Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12101) bencsikgab


bencsikgab
tag

Sziasztok,

valószínűleg egyéni hiba: a tegnapi napon az egyik hirdetésemre vásároltam kiemelést, viszont a hirdetés státusza inaktív.

A részleteknél a következőt látom:
Sikeres vásárlás
Állapot: Folyamatban

A barionos visszaigazolás megérkezett.

Kihez forduljak ezügyben?

Köszi,
Gábor

(#12102) galbarnabas8


galbarnabas8
újonc

Sziasztok, a tegnapi napon az egyik hirdetésemre vásároltam Extra hirdetéscsomagot.

Állapot: Folyamatban
A Paypal meg levonta már az összeget
Kihez fordulhatok ez ügyben?
Köszi,
Barna

(#12103) V/ válasza galbarnabas8 (#12102) üzenetére


V/
titán

Esetleg időbe telik a rendelés feldolgozás, vasárnap volt. :F
Nem kártya volt a pénzforrásod? Még ott van bankszámládon zárolva amit a PayPal-on keresztül fizettél nem ők vonják le a pénzt.
De mondjuk tényleg nem ártana ha tudná az ember hogy mennyi az átfutási idő, biztos le van írva valahol, de én nem találtam meg. Ha azonnal azt is szoktam máshol leírva látni.

[ Szerkesztve ]

(#12104) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ez a hardveraprós mentett bejelentkezést hogy nem tölti ki normálisan telefonról mikor lesz orvosolva? Tudtommal már rég óra ilyen.

(#12105) Intruder2k5 válasza B-L-A-C-K (#12104) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Valami kliensoldali hiba lehet. Nem szoktam az apró felől belépni, így most ki tudtam próbálni. Android alatt Chrome-ban hibátlanul működik, menti és újra belépésnél ki is tölti a mezőket a böngésző.

(#12106) B-L-A-C-K válasza Intruder2k5 (#12105) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ott valóban jó, kimaradt hogy mobilról safari-ban nem jó (más oldalaknál nincs ilyen hiba).

(#12107) Anemus


Anemus
csendes tag

Sziasztok!
Nekem segítségre lenne szükségem, de sajnos nem találtam semmilyen releváns kontaktot. Véletlenül letiltottam a privát üzenetek között egy felhasználót. Hogyan tudnám feloldani a tiltást? Erre sem találtam megoldást (eddig) :(
Segítségeteket előre is köszönöm!

ASUS ROG Strix X570E Gaming, AMD Ryzen R9-5950x (+2 x R9-3900x és 1x Threadripper 2990WX konfig 3dsmax-Vray distributed renderre), 64GB 3200MHz DDR4 RAM Kingston HyperX Predator CL16, EVGA RTX 3080 Ultra FTW3, 256GB Samsung 970PRO M.2 SSD, 2x4TB-RAID WD RED, UE50MU6102KXXH 50" UHD 4K Smart LED TV (1

(#12108) DJ. Ru$y válasza Anemus (#12107) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ehhez nem is kell kontakt. Ez egy fórum, itt segít aki tud.

A privát üzeneteidnél ő lesz a legutolsó ember, szürkével van írva a neve meg minden abban a sorban és a töröl / letilt helyett "enged" felirat jelenik meg a sor végén, ezzel a gombbal fel is tudod oldani.

Amennyiben Hardverapró vagy Fotótrend alól nézed az oldalt, válts át prohardverre, és ott biztosan működni fog a feloldás.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12109) joccadoki válasza csako (#12094) üzenetére


joccadoki
senior tag

Ugye nem ez lesz a megoldás? 1rész szerintem elég sokan használnak iPhone készüléket Safarival, másrész egyszer már működött, nem hiszem nem kivitelezhető :s

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#12110) pr0t0typ3


pr0t0typ3
újonc

Vásároltam egy hirdetés hosszabbitást. Most aktiváltam, és azt irja, hogy két nap múlva lejár a hirdetés... Kérem, hogy valaki vegye fel velem a kapcsolatot privátban!

