Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44051) Kekmen válasza SunMount3r (#44050) üzenetére


Kekmen
senior tag

Igen, memóriaéhes. :)

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#44052) SunMount3r válasza Kekmen (#44051) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

De ezt az Advanced beállításokban nem lehet korrigálni?

(#44053) flesh válasza SunMount3r (#44052) üzenetére


flesh
aktív tag

Rakjál fel régebbit!
Nekem Crash-elt egyet, és a gépet is lefagyasztotta, nem reagált semmire!

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

(#44054) Dragon3000 válasza SunMount3r (#44052) üzenetére


Dragon3000
veterán

(#44055) trialboj válasza ElektrikusDE (#44047) üzenetére


trialboj
őstag

Nagy tisztelettel de 1 mondatot sem értettem abból amit mondtál. De szerencsére mára helyre jött, és a nowuseeme oldalon már nyitott a portom, és igen vérszegényen de sikerül feltölteni valamit.
Tehát megoldódott, köszönet a tippekért, remélem sosem kell megtanuljam hogy kell hozzá piszkálni az ONT egységhez.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#44056) TeeJay válasza SunMount3r (#44052) üzenetére


TeeJay
félisten

qBittorrent 4.4.0-től libtorrent 2.x-en fut a kliens és ott át lett adva az OS-nek mindenféle I/O és cache funkció ami bár hasznos meg jó lesz csak még sz@r és megvárja míg tele lesz a RAM-od utána kezdi akadozva kiírni meghajtóra ami nagyon nem frankó. Ha rendesen menne úgy ahogy tervezte a fejlesztő akkor a RAM-ot szépen használná de mellette folyamatosan írna a memóriába így mikor nincs szükség nagyobb RAM felhasználásra akkor szinte alig fogyasztana bármit. Ugye a RAM azért van hogy használjuk csak éppen mivel tele van és nem írja rendesen ki a szeleteket meghajtóra nem is fog kiürülni, végig csutkán lesz lefoglalva...

lesz qBittorrent 4.x de libtorrent 1.2.x-en mert kértem a fejlesztőket, az baromi jól megy csak a 4.4.x miatt új funkciók meg átalakítások még bugosak és egyelőre 4.3.9-en jó maradni.

Mivel én fordítom látom miket újítanak stringekben, meg következő build-től kérésre uTorrent alapúra vissza állítottuk a seeder, peer, leecher, hash meg egyéb angol szakszavakat
de várjuk még mikorra adnak ki 4.4.1-et :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#44057) Kinsiinoo


Kinsiinoo
senior tag

Sziasztok,

Új vagyok a topikban de egy kis segítséget szeretnék kérni, linkeltem a bejegyzést, mert az OMV topikban tettem fel eleve. Egy kis extra info amit ott nem írtam le, hogy a MergerFS készítőjének, trapexitnek minden itt leírt tippjét kipróbáltam de továbbra gázos a seed. Előre is köszönet ha valaki tud segíteni! :R

Szerk.: 4.4.0-ás qbit docker image

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 12/512

(#44058) Kinsiinoo válasza Kinsiinoo (#44057) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

4.3.9-en jobbnak tűnik a helyzet, a force recheck nem eredményez Errored-et és nincs ENODEV hiba. Most már csak szimplán stalledUP a státusza a teszt linuxmint iso-nak ami folyamatosan letöltés alatt áll kb... de nekem meg se moccan felfelé.

Egyébként visszaolvasva a topikot jött az ötlet, hogy nézzek korábbi image version-t, mert van gebasz a 4.4-el :C :R :R :R

Samsung S23 Ultra 12/512

(#44059) TeeJay


TeeJay
félisten

Mit szereztem ma :D
Samsung 870 EVO 4TB, alig használtan jó áron
Amint át állok megszűnik a HDD torrentre és csak SSD marad :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#44060) gF válasza TeeJay (#44059) üzenetére


gF
senior tag

Határozottan jobb lesz SSDvel, csak ne lenne ilyen drága..

(#44061) Cs1csó válasza TeeJay (#44059) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na igen, de 150k-t azért, hogy előkelő helyen legyen egy oldalon túlzásnak tartom.

(#44062) lionhearted válasza Cs1csó (#44061) üzenetére


lionhearted
őstag

Vagy csak a seekeljen egy kerregő.

Tegnap még működött...

