Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) joccadoki válasza lezso6 (#12149) üzenetére


joccadoki
senior tag

Köszönöm Uram!

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#12152) Mr.C


Mr.C
őstag

Üdv!

Szeretnék egy kellemetlenséget bejelenteni:

● pontos link a hiba helyéhez
például már itt is jelentkezik: [link]
Ha hozzászólást akarok irni vagy bejelentkezni.

● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
macOS 10.14.3
Android 9.0
Chrome Version 73.0.3683.46 (Official Build) beta (64-bit)
Safari Version 12.0.3 (14606.4.5)
véleményem szerint platformfüggetlen

● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról

● a hiba rövid és jól érthető leírása

Egyre több PIA VPN exit node cime le van tiltva (pl UN,HU,AU IP cimek) hozzászólás irása esetén, mind mobil, mint desktop oldalon. Most Berlini IP cimmel tudok hozzászólást irni, de vannak még olyan hu-s IP-k, amik szintén engedélyezve vannak.

Remélem érthető és orvosolva lesz a probléma :R

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#12153) Rimuru válasza Mr.C (#12152) üzenetére


Rimuru
veterán

Kalandor

Vigyázat, csalok!

(#12154) lezso6 válasza Mr.C (#12152) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szia!

Az anonimizálási célú (pl VPN, TOR, stb) IP címek sajnos itt nem fognak működni, mert ugyan te lehet nem, de sokan visszaélésre használják. Minden egyes ilyen IP, ami nem megy, azt használta már pl HA-s csaló.

Ugye az a logika, hogy boltba sem símaszkban jársz, mivel összekevernek a rablóval.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12155) Mr.C válasza lezso6 (#12154) üzenetére


Mr.C
őstag

Üdv!

Köszönöm a választ! :R érthető ez a lépés, ki kell találnom rá valami megoldást akkor :R

sudo rm -rf /*

(#12156) dqdb válasza lezso6 (#12154) üzenetére


dqdb
nagyúr

Lehet, hogy szerencsésebb lenne ezt védelmi megoldást a belépni vagy üzenni kívánó felhasználó előéletének megfelelően árnyalni (például bizonyos rangtól felfelé a VPN tiltás nem vonatkozna rá, vagy moderátorok által adatlapról adható jogosultság lenne).

A TOR más helyzet, azt érdemes mindig tiltani, de előfordul, amikor a VPN nem a a szabályok kijátszásáról szól.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#12157) DJ. Ru$y válasza dqdb (#12156) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Attól, hogy valakinek a fórumon van rangja még lehet kezdő HA csaló. Aki melóhely stb miatt csinálja, az hozzon létre otthon egy VPN szervert és nem lesznek ilyen gondjai valószínűleg.

Nem a VPN van letiltva, hanem a VPN által használt bizonyos IP cím, amiről már követtek el csalást.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12158) lezso6 válasza dqdb (#12156) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem maga a VPN, hanem az anonimizáló VPN van szűrve. Nem igazán lehet jól megoldani, s igazából ha sikerülne is, mit nyernénk vele? Szerintem hatalmas lufi ez az anonim internethozzáférés mánia. Mégis mi van ha az egyes szerverek tudják az IP címed? 3rd party sütikkel meg a facebook regisztrációdnak hála követnek, ebből következően szvsz az összes ilyen IP-t anonimizálós VPN egy hatalmas scam, homeopátiás gyógyszer egy nem létező problémára.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12159) joccadoki válasza lezso6 (#12158) üzenetére


joccadoki
senior tag

egyet értek...

Viszont elsőnek mintha jó lett volna a problémám, de ebben a pillanatban nézegettem egy hirdetést és megint tapasztalom a problémát....

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#12160) nihil válasza nihil (#12005) üzenetére


nihil
tag

A probléma továbbra is fennáll, a szűréseket még mindig törli lapozásnál.
Opera, Firefox, Chrome, mind csinálja...

