Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61901) bitpork válasza Magnum_ (#61896) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem olyan gyakori az ám. Nekem pl 1 volt. És ébredés után mutatkoztunk be :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61902) MurdR válasza föccer (#61899) üzenetére


MurdR
veterán

Ez is egy nézőpont. De úgy is lehet rá tekinteni, hogy amelyik nő megtetszett, azt asszonyoddá tetted. :D

amúgy én is, hasonlóképp béna vagyok, ne aggódj. :))

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#61903) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

For Sale Rovat:

- Blackberry 9300 Curve 3G telefonok: Kártyafüggetlenek, szoftver T-mobile-os, 4 darabból lehet választani, 4000/db + van egy akku nélküli, az 2000 ft!

-Blackberry 9320 telefonok: Mind kártyafüggetlen, vegyes küllemmel, 6 darabos választék, aki előbb jön, azé a szebb! :D 5000/db

- Blackberry 9720 Hibátlan, független, nagyon szép állapotú, 10000 ft!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#61904) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Befejeztem az Aranyelet c sorozatot.
Johetnenek meg ilyen magyar termekek, ha mar mozit nem tudnak ezek a fiuk csinalni. Mert nem tudnak. Pont.

I humbly and respectfully decline™

(#61905) Mercutio_


Mercutio_
félisten

B*szki, mindenki Coelho mérgezést kapott? :Y

Kékhernyón őszintére ivott fiúk-lányok ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#61906) Magnum_ válasza Mercutio_ (#61905) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Megint nem alszok. 2Monster bennem van, a pisim is neonzold :Y

Najo, vizeletem.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#61907) Qru válasza Mercutio_ (#61905) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Előszilvesztereznek. :D Szervezem a pótszilvesztert ha már elcseszték az igazit. :( :W

#nincsbennetarcsi

(#61908) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#61904) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

mi lenne ha a jegyzeteid nézegetnéd?! ;] :P

(#61909) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#61908) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ne is mondd... Ugye ma csak ismetlek. Es sehol nem vagyok. Erre 10perce talaltam egy 65oldalas jegyzetet, ahol roviden fent van mind a 93tetel... Ezzel kellett volna kezdenem... Igy ma ejjel nem alszom. 4.15kor indulas Pecsre.

I humbly and respectfully decline™

(#61910) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#61909) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nem jobb lenne ha kipihennéd magad :F

mondjuk a monsterek miatt mrá m1 :(( :(((

[ Szerkesztve ]

(#61911) MurdR válasza Mercutio_ (#61905) üzenetére


MurdR
veterán

Jah, érdekes az összetétel. :U

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#61912) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#61910) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Minnya bontom a harmadikat.

I humbly and respectfully decline™

(#61913) Qru válasza Magnum_ (#61912) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ismerős, anno vizsgaidőszakban én is kb kólán éltem... :(

#nincsbennetarcsi

(#61914) Magnum_ válasza Qru (#61913) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ja kolat iszom ofc.

I humbly and respectfully decline™

(#61915) Melack válasza Qru (#61913) üzenetére


Melack
veterán

Kóla-cigi-pogácsa

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#61916) Mercutio_ válasza Melack (#61915) üzenetére


Mercutio_
félisten

+ Don John :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#61917) werszomjas


werszomjas
őstag

Ha szülő utal a gyereknek forintot magyar számláról magyar számlára, jól olvasom hogy az ma már bármekkora osszegig illeték - és bevallás mentes?

Közleményben fel kell ilyenkor tüntetni vmit? A nav honnan tudja majd hogy szülő gyerek viszony van és ajándékozás?

üdv

(#61918) bitpork válasza werszomjas (#61917) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Sehonnan. Amíg nem kérik nem kell írni ajándékozásit. Ha meg kell akkor 2 tanú kézzel. Olyan számlára utaljanak, ami nincs vállalkozói számlának lejelentve, akkor kisebb eséllyel veszik vizsgálat alá.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61919) Magnum_ válasza werszomjas (#61917) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En aztgondolom,hogy azon az alapon, hogy a szulo eltarthatja a gyereket (nagykorut is), tartos utalast se bszogathatnak, egyszerit meg plane nem. En nem irnek semmit a kozlemenyrovatba. A te szulod miert ne utalhatna neked zset fentiek egisze alatt?

I humbly and respectfully decline™

(#61920) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#61919) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Az ajandekozasnak is van egy osszeghatara.

Nav.gov.hu oldalon biztos van errol tuti info.