(#44063) Kinsiinoo válasza TeeJay (#44059) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Maradjunk egy jó kis PCIE NVME SSD RAID tömbnél torrent alatt :DDD :DDD :DDD

Samsung S23 Ultra 12/512

(#44064) Cs1csó válasza lionhearted (#44062) üzenetére


Cs1csó
félisten

4TB-os HDD azért már van 26k-ért, De mondjuk csak 1TB-os HDD-t erre 12k-ért már van vagy 2TB-os sem sokkal drágább, akár külső HDD-vel is meg lehet oldani van olyan router amire akár közvetlen rá lehet kötni 1TB-os külső 2,5"-os HDD ami azért elég csendes is 15k körüli áron van - most néztem utána pont nemrég egy másik topik miatt. -

[ Szerkesztve ]

(#44065) Dragon3000 válasza TeeJay (#44059) üzenetére


Dragon3000
veterán

Kérdés meddig lesz elég. Kitudja hogy fog változni a torrentezésed, elvégre 1 évvel ezelőtt még elvoltál 2TB-tal, ha jól rémlik.

#44064 Cs1csó
Akinek az a célja, hogy amikor lehet, akkor 1000/300-zal töltsön, annak felejtős a routeres megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#44066) lionhearted válasza Cs1csó (#44064) üzenetére


lionhearted
őstag

Nem az áráról beszéltünk, van akinek lényegtelen, avagy másodlagos. Egy SSD-ről kvázi korlátlanul, hangtalanul és piszok gyorsan lehet olvasni. Ezek közül egyik sem igaz a HDD-re.

Tegnap még működött...

(#44067) norba69 válasza Cs1csó (#44061) üzenetére


norba69
senior tag

Van olyan h..lye, aki ennek a 10X-esét is rákölti :)

(#44068) Cs1csó válasza norba69 (#44067) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az az ő dolga, de én túlzónak tartom. Ha iszonyat tele lennék lével akkor is inkább rámennék, régi már-már halott torrentekre, hogy azokat életben tartsam nem autoDL-el meg fix XXXHD-vel szöszölnék.

(az egyik oldalon ahol fenn vagyok most töröltem pár torrentet és meghagytam azokat ahol nagyon kevés a seed-er.)

(#44069) norba69 válasza Cs1csó (#44068) üzenetére


norba69
senior tag

Nem kell ahhoz se AutoDL, se XXXHD töltögetés, hogy jó helyezése legyen valakinek :)

(#44070) Cs1csó válasza norba69 (#44069) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R :K
Itt mégis sokszor erre pörög ki a téma ,hogy "friss XXXHD" stb.
úgyhogy egyetértek veled.
20db torrent futtatásával is tudok ELITE lenni a magon és nekem ez elég. A LEGEND már nagyon szűk nekem a 3k-n belül lenni 500k-ból.

(ha lesz egyszer dedikált szerverem akkor tuti beváltom azt amit írtam, hogy régi de fontos tartalmakat tartsak életben pár TB mennyiségben. )

[ Szerkesztve ]

(#44071) TeeJay válasza Cs1csó (#44061) üzenetére


TeeJay
félisten

Vissza fogok venni mert nem sok értelme van már a torrentnek, nincs annyi letöltő
Azért vettem a 4TB SSD-t mert azon bőven el fog férni az amit töltök és végre nem kell hallani majd 3darab 3,5" 7200-as HDD-t amint veszettül seekel hajnalban is :R
120ezerért sikerült facebook-on találni és alig múlt fél éves :D 4,5év garim van meg 2400TBW-ig Samsung sem küldhet el az meg elég lesz pár évig

500GB 850 EVO SSD + 4x1TB HDD-ről bővítettem
500GB 850 EVO SSD + 3x2TB HDD + 1TB 2,5" 7200WD Black
Ezentúl 500GB lesz rendszernek meg ha kell valami hirtelen, 4TB megy minden másnak, 1TB HDD meg csak tárolni olyat amit később néznék meg.
Drága volt igen de egyben 4TB jobb mint 4x1TB hiszen ha egyik kategória tele van akkor kakukk miközben 3 másik HDD lehet csak félig volt.
Lényeg hogy sem motorhang sem seek hang nem lesz ezentúl és ha netán 2,5gbit net jön végre azt még simán bírni fogja az SSD :K

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#44072) woodworm válasza Cs1csó (#44070) üzenetére


woodworm
veterán

Pedig én sokáig egy routerrel tartottam a legend rangot. Szerintem menne most is, mert nem látok a gépen olyan terhelést, amit ne tudna tartani a router.

(#44073) Intruder2k5 válasza Cs1csó (#44070) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem csak ettől függ, a torrentek életkora mellett számít a feltöltött adatmennyiség, a regisztrációd dátuma, stb... Én pl. egy routerrel seed-ben tartva ~260db. régi torrentet, amik összmérete kb. 500GB, simán benne vagyok a top3k-ban úgy, hogy be sem kapcsolom a laptopot. És mivel ezek régi torrentek, átlagban napi 10-15GB feltöltés van belőlük. De mivel azért töltök napi cuccokat is a lapossal, így általában 300. hely körül járok, erősebb hónapban volt már jóval 200 alatt is, de ez nem érdekel, nem pedálozok rá. Semmi autodl meg ilyesmi, naponta 3x-4x amikor idő van leülök a gép elé, és letöltöm amit akarok, és azok pár napig maradnak seed-ben, aztán mennek a levesbe 5-10-es arány után. Éjjel nem mindig marad bekapcsolva a lapos sem, szóval csak a router seed-el folyamatosan.

