Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40451) Melack válasza DeFranco (#40449) üzenetére


Melack
veterán

Ezt a filmet láttuk, de már nem emlékszem a reakciónkra.

GabN: már nincs sok, mindjárt fél 6 :DDD

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40452) Mercutio_ válasza GabN73 (#40450) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mi az a Gub?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40453) Melack


Melack
veterán

Ma meg a mikró füstölt el. Még valami erre a kibeb@szott hónapra??? :W

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40454) Kiki18 válasza Melack (#40453) üzenetére


Kiki18
őstag

:C
Nekem 2 hónapja elb@szódott a gombja,mikor végzett a pohár tej megmelegítésével.Fizikailag a gomb beesett,és nem tudtam nyomást gyakorolni anyitószerkezetre.
No most egy pohár tejjel a mikróban nem tudom elvinni szervízbe( :DDD ) Így ki kellett operálni. Nem tudom észrevettétek -e,de a mikro hermetikusan zárt az ajtajánál. :D Egy igazi kaland volt kibalettoznom,hogy hogyan nyissam ki anélkül,hogy forgatnám vagy komolyabban mozgatnám az egészet. :DDD

A végén persze sikerült megoldani,sőt újat adtak helyette (egy rossz gomb miatt!!! :DDD )

(#40455) 7 válasza Melack (#40453) üzenetére


7
addikt

Nézd a jó oldalát, nekem most a munkahelyen van megint extra szívás, ez előreláthatólag LEGALÁBB hónap végéig tart. :)

Ilyen eseteknél megháromszorozódik a terhelés (a saját feladataim mellett egy másik pozíció munkáját is el kell terveznem elméletben -- ráadásul hosszabb időtávban gondolkodva, mint normál esetben), plusz egy nagy adag plusz felelősség szakad a nyakamba, mert kritikus helyzetben sürgősségi döntéseket kell hoznom, valamint mikromenedzselnem mások feladatait.
Mondjuk én ezt szeretem, de az más kérdés. Most pont nem hiányzott (alig másfél hete ért véget egy három héten át húzódó, hasonló jellegű probléma, csak az még kedvezőtlenebb feltételekkel zajlott... és még nem volt időm kipihenni) :P

[ Szerkesztve ]

(#40456) Melack válasza 7 (#40455) üzenetére


Melack
veterán

Ez a hónap anyagi csőd. Ez most rohadtul nem hiányzott. Ez bassza az agyam de nagyon.

Kiki: Azt hogy nyitottad ki?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40457) macilaci78 válasza Melack (#40456) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én például vékony késsel az ajtót fogó kallantyút emeltem volna fel az ajtórésen benyúlva.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#40458) Kiki18 válasza Melack (#40456) üzenetére


Kiki18
őstag

Pont úgy ahogy maci épp leírta,csak sajnos feszegetni kellett az ajtót hozzá(mert ívelt volt a széleknél,ráhajlott a mikró szélére) és sikerült is egy kicsit megkarcolni,de szvsz nem lett baj belőle. :P

(#40459) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ez jott ma Indiabol... de en ilyet nem rendeltem :D de csajomnak jo lesz, rendeltem hozza szep szijat neki (amivel jott, mar le is kaptam rola). Jobb, mint a mark maddox... :U

I humbly and respectfully decline™

(#40460) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Hol tudok venni holnap feher bor (jellegu) oraszijat, 18mm-t ebayes aron (par szaz huf)?

I humbly and respectfully decline™

(#40461) GabN73 válasza Mercutio_ (#40452) üzenetére


GabN73
addikt

Guglizza ki Önmagának kedves. :P

(#40462) Tim82


Tim82
nagyúr

Motorola Atrix 2 + LapDock + HD Dock eladó.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40463) don_peter válasza macilaci78 (#40457) üzenetére


don_peter
senior tag

Mit jelent az, hogy KORREKTOR?
Ez is egy rang a sok bejegyzésed miatt?