@Mercutio: most latom van VHS lejatszod! Miert nem szoltal korabban? :D nagyszuleimnek 4 rossz van, nem lehet megcsinalni egyiket sem, de kene nekik egy. Basszus ha hamarabb latom :W Ha itthon nem sikerul keritenen egyet, akkor zaklatlak majd :) mennyibe kerul amugy?
Ja, ezt leheet privibe kellett volna?! :U

[ Szerkesztve ]

(#61921) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#61920) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Azt en tudom brada. De nem tudjuk, hogy milyen osszegrol vagyon szo. Ezert probaltam egyszerusiteni. Van, hogy nekem is utalnak :D manapsag mar nem annyira, de eloferdu!t :D

I humbly and respectfully decline™

(#61922) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#61921) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

[link]

Keso van mar, h atolvassam :)

Nyilvan nem 100k utan kell fizetni. Azert van ez, h a kedves nagyongazdag bacsik ne tudjak egyszeruen tisztara mosni a zsetonjuk azzal, h a gyerkocuknek ajandekoznak minden sz.rt. De megis megteszik, mert jobban jarnak igy is. Na nem politizalok vagy micsinalok.

Huzok aludni.

Sok sikert Saint a vizsgan!!!!!

(#61923) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#61922) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A penzmosas az en fejemben is megfordult :D illetve olvastam most.. Qrva buntetojog. Ugy dontottem, 3.30kor elindulok. Csa!

I humbly and respectfully decline™

(#61924) werszomjas


werszomjas
őstag

Köszi köszi, 2millio az összeg, ezt a hosszú valamit majd atolvasom (hajolgatos smiley)

gl&hf a vizsgához, dejoo hogy nekem már nem kell :D

üdv

(#61925) bitpork válasza CoolBoy323 (#61922) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem 150k az ingó értékhatár? Lehet nekem is alunnom kéne mer mán összefolynak a minden.

(#61924) werszomjas: utalja át nyugodtan, közleménybe meg ajándék. Ha kell 5let és banki kifizzetéssel akarod felhasználni (tehát nem kp felvenni hanem utalni) akkor PMben keress meg, tudok ötletet adni egy szolgáltatóra akinél csökkenthetőek a tranzakciós költségek! Én céghez és privátra is használom és már sok 100€t megspóroltam.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61926) oriic válasza Magnum_ (#61912) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remélem végül nem bontottad ki. 3-tól én már fizikailag rosszul voltam.

Live-Die-Respawn

(#61927) Magnum_ válasza oriic (#61926) üzenetére


Magnum_
nagyúr

De. Kibontottam. Es most ertem le Pecsre.

I humbly and respectfully decline™

(#61928) MurdR


MurdR
veterán

Reggelt álmatlanok. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#61929) oriic válasza Magnum_ (#61927) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remélem bajod nem lett tőle. :D Btw, mikor alszol? :DDD

Reggelt amúgy.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#61930) macilaci78 válasza Magnum_ (#61896) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Volt, de nem nem annak szántam...
És olyan is volt, amit a lány szánt annak, és 1,5 év lett belőle.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#61931) Qru válasza oriic (#61926) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Rám meg nem nagyon hat. Toltam magamba múltkor is 3-at de kb semmi azon kívül hogy állandóan tele volt a hólyagom tőle. Ugyanúgy meg kellett állnom aludni az osztrákoknál mert már kacsáztam a sávon belül hazafelé.

#nincsbennetarcsi

(#61932) 7 válasza DeFranco (#61894) üzenetére


7
addikt

Tudom, hogy tegnapi tema, de csendesen csatlakozom ahhoz a taborhoz, amelyik foccerrel ert egyet. :)

[ Szerkesztve ]

(#61933) Mercutio_ válasza CoolBoy323 (#61920) üzenetére


Mercutio_
félisten

Érte jössz, elviszed, ha kipróbáltad és működik rendesen utalsz 2k-t, ha valami nem kóser vele, akkor megkaptad ingyen alkatrésznek ;]
Deal?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#61934) oriic válasza Qru (#61931) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Múltkori éjszakai tesztelésnél 3at megittam majdnem egymás után, éjszaka meg minden bajom volt, szédültem,hányingerem volt, azt hittem meghalok.

Live-Die-Respawn

(#61935) Magnum_


Magnum_
nagyúr

1 delelott rohanas ideg 2 fontos szigorlat mindketto 4es. Ennyi. Meg 3vizsga es abszolutorium

I humbly and respectfully decline™

(#61936) Qru válasza Magnum_ (#61935) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:C Gratula.

#nincsbennetarcsi

(#61937) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#61933) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Oksi. Ha visszamentem Pestre kereslek!

Gratula Saint!!!