(#44074) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

És még valami ha már itt vagyok, bár tudom ezzel itt közfelháborodást fogok kelteni, meg szentséget törni, de azért mondom, mert hát tapasztalat. :D Szóval lecseréltem a Win7-es laptopon az uTorrent-et qBittorrent-re. Nem a legújabbra, hanem a régebbi libtorrent-es verzióra, 4.3.8 64bit, de egyrészt akkor is felzabálta a 8GB RAM-ot úgy, hogy nem maradt szabadon sokszor csak 8-10MB, de ami rosszabb, hogy feltöltésben alig a felét hozta annak, amit az uTorrent produkál, nyilván azonos torrentezési szokások, és azonos beállítások mellett. Aztán ment vissza inkább az uTorrent 2.2.1, azzal napok elteltével sem száll el a RAM fogyasztás, és visszaállt a feltöltött adatmennyiség is. Kép alább, kékkel keretezve a qBit-es napok, zölddel az uTorrent-esek. [kép]

A routeren viszont qBittorrent fut, ott nincs vele gond, jó eredménnyel váltotta az rTorrent-et.

[ Szerkesztve ]

(#44075) Cs1csó válasza Intruder2k5 (#44073) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R

Mi az a "Windows 7" valami oprendszer? A II. Vh előtt vagy után adták azt ki? Lehet túl fiatal vagyok de nem emlékszem, most a Windows 10 és a Windows 11 a jellemző. :DDD

(ezzel arra akartam utalni, hogy Windows 7 LE Windows 10 FEL és próbáld ki a MAJDNEM legfrissebb Qbittorrent-et a 4.3.9-et x64-es verzióját.)

[ Szerkesztve ]

(#44076) TeeJay válasza Intruder2k5 (#44074) üzenetére


TeeJay
félisten

Windows 7 ezt meg sem láttam :D
RAM-ot továbbra sem a qBittorrent zabálja fel hanem a windows kezeli rosszul a cache-t, ennek isszuk a levét a 4.4.0 qBittorrent esetén ahol a libtorrent 2.x teljesen átadja a windows-nak az I/O műveleteket meg a cache kezelést és bár ez jó ötlet lesz ha 1x működik rendesen de amíg nem addig ultra szopás :D
Igen tudjuk uTorrent 2.2.1 a maga 12-14évével a legtutibb :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#44077) Cs1csó válasza TeeJay (#44076) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R :R :R

Ezt írtam én is, most mond meg 13 éves oprendszeren futtat egy 12 éves programot, jah és a 13 éves oprendszert már vagy pár éve semmi sem támogatja. :))

[ Szerkesztve ]

(#44078) Intruder2k5 válasza Cs1csó (#44077) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mondtam én, hogy közfelháborodás lesz, de ez nem változtat a tényeken... Amúgy javíts ki ha tévedek, de tudtommal még az utolsó qBittorrent verzió is támogatja a Windows 7-et.

(#44079) Intruder2k5 válasza TeeJay (#44076) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Oké akkor nem a qBittorrent zabálja fel, csak qBittorrent futtatása mellett az oprendszer. A végeredmény ugyanaz, elfogy a RAM, még nagyságrendileg azonos körülmények mellett uTorrent-el szabadon marad ~3GB a 8-ból.

[ Szerkesztve ]

(#44080) Dragon3000 válasza Intruder2k5 (#44074) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ahogy a többiek írták, gondolom a nagyon új qbit nem igazán jó partner a win7-nek, egy régebbi lehet jobban ment volna vele. Win10-en 4GB gyorsítótár mellett elvan 4,3GB-tal a 4.3.8-as verzió 1100 torrent és kb 40TB adattal, a feltöltés is 2-2,4TB/nap, 1000/300-as nettel, így ezzel sincs gond. A nas se valami erős, mert csak egy 200GE cpu van benne 16GB rammal.

[ Szerkesztve ]

(#44081) Intruder2k5 válasza Dragon3000 (#44080) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt is elfogadom, de akkor nem a fejlesztőknek kéne jelezni, hogy Win7-re mondjuk 3.5-ig bezárólag? Ehhez képest hivatalosan még most is támogatott a Win7, a 4.4.4 verzióban is, aztán a felhasználók meg találgassák ki, hogy melyik jó...