[ Szerkesztve ]

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#40464) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Páran biztos játszottak már a Half-Life 2-vel, szóval ezt most csak úgy itt hagyom. :)

[link]

Live-Die-Respawn

(#40465) Mercutio_ válasza Magnum_ (#40460) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sehol, azért ebay-es ár, hogy legyen min keresni, amúgy meg órás topic (és nem, az a q casio még nem jött meg)

Don_peter :Gondolom mint egy hagyományos vagy digitális kiadvánnyal foglalkozó helyen, a megjelenés előtti anyagokat nézi át nyelvi és szintaktikai szempontból.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40466) Tim82 válasza don_peter (#40463) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link]

Mercutio_: én tegnap jöttem rá, hogy az én Casio-m gyári műanyagszíja éppen szét akar szakadni (félig már szét is szakadt), úgyhogy kap egy szürke NATO-szíjat.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40467) Magnum_ válasza Tim82 (#40466) üzenetére


Magnum_
nagyúr

410Ft-ért vettem ebayről.. nekem van egy itthon, amit most nem tok mire feltenni. kék-piros. kéred? 2k-ért nem engedem megvenni, inkább odaadom free of charge az enyém.

Mercu: aggodom. kérsz reggel egy kávét?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#40468) Tim82 válasza Magnum_ (#40467) üzenetére


Tim82
nagyúr

Már megvettem, csak át kell vennem. Kék-pirost inkább nem, köszönöm, fekete órához vagy fekete, vagy szürke illik. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40469) Magnum_ válasza Tim82 (#40468) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ezekben az a lényeg, hogy mindent kombinálsz mindennel. légy hipszter!

I humbly and respectfully decline™

(#40470) Tim82 válasza Magnum_ (#40469) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem leszek. :N

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40471) Magnum_ válasza Tim82 (#40470) üzenetére


Magnum_
nagyúr

(én is csak hétvégente vagyok hipszter, de pszt, titok! akkor megy a szakadt farmer, tornacipő, motorosbőrdzseki)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#40472) Tim82 válasza Magnum_ (#40471) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pszt, már hipszternek születtem, nem kell azzá lennem. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40473) DeFranco válasza Magnum_ (#40471) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#40474) Mercutio_ válasza Magnum_ (#40467) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha sikerül időben felkelni lehet reggel beugrom :D

Szijat lehet atvenném, valamint ha van megbízható és olcsó forrásod bőrdzsekire az is érdekel :K

Tim82: Ilyen szijjra is vannak tippek az órás topicban. szerk pár képet és lőhetnél + meretet :R

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40475) Tim82 válasza Mercutio_ (#40474) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem van egy kinőtt meg kicsit (de nem nagyon vészesen) kopott bőrdzsekim, amit biztosan nem fogok már hordani. :)

Btw, a boltot valamikor ott ajánlották... Nekem meg a szürke szíj tetszik, a többi nem. eBay-es rendelésnél meg hamarabb kellett, nem tudom, meddig bírja a gyári műanyag.

Bőrkabát: L vagy XL a méret, holnap vagy holnapután elővakarom és fotózok.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40476) bandus válasza Melack (#40456) üzenetére


bandus
veterán

nekem mondod? botrányosan alakul a dolog, és még vagy két hét van fizuig :W bár konkrét kiadásom kevés lesz már, kivéve ha veszek végre bringát.

múltkor összeadtam, hogy a jutattatásokkal együtt mennyi lé is folyik be és nem hiszem el, hogy ebből nem tudok többet spórolni :U de már vettem ipadre egy budget appot, majd az megmondja a frankót, hogy hol folyik el a pénz :D

DF úr, így előbb utóbb én is összehozom azt a cash managementet!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#40477) Magnum_ válasza Mercutio_ (#40474) üzenetére


Magnum_
nagyúr

kéred? én most egy darabig ugyse tudom mire feltenni, elvihetem, ha gondolod.

