Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61201) MunezXBK válasza Earl_Muttley (#61200) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Akkor eggyel régebbi A4 kell neked. ;]

(#61202) Magnum_ válasza MunezXBK (#61201) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tudsz jo eladot? Kombiba'? :D

Na mehet a csere. Dobj az enyemre 6kilot. :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#61203) Earl_Muttley válasza MunezXBK (#61201) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Abból a korosztályból akkor már egy A6 2.5 TDI :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#61204) MunezXBK válasza Magnum_ (#61202) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

1.6 benzinre? :DD

(#61205) Magnum_ válasza Earl_Muttley (#61203) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Az betegagy.

Munez,ezzel vonulgatni kell, arra eleg :D

I humbly and respectfully decline™

(#61206) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mindenki menjen haza aludni, mert van egy eladó Touareg is :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61207) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

elado volvo s60 <3

[ Szerkesztve ]

(#61208) Magnum_ válasza bitpork (#61206) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Oszt tuareg miert?

I humbly and respectfully decline™

(#61209) bitpork válasza Magnum_ (#61208) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha nyerek rajt pár fillért , akkor miért ne tegyem?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61210) Magnum_ válasza bitpork (#61209) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ha belefer az idodbe, persze.

Ha nem vizsgaidoszak elott alltam volna, en is odaadtam volna az erdeklodonek 1.350-ert...

I humbly and respectfully decline™

(#61211) bitpork válasza Magnum_ (#61210) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Csak most még karácsonyig ne vigye el senki, mert a fenyőfákat valahogy haza kellene hozni :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61212) Melack


Melack
veterán

bandus: Győrbe tudok ingatlanost, ha érdekel.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#61213) zsolti72837 válasza CoolBoy323 (#61207) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ez mikor vették meg? :DDD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61214) oriic válasza zsolti72837 (#61213) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fake, csak szórakozott valaki, de már jó régi a cucc.

Live-Die-Respawn

(#61215) zsolti72837 válasza oriic (#61214) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ja. :DDD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61216) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Facebook link:
Az emberek tényleg ennyire hiszékenyek? :DDD :W

Live-Die-Respawn

(#61217) CoolBoy323 válasza oriic (#61216) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Es ez mire jo annak aki csinalta?

(#61218) Earl_Muttley válasza CoolBoy323 (#61217) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Szerintem csak azért csinálta, hogy kifejezetten jókat röhögjön a sok hiszékenyen... :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#61219) oriic válasza CoolBoy323 (#61217) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Like gyűjtés, aztán gondolom utána átírja az oldalt, majd reklámokért várja majd a bevételt. Vagy nem tudom, nem értek hozzá. Engem igazából az emberek hiszékenysége lep meg, hogy ilyen apróságokkal is át lehet verni őket.

Live-Die-Respawn

(#61220) etejedu válasza oriic (#61219) üzenetére


etejedu
őstag

Mindenki folyamatosan át van baszva amióta ember létezik, csak más az eszköz. Most éppen az internet az alapja és a fészbuk a nyílt csatorna. Amúgy vallja be mindenki aki nem osztotta meg ilyen olyan okok miatt az adatait kisebb nagyobb nyereményért, előrébb jutásért, tárgyért, szerelemért, faszságokért, a létező és nem létező adatait. Naná hogy volt ilyen. És? Akkor most hülye mindenki? Vagy csak a tájékozatlanok a hülyék és bénák?

Orich> leszel te is annyira elmaradott a jövőben hogy rólad fogják írni: "És vannak a régi idők internetesei akik azt hiszik és benyelik!" Idézet 2060-ból egy blog tinédzser fórumozója.