[ Szerkesztve ]

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#12161) somogyib


somogyib
őstag

Fototrend alól nem látszik, ha a user topiktiltást kapott (nem szürke az arcképe).
[kép] - [kép]

[ Szerkesztve ]

(#12162) Submarine


Submarine
senior tag

A mobil verzió kimeríti a használhatatlan fogalmát.

(#12163) Viktor0610 válasza Submarine (#12162) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

37737274837262627383838272661283 alkalommal le lett írva, nem lesz már fejlesztve.
Az összes oldal megújul, mint a Hardverapró és a Fotótrend (ez eleve új dizájnnal jött).

Bár én mindig is asztali nézettel böngész(t)em mobilon is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#12164) Submarine válasza Viktor0610 (#12163) üzenetére


Submarine
senior tag

És már meg ne haragudj, de ez a szám egészen pontos?
😂
Egy adatlapot sehogy sem sikerült előkotornom, így jött létre felindulásból a hsz-em. Nem kezdtem itt visszafelé görgetni.
De ezek szerint nem minden alap nélkül.
Viszont akkor nem ártana ezt valahova kiírni?
Vagy letiltani azt a szart a gecibe?
És akkor szépen mondtam.
😎
Hagyjuk amúgy, nem releváns.

[ Szerkesztve ]

(#12165) Kendek válasza Kendek (#12000) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ma meg elkezdett a Synology védelmi megoldása (amely a Google adatbázisát használja) a track.adform.net-re kiakadni, kártékony szoftvernek titulálva azt. Most már a reklámoktól is tartani kellene? :F

<-ƘƘ->

(#12166) tamser


tamser
újonc

Hello

Pár napja felraktam egy telefon készülék hirdetést.
Minden OK volt.
Azután tegnap megpróbáltam az ingyenes UP használni és látszólag azt írta ki , hogy sikerült, de hirdetésem nem került előre maradt az X.-ik helyen ahol volt.
Ma újra megpróbáltam a jelenség ugyan az .
Valaki tudna segíteni.

Kösz.

T

(#12167) Intruder2k5 válasza tamser (#12166) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Előre kerül az, csak "rossz" a rendezési sorrend a böngésződben. Állítsd át a megjelenítést "frissítettek" módba, és jó lesz.

(#12168) DiVaD


DiVaD
senior tag

Sziasztok!
iOS 9/ iPhone 5 alatt a Hardverapro használhatatlan Safari és Chrome alatt is.
[kép] [kép] [kép]

PH fórum teljesen jól használható.

(#12169) bestpixel


bestpixel
tag

Sziasztok!
Érdekelne, hogy ki archiválta tegnap az alábbi 2 hirdetésemet és miért? Ugyanis én biztosan nem voltam.
https://hardverapro.hu/apro/elado_egy_sony_ilce-a7r_gepvaz/hsz_1-50.html
https://hardverapro.hu/apro/elado_egy_walimexpro_lightshooter_180_hordozhato_a/hsz_1-50.html

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#12170) Intruder2k5 válasza bestpixel (#12169) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A rendszer archiválta, mert letelt az érvényességi ideje. Ha továbbra is aktuális lenne, akkor fizetős csomaggal újra aktiválhatod, vagy feladhatod újra ingyenesen.

(#12171) DJ. Ru$y válasza Intruder2k5 (#12170) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

:)) kár volt megcsinálni Parciéknak azt az 1x1-et úgy látom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12172) Chosen válasza DJ. Ru$y (#12171) üzenetére


Chosen
addikt

Mikor olvastál utoljára használati utasítást bármihez? Na látod. :)

Ott van Hardveraprón az értesítések gomb. Ilyenkor pl miért nem érkezik a usernek értesítés, hogy "XY Hirdetésed érvényessége lejárt, ezért archiváltuk. Hosszabbításhoz itt tudsz fizetni: LINK". Nem tudja mindenki fejből a szabályzatot és nem vezeti naptárban, hogy mikor fognak lejárni a hirdetései.

[ Szerkesztve ]

(#12173) DJ. Ru$y válasza Chosen (#12172) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amihez nem értek, ahhoz mindig, de ez biztos az én hibám.

