Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#106851) tomcsi23 válasza DeFranco (#106850) üzenetére


tomcsi23
veterán

+850,- mer’csak.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#106852) DeFranco válasza tomcsi23 (#106851) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az grátisz. nem vagyunk rablók. :DDD

(#106853) Fandango


Fandango
veterán

Aréna Plázában van valami jobb fajta étterem ahova érdemes beülni vacsorázni, vagy célszerűbb más helyet keresni?

(#106854) Magnum_ válasza Fandango (#106853) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Celszerubb.

I humbly and respectfully decline™

(#106855) 7 válasza DeFranco (#106852) üzenetére


7
addikt

Labló! Notólius bűnöző!

#ytalert

(#106856) Qru válasza Fandango (#106853) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Max a Pizza Hut...

#nincsbennetarcsi

(#106857) Melack


Melack
veterán

MR. Lavalampa zöld színű eladó. Érdekel vkit?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#106858) föccer válasza Melack (#106857) üzenetére


föccer
nagyúr

Valakit biztos. :D

Venni kék objektívet. Holnap alkudozok a media markt egyik vezetőjével róla. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#106859) sketchifun


sketchifun
senior tag

Ikea-pro tagok véleménye jelentős mértékben mérvadó.

Mivel számomra megfelelő íróasztalt nem találtam, építek sajátot.

A bútorlap megoldott, a magasság viszont itt ugye, eldönthető.

Mi az ideális magasság?

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#106860) fant0mi válasza sketchifun (#106859) üzenetére


fant0mi
addikt

72-78.
Itthon 75-os van. Ha colos vagy, mehet a magasabb.

[ Szerkesztve ]

(#106861) sutszi válasza sketchifun (#106859) üzenetére


sutszi
veterán

IKEAba van állítható magasságú láb. 1000Ft/db (volt valamikor tavaly...) Simán fel tudod használni egy laphoz. Amúgy amit fantomi mond az valid mert 72-től indulnak ezek is... Viszont székkel érdemes összepróbálni. Mert az ülésmagasság sem mindegy.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#106862) sketchifun válasza fant0mi (#106860) üzenetére


sketchifun
senior tag

És sutszi

Oké, igazság szerint 182cm vagyok, nyúlánk alkat.

Utánanézek ennek az állítható lábnak.

A szék egyébként liftes.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#106863) 7


7
addikt

Vidám reggelt! :D

(#106864) sutszi válasza 7 (#106863) üzenetére


sutszi
veterán

Nagyon vidám vagy pedig most van a 7vége. ;] :P

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#106865) macilaci78 válasza sutszi (#106864) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Pontosabban holnap lesz vége a 7-nek. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#106866) sutszi válasza macilaci78 (#106865) üzenetére


sutszi
veterán

Nézőpont kérdése... A lényeg, hogy így vagy úgy de vége van. ;]

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#106867) 7 válasza sutszi (#106866) üzenetére


7
addikt

Olyan vagyok, mint a főnixmadár. Hétfőnként feltámadok. :P

(#106868) sutszi válasza 7 (#106867) üzenetére


sutszi
veterán

Touché! :))

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#106869) sketchifun válasza 7 (#106867) üzenetére


sketchifun
senior tag

Akkor Én valamit rosszul csinálok, nekem ez csak szombat délben jön el. :DDD

Szombaton az aktuális munkák papírozásának befejezése, vasárnap a következő hétre az előkészületek.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#106870) Mercutio_ válasza sketchifun (#106869) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nyugi, pár év kemény meló és fussa egy jó képességű mancikára aki ezt csinálja helyetted és a többi napon is lesi minden kívánságod;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#106871) sketchifun válasza Mercutio_ (#106870) üzenetére


sketchifun
senior tag

Az lesz.

Igazság szerint, rosszul csinálom, és ezt a legnehezebb felismerni.

Mást is csináltam már rosszul. Sem a hatékonyság, sem a munatempó nem volt megfelelő. Mostmár az.

Most inkább arra kellene rájönnöm, hogyan csináljak magamnak több szabadidőt, hogy az ne menjen a munka mennyiségének, minőségének rovására.

És biztos van mód arra, hogy ez megvalósuljon, csak nem tudom hogyan.

Érdekes 1 évet visszatekinteni. Azt a töketlenkedést, szervezetlenséget...

