Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#128401) Stylewars_kp válasza Stylewars_kp (#128325) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Valaki valamit?

Szombaton megyek III. kerbe. Remélem bedugul délelőtt az egész város. Annyira előre megyünk, hogy két hétvégén keresztül ünnepeljük augusztus 20-át.

(#128402) macilaci78 válasza Stylewars_kp (#128325) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ahh. Van egy régi Dell Optiplex SFF gépem, laptopra váltás miatt áll 3 éve. C2D proci, 3-5 GB ram (már nem emlékszem), SATA HDD.
XIV, vagy XI kerületben tudom odaadni, amelyik szimpatikusabb.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#128403) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#128404) radi8tor válasza homerhamm (#128403) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ennek a vicces képekben nagyobb sikere lenne, mint itt. ;)

⭐ Stella

(#128405) macilaci78 válasza radi8tor (#128404) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Csak ott ezt a kommentet is moderálni kellene. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#128406) Stylewars_kp válasza homerhamm (#128403) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

:D Még lehetne hova cizellálni. Jó nagyon!

(#128407) GIJoe


GIJoe
addikt

Sziasztok, van valakinek forrása ramirishez vagy b4b.hu (bestbyte) nagykerhez, írjon már rám... :R

(#128408) updog


updog
senior tag

Szokásos féléves Xiaomi szűrőcsere után a lerúgott szűrők (amiket ha nem lenne szaga, ránézésre újként is adhatnék, mert havonta cserélt plusz vászonnal a nagyja port megfogtam már előtte), hobbira, ipari DIY célra, porleválasztóhoz (ilyeneket szoktak mondani akik el szokták vinni :D) ingyen elvihetők

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#128409) izee


izee
senior tag

Miért van az, hogy egy youtube videóhoz van két komment, én pedig egyet látok csak? Tök rendszeresen.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#128410) darvinya


darvinya
titán

Vegyétek, vigyétek 15"-os Kumho 4S gumi, akár felnivel együtt. [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#128411) Stylewars_kp válasza izee (#128409) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Hetek óta ilyen.

(#128413) tibbike01


tibbike01
őstag

(#128414) 8


8
senior tag

Vegyetek bontatlan szupermegbízható 8TB LaCie d2 Professional külső vinyót bolti ár
2/3-áért 3 év garival, nem csak professzionális felhasználásra
Budapesten azonnal átvehető

Alkuképes, és topikbelieknek extra kedvezmény :R

[ Módosította: radi8tor ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen, Curve bónuszokhoz ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#128415) 8 válasza 8 (#128414) üzenetére


8
senior tag

már el is kelt :R

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen, Curve bónuszokhoz ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#128416) macilaci78 válasza Qru (#128351) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Sziasztok!
A családban elvesztettünk egy tegnap vásárolt negyedéves BKV bérletet a 3-as villamoson. Ha valaki talált volna ilyet, a rajta lévő okmány azonosítószámot egyeztethetnénk.
Köszönöm!

Nem válasz akart lenni. :R

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#128417) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Tegnap láttam a tűzszerészeket a rakparton, nem semmi leletet hoztak felszínre: [link]

⭐ Stella

(#128418) FoxiestFox válasza radi8tor (#128417) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A hozzá való mozsárágyút is menő lenne megtalálni :D

(#128419) homerhamm


homerhamm
addikt

Aknyőóbáa

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#128420) darvinya


darvinya
titán

Senkinek nem kell? [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#128421) rushty válasza homerhamm (#128419) üzenetére


rushty
senior tag

AnyáD :Y

Revolut meghívó pü-ben

(#128422) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Holnaptól új zónák Budapesten.

3. VÁLTOZHATNAK A ZÓNAKÓDOK – Számos eddigi zónakód megszűnik (mintegy 30), de marad körülbelül 60 különböző zónakód, és néhány új kód is érkezik a rendszerbe.
VIGYÁZAT: szeptember 5. után a megszokott zónakódok nem feltétlenül ugyanazt a területet fedik le, mint azelőtt! Ellenőrizd a térképen, hogy a kiválasztott zónakód valóban azt a helyet jelöli-e, ahol éppen parkolsz.

Még szerencse hogy azt mondták egyszerűsítik a zónakódokat, csak tudnám mi a franc értelme van 4 kódon kívül még mindig 60-nak. :W

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#128423) TheMarci válasza radi8tor (#128422) üzenetére


TheMarci
addikt

Nem lehet, hogy amiatt, hogy nalunk asszem a helyi parkolas csak kisebb zonakra szol, nem az egesz keruletre? Alul kelenfold kornyeken asszem csak jovore lesz fizetos.