3 vagy 5 nappal előtte kapsz értesítést, hogy le fog járni... :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12174) gyulaszu válasza DJ. Ru$y (#12173) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Milyen jellegű értesítésnek kellene jönni?
Egy hónapja volt fenn hirdetésem és én sem kaptam a lejártakor értesítést...
Vagy van ehhez tartozó beállítás valahol?

gyulaszu

(#12175) DJ. Ru$y válasza gyulaszu (#12174) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A "Hirdetéseim kezelése" oldalon (ahol UP-olni tudsz) legfelül folyamatosan sárga figyelmeztetés ott van, hogy egyik hirdetésed le fog járni azt hiszem 3 napon belül, de talán még a harangon is megjelenik értesítésben. Én így szoktam felrakni újra a hirdetésemet, szóval biztosan van.

Mivel nem rég raktam vissza a hirdetésem, így nem tudom reprodukálni. Majd 20-a körül.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12176) raku


raku
újonc

Tisztelt szerkesztők 15öra után 3 Uport csináltam de nem látom a hirdetésemet csak akkor
ha rá megyek a hirdetéseimre ott rendesen ki írja az időt hogy mikor uppoltam.

(#12177) Intruder2k5 válasza raku (#12176) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Rossz a rendezési sorrend a böngésződben. Állítsd át a megjelenítést "frissítettek" módba, és jó lesz.

(#12178) raku


raku
újonc

Még mindig nem látom az uppomat az alaplapnál pedig már párat csináltam ma el úszott sok up :W

(#12179) Intruder2k5 válasza raku (#12178) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Olvasod is amit válaszolok Neked?

A hirdetésed most is az első helyen van... [kép]

[ Szerkesztve ]

(#12180) Chosen válasza DJ. Ru$y (#12173) üzenetére


Chosen
addikt

Ha egy hétig nem nézel rá a hirdetésekre, akkor azt az értesítést pont kihagyod és már csak arra jössz vissza, hogy eltűnt az aktív hirdetésed.

Hozzáteszem, hogy nekem ezer éve nem járt le hirdetésem, így nem tudom miről és hogyan jön értesítés. Arra tudok alapozni, amit a kolléga írt. Ő pedig állítása szerint nem kapott visszajelzést arról, hogy mi történt a hirdetésével.

[ Szerkesztve ]

(#12181) dakid


dakid
csendes tag

Üdv! Nem lehet jelenleg Jelenteni felhasználót, nem működik se a gomb értékelés fül alatt, se chrome, se edge böngészőben.

(#12182) bestpixel válasza Intruder2k5 (#12170) üzenetére


bestpixel
tag

Köszönöm, de ennyire magam is értek a rendszerhez. Éppen az a probléma, hogy ezeket a hirdetéseket a többivel együtt, egy időben tettem fel, de csak ez a kettő "archiválódott" a rendszer által.

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#12183) DJ. Ru$y válasza bestpixel (#12182) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Te ebben valóban biztos vagy?

Hadd cáfoljam meg, a lejárt hirdetéseid feladási ideje:

A fent lévő hirdetéseid feladási ideje:


Remélem látod a különbséget bejelölés nélkül is... :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12184) bestpixel válasza DJ. Ru$y (#12183) üzenetére


bestpixel
tag

Köszönöm. Emlékeim szerint minden hirdetést egyszerre tettem itt fel. Mivel egyszerre írtam meg a szöveget, egyszerre készítettem el a fotókat, és máshova is egyszerre tettem fel.
De, valahogy csak túlélem ezt a kis gubancot. ;)

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#12185) Howkeddlee


Howkeddlee
senior tag

Sziasztok!
Lehet hogy rossz helyen jelzem a problémámat, ha igen bocsánat érte.
Tabletról és asztali pc-ről szoktam feljönni a hardverapró oldalra. Asztali pc.n nincs semmi gondom, de az androidos tabletemmel chrome böngészőn van egy kis gondom. Az oldal betöltésénél vagy egy teljesen fekete oldal tölt csak be ahol a cím látszik csak, vagy pedig leállítja a chrome-ot a hardverapro oldal. Semelyik másik oldallal nincs ilyen hiba. (még a prohardver oldallal sem)
Más böngészőt nagyon nem szeretnék használni. (Operaval próbáltam, ott semmi gond nem volt az oldal betöltésével)
A chrome-ot már újraraktam, az sem oldotta meg a problémát. Szerintetek ez mi lehet?
Köszönöm a segítséget!