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#106872) bandus válasza sketchifun (#106871) üzenetére


bandus
veterán

dolgozz gyorsabban vagy vegyel meg fel valakit. nekem ez nem tunik annyira bonyolult kerdesnek :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#106873) Mercutio_ válasza bandus (#106872) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez olyan mintha azt mondanád: fokozd az erőmű teljesítményét vagy epits még egyet:D
Van ezektől több lehetőség is tevékenység(ek) optimalizálására:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#106874) bandus válasza Mercutio_ (#106873) üzenetére


bandus
veterán

azt írta, hogy most már megfelelő a hatékonyság és a munkatempó :) ha ezen javít és 20 mp-cel gyorsabban szerel be egy konnektort meg 3 perccel egy kismegszakítót (egyszerű példa) attól még sokkal több szabadideje nem lesz szerintem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#106875) Magnum_ válasza bandus (#106874) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Te kis lean expert ;]

I humbly and respectfully decline™

(#106876) bandus válasza Magnum_ (#106875) üzenetére


bandus
veterán

nézd, befizettem a tagdíjat már egyszer régen, neked (bizonylazt megvan), ebből következik, hogy mindenhez is értek ;] de az is lehet, hogy mostanában szimplán csak keveset írok ide, ezért muszáj volt belepofáznom valamibe :DDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#106877) Mercutio_ válasza bandus (#106874) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha attól szerinted se lesz, akkor miért az volt az egyik tanácsod?:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#106878) bandus válasza Mercutio_ (#106877) üzenetére


bandus
veterán

az olyan tanács volt, aminek nincs realitása :DD najó, most keltem, lehet, hogy még nem vagyok teljesen ura a gondolataimnak.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#106879) Mercutio_ válasza bandus (#106878) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megint leamortizált valami ázsiai kislány?;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#106880) bandus válasza Mercutio_ (#106879) üzenetére


bandus
veterán

az sajnos egyszeri, megismételhetetlen alkalom volt :(

szerdán megkíséreltük kifosztani takleréket szekszárdon, azóta is azt nyögöm kb. :D btw ez egy kellemes boruk, hoztam belőle haza [link], múltkor talán pont te linkeltélt valami jó ár/érték arányú vöröset, azt megtennéd még egyszer? :)

viszont durva lesz az év vége: a legjobb jóbaarátomnak lesz egy 30. szülinapja, és egyelőre úgy tűnik, hogy 3 karácsonyi rendezvény is lesz cégen belül. szilveszterezni szerencsére nem szoktam :D rá kéne szoknom valami drogra, az talán kevésbé lehet megterhelő.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#106881) Mercutio_ válasza bandus (#106880) üzenetére


Mercutio_
félisten

A pincénél kóstolással az a baj, hogy jó esetben sokat hozzátesz az élményhez és nem lesz objektív, emiatt otthon palackból sokszor nem azt kapod vissza amire "emlékszel";]
szerk: így ha nem kis pince előtte valahol - akár 2 részletben- érdemes lehet végig kóstolni a szortimentet. Az már hab a tortán, ha lényegesen olcsóbb a pincénél mint a kereskedő árai. (Szent Andinál és az egri bor boltokban pl. pont nem:Y)

Tippre ez a hsz amire gondolsz.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#106882) sketchifun válasza bandus (#106872) üzenetére


sketchifun
senior tag

Ettől most tekintsünk el kérlek. :DDD

A tempóval nincs gond, a munkákkal sem.

Avval vagyok komoly gondban, hogy az egyébként másodrangú, de ugyanolyan fontos feladatok ellátását optimalizáljam.

Ilyenek, mint a kiadások, bevételek, az ezekből fakadó kalkulációk, anyagárak naprakészen tartása, árajánlatkészítés, árajánlatkérés, rajzok, dokumentumok iktatása, munka megszervezése, ütemezése.

Tehát gyakorlatilag az office work, ami nem igazán hatékony a jelenlegi formában. Csak még nem tudom, hogyan tehetném jobbá, könnyebbé.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#106883) TheProb


TheProb
veterán

Na, úgy néz ki sikerült albit találnom.

Gubacson a Mediterrán ltp-en egy 30m^2-es lyukat sikerült találni 90ért. Másik versenyő a Dandár utcai frissen felújított volt, ami eszméletlen igényesen és szépen lett megcsinálva, de kb +35rugót nem ért meg nekem havonta (rezsivel). És akkor még a parkolás is macerásabb, valamint Gubacs elvileg egész jó környék.