Ezt nem azért írtam, amiért gondolnád hogy írtam: egyértelmű. Én most csak kiragadtam egy pszichológiai eseményt, ami a ráhatás elvén alapul és ugyanúgy áldozata ennek mindenki, mert előbb vagy utóbb ebben a reklámokkal és ígéretekkel teli világban mindenki azzá válik, pláne hogy gyerekkortól kezdve mossák idézőjelesen a reklámokkal az emberek agyát és mindent elhisznek. Jelen esetben az online ingyenes nyereményjátékok a menők. Bár ééén, mert én kivétel vagyok, nem hiszek benne azóta amióta a Familia KFT-ben kiderült, hogy a rúd párizsiba rejtet slusszkulcs nincs is, csak azért hirdették meg, mert sok volt a parizer és valahogy túl kellett adni rajta.... De hazudtam, továbbra is szeretem ezeket a nyereményjátékokat és néha-néha nyerek is. ;)

(#61221) lorcsi


lorcsi
veterán

sokszor kerül szóba a telefon
találtam egy iylet:
elephone p7000

szerintetek mennyire okés?

mod:
későn, de meglett a mobilarena cikk is [link]

mod:2
Saint_: ok. hiszek neked :)
azt hittem ez már okés vas..ilyen feature-val
amúgy odáig vagyok a 735-ért :)) de néha..kinézek a win logó mögül :DDD , plusz kicsit zavar, hogy a mibandet nem támogatja úgy..mint kellene :(

[ Szerkesztve ]

(#61222) Magnum_ válasza lorcsi (#61221) üzenetére


Magnum_
nagyúr

200$-ért? felejtsd el.

inkább ennyiért odaadom a Meizu m2 note-om :D

amúgy ennyiért tényleg ne. nem ér annyit, hidd el. a vas leírva lehet, hogy jó, de kihulana a hajad.

I humbly and respectfully decline™

(#61223) etejedu


etejedu
őstag

Saint: Nem tudom, hogy asszon'pajtival mi lett a kibékülésvagyörihari erdménye, de baszki most hétvégén nekem is hasonló volt: rázos és kellemetlen. Pedig nem is volt itt a piroska téma. Elvittem bakker: Euronics aztán Ikea majd Möbelixbe tegnap. Neeem nem kell semmi basszad meg, mennjünk haza, mert látom unod bassszad meg!
Elnézést a modiktól kicsit mocskosszájú a vörösdiplomás szentem! Máramikor kivan a nem létező f@sza....velem...!

Na szóval ma újra kellett járni pár helyet, hogy amit megbeszéltünk megvegyük ott, ahol eredetileg akartuk tegnap... :U Biztos a kurva köd az oka! :U

(#61224) Magnum_ válasza etejedu (#61223) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Az lett a royalhiszti vege -mivel nem vettem ugye benne reszt, mert se idom, se kedvem nem volt-, hogy haverom pont jokor irt, hogy megihatnank a Dunaparkban egy kavet, van e kedvem, mert akkor erre kanyarodik. Persze. Elkezdtem atoltozni, majd a ketsegbeesett kerdes: hova mesz. Kavezni. Kivel. Nem veled. Meg be se ertunk (tolem 50m a kavezo) es mar jott az uzi, hogy ne haragudjak, biztos az idojaras, szeret, bla bla.
Ezeknek semmi ertelme....

Lorcsi: nem a vas a szar. Hanem a fostalicska sw rajtuk. A meizum ennyiert okes, de van benne 1-2apro bug (most ilyen forditasi hibakra gondolj pl), ami pl a samsungomon nem.volt.

Ha tetszene kinai mobil, akkor csak meizu. Xiaomi papiron dög, de nezz be a forumjaba... Heti frissites van de valami alapveto dolog mindig szar. Pl a wifi azokon.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#61225) etejedu válasza Magnum_ (#61224) üzenetére


etejedu
őstag

Ó ember te még az elején jársz! Nekem már rég le vannak marva ezek a haverok!