[ Szerkesztve ]

(#61938) 7 válasza Magnum_ (#61935) üzenetére


7
addikt

Szuperseg, hajra :)

(#61939) Mercutio_ válasza Magnum_ (#61935) üzenetére


Mercutio_
félisten

Harry Potter is eljutott az abszol útra, neked is menni fog, persze tudom, ha ott lenne Hermione jobban tetszene ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#61940) Magnum_ válasza Mercutio_ (#61939) üzenetére


Magnum_
nagyúr

<3

I humbly and respectfully decline™

(#61941) Mercutio_ válasza Magnum_ (#61940) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mi ez a 2 gombócos fagyi? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#61942) Melack válasza Mercutio_ (#61941) üzenetére


Melack
veterán

Szivecske emoji

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#61943) bitpork válasza Mercutio_ (#61941) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ez egy szívecske, egy csók vagy egy csökött segg, helyzettől függően :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61944) bandus válasza oriic (#61934) üzenetére


bandus
veterán

Igy akarsz lakotarsat talalni itt, hogy ejszakaba nyuloan nyomod a gepet? :D :P

Nekem is volt olyan egyejszakas amibol 6 ev lett, meg mindig azt heverem :D

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#61945) oriic válasza bandus (#61944) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"hogy ejszakaba nyuloan nyomod a gepet?"

Ezért is fizetnek. :D

Live-Die-Respawn

(#61946) 7 válasza oriic (#61945) üzenetére


7
addikt

Technophiliaert?
Remelem legalabb vedekezel ;]

(#61947) oriic válasza 7 (#61946) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minek, egyszer élünk. :DDD

Live-Die-Respawn

(#61948) 7 válasza oriic (#61947) üzenetére


7
addikt

Ja, a reinkarnaciot oktato figura is ezzel valaszolt, amikor sokallottam a tanfolyam arat. :P

(#61949) Tim82


Tim82
nagyúr

Mivel "ti mindent is tudtok" (by Saint_), napi kínzó kérdések-rovatunk következik.

1. A lakóhelyemen illetékes fogorvosnál megtörténő gyökérkezelésért és fogtömésért (ez így együtt asszem simán fogmegtartó kezelésnek minősül) kell fizetni, vagy ingyenes (érvényes TB-vel értve természetesen)? Én azt olvastam, hogy ingyenes, máshol meg azt, hogy a tömésnél a tömés anyagárát ki kell fizetni, úgyhogy kicsit zavarban vagyok, hogy melyik a helyes információ. (A kérdés annyiban lényeges, hogy hétfőn este, amikor sor kerül rá, vigyek-e magammal kápét és mennyit, mert amúgy nem szoktam készpénzzel fizetni, ha lehet.)

Mivel ezelőtt utoljára 12 éves koromban volt utoljára bármilyen fogorvosi beavatkozásra szükség, érthető, ha kissé járatlan vagyok ebben.

2. Windows 10 aktiválással kapcsolatos kérdés. Van egy desktop gépem, amin van egy Windows 7 Pro (természetesen nem warezről beszélünk). Ezen a gépen én szeretnék majd CPU-t, RAM-ot és háttértárat (adattárolásra használt vinyót, nem pedig rendszerlemezt) bővíteni, valamint elképzelhető, hogy hangkártya, PCI-e AC-s wifi és egyéb apróságok is változnának a konfigban. Ha én ezeket a bővítéseket már a Win 10 upgrade és aktiválás után végzem el, akkor újra kell aktiválnom a W10-et? (Ami itt a Win 7 újratelepítésével, újraaktiválásával, újra Win 10-re upgrade-aktiválás-tiszta telepítés eléggé időzabálónak tűnő procedúrájával járna valószínűleg.)

Hozzáteszem, jártam és célirányosan kutakodtam is a Win 10-topikban meg az MS tudásbázisban is, de azon kívül, hogy az upgrade és aktiválás után létrejövő Win 10-kulcs nem csak az alaplaphoz kötött, mint a korábbi Windows verzióknál, hanem úgy általában a hardverelemeket veszi figyelembe, de lila gőzöm nincs, mekkora változtatást visel el az aktiválás érvénytelenítése nélkül.

Gondolom, egy laptopnál, ahol csak wifi és WWAN kártyát akarok jobbra cserélni idővel, ez nem jelent gondot.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#61950) 7 válasza Tim82 (#61949) üzenetére


7
addikt

1: Ugy tudom, hogy akkor kell tomes anyagarat fizetni, ha nem elegszel meg a legolcsobb tomessel, hanem dragabbra van igenyed.

2: Igen. En eljatszottam ugyanezt, gyakorlatilag csak a Win 10-et tartalmazo SSD maradt ugyanaz a gepemben, ugyhogy a szereles utani inditaskor a Win10 sipakolt is, hogy nincs aktivalva. Csevegtem egy sort a Microsoft telefonos automatajaval, es ujra is aktivaltam kb. 5-10 perc alatt. Smooth customer experience.

Megj.: Ha a legfrissebb Win10 telepitocsomagot cibalod le online, akkor az mar beaktivalhato Win7 van Win8 kulccsal is telepiteskor. Ez azert jelentosen leroviditi az ujratelepitos mokat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.