I humbly and respectfully decline™

(#40478) Melack válasza Magnum_ (#40477) üzenetére


Melack
veterán

Ez k. jó :)

bandus: ha én most el tudom adni a médiaboxot meg a PS2-t, akkor leszek a béka feneke alatt :D De már legalább érzem, hogy hol sz@#ik ;]

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40479) Magnum_ válasza Melack (#40478) üzenetére


Magnum_
nagyúr

persze. va kék-fehér is, de az rajta van egy orán, ami egy orásnál van, amit nem érdemes javitani, de még nem kaptam vissza... :(
de van vele tervem, amugy.

I humbly and respectfully decline™

(#40480) Mercutio_ válasza Magnum_ (#40477) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak ha nem tudsz vele mit kezdeni, egyébként inkább rendelj nekem és kifizetem, meg akkor már egy kék-fehéret is hozzá csaphatsz ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40481) Magnum_ válasza Mercutio_ (#40480) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tudok vele mit kezdeni, ha megjavitjak a piros Tressam. De meg nincs nalam. Ha neked SOS kell, odaadom szivesen.
ha nem sos, akkor rendelek Neked. De az 1 honap.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#40482) Mercutio_ válasza Magnum_ (#40481) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ráér, sőt, mielőtt rendelsz esetleg dobd át a linket, hátha látok az eladónál más érdekes cuccot is ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40483) DeFranco


DeFranco
nagyúr

mornin'

akarom mondani cicserifüttyös cukorkahabos tündérkacajos varázspónis péntek reggelt :P

[ Szerkesztve ]

(#40484) föccer válasza DeFranco (#40483) üzenetére


föccer
nagyúr

Ma még meg is lesznek ezek. Megyek farsangba. :))

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#40485) Mercutio_


Mercutio_
félisten

'morgen.
Zen?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40486) Balathruin


Balathruin
veterán

Reggelt.
Ha már elmarad az utolsó két óra, akkor kéne csinálni valamit. Valaki? 12 után szabadulok.

(#40487) föccer válasza Balathruin (#40486) üzenetére


föccer
nagyúr

12 hónap, vagy év? Mit követtél el? :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#40488) Balathruin válasza föccer (#40487) üzenetére


Balathruin
veterán

Év
Feltettem a kérdést.

(#40489) Petyyyyy válasza DeFranco (#40483) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nem biztos, hogy varázsgombával kellett volna indítani a napot. :D

Reggelt!

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#40490) föccer válasza Balathruin (#40488) üzenetére


föccer
nagyúr

Na, azért nem kell a fejemet leharapni. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#40491) Balathruin válasza föccer (#40490) üzenetére


Balathruin
veterán

De. :P

(#40492) Mercutio_ válasza Petyyyyy (#40489) üzenetére


Mercutio_
félisten

A péntek kihozza belőle az állatot ...izé rovart.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40494) föccer válasza Balathruin (#40491) üzenetére


föccer
nagyúr

Na gyere, ezt beszéljük meg 1-1 korsó sört iszogatva ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#40495) Balathruin válasza föccer (#40494) üzenetére


Balathruin
veterán

Hol, mikor?

(#40496) Mercutio_ válasza föccer (#40494) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ne szivasd, még csak bambit ihat.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40497) DeFranco válasza Petyyyyy (#40489) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#40498) föccer válasza Mercutio_ (#40496) üzenetére


föccer
nagyúr

Jeh, mert szerinted véletlen írtam. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#40499) oriic válasza DeFranco (#40497) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gifeket direktbe ne. :) Spoiler tag csak elrejti de attol meg betoltodik.

Mas: De mocskos hideg van ihaj.

Live-Die-Respawn

(#40500) macilaci78 válasza don_peter (#40463) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A korrektor egy feladatkör, mint például az Ármester. A korrektorok ellenőrzik a Logout-os cikkeket.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.