Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54401) etejedu válasza lorcsi (#54399) üzenetére


etejedu
őstag

Ugyanezen a véleményen vagyok.
Sőt a qva sál és kalapmánia is irritáló főleg nyáron volt fura látni igy a sok divatmajom idiótát.
A másik amikor a tahó még a kalapot se veszi le ha bemegy valahová /tv interjú a studióban!!!/ Adjuk már meg a tiszteletet! Tudom konzervatív vagyok.

(#54402) Mercutio_ válasza Magnum_ (#54397) üzenetére


Mercutio_
félisten

25 év difi...
Bakker biztos nálam a bibi, de nem igazán tudnám elképzelni magam egy 20-onéves csajjal tartósan :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54403) Magnum_ válasza Mercutio_ (#54402) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Latom, csak Qru ertette.. :D

Szakallad ha van, lesz csajod.

I humbly and respectfully decline™

(#54404) bandus válasza Magnum_ (#54403) üzenetére


bandus
veterán

nekem van és működne :D ha kellene most csaj.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#54405) lorcsi válasza etejedu (#54401) üzenetére


lorcsi
veterán

nekem konkrétan fáj az arcom, ha nő a szakáll..borzasztó

Saint_:
nincs szakáll, de van csaj :DD

[ Szerkesztve ]

(#54406) Winner_hun válasza Mercutio_ (#54402) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ő se tartósan képzelte.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#54407) Magnum_ válasza bandus (#54404) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Semmire se kell csaj? Akarsz rola beszelni? :D

I humbly and respectfully decline™

(#54408) bandus válasza Magnum_ (#54407) üzenetére


bandus
veterán

arra van, de még milyen, hajajj :K :D

illetve van egy leányzó, akivel sokat dumálunk meg találkozgatunk mostanában, tényleg minden jó. de nincs annyi szabadidőm, amennyit bele kellene ölni ebbe a dologba. és talán még ez az egy év is kevés volt, hogy kiheverjem az előzőt. ha valaki, akkor te láttad mennyire szarul voltam akkor :)

viszont most már tényleg le kell gurítanunk egy sört, én azt mondom, hogy jövő hét kedd, fixen?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#54409) xTc


xTc
aktív tag

Sziasztok!

November végére vagy december elejére keresek megbízható villanyszerelő szakit, lakásfelújításhoz. Akinek lenne ilyen ismerőse megkérném, hogy küldjön privátban elérhetőséget.

Előre is köszönöm.

(#54410) Magnum_ válasza xTc (#54409) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Irjal legyszives a pumukli feju Coolboy-nak.

I humbly and respectfully decline™

(#54411) xTc válasza Magnum_ (#54410) üzenetére


xTc
aktív tag

Köszönöm a segítséget, keresem az Úriembert :)

(#54412) DeFranco válasza Magnum_ (#54410) üzenetére


DeFranco
nagyúr

pumukli elvesz ezt, pumukli elvesz azt, nem látják a kis ravaszt... :D :D :D

(#54413) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Sracok help! TL-nek novemberben egy igen draga ceges balja lesz a Hiltonban. Ki van adva a dress code: fekete nagyestelyi! Kapott ra mondjuk ruhapenzt. Szamla se kell.

Hol kezdjunk el -okosban- nagyestelyit nezni??? Sosenem neztem meg azt.
Ja persze nem 90es evekbeli abroncsos fordemelem kellene nyilvan, de hosszu nagyestelyi kell...

Koszi!

I humbly and respectfully decline™

(#54414) föccer válasza xTc (#54409) üzenetére


föccer
nagyúr

Dr. Zoo, vagy colman, vagy csemberlen.

Gyere lakásfelújítós topikba. Villanyszerelőből annyi van, mint égen a csillag, csak én vagy kuriózum. :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#54415) bandus válasza DeFranco (#54412) üzenetére


bandus
veterán

csak ne a fázist vigye :D

Saint_: nekem az artz model ruhák bejönnek, ott biztos találtok.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#54416) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Sracok!

elegans, duplasoros Zara szovetkabat (terdig er kb) tiszta szep es jo allapotban? S meret, 3.000,-.

rosszfius, Bershka, műbőr, motoros jellegu (de nem az) dzseki tiszta szep es jo allapotban? S meret, 2.500,-.

Bandus: mondom, okosban. Artz modell draga.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#54417) bandus válasza Magnum_ (#54416) üzenetére


bandus
veterán

nem lehet mindent megoldani okosba' :D egy tízezres nagyestélyi az pont úgy is néz ki, amiben aztán egész este rosszul érezheti magát. bár én nem értek hozzá, ezt ki kell emelnem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#54418) Magnum_ válasza bandus (#54417) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nagyestelyit nem kell felvennie ezutan mostansag. Pont ezert nem orulnek, ha 50.000 lenne.
Menjen a kedd!

I humbly and respectfully decline™

(#54419) DeFranco válasza Magnum_ (#54418) üzenetére


DeFranco
nagyúr

béreljetek. vagy lementek vidékre érte.

szart meg nem veszünk. akkor sem ha olcsó.

