hogy a mégsem azonnal kukázzon mindent, picit alattad többen azért balhéztak, hogy ne.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12821) DS39 válasza darvinya (#12819) üzenetére


DS39
nagyúr

és mi van ha vki véletlen? jó hogy van megerősítés. :K

(#12822) lezso6 válasza darvinya (#12819) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezért nem érdemes mobilon desktop nézetet használni. Ha zoomolsz, arról nem tud az oldal, ergo nem tudja oda tenni az ablakot, ahol épp vagy.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12823) darvinya válasza lezso6 (#12822) üzenetére


darvinya
titán

Mert nem vagyok látássérült, hogy mobilon mobilnézetben centiméteres betüket nézzek.(amitől kifolyik a szemem)
Ráadásul asztali nézetben minden funkció működik.

Parci

Olvasd el még 1x, mert nem képfeltöltésre írtam, hanem lenyíló menüre.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#12824) DS39 válasza darvinya (#12823) üzenetére


DS39
nagyúr

pont a fórum, amit épp a képen nézel, kisebb betűs mobil nézetben, mint korábban. (a cikket, hírek a nagyobb betűsek)

(#12825) darvinya válasza DS39 (#12824) üzenetére


darvinya
titán

Olvastad amit írtam, vagy csak képet nézel.?

Zoom-ot használok, ez pedig alap nézet, mert csak így tudom megtalálni felugró ablakot, azaz ekkor látható és nem változik a helye.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#12826) DS39 válasza darvinya (#12825) üzenetére


DS39
nagyúr

persze.
de én arra reagáltam, hogy miért nem használsz mobil nézetet a fórumhoz, mikor az új esetében ott kisebb a betű mint régen. ergo ez nem indokolja az asztali nézet használatát.

a felugró ablakos problémádat értem, de ha jól látom a válaszokat, akkor ezzel meg kell barátkozzál, ha zoomolsz.

[ Szerkesztve ]

(#12827) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Segítsetek megfejteni. Nem használ mobil nézetet, mert nagyok a betűk - helyette használja a desktop nézetet, de ott zoommal, mert kicsik a betűk és zoom nélkül használhatatlan az oldal. Mit értek félre?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12828) Viktor0610 válasza Winner_hun (#12827) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Semmit. ;]

(Sem értek, de ezt már megszoktam. :)) )

Samsung Galaxy A54

(#12829) radesz


radesz
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja próbáltam értékelést írni, de sajnos hiába kattintok az értékelés írása gombra, nem jön elő az ablak, ezért nem tudom megírni. Próbáltam több gépen, az összes népszerű böngészővel, mobilon is, de sajnos nem sikerült. Az "Értékelés jelentése" gombra kattintva előjön az ablak, de csak ez. Reklám blokkólókat nem használok, elvileg ez se lehetne gond. Üzentem annak akiről az értékelést akarom leadni és neki is ez a problémája már pár napja.

Tudtok esetleg tanácsot adni, hogy mi lehet a hiba?

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv,

(#12830) darvinya válasza DS39 (#12826) üzenetére


darvinya
titán

Tényleg gyönyörű ez a tömörített izé, s így minden hsz-ből csak ¼ látható.

Ez ikon izé, hogy mutatsa újakat, valami borzalom.
Azért, mert 5.5" feletti készüléknél nagyon kényelmetlen elérni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#12831) DS39 válasza darvinya (#12830) üzenetére


DS39
nagyúr

tény, hogy jobb volt egy külön oldal ezeknek, de az android rendszerekben nagyon sok beállítás, gomb/menü felül van, szóval nem csak itt kell nyújtózkodni.

(#12832) darvinya válasza DS39 (#12831) üzenetére


darvinya
titán

Olyan gombos megoldásos app-okat nagy ívből kerülöm.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#12833) #53667584


#53667584
törölt tag

Az iPhone Safari alsó menüsora lefelé görgetéskor eltűnik, felfelé görgetéskor ill. a kijelző alsó részének megérintésekor visszajön.
[menüsor] [görgetéskor eltűnt]

Ha megnyitom a kedvencek fórum menüt amihez több fórumtéma van hozzáadva és nem fér ki egészében a kijelzőre, akkor görgetni kell, hogy lássak minden témát. Legörgetéskor ugye eltűnik a Safari alsó menüsora
[kép] [kép]

Rákattintani viszont nem lehet az utolsó témák egyikére sem, mert a kijelző alsó részének érintésekor a Safari alsó menüsora jön vissza, nem a fórumtémát nyitja meg
[kép]

Ha így nagyon érthetetlen lenne a dolog, akkor szóljatok és csinálok róla videót.

