Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-15 15:37:04

LOGOUT.hu

BD lemezek ajánlási sorrendje (írásminőséget és tartósságot illetően az eddigi itteni és külföldi fórumok tapasztalatait összegezve) gyártók (MID) és márkák alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2799) mimic1979 válasza gg72 (#2795) üzenetére


mimic1979
aktív tag

Nah akkor összefoglalom :

A lejátszó nincs 2 éves és szerintem maximum 40 lemezt játszottam ez idő alatt( Ez egy régi konstrukciónak számít?). Általában hálózaton keresztül néztem a filmeken Wifis kapcsolattal.
Megnéztem a másik fórumot de nem volt kedvem végig olvasni annyi hozzászólást. Lehet hogy én vagyok rosszul össze rakva, de én feltételeztem hogy 100 forint felett már elvárható egy látszótól hogy működjön rendesen.
Amit viszont nem értek. Tegnap újra ki írtam egy 3D filmet újra a fentebb említett lemezre. Az 1 percben akadt, majd a következő 40 percben nem , aztán újra 2 perc akadás, majd megint 40 perc hibátlan működés.(Szerintem a melegedés kizárva) A jövő héten szerintem beviszem a szervizbe és nézzék át hogy hol a hiba, javítsák ki. (mivel ez így számomra kiábrándító)

Kerestem a lejárt hirdetések között a 27-30 ezres 9700-as lejátszót de sehogy sem akadtam rá, ebben az árkategóriában az én szememben is csak játék lejátszók vannak...

Írási sebesség? Nem jó a 2X-es ? Valahol olvastam hogy az alsó réteget max, ennyivel lehet írni, de ha van eszköz amivel be lehet ezt határolni, hogy 4X-6X akkor azt kérlek osszátok meg velem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.