(#12111) csako válasza joccadoki (#12109) üzenetére


csako
veterán

Minden bizonnyal megoldható, csak idő amíg lezso6 javítja (ha javítani akarja... :D nem tudom most hogyan áll a Safari támogatása a részéről)
Én pedig erre a mostani állapotra javasoltam a böngészőváltást.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#12112) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Az algoritmus ehhez a funkciohoz kicsit fel kene pofozni:

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#12113) DJ. Ru$y válasza Plasticbomb (#12112) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Volt már róla szó. A fórumból veszi a szavakat, mindenféle szűrés nélkül, ez van. Ebből született ez a topic, inkább ide kellett volna beraknod.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12114) gyulaszu válasza DJ. Ru$y (#12113) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nem azzal van inkább a "probléma" hogy "törölt tag" esetén minek kér egyáltalán ilyet? :F

gyulaszu

(#12115) DJ. Ru$y válasza gyulaszu (#12114) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem az algoritmusról egyből a "vicceskedő" captcha algoritmus ugrott be, főleg, hogy egy szép captcha van a képen, de lehet nem erre gondolt a kolléga.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12116) satyusz


satyusz
csendes tag

Üdvözletem!
Észre vettem egy apró hibát ami a működést valószínűleg nem befolyásolja!
Az adatlap menüben van egy elírás!
Felhasználónév helyett Fehasználónév van.

https://hardverapro.hu/fiok/adatlap.php

[ Szerkesztve ]

(#12117) start2


start2
csendes tag

Üdv,

Beállítottam, hogy email kapjak a privát üzenetekről amiket a hardveraprón kapok.
Általában két email érkezik:
1.,Ez a jó
Feladó: HardverApró <rios@hardverapro.hu> RIOS R6 használatával
link az üzenetben: https://hardverapro.hu/privatok/listaz.php

2., Ez hibás linket tartalmaz:
Feladó: rios@hardverapro.hu RIOS R5 használatával
link az üzenetben: http://hardverapro.hu/privat_uzenetek
ez a link 404-re visz.

Üdv,
start2

(#12118) Saratow


Saratow
újonc

Szép napot!
Két kérdésem lenne:
1.Az adatlapom szerint nincs aktív hirdetésem valójában van ..
https://hardverapro.hu/apro/nintendo_ds_lite_dobozaban_tt_kartyaval/hsz_1-50.html
https://hardverapro.hu/apro/amd_athlon_ii_x4_640_8gb_1333_memoriakkal_ajandek/hsz_1-50.html
https://hardverapro.hu/apro/nintendo_wii_nagy_csomag_13_jatekkal/hsz_1-50.html
https://hardverapro.hu/apro/nintendo_64_kazettak_2/hsz_1-50.html
Ennek mi lehet az oka..
2.Kaptam az email címemre egy üzeneted,hogy kaptam egy "privát üzenetet" a prohardverről..ami itt nem látszik a "privát üzeneteimben"..
Mi lehet a baj?Előre is köszönöm ...H.József

(#12119) Intruder2k5 válasza Saratow (#12118) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Talán az, hogy két felhasználói fiókot használsz, amit a szabályzat is tilt. Amiket linkeltél hirdetéseket, nem Saratow név alatt futnak.

(#12120) DJ. Ru$y válasza Intruder2k5 (#12119) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A nap vicce. :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12121) Balrog


Balrog
tag

A Hardverapron keresztül, privát üzibe próbáltam meg képet feltölteni, de amint végzett a feltöltéssel visszaugrott a hirdetés oldalára az üzenetet pedig automatikusan félkészen elküldte. Chrome és Firefox alatt is fennáll a hiba. A Chrome-ban van reklám blokkoló, de az le van tiltva a PH! lapcsalád oldalain. A Firefox pedig friss telepítés volt bővítmények nélkül.

A Prohardver forumán keresztül azonban gond nélkül feltudtam tölteni a képet és elküldeni az üzenetet.

Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

(#12122) csubbaka


csubbaka
tag

Sziasztok! Sokadszor, ismét jelezném, hogy már lassan 1éve 2db nem létező, fals értékelést jelez a rendszer Nekem a kis harangnál. Leszednétek,most már tényleg egyre jobban zavarni!
Köszönöm!

