Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44081) Intruder2k5 válasza Dragon3000 (#44080) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt is elfogadom, de akkor nem a fejlesztőknek kéne jelezni, hogy Win7-re mondjuk 3.5-ig bezárólag? Ehhez képest hivatalosan még most is támogatott a Win7, a 4.4.4 verzióban is, aztán a felhasználók meg találgassák ki, hogy melyik jó...

Na de mindegy is, tudom én, hogy ezzel sokaknak a tyúkszemére léptem itt a topikban, és nem akarok flamelni, szóval le is zártam a témát, mindenki azt használ amit akar, csak megosztottam ezt a tapasztalatot is. A reakciók is jól prognosztizálhatók voltak, a többség a számokat teljesen figyelmen kívül hagyva, csak a smilekat gurigatja, és fel sem tűnt nekik, hogy ebben a felállásban a qBittorrent szerepelt gyengébben, ehhez képest csak azon pörögnek, hogy 13 éves oprendszer, és 12 éves program. Na de mégis jobban teljesít... És tudom, hogy az uT 2.2.1 sem hibátlan, de egy jó tűzfal remekül ellensúlyozza a hibáit.

Case closed.

Win10-re (11-re) váltani meg jelen állás szerint sosem fogok, mert nem akarok. Részben már átálltam Debian Linux-ra, előbb utóbb teljesen az lesz, de most még van egy-két dolog ami miatt kell a Windows is. De ez nem az uTorrent...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.