(#54420) Magnum_ válasza DeFranco (#54419) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Siman megvennem videken.

Berelni is 20-30k

I humbly and respectfully decline™

(#54421) bandus válasza Magnum_ (#54418) üzenetére


bandus
veterán

na végre, akkor ezt beírtam :) legyen 7 körül, ha az jó neked, aki meg esetleg akar még, az csatlakozhat ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#54422) Magnum_ válasza bandus (#54421) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Na vegre??? Rajtam mult??? :D

I humbly and respectfully decline™

(#54423) Mercutio_ válasza Magnum_ (#54416) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azt a duplasorost meggyűrte a TL, vagy csak sz*r a fotó?
Tisztíttatni kell, vagy mint az új?
Fénymásoltál benne? :DDD

Jut eszembe: rám méretben nem nagy?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54424) Magnum_ válasza Mercutio_ (#54423) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Gyurott, de tiszta. Apam tavasszal elvitte patyolatba, illetve valahol a belesen volt egy szakadas, azt megcsinaltatta, visszahozta es egy masik kabat ala tettem a vallfara, mert keves a helyem. De vettem masik szurket, igy mar nem hirdom.
Annyi meg, hogy nem tul vastag (nekem mondjuk eleg volt, de fagyosszentnek nem ajanlom). Rad biztos, hogy nem nagy, inkabb kicsi, mint nagy. Ugorj be, probald meg.

I humbly and respectfully decline™

(#54425) Magnum_


Magnum_
nagyúr

XIII. Keruleti sztk-ban varom TL-t es sokszor mondtam mar, de fact, hogy a betegekkel van baj, nem az orvosokkal... itt mindenkinek idopontja van. De egy holgy itt hangoskodik, hogy elfogyott a turelme es barki kijon, kivanja neki, hogy ne kelljen idejonnie. Vegzal mindenkit.

I humbly and respectfully decline™

(#54426) bandus válasza Magnum_ (#54422) üzenetére


bandus
veterán

oké-oké :D nagyon húzós ez a félév, még így sem dolgozom 10 óránál kevesebbet :/

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#54427) macilaci78 válasza Magnum_ (#54418) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha szamla se kell, mega ruha se kesobb, akkor kolcsonzo?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#54428) Mercutio_ válasza macilaci78 (#54427) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vagy valamelyik ex-TL-től kölcsön kérni aztán természetben fizetni! ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54429) Magnum_


Magnum_
nagyúr

323ft-ert tankoltam nyalat. Ennyi akar maradhatna is

I humbly and respectfully decline™

(#54430) Mercutio_ válasza Magnum_ (#54429) üzenetére


Mercutio_
félisten

A 280-as eurónak és a 220-as dollárnak jobban örülnék :D

ALL: Senki nem akarja a még legalább 1 év garis 40-42"-os LEDTV-jét lecserélni és nekem occójér eladni a mostanit?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54431) Magnum_ válasza Mercutio_ (#54430) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én nagyon szeretnék a 106os LCD helyett egy 127es LED-et de jó ez.
inkább Xiaomi redmi note. bár az se kell annyira. igazából semmi se kell, de mégis jó lenne már valami új dolog :D

a cipő viszont K jó, ma elkezdtem betörni.

I humbly and respectfully decline™

(#54432) Mercutio_ válasza Magnum_ (#54431) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akarod a 127-es TV-t!!!négy!

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54433) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#54416) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

A borkabcsi egeszen felkeltette erdeklodesem.

More pics pls :)

(#54434) etejedu


etejedu
őstag

Egyre tovább alszom egyre korábban fekszem mégis dög fáradt vagyok mire elérem a hétvégét!
Én nem emléxem hogy apámék ennyit güriztek volna. Ráadásul most megint egyhelyben toporgok.
Mockosz piszkosz iperialista kapitalistapista kizsákmányolász...

(#54435) bandus válasza etejedu (#54434) üzenetére


bandus
veterán

Az en napom olyan altalaban, hogy eldolgozgatok bent kb. tiz orat, meg meg kettot-harmat otthonrol. Ha jo vagyok akkor kicsit többet vagyok bent, es a gepemet mar nem kell hazavinnem, par mailre tudok telorol/tabletrol is valaszolni. Ha meg utazni is kell melle, az netto szopas, hogy a reggeli geppel elmegy az ember brusszelbe, este meg vissza. Cserebe most nagyon erdekes a munka, hatarozottam tetszik. Meg persze remelem, hogy ez a belefektetett energia meglatszik majd az ev vegi jutalomban :D
Ami segithet, az a vitaminok szedese, valami altalanos multi es c-vitamin. Alvashoz meg nezz pl zma nevu cuccot, hatha jobb lesz tole.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#54436) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Pálinkás jó reggelt!

Ezen a napsugaras, vidám, csütörtök reggelen engedjétek meg, hogy megosszam veletek arckódexem lapjainak legújabb életbölcsességét:

A kompozíció címe: a latinó fiú sír, mert olyan sötét vagy, hogy le kellett tiltsalak a falamról. Téged is.

