Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#106551) fant0mi válasza gzbotii (#106550) üzenetére


fant0mi
addikt

De benzinesbe dizelt nehezebben tankolsz, leven a toltopisztoly csove a dizelnel vastagabb, elvileg bele sem megy a benzines lyukba. De meg nem probaltam.
Volt szivodizel Feliciam, o telen kapott egy pici kis kerozint dermedesgatlonak.

(#106552) tboy93 válasza gzbotii (#106550) üzenetére


tboy93
nagyúr

Porlaszto stb szerintem is kevesbe birja, en is úgy tudom hogy a dízel toleralja rosszabbul a felretankolast.

[ Szerkesztve ]

(#106553) seadrone válasza macilaci78 (#106547) üzenetére


seadrone
őstag

az nem valami szép dolog, de nem tudok mit tenni, elfogadom a tényt, hogy a medvék ilyenek, én meg nem adok mézet!

üdv
a ranger sir

(#106554) DeFranco válasza gzbotii (#106548) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az egy dolog, hogy túléli, de az összevissza gyulladást meg a vezérmű üteméthez köze nincsen fázisokat ott szerintem semmi nem köszöni meg, ami lehet később, fél-egy-két év múlva fog előjönni egy dugattyúkar töréssel vagy vezérműszakadással vagy akármivel, nem értek hozzá.

szóval ez azé' komoly szívritmuszavar, nem csak annyi, hogy bedadog a gyertya.

(#106555) macilaci78 válasza gzbotii (#106548) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Vannak olyan motorok, amik többféle üzemanyaggal is mennek. [link] Főleg hadi járművekben van ennek haszna.

A dízelnél nincs gyújtógyertya, ott a nagy nyomás okozta hőmérséklet robbantja be a keveréket. A benzin sokkal kisebb nyomáson már robban, ezért ég kopogósabban egy dízelben, már ha sikerül elindítani. Illetve ezért nem megy a benzines gázolajjal, mert az a 8-10 bar édes kevés, szikra ide, vagy oda.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#106556) macilaci78 válasza seadrone (#106553) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Te keversz engem valakivel, nem? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#106557) Mercutio_ válasza DeFranco (#106554) üzenetére


Mercutio_
félisten

Arra leszek kíváncsi ez a gyakorlatban beválik-e, vagy úgy járnak vele mint a wankel motorral.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#106558) gergo5991 válasza föccer (#106422) üzenetére


gergo5991
őstag

nagyon szépen koszonom a javaslatokat, citadellára voltunk, sziklakorházban is volt pont aznapig az atombunkeres kiállitas stb stb, nagyon jo volt, maszkaltunk meg ossze vissza, szoval jo kis 3 nap volt :)

(#106559) 7 válasza DeFranco (#106540) üzenetére


7
addikt

fun fakt4: A moderátorkeresdében lehet kérvényezni a növény kulcsszó hozzárendelését a topichoz, és akkor arra is ki fogja dobni. :P

(#106560) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Reggelt!

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#106561) Melack


Melack
veterán

WhatsApp nálatok is lehalt?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#106562) tomcsi23 válasza Melack (#106561) üzenetére


tomcsi23
veterán

Erre utaló jeleket tapasztalok.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#106563) Magnum_ válasza Melack (#106561) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ja. Jojjunk at ide :D

I humbly and respectfully decline™

(#106564) DeFranco


DeFranco
nagyúr

u w0t m8?

[link]

(#106565) Petyyyyy válasza DeFranco (#106564) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Muhaha faktor lvl sok.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#106566) DeFranco válasza Petyyyyy (#106565) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez se rossz... [link]

front van

(#106567) macilaci78 válasza DeFranco (#106564) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy igazi erőgép! :DDD

Végülis beleférhet, mert nem írta, hogy a jogtiszta oprendszernek windowsnak kell-e lennie. Egy régu linux még rá is fér egy CD-re, a vinyó 4 k-ért egy 320 gigás 100/100-as. Jó, a biztonsági mentés már nem fér bele ennyibe, de majd Kürték adnak árat. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#106568) Mercutio_ válasza DeFranco (#106564) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nekem nem egyértelmű, hogy
- a 8GB ram is jár-e hozzá
- HDD jár-e és mekkora, milyen
- VGA van-e, vagy csak az IGP
- Táp, monitor típusa?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#106569) Mercutio_ válasza DeFranco (#106566) üzenetére


Mercutio_
félisten

Milyen lehet az a minőségi viszki:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#106570) DeFranco válasza Mercutio_ (#106568) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kukázott brand gép valami irodából amiből kilomizott minden mozdíthatót aztán a maradékot meg megpróbálja rámelegíteni valakire.

