Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34501) oriic válasza föccer (#34500) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nemar. :D

Live-Die-Respawn

(#34502) Magnum_ válasza oriic (#34501) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Eleg volt ebbol. Volt akcio, vagy nem?

I humbly and respectfully decline™

(#34503) Ace owner válasza Magnum_ (#34502) üzenetére


Ace owner
addikt

5 kormot fizet, 10-et vihet? :D

Galaxy Fold 4

(#34504) Melack válasza Magnum_ (#34502) üzenetére


Melack
veterán

1 köröm áráért 2-t csinál meg? Tuti ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#34505) oriic válasza Magnum_ (#34502) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze. Azt a 4orat nem beszelgetessel toltottuk.:)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#34506) Mercutio_ válasza oriic (#34505) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szóval a csaj megcsinált.
Remélem kíméletes volt, de alapos.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34507) Magnum_ válasza oriic (#34505) üzenetére


Magnum_
nagyúr

well done

I humbly and respectfully decline™

(#34508) föccer válasza Mercutio_ (#34506) üzenetére


föccer
nagyúr

Ne szívjátok már ennyire a vérét. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#34509) Melack válasza oriic (#34505) üzenetére


Melack
veterán

Megmutattad a kontrollered :D Meg az xBox gyűjteményed :P

föccer: A magunk módján örülünk a sikerének. És örülünk annak is, hogy ő örül.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#34510) Magnum_ válasza Melack (#34509) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Persze. Ideje volt visszaternie a jatekba.

I humbly and respectfully decline™

(#34511) oriic válasza Melack (#34509) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megnezte bizony. :DDD

Live-Die-Respawn

(#34512) 7 válasza Ace owner (#34503) üzenetére


7
addikt

Lekapták mind a 10 körméről :P

föccer: Ugyan, nem áll szándékunkban. Biztos szívták eleget az éjszaka. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34513) föccer válasza 7 (#34512) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem hinném, hogy az a vére lett volna. Vagy fehérvérűségben szenved szegény Ori?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#34514) aizen92


aizen92
addikt

H&M boyok! Hírlevélre feliratkozással lehet kapni egy 25% kedvezményes kupont! (Facebook oldalukon a link )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#34515) Mercutio_ válasza aizen92 (#34514) üzenetére


Mercutio_
félisten

Öhm, a kupont bármilyen e-maillel regisztrálva használhatom majd?
Csak mert evidens, hogy fals nevetm címet fogok megadni ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34516) aizen92 válasza Mercutio_ (#34515) üzenetére


aizen92
addikt

"Lassan" (kisasszonyt és magamat ismerve 2 óra) fizetünk és megosztom a tapasztalatokat :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#34517) Mercutio_ válasza aizen92 (#34516) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azt hittem ez csak a webshopba érvényes kupon:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34518) Magnum_ válasza aizen92 (#34516) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Meddig ervenyes? Kineztem egy diszzsebkendot...

I humbly and respectfully decline™

(#34519) Ace owner


Ace owner
addikt

Westend zombi megszallas alatt áll es hol van még karacsony.. Mediamarktot totál elvesztettuk, a jarkalok atvettek az uralmat.
Viszont megnyomkodtam egy nexus 4et, ofkorsz nem lehetett bekapcsolni de a fogasa jo es tetszik az üveg hatlap. Télen jól lefog fagyni a kezem tole ha azt veszek.

Galaxy Fold 4

(#34520) Mercutio_ válasza Ace owner (#34519) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én meg asszem maradok a levonó A820-nál, mivel a topic nem szpozorált egy ütős képeket készítő mobillal :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34521) Qru válasza Ace owner (#34519) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Arénaban is ez volt ma.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#34522) Ace owner válasza Qru (#34521) üzenetére


Ace owner
addikt

Uhh interstellart is meg kéne nezni.. Kar hogy szalagavato lesz hétvégén, mozi jobban erdekelne valahogy..