(#54437) etejedu válasza DeFranco (#54436) üzenetére


etejedu
őstag

Én ezért nem facsézek jó ideje. Már nincs kit letiltsak. :DDD

(#54438) Magnum_ válasza DeFranco (#54436) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En nem letiltok, mert ugye az torlessel jar, viszont K sok embert 'hide-oltam', viccen kivul, imserosok 1/3-a. Ez meg azzal a hatrannyal jar, hogy a maradekok kozul, aki kenyszeresen posztol, az elkezd idegesiteni es az is odakerul.

I humbly and respectfully decline™

(#54439) DeFranco válasza Magnum_ (#54438) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ha a hideolás alatt az "unfollow" opciót érted, aminek az az eredménye, hogy nem jelenik meg a faladon a mindenféle szemét amit összeszed, akkor igen, én is azt csinálom. és nem, nem bánom meg amúgy sem beszéltem vele 15 éve egy szót sem, ha feltölti a kéthéttunéziát meg az ikreket szarvasos rugdalózóban az érdekel, mert látom, hogy mi van vele, de ha csak és kizárólag arra képes, hogy a nyereményjátékát meg a coehloját szórja a nép elé mint a gyöngyöt, akkor bizony nincs karácsony az ajtót bezárom.

(#54440) Magnum_ válasza DeFranco (#54439) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Igen! De nalam szernecsere a kethettunezia 249db kepe sem jelenik (milyen mar ennyi kepet feltolteni,egy esemenyrol 1db. Nagyon kulonleges esetben 3. Es ennyi).
Ha valaki ilyen hide-olt szemely valamiert erdekel, amkor rakeresek. De ritka, hogy rakeresek valakire. Tenyleg csak a messenger megy nalam, laptoprol nem tudom mikor ment Fcukbook utoljara...

I humbly and respectfully decline™

(#54441) Mercutio_ válasza Magnum_ (#54440) üzenetére


Mercutio_
félisten

Assetommirőlbeszéltek :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54442) bitpork válasza Mercutio_ (#54441) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Megnyugtat a tudat h nem csak én vagyok zavarban a fentieket olvasva. :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#54443) Magnum_ válasza bitpork (#54442) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Jajj ti kis ti.... :D

I humbly and respectfully decline™

(#54444) bitpork válasza Magnum_ (#54443) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondd ki! Öregek? :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#54445) Mercutio_ válasza DeFranco (#54436) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez is elég Coelho-gyanús, és ha jobban belegondolok sokaknál nem is választás kérdése a dolog.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54446) Magnum_


Magnum_
nagyúr

keresem SOS Páll Endre Vadtarisznya c. könyvét!
Valakinek porosodik otthon?

I humbly and respectfully decline™

(#54447) bitpork válasza Magnum_ (#54446) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

https://www.antikvarium.hu/index.php?type=search&ksz=P%C3%A1ll%20Endre%20Vad%C3%A1sztarisznya&oldalcount=1&reszletes=0&newSearch=1&searchstart=ksz&interfaceid=101

Itt is csak előjegyzésben van de nem az a címe :B

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#54448) Magnum_ válasza bitpork (#54447) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Elojegyzes nem oke. De vateran talaltam egyet, leutottem, de az elado elutasitotta a hivasomat...

I humbly and respectfully decline™

(#54449) DeFranco


DeFranco
nagyúr

lassan úgy néz ki, változtatni kell a taktikán monitor téren

eddig az volt a mesterterv, hogy 4:3-as 19-es 1280x1024-es pva monitor(oka)t vettem, először egy samu 970p-t (2011 november, 12k), aztán egy fujitsu p19-2-t pótdarabnak (2013 november 12k), majd Édesanyámnak egy samu 940t-t (2015 április 8,5k).

veteránok már ezek, nem meglepő, hogy 2014 nyarán javíttatni kellett az első kettőt, azt még benyeltem, mert jó darabok, szépen szolgálnak, de a 970p képe a többivel összenézve már sárgul erősen, így azt lezsírozva eltettem pótdarabnak, a p19 meg elkezdett sípolni, kikapcsolva halkan, bekapcsolva nem halkan, lehet még javíttatni, de kérdés érdemes-e.

bele volt ez kalkulálva, tulajdonképpen elégedett vagyok, mert ha ennyi volt akkor is kiszolgálták az árukat rendesen, de most már az apróról is kezdenek ezek kikopni, szép lassan átadja magát az enyészetnek az összes, gondolom... de hogy mi lesz ezek után? tn-t nem akarok, igazából széles 16:9/10-et sem, full hd-t meg főleg nem, nem növelném a pixelszámot szívesen.

(#54450) Tim82 válasza DeFranco (#54449) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pedig akkor kénytelen leszel 20-22", 1680*1050-es felbontású PVA vagy IPS monitorokat nézni, kb. az a következő lépcsőfok. Sajnos, árban is, mert 20k-tól kezdődnek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.