(#106571) Mercutio_ válasza DeFranco (#106570) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mitagadás :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#106572) Petyyyyy válasza DeFranco (#106566) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Made my day. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#106573) macilaci78 válasza Mercutio_ (#106568) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem jár RAM, különben azt is kiemelte volna.
HDD dettó.
VGA? 5,9-es élményindexszel? ;]
Táp nélkül, ahogy írta is. Monitor: Matt fekete/ezüst 19"-os HP.

A proci normális hirdető kiemelt hirdetésében 6k. Az alaplap valahol 10-15 k-ért megy, a monitor nagyon max 10k, de lehet a fele is, a ház és a gyári procihűtő az ingyen elvihető és az 1k-s darabár közt ingadozhat, de mivel egybe van a deszka, proci, hűtő, így feltételezhetően a gyári sokéves csiríz tartja egyben, még munka is van vele. 21-35 k közt ezt Apróról össze lehet szedni, de csak most, csak neked ez a gémer félkonfig 50k-ért, mert jó arc vagy. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#106574) Spet válasza DeFranco (#106566) üzenetére


Spet
addikt

Lehet benyúlom bátyám ajándékba kapott Esprimo p9900-ét és felrakom dupla ennyiért ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#106575) Mercutio_ válasza macilaci78 (#106573) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nagyon nagy a kísértés:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#106576) Tim82 válasza macilaci78 (#106573) üzenetére


Tim82
nagyúr

A monitorhoz annyit, hogy ez lehet akár PVA paneles HP monitor is (asszem L1940 a típusmegjelölés), na ilyet vettem úgy két éve Hardveraprón talán 6k-ért remek állapotban szülői géphez, csak érte kellett mennem. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#106577) macilaci78 válasza Tim82 (#106576) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az előző monitor a munkahelyemen is ilyen volt, 1400×900-as felbontáson, főnököm ingyen ideadta, először magamnak vittem haza, majd a Szilitől vásárolt Dell váltotta, most szüleimnek tökéletes. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#106578) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Estét!

Lehet már nem hír, de az alábbi címen lévő OMV kúton már egy hete a sima gázolaj árán kapni a prémiumot valami banális hiba okán. Csak mondom.

Budapest, Irinyi József u. 34-36, 1117

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#106579) Qru válasza Petyyyyy (#106578) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Most én is prémiumot toltam de semmit nem vettem észre, nem ment jobban és nem is evett kevesebbet lártványosan. Mondjuk a CR rendszernek jót tesz az biztos.

#nincsbennetarcsi

(#106580) Petyyyyy válasza Qru (#106579) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Állítólag ugyanez volt a 95-össel is egy jó ideig vagy talán még most is ez van a fent említett kúton.
Cimbi 1.3 stiftje érzi a különbséget. Sima nyállal 120-ról már szinte nem tud gyorsítani és az alapjárat is olyan, amilyen. Prémiummal meg finom alapjárat, indítás után óvatosan engedi vissza és 120-ről is tud gyorsítani.

Gondoltam ha már ez van, éljünk a lehetőséggel.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#106581) Qru válasza Petyyyyy (#106580) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Persze sima. Ártani nem árt, max nem használ... ahogy szokták mondnani mifelénk. :D

A benyósokba meg nem tankolok prémiumot mert a sima benzin is adalékolt már (csak kevessbb benne a magic) táltos benzint meg pláne nem mert egyiknek a szoftvere sem ismeri a 95-ösnél jobb benzint.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#106582) DeFranco válasza Petyyyyy (#106580) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Cimbi 1.3 stiftje érzi a különbséget. Sima nyállal 120-ról már szinte nem tud gyorsítani és az alapjárat is olyan, amilyen. Prémiummal meg finom alapjárat, indítás után óvatosan engedi vissza és 120-ről is tud gyorsítani.

aham persze... sima plészbú. ha a mechanika nem tudja magát hozzáigazítani a magasabb oktánszámhoz akkor teljesen tök mindegy, nem robban szebben benne a levegő-nafta keverék csak azért mert prémium.

egy tahó pontosan ugyanolyan suttyó bunkó lesz ha egy jameson gold reserve-vel itatod le mint ha egervári koccintóssal.

(#106583) tomcsi23 válasza Qru (#106581) üzenetére


tomcsi23
veterán

Bubinak a sima 95-ös is már táltos. ;]

Pet5y, és legalább prémiumot is adnak?