Galaxy Fold 4

(#34523) MurdR


MurdR
veterán

Gondoltam meglepem asszonykámat, és kijavítgatom a festéseket a nappaliban, ahol bekoszolódott a fal a költözéstől és a munkásoktól. Jelentem csináltam 10 darab foltot a falra, más színű festéssel. Picasso LVL99 :DDD :DD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#34524) Qru válasza Ace owner (#34522) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Saint is nagyon dícsérte azt a filmet, én is tervezem megnézni.

mod:

MurdR: Grat! :D Én ezért nem állok neki, pedig a legutóbbi "házibuli" után pár helyen nálam is javításra szorul a konyha... :(

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#34525) Mercutio_ válasza MurdR (#34523) üzenetére


Mercutio_
félisten

:C

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34526) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Üdv.
Ismét itt :B
A III. kerület elérhető valakinek? Kettő darab játékot(DVD tok) kellene átvenni, majd postára adni nekem.
Holnap utalnám a pénzt :R

Ha valakit érdekel ez a nagyszerű lehetőség az legyen kedves privátban jelezni :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34527) föccer válasza Sirandrish (#34526) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#34528) Sirandrish válasza föccer (#34527) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem akarok mindenkire ráírni aki ott lakik. Aki vállalja az megkeres, aki meg nem azt nem kívánom zaklatni :B
Szerintem így korrekt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34529) aizen92 válasza Magnum_ (#34518) üzenetére


aizen92
addikt

Ha feliratkozol a válasz emailben már ott a kupon, nekünk dec.21ig.
Kasszáscsajszi be se regisztrálta a kuponkodot :DDD szóval még van 2 x 25%unk.
Ez amúgy csak üzletekben beváltható
Itt a szöveg : AZ ÜZLETBEN
25% KEDVEZMÉNY EGY ÁLTALAD VÁLASZTOTT TERMÉKRE! *

TALÁLD MEG A LEGKÖZELEBBI ÜZLETET

*A kedvezmény egyszer használható fel, nem vonható össze más ajánlattal, vagy kedvezménnyel, nem használható a designer kollekció darabjaira, valamint ajándékkártya vásárlásra.
A kedvezményt kizárólag egy vásárló használhatja. Az ajánlat egyszer használható fel, a kupont személyesen átadva, illetve elektronikus formában bemutatva a kasszánál történő vásárláskor. Visszatérítés esetén a vásárlás összegét visszáru kártyára töltjük fel.
Az ajánlat az összes magyarországi H&M üzletben érvényes.
Email ****÷÷÷÷: @gmail.com
Érvényes: 2014.12.21. Kizárólag egyszer használható fel.
Szám: 9999999999

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#34530) krizmo_


krizmo_
addikt

Nem tudom gondolkodtatok-e már azon, hogy vásárolnátok a Tesco-tól online, házhozszállítással.
De, ha igen, akkor csak ajánlani tudom. Tegnap vásároltunk így és nagyon meg vagyunk elégedve.
A házhozszállítás díja mindössze 350 ft volt, és az áruval, amit kihoztak maximálisan elégedettek vagyunk.

(#34531) Mercutio_ válasza aizen92 (#34529) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah, akkor ez hasonló mint amikor valamelyik újságban is volt, de bemutathattad a honalpon lévő pdf-et a mobilodon:)

krizmo_: Nap és napszak függő, hogy menyi a kiszállítás díja, szvsz akkor érdemes élni vele, ha sok cuccot veszel - és van időd végignézni azt kaptad-e amit rendeltél - valamint, ha nagy/nehéz cuccokat rendelsz, pl. sok ásványvíz, 10-enkiló cukrok, stb.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34533) Sirandrish válasza Sirandrish (#34526) üzenetére