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#12123) FrozenThrone válasza csubbaka (#12122) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Nem csak nálad, már többen is jeleztük, de egyenlőre választ/megoldást nem kaptunk a problémára. :U

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#12124) csubbaka válasza FrozenThrone (#12123) üzenetére


csubbaka
tag

Tudom, de talán ha kitartóan reklamálunk, előbb utóbb csak elege lesz a Varázslónak és jól kilövi a pöttyöt onnét :K
Mindenesetre Én 2havonta jövök panaszkodni amíg ott lesz!

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#12125) nokedli80 válasza csubbaka (#12124) üzenetére


nokedli80
csendes tag

Sziasztok!

Örömmel látom hogy nem csak nekem van problémám ezzel a vacakkal én hetente jövök reklamálni úgy döntöttem remélem előbb utóbb megoldják ezt a problémát tehát reménykedjünk további szép napot mindenkinek: Üdv: István*** :C :R :DD

Leggyorsabban itt érsz el : 0620-2996757 csörgess meg vissza hívlak

(#12126) lezso6 válasza csubbaka (#12122) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most már jó lesz. Törölt értékelések voltak, amiket még nem láttatok, mert nem voltak ott az első oldalon. De most már a lista elején van, így el fog tűnni az értesítő amint megnézitek az értékeléseitek listáját..

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12127) FrozenThrone válasza lezso6 (#12126) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

És tényleg, Köszönöm! :R

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#12128) nokedli80


nokedli80
csendes tag

Én is köszönöm**** :R :R :R :R :R :R :R

Leggyorsabban itt érsz el : 0620-2996757 csörgess meg vissza hívlak

(#12129) lsc


lsc
nagyúr

Üdv
A PH-en ezt látom

az aprón mégem enged hosszabbítani csak fizetősen. Most ilyenkor mi van?

Az élet kegyetlen .

(#12130) lezso6 válasza lsc (#12129) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem értem a problémád. Ingyen szeretnél prémiumot hosszabbítani vagy mi? :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12131) lsc válasza lezso6 (#12130) üzenetére


lsc
nagyúr

Nem, a hirdetésemet szeretném hosszabbítani.

Az élet kegyetlen .

(#12132) Intruder2k5 válasza lsc (#12131) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Arra nem terjed ki a prémium tagsági, csupán több (12) hirdetést adhatsz fel ingyenesen, illetve ehhez mérten az ingyenes UP-ok száma is megnő.

(#12133) DJ. Ru$y válasza lsc (#12131) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az bizony fizetős. Nincs ingyenes hosszabbítás már. 1 hónapig érvényes, utána újra fel kell adnod.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12134) lezso6 válasza lsc (#12131) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Prémium tagként csak annyi a plusz, hogy több hirdetésed lehet. Ingyenes hosszabbítás nincs.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12135) lsc válasza Intruder2k5 (#12132) üzenetére


lsc
nagyúr

Egy szem ingyenes hirdetésem van/volt, hosszabbítani akartam, csak fizetőst ajánl fel. Változott valami amiről lemaradtam, tehát megszűnt az ingyenes apró?

Az élet kegyetlen .

(#12136) Intruder2k5 válasza lsc (#12135) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Így van, az új rendszerben 30 nap elteltével csak fizetősen tudsz hosszabbítani, viszont minden további nélkül feladhatod újra ingyenesen.

[ Szerkesztve ]

(#12137) csubbaka válasza lezso6 (#12126) üzenetére


csubbaka
tag

Egy igazi Potter vagy :K :R
További jó munkát!

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#12138) lsc válasza Intruder2k5 (#12136) üzenetére


lsc
nagyúr

Köszi, ennyi.

Az élet kegyetlen .