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#106584) bandus


bandus
veterán

[link] - valahogy így kell ninézni egy félmaraton befutójának :Y

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#106585) Spet


Spet
addikt

3000. napos reggelt.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#106586) föccer válasza Spet (#106585) üzenetére


föccer
nagyúr

komolyan ezt nézegeted.. :Y

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#106587) oriic válasza Spet (#106585) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó reggelt! Nem csak 2999?

Live-Die-Respawn

(#106588) macilaci78 válasza bandus (#106584) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kezdj el napozni, szolizni! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#106589) macilaci78 válasza Spet (#106585) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Már csak szűk 2 év. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#106590) Petyyyyy válasza DeFranco (#106582) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nem értek a lovakhoz, ezt volt képes állítani.

tomcsi - Nem kóstoltam, de én töltöttem és a McFelelő pisztolyt vettem le.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#106591) Agyasima


Agyasima
senior tag

Elnézést, hogy belepofa. :) A helyzet az, hogy ideiglenesen Pöstön dolgozok. És használnám a világbajnok 3-as metrót is. De sehol nem látom, hogy mit jelent az a sejtelmes kijelentés, hogy "esténként" a teljes hosszában nem jár a metró. Tudja valaki, mit ért a BKV "este" alatt? Mikor indulnak az utolsó járatok? (Gugli sem segített.)

Most tették ki indexre, hogy fél 9-et értenek alatt. :)

[ Szerkesztve ]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#106592) Tim82 válasza Agyasima (#106591) üzenetére


Tim82
nagyúr

De sehol nem látom, hogy mit jelent az a sejtelmes kijelentés, hogy "esténként" a teljes hosszában nem jár a metró.

Ezt csak úgy sikerült elképzelnem, hogy a metrómegállóban csukott szemmel közlekedsz, hogy ne lásd a plakátolást és a másfél-két hete ott osztogatott szórólapokat a felújításról is undorral, "Nem veszek semmit!"-felkiáltással lököd elfele. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#106593) Tomaaasz válasza Agyasima (#106591) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Rettegek a hétfőtől.
Újpestről járok a Deákra melózni. F.szom. :((

Oda mentem, ahol vagyok!

(#106594) Agyasima válasza Tim82 (#106592) üzenetére


Agyasima
senior tag

Hátkabbe :P Egyébként igen, nekem a pesti tömegközlekedés sokk, minden egyes alkalommal. És ~5 napja van benne részem. Örülök, ha megfelelő helyen szállok fel és le, miközben néha terelgetem a gurulós bőröndöt is közben a csúcsforgalomban. Szóval nem láttam róla valóban se plakátot, se szórólapot. Az első szórólapos élményem is egy kamu-pénzkunyerálós szórólapos volt. Szóval még az a képesség sem fejlődött ki bennem, hogy különböztessem meg a "jó" és a "rossz" szórólapost. Inkább így képzeld el a dolgot, ha már valahogy el akarod képzelni.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#106595) 7 válasza Spet (#106585) üzenetére


7
addikt

Háh, én ma vagyok 4002 napos. Pont nem figyeltem a 4000-re. :)

Nekem a metrópótló a bringa lesz. De már most látom, hogy 0 fok környékéhez be kell szereznem egy melegebb sportgatyát.

[ Szerkesztve ]

(#106596) DeFranco válasza Agyasima (#106594) üzenetére


DeFranco
nagyúr

meg fogsz kérgesedni hamar, ne aggódj. aztán meg vidéken lesz kellemetlen, mert nem nézem se jobbra se balra, elmész minden ismerős mellett (bunkó vagy) bemész valahova nem köszönsz (bunkó vagy) senkivel nem vagy előzékeny (bunkó vagy)

így születik a csokapik bunkópesti

(#106597) Magnum_ válasza DeFranco (#106596) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szerencse, hogy budai vagyok.
Muhhhahahaha

I humbly and respectfully decline™

(#106598) DeFranco válasza Magnum_ (#106597) üzenetére


DeFranco
nagyúr

akarod mondani első generációs bevándorló. vidékről. pláne.

ez az iggazzy buckalakóknál még a jöttment státuszhoz is épp hogy elég. ;]

[ Szerkesztve ]

(#106599) Magnum_ válasza DeFranco (#106598) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:D

I humbly and respectfully decline™

(#106600) Tim82 válasza Agyasima (#106594) üzenetére


Tim82
nagyúr

Fogaznék. ;]

Egyébként a neten itten vannak-e az autentikus infók:

[link]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.