Igy a sok hiszti és a sok számomra értelmezhetetlen dolog után éjszakánkét csak ez maradt: :DDD

cén klájne jégermájszter

[ Szerkesztve ]

(#61226) Magnum_ válasza etejedu (#61225) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Aaaa, a haverok lemorzsolodtak. Penteken is volt valami Qru altal szervezett royaliszogatas, de enm szolt, mivel biztos nem erek ra. A kiskocsog ;]

Amugy par haver viccen kivul leepitesre kerult, de azok mas okbol kifolyolag.
Ja amugy a heten erdekesen jartam -meseltem is Qrunak szerdan ebed kozben (marmint amig ebedeltem, felhivtam. Dehogyis :D)- hogy haver aszondja, "ha nem kell a kocsid a heten, akkor elkernem, mert el kellene inteznem a karacsonyi bevasarlast."
Bbbbbbbbbbmeeeeeg. Mivan????? Erted, nem a beteg anyjst kell videkre vinni pl kemora es nincs mas opcio. Nem. Jaszkarizna vele a varosban a plazak kozott. Eszembe nem jutna senkitol ilyet kerdezni. Idegen autot max anyamet meg apamet vezetem, de az mas. A volvot is teher volt vezetni lelkileg.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#61227) lorcsi válasza Magnum_ (#61224) üzenetére


lorcsi
veterán

ok, akkor ez a vonal nálam felejtve :(
ki nem bírom az apró nyűgöket :( zte blade1 pont elég volt erre :D 2011-2014
a fordítási dolog mindegy lenne, de amikor a funkció nem megy :W

plusz ahogy néztem ez az elefant is 5,5'...az valami óráási :Y
4,5' fölé nem szívesen :(

egyik fazonnál olvastam egy fasza mondatot:
"Tudomásul kell venni, hogy egyesek kevesebbet gondolkoznak egy 200+ ezer forintos telefon megvásárlásán, mint más egy 40 ezer forintosén, mert egyrészt nem jelentős összegről van szó, másrészt meg számukra az idő pénz. Legtöbbször a műszaki tartalom sem érdekli őket, hanem hogy ne kelljen foglalkozni a telefonnal, hanem csak használni."

baromira egyet tudok ezzel érteni, én a 735-ben találtam meg ezt

(#61228) Magnum_ válasza lorcsi (#61227) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tyu ne is mondd. M2 note is 5.5", a kovetkezo kisebb lesz :-)

I humbly and respectfully decline™

(#61229) etejedu válasza lorcsi (#61227) üzenetére


etejedu
őstag

Én is úgy gondolkodom általában mint a tehetősek, csak kicsiben. Nincs időm a taxira várni, mert az idő pénz! Ezért használom a Google térképet és azon belül az útvonalterv tömegközlekedés részét, hogy mindig résen legyek és elkapjam azt a járatot amiért nem kell futni. :)

(#61230) bitpork válasza etejedu (#61225) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Milyen idős vagy hogy ismered a The TotenHosen-t? Ez akkor volt nagy zene amikor én fiatal voltam. Hallgattam is sokat :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61231) etejedu válasza bitpork (#61230) üzenetére


etejedu
őstag

Talán egy évvel vagyok max 2vel fiatalabb nálad! ;)

Amugy szia te kis höri! :DDD Láttam a posztolt képet egy raktárban papuccsal vazze :D beszabehu mint valami mehikói, a nevjorki reptér csomageloszto termében. :))

[ Szerkesztve ]

(#61232) bitpork válasza etejedu (#61231) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Beh szép idők is voltak.
Machine head, Sepultura, Prosectura, Rob Zombie, Pantera, Rollings Band ... régi emlékek. Asszem megyek is tecsőre hallgatózni kicsit :D

MOD: Soha nem mondtam h szíp vagyok :D Bár fel lehetne tenni a "classicus" kérdést, hogy szeretem-e a természetet?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61233) etejedu válasza bitpork (#61232) üzenetére


etejedu
őstag

Naah azért ne alázd magad nem vagy te a természet réme hidd el... van ebből a fajtából bőséggel a Földön:
Everything About You ;)

Ami az évezred alkotása számomra és a valódi élet valódi szüzesség végét jelentette mozi szinten:

Harcosok Klubja ojeoje hogy imádtam meg minden és mindent megmagyarázott akkor és mégsem... annyit hogy akkor utáltam a világot és anyátok és ez megoldotta a semmit...