Sirandrish
legenda

Úgy néz ki hogy sztornó

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34534) Qru válasza krizmo_ (#34530) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Erről jut eszembe, nálunk itt a sarkon 1 hónapja csuktak össze egy ilyen Teszkós furgont, azóta itt ál törötten. Úgy látszik itt fog elrohadni... :D

#nincsbennetarcsi

(#34535) bandus válasza krizmo_ (#34530) üzenetére


bandus
veterán

hétvégén is van házhoz szállítás? illetve megadható időpont, ugye?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#34536) Melack válasza bandus (#34535) üzenetére


Melack
veterán

Van, -tól -ig időintervallumban.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#34537) sutszi válasza bandus (#34535) üzenetére


sutszi
veterán

Igen. 2 órás sávokból lehet választani, reggel 8 és este 10 között. A kiválasztáskor látod, mennyibe kerül az adott sávban. Hétvégén este pl a legolcsóbb 300/350.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#34538) krizmo_ válasza Mercutio_ (#34531) üzenetére


krizmo_
addikt

Igen, valóban napszak függő, de az oldalukon meg lehet nézni mikor mennyibe kerül.
Sok nehéz cuccot rendeltünk, pl. cukrot, ásványvizet, 10kg krumplit, teljes kiőrlésű liszteket mindig onnan veszünk. Meg még olyan termékeket, amiket ismerünk, és egyébként is használunk. Szóval, nem keveset.

(#34535) bandus
Igen, van mi is tegnap rendeltünk. Megadhatod mikor jöjjenek ki, mi tegnap 20-22 óra között adtuk meg, hogy kihozzák. A rendelést pedig pénteken adtuk le.

Szerk.:
Annyit még hozzátennék, hogy pl. ha nincs valamilyen termék készleten, akkor felajánlanak csere terméket, ami nem vagy köteles elfogadni, és visszaviszik, természetesen nem kell kifizetni.
Mondjuk pl. mi rendeltünk Vitamill graham lisztet, de az nem volt, helyette hozott a kiszállító Tescos graham lisztet, és megkérdezte, hogy az kérjük-e, elfogadtuk, mert ismerjük, már használtuk.
A másik termék, ami nem volt kiwi impregnáló spray, de amit helyette ajánlott nem fogadtuk el, mert nem ismertük.
Plusz, kaptunk szaloncukrot ajándékba, ilyen kóstolófélét.

[ Szerkesztve ]

(#34539) bandus válasza krizmo_ (#34538) üzenetére


bandus
veterán

szuper, köszi a többieknek is. azt hiszem ráállok erre a módszerre. még gyorsan ki kell próbálni, mielőtt kiüldözik ezeket a cégeket is itthonról :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#34540) Mercutio_ válasza krizmo_ (#34538) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mi melóhelyre rendelünk a G-Robyból ásványvizet 15-20 kolléga esetén lényegében ingyen van a kiszállítás olyan kevés esik 1 főre.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34541) Ace owner válasza Mercutio_ (#34540) üzenetére


Ace owner
addikt

Ahol melózok irodában is G-robytól vásárolnak.

Galaxy Fold 4

(#34542) GabN73 válasza aizen92 (#34529) üzenetére


GabN73
addikt

Ha jól olvasom akkor ez csak 1 termékre váltható be? :(
Mondjuk még így is több mint a semmi, épp holnap/kedden megyek "shopping körútra", nincs semmi pulcsim :DDD

(#34543) MurdR


MurdR
veterán

Valakinek elfekvőben VGA kábele van-e esetleg? :B

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#34544) sutszi válasza Mercutio_ (#34540) üzenetére


sutszi
veterán

Nem is rossz...Elsőre tej meg whisky jó áron van... :DDD Ünnepre készülünk na... :)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#34545) aizen92 válasza MurdR (#34543) üzenetére


aizen92
addikt

15 méter, maradhat? ;]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#34546) MurdR válasza aizen92 (#34545) üzenetére