Do You Dream?

(#128424) oriic válasza radi8tor (#128422) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, biztos örülnek majd itteniek, hogy Sárbogárditól/Dombóváritól lentebb is kell már fizetni: :D

Live-Die-Respawn

(#128425) radi8tor válasza oriic (#128424) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Legalább a kék zónában korlátlan a hosszan parkolhatnak, nem kell újra indítani 3 óránként.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#128426) macilaci78 válasza radi8tor (#128425) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért van hiányossága a rendszernek. Például mi most sem lakunk parkolóövezetben, pedig a korábban olvasott önkormányzati rendelet értelmében kellene. Illetve fentebb linkelt térkép is ezt mutatja. Gondolom, amíg nem építik ki az automatákat, addig ez így marad.
A másik, hogy zuglói lakosként megillet napi 1 óra egybefüggő díjmentes parkolás egy adott helyen. Magyarán az első óra ingyenes. Ennek érvényesítésének egyetlen módja - tudomásom szerint -jelenleg is a parkolóautomatán való "bejelentkezés", bár legalább a szelvényt nem kell a szélvédő mögé kihelyezni. Hasznos lenne, ha ezt a kedvezményt tudnám érvényesíteni valahogy telefonon keresztül is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#128427) radi8tor válasza macilaci78 (#128426) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szép remények. :)
Nálunk Óbudán egy plasztikkártyával lehet érvényesíteni a napi 90 perc ingyenes parkingot másik zónában. Mármint a lakhelyhez képest másik zónában.
Szerintem nem adja ki az önkormányzat a lehetőséget külső appoknak a parkolás indítására - ez egy eléggé zárt rendszer. Én is amikor igényelem az ingyenes kerületi parkolást a plasztikkal akkor a parkolóautomata lekommunikálja a szerverrel mielőtt jegyet nyomtat...

⭐ Stella

(#128428) macilaci78 válasza radi8tor (#128427) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Pedig nem lenne nagy was ist das összegyűjteni az adatbázist, hogy mely rendszámokra milyen kedvezmény van.
Én legalábbis esetenként hajlandó lennék kifizetni a kényelmi díjat az ingyenes 1 óráért is, ha egyrészt automatikusan indítja a 60. percben a fizetős parkolást, másrészt nem kell elmennem oszlopot keresni természetesen az ellenkező irányba.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#128429) radi8tor válasza macilaci78 (#128428) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ilyen tuti nem fog megvalósulni. Mert nem ez a célja a kedvezményes parkolásnak hogy egy helyben tanyázz a kocsival.
A kiterjesztett fizetési időzónának is az a célja hogy minél kevesebb autó legyen ilyen területeken.

⭐ Stella

(#128430) macilaci78 válasza radi8tor (#128429) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez Zugló, ami 3., 4. zóna, egységesen 8-18 közt, 4.-bem nincs időkorlát.
Nem azt akarom, hogy az időkorlát letelte után automatikusan induljon újra, hanem hogy a megkezdett parkolásnál vegye figyelembe az egyébként járó kedvezményeket. Esetemben az első 60 percet 0 Ft/óra + 75 Ft kényelmi díjjal.

A kiterjesztett fizetési időzónának is az a célja hogy minél kevesebb autó legyen ilyen területeken. - Ezt értem, egyet is értek vele, de lazítsanak a kedvezményre jogosító rendszeren. Vegyék figyelembe, hogy van, aki tartósan kénytelen ott lenni, mert ott dolgozik, vagy ott lakik, így 8-17, vagy 17-8 között ott a kocsi. Legyen elég egy munkáltatói igazolás (cég bejegyzett telephelye szerint), vagy közjegyzői bérleti szerződés (közokirat). Munkába járásra a lakcímkártya nyilván nem játszik és sajnos azt is meg tudom érteni, hogy sokan ódzkodnak a lakcímre történő bejelentkezést engedélyezni. Ez utóbbira jó orvosság a közjegyzői bérleti szerződés, gond esetén megvan rá a kidolgozott process.
És a különböző szolgáltatásokról még nincs szó. Vízvezetékszerelők például...