Most már csak azt kell kitalálni, hogy hogyan rendezem el a dolgokat azon a cipősdoboznyi szobában. :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#106884) bandus


bandus
veterán

kiírom magamból a mérgemet, meglehetősen felcseszett egy "ismeretlen fekete bmw-s", aki mellett álltam. a sztorit a westend parkolósától hallottam, miszerint nagyon szentségelt a tulaj, és ha hamarabb érkezem kitekeri a nyakam, merthogy meghúztam az autóját. ezért mérgében kaptam 3 félméteres karcot a kocsi bal oldalára.

namármost szélső parkolóhelyen álltam, szóval extra bénának kellett volna lenni, hogy meghúzzam, de persze nem tettem meg. ezt ő is láthatta volna abból, ha végignézi az én autómat, amin semmi sérülés, vagy bármiféle kontaktra utaló nyom nincsen. illetve most már van 3 szép nagy karc :U szerencsére nem dőlök a kardomba, a másik odlalon lévő karc is elfér, pont nem érdekel, amíg csak esztétika, de akkoris

Mercutio: igenigen, azokra gondoltam, köszi :R

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#106885) Magnum_ válasza bandus (#106884) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Rendszamat feljegyezte a biztonsagi?

Ha azt gondolta, hogy te huztad meg, akkor nem kellett volna megvarnia es tisztazni, ahelyett, hogy kart okoz es elhajt?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#106886) bandus válasza Magnum_ (#106885) üzenetére


bandus
veterán

nézd, te ezt tetted volna, én is ezt tettem volna, de vannak ilyen kretének is. lehet meg tudta volna mondani, vagy vissza tudtuk volna nézni kamerán, de a szabadidőm többet ér, minthogy ezzel foglalkozzak.

szerk: persze ate eseted nyilván más volt, ahol egy balfasz többszázezres kárt okozott.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#106887) Magnum_ válasza bandus (#106886) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tudom, hogy teged nem erdekel az okozott kar, de igy a paraszt kvazi feljogositva erzi magat arra, hogy ezt megteheti.
Es maskor,massal is meg fogja tenni.

I humbly and respectfully decline™

(#106888) hszilard666 válasza bandus (#106884) üzenetére


hszilard666
veterán

Pfej de jó hogy ezt most olvastam basszus... Hasonló szituban vagyok most én is, és majdnem "összekarcoltam a kocsiját" valakinek.

Köszönöm! :R

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#106889) CoolBoy323 válasza hszilard666 (#106888) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Meghúzták a meccsbokszod? :)

(#106890) macilaci78 válasza CoolBoy323 (#106889) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A szívszerelmét. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#106891) CoolBoy323 válasza macilaci78 (#106890) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

;]

(#106892) GabN73 válasza CoolBoy323 (#106889) üzenetére


GabN73
addikt

És a tiédet kikalapálták már? ;] ;]

(#106893) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Nekem is megvan a négykerekű szívszerelmem, de egyelőre nem mondok semmit, ameddig nem kerül a nevemre. addig csak áll, pihen :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#106894) 7 válasza GabN73 (#106892) üzenetére


7
addikt

A szívszerelmét vagy a meccsboxát? ;]`

(#106895) CoolBoy323 válasza GabN73 (#106892) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem :((

(#106896) Qru válasza bandus (#106884) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jártam hasonlóan. BKKB-n volt dolgom, szépen leparkalom a kocsit majd amikor végeztem jövök. Látom ott parkol előttem egy Corsa, mellette a tulaj. Ülnék be a kocsiba odajön, hogy meghúztam a kocsiját. Mondom azt aligha... De, nézzem meg ott vanank a húzásnyomok. Ismerjem el. Mopndom nem ismerem el. Akkor rendőrt hív. Hívjál de én nem várom meg. Akkor feljelent. Jó akkor várjuk meg, végülis munkaidőban vagyok fizetik a bíróságra járást meg nem... 60 perc után ki is jött a rendőr (ha nincs személyisérülés akkor marha lassan jönnek), elővette a mérőjét méricskél majd közli, hogy biztos nem én voltam mert a lökösöm nincs egyvonalban a sérüléssel.
Szép próbálkozás volt azért...

#nincsbennetarcsi

(#106897) TheProb


TheProb
veterán

Hétköznap este 5-6 körül mennyire halál a közlekedés a városban? Konkrétan a szabadkikötőből eljutni a westendig. Készítsek Frontint vagy inkább BKK?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#106898) fant0mi válasza TheProb (#106897) üzenetére


fant0mi
addikt

Az bizony.

(#106899) Magnum_ válasza TheProb (#106897) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Onnan oda halal. Mashonnan mashova is kb.

I humbly and respectfully decline™

(#106900) Handball94


Handball94
aktív tag

Van esetleg valaki aki nem hasznàlta fel ezt a 2 ezres ikea kupont és ebben a pár órában már nem is tevezi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.