Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#13801) DS39 válasza dqdb (#13795) üzenetére


DS39
nagyúr

csak az a gond hogy szélesebb a 3 gomb mint a fórum, és így az nem ér ki a széléig.

egymás alá kellene ilyenkor helyezni ha nem fér ki.

(#13802) DS39 válasza DigitXT (#13800) üzenetére


DS39
nagyúr

ez egy felesleges feature, és szvsz rossz nézni így egy képet.

(#13803) guftabi96 válasza guftabi96 (#13765) üzenetére


guftabi96
addikt

4x

#KeepFightingMichael

(#13804) Intruder2k5 válasza DigitXT (#13800) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Így logikus. Ha OFF, akkor a kép is OFF.

(#13805) Parci válasza Intruder2k5 (#13804) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

még végiggondoljuk azért, nekem is picit túlgondoltnak tűnik :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#13806) Intruder2k5 válasza Parci (#13805) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

OK, legyen úgy.

De ha már OFF hsz. és túlgondolás... Nekem az fura az új felületen, hogy ha egy hozzászólásnak van OFF része mint ez, illetve van ON része mint ez, majd utólag az egész hozzászólás át lesz téve OFF-ba, akkor az eredetileg is OFF-ba tett rész duplán lesz szürkítve, vagyis halványabb mint ami eredetileg ON volt. Szóval van OFF és még OFF-abb tartalom. Na de nem mintha nem lehetne ezzel együtt élni... :)

[ Szerkesztve ]

(#13807) Rimuru válasza Parci (#13805) üzenetére


Rimuru
veterán

Akar hoverre leszedhetitek rola (csak a kepekrol) mint pl spoiler eseten, a kecske is jollakik es a kaposzta is megmarad. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#13808) Viktor0610 válasza DigitXT (#13800) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hogy ebbe is bele lehessen kötni. ;]

Hogy jobban elkülönüljön az egész hozzászólás, gondolom. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13809) lezso6 válasza Intruder2k5 (#13806) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13810) Aryes válasza lezso6 (#13809) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szépen fejlődik az oldal. :R Csak, hogy ne csak mindig rosszat írjak. :DDD
Két kérésem lenne: amikor egy hosszabb thread-et olvasok vissza, és kattintgatok az előzményre (megválaszolt hsz), ezt látom:

Ehelyett ezt szeretném látni:

Vagyis jó lenne, ha nem az oldal tetejére ugrana, hanem rögtön a hsz fejlécére. A régi oldalon ez így működött, ha jól emlékszem. Lehet itt is ez volt a terv, csak elfelejtődött. Meg lehetne oldani? :R
A másik kérés a szövegbeviteli ablakkal kapcsolatos. Nem lehetne gördíthetővé tenni? Egy hosszabb hozzászólás megírása esetén a szerkesztő gombok, kép feltöltés stb irgalmatlanul messzire kerülnek, ha például valami okból a hozzászólás elejét szeretném módosítani. Pitiáner dolognak tűnik, de ha akár csak egy szmájit szeretnék beszúrni valahová a szöveg elejére, fel kell tekerni, odabökni a helyre, ahová beszúrni szeretnék, majd letekerni az aljára (mivel szövegként még mindig nem fogadja el a szmájlikat :( ) aztán újra fel, hogy ellenőrizzem, majd újra le, hogy elküldjem. Ez érintő képernyőn nem annyira mókás. :U
Köszi a választ!

+1 bónusz: mobil Chrome böngészőben mobil nézetben a kedvencek legördülő lista alja továbbra is csak akkor látszik, ha előtte már kigörgettem a címsort a képernyőről. Mert látom a téma mentése gomb kikerült onnan, talán éppen emiatt, de nem oldotta meg az alapvető problémát.

[ Szerkesztve ]

(#13811) V/


V/
titán

Másik böngésző és mobil. Ugyanúgy nem frissiti az oldalt miután elküldtem a hsz-t. Más is jelezte ezt, nem nálam lévő helyi hiba, ez hiba.
Megnézné valaki hogy van-e akadálya a scriptbe, vagy az akármibe beírni egy oldal frissítést, vagy ha van ilyen akkor miért nem működik

(#13812) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok!

Lehet nem jó helyre írok,de nem tudom pontosan hova kellene.Az lenne a gondom ami már nagyon idegesít,hogy telefonrol (android) nem tudok képet feltölteni.Hiába kiválasztom azt irja hogy nincs fájl kiválasztva.Se forumba nem tudok képet beilleszteni,és ma szerettem volna hirdetést feladni és nem sikerült a kép miatt mert legalabb egy kép kötelező.Most az oldallal a baj ? Vagy nállam? Kb egy hónapja nem sikerül képet feltöltenem előtte tudtam.Köszönöm a választ,fontos lenne.😊

(#13813) Rimuru


Rimuru
veterán

Kijelentkezve a "Hozzaszolok" gomb semmit se csinal.
Tema mentese, detto (na jo, ujratolti de feleslegesen). Azt majd eldontitek, hogy mit kezdtek vele de tobb lehetoseg is van. ;)

Bejeletkezve az "Uj hozzaszolas" gomb nyit egy uj editort.