Ha csak zenével lehetne értelmezni a kilncvenes éveket: Tökéletes nap!

[ Szerkesztve ]

(#61234) etejedu válasza etejedu (#61233) üzenetére


etejedu
őstag

transzpotting ezt elfelejtettem linkelni na.

(#61235) bitpork válasza etejedu (#61233) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondjuk a trainspotting jaó volt. A(z) (h)arczosok klubja annyira nem gyött be. Talán Bob mellei miatt :DDD
A nagy Lebowski pl teccett. A Schindler listája, a GoodWillHunting, A remény rabjai meg a hasonlók. filmbuzi voltam-lennék :B

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61236) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Zen!

(#61237) MurdR


MurdR
veterán

Reggelt.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#61238) htc07 válasza MurdR (#61237) üzenetére


htc07
addikt

Irány a bánya? :DDD

(#61239) Magnum_ válasza htc07 (#61238) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DDD

I humbly and respectfully decline™

(#61240) zsolti72837 válasza htc07 (#61238) üzenetére


zsolti72837
őstag

Irány az ágy! :DDD

Reggelt.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61241) MurdR válasza htc07 (#61238) üzenetére


MurdR
veterán

Nem, itthon vagyok, most keltem fel, mert asszonykámmal megkávéztunk mielőtt ment dolgozni. :K

Leestem keresztkalába :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#61242) htc07 válasza MurdR (#61241) üzenetére


htc07
addikt

én is. :(((

reggeles vagyok ma, délután visszaküzdhetjük magunkat silver4be :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61243) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Eladó egy majdnem vadonatúj BOSCH GEX 125 AC professional excenter csiszoló.
Kb. 3-szor volt használva, sajnos más munka miatt feleslegessé vált.
A teljesítmény: 350 W. Üresjárati fordulatszám: 4500 - 12000 ford./perc. Rezgőkör átmérő: 4 mm. Mikro szűrő doboz,Porelszívás, Kiegészítő fogantyú. Csiszolótányér átmérő: 125 mm. Súly 2 kg. Balkezesek számára is jó. Fa, fém és műanyag, festékek és lakkok csiszolásához és polírozásához.
Szabályozó elektronikával és fordulatszám-előválasztás van hozzá, alumínium csapágy karima a hosszú élettartamért.
Amit még adok hozzá egy vadonatúj Bosch öntapadó csiszolótányért.

Ára: 40000-Ft

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61244) etejedu válasza zsolti72837 (#61243) üzenetére


etejedu
őstag

Hogy neked milyen cuccaid vannak! :Y

Amúgy másnapos jó reggelt! Jól kibsztam magammal. :O
Lakástakarítás , mosás, uj csillár felszerelés, villlanyszerelő keresés majd sütő beuzemelés, spenótkészités, délután gyerekkel orvoshoz menni... Juhé szabadság!
Rohadt jéger. :(((

(#61245) MurdR válasza htc07 (#61242) üzenetére


MurdR
veterán

Akkor igyekezz haza, és harcoluk! :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#61246) zsolti72837 válasza etejedu (#61244) üzenetére


zsolti72837
őstag

:D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61247) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Reggelt!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#61248) MurdR válasza Earl_Muttley (#61247) üzenetére


MurdR
veterán

előkerültél? hol van amit megbeszéltünk?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#61249) Ace owner


Ace owner
addikt

Reggelt én mára kidolgoztam magam, irány az ágy..

Galaxy Fold 4

(#61250) Melack válasza MurdR (#61248) üzenetére


Melack
veterán

És már el is tűnt ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.