[ Szerkesztve ]

(#12834) Viktor0610 válasza #53667584 (#12833) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Használj normális telefont (Androidot), de legalább böngészőt (Chrome).

Bocs. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#12835) #53667584 válasza Viktor0610 (#12834) üzenetére


#53667584
törölt tag

Remélem a frontend fejlesztők kicsit másként gondolkodnak mint a 12 éves wannabe trollok.

(#12836) Viktor0610 válasza #53667584 (#12835) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is remélem. ;]
Rég voltam 12. :))

Samsung Galaxy A54

(#12837) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Aprócska hiba, nekem inkább vicces mint zavaró, de gondoltam leírom.
Ha meg van nyitva egyik tabon (firefoxban legalábbis) a PH! oldal, az oldal jobb oldalán van a netgo.hu-s PHP-s reklám, aminél ilyen forgó animáció van.
Na amikor megnyitok egy új tabot, és ideig-óráig (fél perc++) rajta vagyok, majd visszamegyek a PH!-ra, akkor a reklám instant-epilepszia ahogy vadul próbálja bepótolni a távollétem alatt elmaradt forgásokat. :D

(küldhetek róla videót ha nem lenne egyértelmű / nem fordulna elő másnál)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12838) csako válasza nonsen5e (#12837) üzenetére


csako
veterán

Haha, tényleg :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#12839) sutszi


sutszi
veterán

Valami bug lehet az RSS feedeknél. Mobilarena és It cafe esetén is ugyanaz a tartalom jön le.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#12840) gamsteer


gamsteer
újonc

Kedves Hardverapró

Ez egy rendkívül jó dolog, hogy a spam és visszaélések elkerülése végett nem lehet csak limitált mennyiségben privát üzenetet küldeni. De, hogy ez korlátoz abban amiért itt vagyok az nonszensz! Nem tudok válaszolni a hirdetett termékemre jelentkező ék!

Szenzációs!

Köszönöm

(#12841) Parci válasza gamsteer (#12840) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

akkor ipari mennyiségű privátot írtál ma már. gondold végig, hogy legközelebb hogyan jössz ki kevesebből.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12842) #79125504


#79125504
törölt tag

Sziasztok ! Amikor szeretnék bármilyen dolgot meghirdetni 500 Internal Server Error-t kapok az alábbi hibakóddal: debug kód: xQUxBIEX8decmLPAP01N004

[ Szerkesztve ]

(#12843) gamsteer válasza Parci (#12841) üzenetére


gamsteer
újonc

Igen? 3 privát üzenetem volt! A 4. már nem ment el!!! Így nem tudtam leegyeztetni a vevővel a telefonszámom.

(#12844) DJ. Ru$y válasza gamsteer (#12843) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csinálj egy e-mail címet, amivel hirdetsz, azt beleírhatod a hirdetésben, kiteheted az adatlapodnak publikusra és meg is oldottad a problémát.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12845) gamsteer válasza DJ. Ru$y (#12844) üzenetére


gamsteer
újonc

B@szki, már bocs, de muszáj volt ezt így írni, ha valaki hülye, haljon meg... Ez hogy nem jutott eszembe! 🙊🙈🙉

(#12846) hacki87


hacki87
senior tag

kép feltöltés közbe kaptam ezt:debug kód: ttyztojjp1B5SC0wxjJauXF

(#12847) togvau


togvau
senior tag

Az bugnak számít, hogy a mobil nézet hihetetlenül le van butítva funciókban, és olyan 2004-i színvonalú, ezért kb használhatatlan?

[ Szerkesztve ]

hitler, sztálin, micro usb

(#12848) EmberXY válasza togvau (#12847) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem, ez feature.

Up the Irons!

(#12849) Viktor0610 válasza togvau (#12847) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Attól függ, melyik oldal alól.
A Mobilarena, IT café, Hardverapró, Fototrend alól OK, a többi meg idővel átáll az új kinézetre.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#12850) adamm81


adamm81
csendes tag

Nem tudok vevőként értékelni, az Értékeléseim menüpont alatt látom a "Folyamatban lévő értékelések vevőként"-nél de az Értékelés írására kattintva nem történik semmi.

Reklámblokkoló kikapcsolva, két böngészőből is próbáltam:

https://hardverapro.hu/ertekelesek/index.html

Windows 10 Pro (1903)
Google Chrome 75.0.3770.80 (Hivatalos verzió) (64 bites)
Microsoft Edge 44.18362.1.0

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.