(#12186) sunbela válasza dakid (#12181) üzenetére


sunbela
csendes tag

Én is szeretnék jelenteni egy eladót,de nem találom hogy kell! Valaki segítsen! De azt sem találom hogy lehetne valami adminra ráírni!

(#12187) Kalandor válasza sunbela (#12186) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az eladó hirdetésében van Jelentés link, ott lehet kezdeményezni.

(#12188) sunbela válasza Kalandor (#12187) üzenetére


sunbela
csendes tag

A hirdetést törölte,így nincs link!

(#12189) somogyib válasza sunbela (#12186) üzenetére


somogyib
őstag

Szerintem Itt próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

(#12190) Kalandor válasza sunbela (#12188) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

No igen, éljen a GDPR... Akkor jelentsd más hirdetését, ami még van neki vagy írj ide a topik összefoglaló elolvasása után: [link]

(#12191) sunbela válasza Kalandor (#12190) üzenetére


sunbela
csendes tag

Nincs hirdetése másik!

(#12192) kraftxld


kraftxld
nagyúr

A logout.hu DNS-e megint halott külföldről.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#12193) Kendek válasza kraftxld (#12192) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hazulról is sokszor halott percnyi hosszúságokra, mikor pl. a prohardver.hu meg jó.

<-ƘƘ->

(#12194) OldMike


OldMike
őstag

Néhány cikknél (példaként a DX12 WIN7-re) a "Hozzászólások" sor nem látszik. Legfrissebb Chrome böngésző. Megjegyzem hogy a böngésző kicsinyítése nem segít, mert az egész kép lesz kisebb, de a sor ugyanúgy nem látszik.

[ Szerkesztve ]

42LM660S

(#12195) DJ. Ru$y válasza OldMike (#12194) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Talán, ha kinyomod az adblock-ot?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12196) OldMike válasza DJ. Ru$y (#12195) üzenetére


OldMike
őstag

A teljes PH lapcsaládon már régen kikapcsoltam minden reklámblokkolót. Egyébként csak most figyeltem fel rá, hogy ennek ellenére nincs egyetlen reklám sem az oldalakon. UBlock Origint használok más oldalakon. Esetleg a Chrome frissítés hozhatott valamilyen reklám blokkolást, amiről nem tudok?

42LM660S

(#12197) DJ. Ru$y válasza OldMike (#12196) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az ublock szerint 4 elemet blokkol azon az oldalon is, amiről a képet készítetted. Próbáld meg úgy, hogy kikapcsolod.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12198) Intruder2k5 válasza OldMike (#12196) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az az uBlock aktív állapotban van most is.

(#12199) OldMike válasza Intruder2k5 (#12198) üzenetére


OldMike
őstag

Igazatok van, elnéztem, a fórumokon kikapcsoltam, és azt hittem hogy ez mindenütt érvényes. Most már valóban kikapcsoltam a teljes lapcsaládon, igaz az érintett cikk alatt továbbra sem látszik a hozzászólások sora. Lehet ez valamilyen tördelési probléma is nálam.
A Prohardveren gyakorlatilag minden cikknél és tesztnél így (nem) látszik, a Mobilarénán mindig látható a hozzászólások sora, az ItCafén egyik cikknél sem látható, és ugyanez van a Logoutnál is.

42LM660S

(#12200) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

A felugró Gemius kérdőív egyébként nem valami reklámmal kapcsolatos dolog? Csak mert most is feldobta, viszont furcsállom kicsit, mert a reklámokat már direkt elrejtettem. Ez a prémium funkció a Gemius-ra nem vonatkozik?

<-ƘƘ->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.