MurdR
veterán

:P

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#34547) Tim82 válasza MurdR (#34543) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem kaptál a 15" Samsung LCD mellé tőlem?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34548) macilaci78 válasza krizmo_ (#34530) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én egyszer rendeltem. Az intervallum utolsó negyed órájában hívtak, nem-e baj, ha később jönnek. Akkor még el sem indultak.
Rendeltem pár akciós dolgot, ami "elfogyott", ezért mást kaptam. 2 doboz 50 filteres Lipton tea helyett kaptam 2 doboz 25 filtereset, meg stb...
Nem volt vele alapvetően nagy bajom, de fenntartásokkal kezelni a dolgot.

Minden esetre készségesek voltak és nyugodtan mondhattam volna, hogy egyes tételeket nem kérek. Viszont új vásárlás, új kiszállítás, ha nem tetszik, amit ők kihoztak helyettesítő termékként. (Egyszerű példa: Heinz ketchup nincs, hoznak Univert, de nekem a Globus a második favoritom...)
Azt nem értem, ha indulás előtt hív, hogy késik, miért nem mondja, hogy nincs minden rendben a rendelésemmel?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#34549) krizmo_ válasza macilaci78 (#34548) üzenetére


krizmo_
addikt

Akkor neked nincs túl jó tapasztalatod.
Mi 20 és 22 között vártuk, 20:30-kor már itt volt, felhívott minket jóval az érkezése előtt.
Elég sok mindent rendeltünk, de semmiben nem találtam hibát, pedig elég kritikusan szoktam válogatni.
Szinte minden tételt külön csomagoltak. A kiszállító nagyon rendes volt, nem kapcsoltunk időben, és nem adtunk neki borravalót...ez bánt kicsit. Mert tényleg nagyon rendes volt. De ha legközelebb ő lesz, majd duplán adunk...

(#34539) bandus
Szívesen. :)

(#34540) Mercutio_
Valóban megéri, így meg főleg.
De még ez a 350ft is nagyon megérni nekünk. Messze van tőlünk a Tesco, sok idő amíg odaérünk és összeválogatunk mindent.

(#34550) macilaci78 válasza krizmo_ (#34549) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mivel nem neki fizetsz, így nem nincs miből borravalót hagyni.

Magára a kiszállító emberekre nekem sincs panaszom, korrektek, ápoltak, előzékenyek voltak. Késtek, az intervallumi időn belül jelezték, nem akkor, amikor már nyilvánvaló a késés.

Nekem nincs autóm, de 3 zsugor ásványvíz, nagy adag toalettpapír, és még pár térfogatra, vagy súlyra jelentős árucikk, kulturáltan, szellősen csomagolva és a lakásban oda rakták, ahova mondtam.

Ugye netes vásárlás, az ő érdekük is, hogy a legszebbet hozzák ki mindenből, akár zöldség-gyümölcs, akár villáskulcskészlet. Alapvetően elégedett vagyok, de sajnos számolni kell azzal, hogy az akciós dolog elfogyhat, mire kiszállítják. Vagy a megrendelés és a kiszállítás napja között történt árváltozásokat fogják szerepeltetni: megszűnik az akció, drágul a termék, vagy épp a kosaramba rakott cucc lesz akciós.

Nem gazdaságosan csinálják: 2 órás intervallumok vannak, amiben csak egyetlen vásárlóval foglalkoznak. Tehát van egy bazi nagy teherautójuk 2 emberrel, aki ingázik a rendelők és a budaörsi Tesco között. A helyett, hogy pizzafutár módjára körutakat csinálnának. Szerintem egy jó taxis, vagy pizzás diszpécser tudná úgy szervezni a fuvarokat, hogy 3× ennyi vevőt is kiszolgáljanak.

Még egy gondolat: annyira kedvesek voltak, szerintem egy nagymamának a kamrába és a fagyasztóba is bepakolták volna első szóra is a termékeket.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.