Vigyázat, csalok!

(#13814) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!
XY adatlapján rámegyek az értékelés eladóként, és utána átkattintok az értékelése vevőként-re, akkor nem vált át, nem frissül. F5 megoldja!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13815) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Sziasztok!
Mobilon az asztali nézet nem igazán működik jól.Beállítom az asztali nézetet,és amikor ismét ránézek PH-ra megint a mobil nézet fogad.(Csak a ph-t olvasom,a lapcsalád többi tagját nem)

(#13816) Cifu válasza Rimuru (#13813) üzenetére


Cifu
nagyúr

Jelentem mobilon (Oneplus 3T, Android 9.0, Mozilla Firefox) is sikerült belőidézni, véletlenül kétszer kattintottam gyorsan a szerkesztés gombra. Utàna kíváncsiságból egy másik ablakban harmadszorra is ment...


[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13817) Cifu


Cifu
nagyúr

Közben ugyanakkor ha két képet próbáltam betallózni a képfeltöltésnél, akkor ez történik (egyesével nincs gond):

Az első képen az a furi, hogy két kép lett kiválasztva (fájlok app-al), de csak "1 fájl"-t ír:

Ez történik, ha ez után a feltöltés gombra bökök:

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13818) Viktor0610 válasza lajosx (#13812) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam nincs gond vele.
Próbálj meg más lehetőséget kiválasztani, ahonnan a képet betallózod.
Sőt valamelyik nap több képet is fel tudtam tölteni egy menetben.

Samsung Galaxy A54

(#13819) darvinya


darvinya
titán

Moderátort keresek a fórumhoz! anonim topikban TÖ-ben az Új hozzászólás kérése itt link nem jó, 406-os hibát kapok.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13820) Viktor0610 válasza darvinya (#13819) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valóban.
Ha tényleg hozzászólnál, a friss, ropogós, vadi új Hozzászólok gombbal megteheted. ;)

Samsung Galaxy A54

(#13821) lajosx válasza Viktor0610 (#13818) üzenetére


lajosx
őstag

Én már minden próbáltam még arra is mentem hogy kamera nem pedig fájl feltöltés és csináltam egy képet.De arra is azt írja nincs fájl kiválasztva. A tárhely üres minden képet kitöröltem nem értem mi a baj.

(#13822) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Új hozzászólást követően az oldalsávon egy olvasatlant jelez a topiknál a saját hozzászólás miatt. Zavaró. Gondolom amiatt, mert nem ugrik oda a fórum. Ami meg béna. Nem lehet ezzel kezdeni valamit? Esetleg opció a beállításokban, vagy valami? Tabbal továbbra sem tudok kilépni a szerkesztőből. Javíthatnátok, vagy valami választ ideírhatnátok végre... Vagy 5x jeleztem, de semmi reakció. Köszi!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#13823) Intruder2k5 válasza darvinya (#13819) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ideiglenesen javítva. Módosítottam a linket LOGOUT-ra, amíg nem lesz az is reszponzív, addig működik, egyébként meg úgy nézem az új felületen nem lehet ilyet linkelni.

(#13824) Viktor0610 válasza Intruder2k5 (#13823) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kell egyáltalán az a link, ha az összefoglaló alatt ott a Hozzászólok gomb?

Samsung Galaxy A54

(#13825) Viktor0610 válasza TigerCat (#13822) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam nincs ilyen gond. :F
Mobilos Chrome.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13826) TigerCat válasza TigerCat (#13792) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ez egy teszt az értesítés miatt.

Nos, ezt a hozzászólást jelzi a rendszer, amit épp elküldtem akkor, ha korábbi hsz-re válaszok. Ilyenkor ugye nem ugrik a topik végére és emiatt jelzi olvasatlannak. A működés logikus, de a saját hozzászólást kizárnám belőle. Zavaró.

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#13827) Intruder2k5 válasza Viktor0610 (#13824) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tőlem elfér amíg működik. :)

(#13828) lajosx


lajosx
őstag

Közben kipróbáltam asztali gépen,tökéletes a képfeltöltés , de a mobilos verzión nem megy akármit csinálok.

(#13829) gizm0net


gizm0net
csendes tag

Sziasztok!

Letiltottam egy felhasználót a privát beszélgetéseimben (https://hardverapro.hu/privatok/listaz.php?offset=550) és újra szeretném engedélyezni. Viszont nem történik semmi a "tiltás feloldása" ikonra kattinta. (hiába frissítek, más böngészőből is kipróbáltam, cache-t töröltem, reklámblokkolót kikapcsoltam.) Win7, 77.0.3865.90 Chrome

Csatolok képet

Köszönöm!

Üdv: GiZM0net

Amiga Forever!

(#13830) Intruder2k5 válasza gizm0net (#13829) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

A régi felületről (pl. logout.hu) működik a feloldás.

[ Szerkesztve ]

(#13831) gizm0net válasza Intruder2k5 (#13830) üzenetére


gizm0net
csendes tag

Szia!

