Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-15 15:37:04

LOGOUT.hu

BD lemezek ajánlási sorrendje (írásminőséget és tartósságot illetően az eddigi itteni és külföldi fórumok tapasztalatait összegezve) gyártók (MID) és márkák alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2806) mimic1979 válasza Boond (#2805) üzenetére


mimic1979
aktív tag

Tényleg nem értem a helyzetet ne érts félre. Elvileg egy gyenge minőségű MediaRange lemezt amit több mint egy éve írtam , tökéletesen viszi (nem egy darab van belőle és nem egyetlen egy lemezzel tesztelve). Ezért is vettem meg vakon a kétrétegű lemezből is ugyanazt a márkát. Azzal befürödni látszott a dolog. Megérkezett a jó minőségű lemez kintről de a helyzet nem oldódott meg. Az én sajnálatomra. Az hogy a szerviz nem tudja megoldani a problémát előfordulhat. Hogy mit teszek? Maradok a hálózati lejátszásnál de sajna az meg csak mkv fájlokkal megy...Lejátszót biztos nem vennék ezután ujjat, főleg nem 100e felett, főleg hogy az eredeti filmanyagok ára még mindig a plafonba van ahhoz képest hogy néhány 1080p -s filmnek annyira rossz a minősége mint ha analóg adást néznék a tv-n. Ezt kellene szerintem először a forgalmazóknak is felfogni, hogy a torrent oldalak is csak addig lesznek alternatívák , amíg ilyen magaslatokban vannak az eredeti lemezek.3 ezer környékén már én sem gondolkodnék gyári lemez megvásárlásában, de amit meg lehet venni ilyen áron webáruházakból mind 1-2 éves filmek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.