(#12139) Viktor0610 válasza lsc (#12135) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem szűnt meg az ingyenes apró. :P
Az ingyenes hosszabbítás szűnt meg. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#12140) joccadoki válasza lezso6 (#12130) üzenetére


joccadoki
senior tag

Üdvözlet!
Továbbra is fenn áll az a probléma, hogy safarin nem tudok képeket nézegetni, össze vissza tovább pörgeti, és nem, nem cserélek böngészőt, mikor máshol jó ez is!!! Szeretem ezt az oldalt, és támogatom amennyire megengedhetem magamnak, de most már ott tartok, fizetnék plusz pénzt, hogy optimalizáljàtok az oldalt, hogy Safarin is használható legyen. Csak mennyit? Azért egy picit bosszant a dolog, hogy mikor frissítettétek az oldalt, jó volt, most nem, és ha szólok, akkor olyan válaszok jönnek: cserélj böngészőt, majd ha Lezso kollega úgy gondolja.... Na de Uraim! Ez nem megoldás! Vagy mondjatok valami bíztatót: hogy dolgozunk rajta, de vannak nagyobb hibák (nem mintha a harang a fals értesítéssel az lenne, mert ki nem sz*rja le, pláne hogy én mgtaláltam, mikor nekem volt; vagy valami el van írva...), és megértem!!! De akkor legalább tudom hogy lesz megoldás. De így?
Úgyhogy eljutottam odáig, mégha a legtöbb hirdetésért fizetek, és megvettem a prémium tagságot, még fizetnék pluszt azért, hogy egy alapvető funkciót, mint a fotók megtekintése, böngészőváltás nélkül, valamilyen szinten használható legyen.

Köszönöm!

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#12141) DJ. Ru$y válasza joccadoki (#12140) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Adj a fejlesztőnek egy akár régebbi Alma terméket, amin tudja tesztelni a Szarfarit.

Az oldal üzemeltetője eldöntheti mire optimalizál, nem kötelessége Safarira is optimalizálnia. A másik megoldás, hogy letöltesz egy másik browsert és csak a PH oldalait nézed rajta, mintha dedikált APP-ként használnád a PH-hoz. Senki nem mondja, hogy a többi oldalt is a másik browser alól nézd.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12142) lezso6 válasza joccadoki (#12140) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pontosan mi a probléma?

Sajnos Safarit tesztelni nem tudok, mióta az alma csak MacOS-ra engedi telepíteni. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12143) kraftxld válasza lezso6 (#12142) üzenetére


kraftxld
nagyúr

VMware workstation-ben simán elfut :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#12144) lezso6 válasza kraftxld (#12143) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Dá, kösz, gyors guglizás alapján igen egyszerűnek tűnik. :R :R :R

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12145) lezso6 válasza joccadoki (#12140) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na, itt van előtte ma MacOS Safari. Nincs semmi gond, legalábbis a galéria működésével, ha erre gondoltál.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12146) Rimuru válasza joccadoki (#12140) üzenetére


Rimuru
veterán

Azt is megjegyeznem hogy kb barmilyen publikus statisztikat nezel, toronymagasan vezetnek a chromium alapu megoldasok (de nem publikusnal is), meg viszonylag nagy cegeknek se biztos hogy megeri foglalkozni az alternativakkal, a PH pedig rendkivul kicsi, foleg az 1 szem (full stack) fejlesztovel.

En is orulnek ha mar FF-et tamogatna rendesen minden vacak oldal, de nem igy van. :( Kicsit hasonlo, az apple szivatja a linux felhasznalokat, [link].

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#12147) joccadoki válasza lezso6 (#12142) üzenetére


joccadoki
senior tag

Az a problémám hogy ha rámegyek egy képre, akkor random lapoz, pedig csak ránagyítanék. Telefonokkal foglalkozom, és nem árt, ha megtudom nézni az állapotát. De így nem tudom, mert egyből továbblapoz, random irányba

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#12148) joccadoki válasza lezso6 (#12145) üzenetére


joccadoki
senior tag

Iphone!
video kell?

[ Szerkesztve ]

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#12149) lezso6 válasza joccadoki (#12148) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, hogy telefonról. :D Akkor van probléma, hogy ha teljes képernyőre nagyítod a galériát? Mert ott a képre kattintva tényleg lapoz, ami nem bug, csak mobilon okozhat furaságot. Kiszedtem ezt a funkciót, mert úgyis felesleges.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.