Igen, megy! Köszönöm szépen! :R

Amiga Forever!

(#13832) zoltan6


zoltan6
őstag

Mobilon meglehetne azt oldani,hogy ne kelljen minden egyes belépésnél visszaállítani asztali nézetre? Amig a beállítás menűbe kellett átállítani,addig jó volt.Android 9, Samsung böngésző.

(#13833) guftabi96 válasza zoltan6 (#13832) üzenetére


guftabi96
addikt

Nekem ki se kell lépni. Tegnap is át kellett párszor állítanom a nézetet, mert magától mobilra váltott. Ma még nem volt ilyen.

#KeepFightingMichael

(#13834) lezso6 válasza guftabi96 (#13833) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megvan a probléma, csak session-ig érvényes a süti. Sorry, javítom... :B

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13835) Rimuru válasza lezso6 (#13834) üzenetére


Rimuru
veterán

Csinalhatnal olyat is ha asztalin mobilt valasztok akkor legyen mobil. :D ritka use case de most pont jol jonne.

Vigyázat, csalok!

(#13836) dqdb válasza Rimuru (#13835) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ilyet te is tudsz, böngészőben developer console-on bekapcsolod, hogy adott eszközként viselkedjen. Ha csak a reszponzív hatás fontos, akkor ahhoz elég csak a böngésző ablakát keskenyebbre méretezni.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#13837) csako válasza Rimuru (#13835) üzenetére


csako
veterán

Firefoxhoz Ctrl+Shift+M a bill.kombó

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13838) Rimuru válasza dqdb (#13836) üzenetére


Rimuru
veterán

Persze, tudom, de en azt szeretnem hogy olyan meretben legyen mobilos nezet ahol mar amugy nem az. Akkorara van meretezve a window amekkorara kell hogy legyen. :P

Az ok is egyszeru, nem szeretem a mini hsz boxokat, mobilosban pedig szelesebb lenne (jelenleg kb 250px szelesseg el van pazarolva a right div+paddingok miatt).

Ideiglenes bongeszoben vagyok tehat userjs/usercss-el se szorakozok.

Vigyázat, csalok!

(#13839) lezso6 válasza Rimuru (#13835) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nagyítsd bele az oldalba, úgy lehet csak.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13840) Rimuru válasza lezso6 (#13839) üzenetére


Rimuru
veterán

Az nem megoldas. :D
[nagyitott] vs [normal] ([ezt] tuntettem el)

Mas: Kep beillesztes, kijeloltem a szoveget, katt a beillesztes gombra, az eredeti szoveget kicsereli [kep]-re.

Vigyázat, csalok!

(#13841) bolvar


bolvar
senior tag

Hali

Nem görgettem végig csak a legutolsó pár hsz-t de nálam van csak hiba hogy nem tudok hozzászólni egy apróhirdetéshez ahol még nincs hozzászólás? :D Vagy csak ennyire balga vagyok? :D

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#13842) lezso6 válasza Rimuru (#13840) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Másképp nem lehet. Technikai okokból lehetetlen.

Hm, ez nem bug, hanem feature, de most bugnak minősítem, mert az általad javasolt működés tényleg jobb lenne.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13843) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Az létezik hogy nem tudok a "kedvenc fórum" -hoz újat adni? Nincs ott az " oldal mentése" opció :F

(#13844) Intruder2k5 válasza WhiteWalker (#13843) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Esetleg el van már mentve az oldal, vagy megtelt a lista?

(#13845) Cifu válasza Intruder2k5 (#13844) üzenetére


Cifu
nagyúr

Érdekes, nálam is ez van. Logout.hu fórumról el tudom menteni például ezt a topicot, Prohardver.hu fórum alól viszont nincs ott az oldal elmentése gomb.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13846) Intruder2k5 válasza Cifu (#13845) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor bug lesz, nekem van. [kép]

Illetve a topik alján is van, az utolsó hsz. alatt.

[ Szerkesztve ]

(#13847) csako válasza Cifu (#13845) üzenetére


csako
veterán

Érdekes, ahogy mondod, nekem pedig csak mobilos fototrenden hiányzik alul-felül a három gomb (továbbra is). A többi helyen\nézetben tudok topikot menteni.

most, hogy belegondolok mennyit használnám őket, lezso, inkább hagyd így :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13848) Cifu válasza Intruder2k5 (#13846) üzenetére


Cifu
nagyúr

Bakker. Rossz helyen kerestem. Én voltam a villamos... :W

Szerk.: Egen, ez így egy érdekes tanulási folyamat. Az ember azzal szórakozhat, hogy vajon melyik gombot hol találja... :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13849) WhiteWalker válasza Intruder2k5 (#13844) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nincs mentve , viszont olvasva a kommenteket , alul tudom csak menteni , oldalt semmi. (Mobil opera böngésző asztali nézet)

kép link

Vagy az oldalsó mentés kikerült?

[ Szerkesztve ]

(#13850) csako válasza WhiteWalker (#13849) üzenetére


csako
veterán

Ez nem asztali nézet, legfeljebb tablet.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.