Vagy ha már megcsinálták szegedi mintára ezt a zónás parkolási rendszert, akkor legyen ugyancsak szegedi mintára bérletes konstrukció.
Van 2 zóna 245 Ft és 535 Ft óradíjjal. A minden zónára érvényes, rendszámra szóló bérlet 290.500 Ft, miközben a belvárosban 20-30k/hó egy garázs bérleti díja.
Lehetne Pesten is egy éves konstrukció, például adott zónára érvényes díj 1000-szerese, területileg érvényes az olcsóbb zónákra is. Ez a 2. zónában évi 400k, amiért már garázst is lehet bérelni. Akinek fix helyen van dolga, munkahely, lakhely, annak a garázs olcsóbb. Akinek kell a mobilitás, például vállalkozáshoz, vagy családtagokat látogat heti rendszerességgel, az lesz bérletes.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#128431) Dinter


Dinter
addikt

Valakinek nem kell egy új, szállítássérült IKEA Lack asztal? [link]
Enyhén sérült.[link]
2500Ft, 11. ker.

[ Szerkesztve ]

(#128432) Ace owner


Ace owner
addikt

Tessenek prémium telefonkeszuleket vásárolni [link]

Galaxy Fold 4

(#128433) pjen


pjen
félisten

Üdv. Van egy locsoló vizórám, ami azon át folyik nem kell csatorna díjat fizetni. Mult év áprilisban cserélték. Az óra két gumi tömítéses hollani között van, amiből az egyik plombált, a plomba alatt folyik. Felhívtam a vízműveket: plomba nyitás 10K, zárás szintén 10K. Ezért a pénzért még a hollandiban lévő gumit se cserélik. Csak úgy.

(#128434) Qru válasza pjen (#128433) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Csatornadij kitermeli. :D

#nincsbennetarcsi

(#128435) Ace owner


Ace owner
addikt

Tudtok ajánlani olyan kifozdet ahol vannak főzelékek és nem horror a parkolás? Fozelekfalot szerettem régen de úgy látom már csak plázában van. :(

Galaxy Fold 4

(#128436) macilaci78 válasza Ace owner (#128435) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szegeden a Dóm téren van egy diáktanya, dicsérik, parkolóhely is szokott lenni. ;]
De most komolyan: mennyit vagy hajlandó elmenni egy jó főzelékért Budapesten?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#128437) Jofi81 válasza Ace owner (#128435) üzenetére


Jofi81
őstag

Nagymező utca? Mondjuk a parkolást nem tudom, nem szoktam autóval arra járni.

(#128438) Ace owner válasza macilaci78 (#128436) üzenetére


Ace owner
addikt

Egesznap Budapesten járok egyik végétől a másikig tehát bpn belül mindegy. Preferált valami központi hely ha kollégával ebédelünk de nem feltétlen belváros.

Galaxy Fold 4

(#128439) cattus válasza Ace owner (#128435) üzenetére


cattus
őstag

Nagymezőn van A Főzelékes meg Hokedli, az előbbi inkább kifőzde jellegű, az utóbbi upscale de mindkettő finom. Eléggé tele szokott lenni az utca autóval, de egy-két parkolóhely a környező utcákban szokott lenni.

Do the thing!

(#128440) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Sziasztok!

Valami időszakos ajánlat lehetett ez a jégkrém, de ha valaki esetleg látja még valahol BP-n, LIDL-ben vagy bárhol máshol, pls jelezzen. Irtó finom. :))

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#128441) rushty válasza Petyyyyy (#128440) üzenetére


rushty
senior tag

Jövő nyáron :(

Revolut meghívó pü-ben

(#128442) homerhamm válasza rushty (#128441) üzenetére


homerhamm
addikt

Téli fagyi. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#128443) GabN73 válasza Ace owner (#128432) üzenetére


GabN73
addikt

Én meg lehet eladom a Fold3-at ... :DDD

(#128444) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Na, csak nem kezdenek túlfogyasztó bódulatukból magukhoztérni a népek, s rájönni, hogy retardált többszázezres mobilok nélkül is lehetséges életben maradni? :))

(#128445) macilaci78 válasza FoxiestFox (#128444) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Vagy nem tudják, jó módjukban mit akarnak. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#128446) FoxiestFox válasza macilaci78 (#128445) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ezzel az lehetőséggel nem számoltam, pedig valószínű több esetben ez a helyzet, mint nem. ;]

(#128447) radi8tor válasza FoxiestFox (#128444) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lehet de minek. :D
Aki nem költ piára, cigire az miért ne vehetne többszázezres mobilt?

⭐ Stella

(#128448) Petyyyyy válasza FoxiestFox (#128444) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nem. ;]

szerk.: rushty - elég gyanús

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#128449) JanR válasza radi8tor (#128447) üzenetére


JanR
addikt

És aki költ? :F

(#128450) radi8tor válasza JanR (#128449) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az is el tudja dönteni, hogy ki tudja gazdálkodni vagy nem.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.