Na de mindegy is, tudom én, hogy ezzel sokaknak a tyúkszemére léptem itt a topikban, és nem akarok flamelni, szóval le is zártam a témát, mindenki azt használ amit akar, csak megosztottam ezt a tapasztalatot is. A reakciók is jól prognosztizálhatók voltak, a többség a számokat teljesen figyelmen kívül hagyva, csak a smilekat gurigatja, és fel sem tűnt nekik, hogy ebben a felállásban a qBittorrent szerepelt gyengébben, ehhez képest csak azon pörögnek, hogy 13 éves oprendszer, és 12 éves program. Na de mégis jobban teljesít... És tudom, hogy az uT 2.2.1 sem hibátlan, de egy jó tűzfal remekül ellensúlyozza a hibáit.

Case closed.

Win10-re (11-re) váltani meg jelen állás szerint sosem fogok, mert nem akarok. Részben már átálltam Debian Linux-ra, előbb utóbb teljesen az lesz, de most még van egy-két dolog ami miatt kell a Windows is. De ez nem az uTorrent...

[ Szerkesztve ]

(#44082) Cs1csó válasza Intruder2k5 (#44081) üzenetére


Cs1csó
félisten

"támogatja" ez jelenthet 2 dolgot:
1. rá van optimalizálva az adott Windows 10 build-hez is igazítják stb. (ez a jobbik eset)
2. elindul, fut rajta (de már igazán nem foglalkoznak vele)

Lehet itt az utóbbi esettel állunk szemben.

(#44083) Dragon3000 válasza Intruder2k5 (#44081) üzenetére


Dragon3000
veterán

Az 4.4.0 akar inkább lenni, de azzal mindenhol gond van, így egyelőre nem is ajánlott. Engem soha nem zavart, hogy ki mit mivel használ, nem is léptél a tyúkszememre. Az, hogy win7 is a támogatott rendszerek között van, nem jelenti, hogy optimalizálva is van rá, ezért is írtam, hogy korábbi verzióval kellene próbálkozni win7 esetében. Az biztos, hogy 4.1.1-et használtam még win7-tel 8GB ram mellett bármiféle gond nélkül, de lehet, hogy még a 4.2.0-t is, utána már biztos, hogy volt nas csere, amihez már csak win10-hez volt support. Ha neked az utorrent 2.2.1 jön be, akkor használd azt.

(#44084) Intruder2k5 válasza Dragon3000 (#44083) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

OK, kicsit megszaladtak a négyesek, legyen akkor 4.4.0. Lehet akkor majd megpróbálok még régebbit, én sem vagyok szektás uTorrent fan, ha van olyan qBit verzió ami jobban működik akkor majd váltok, ezért is próbálkoztam, de amiket próbáltam azok nem ilyenek voltak. Én nem használom extrém módon, általában max. 30-50 torrent van benne, néhány tíz GB méretben. Most éppen 21 torrent, 35GB.

[ Szerkesztve ]

(#44085) TeeJay válasza Intruder2k5 (#44084) üzenetére


TeeJay
félisten

4.2.5 kell neked ;)

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#44086) flesh válasza TeeJay (#44085) üzenetére


flesh
aktív tag

Akkor ez az optimális a Win7-hez?
Most térek át a u2.2.1-ről és próbálgatom.
A 4.4.0 katasztrófa, kifagyasztotta a rendszert.
/300+ torrent/

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

(#44087) enginev3.0 válasza flesh (#44086) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jah, 4.2.5 jó lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#44088) Intruder2k5 válasza TeeJay (#44085) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

OK, próbálom. Egyelőre kapott 20+ torrentet, meglátjuk, hogy alakul a RAM használat és a feltöltés. Mondjuk a feltöltés tippem szerint pont azért csökkent le, mert felzabálta az összes RAM-ot és emiatt sokat kerregtette a HDD-t.

(#44089) zsolt_64 válasza Intruder2k5 (#44088) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Régóta motoszkál bennem ez a cache dolog, főleg a mostani szituációdban, ahol olvasási cache-ről van szó.Véleményem szerint teljesen fölösleges gigabájtokat adni neki, mert a seed esetében nem tudhatod hogy a következő pillanatban melyik torrented melyik szeletét kérik el.
Ha olyan lenne a szitu hogy több tucatnyian szednék tőled, akkor vona értelme, de így nem látom sok értelmét
Ez a szituáció nem egy ftp, ahol pontosan tudod hogy előre olvashat egy állományt a memóriába, mert tudod hogy kell majd. A torrent seedelés egy szabályozott káosz :D
Csak hogy 1 példával éljek: egy pékségben sem tudják a kifliket,pogácsákat,sütiket előre becsomagolni, mert nem tudják mikor jön a vevő, és miket vásárol...

Esetleg próbáld meg hogy csak az os cachet , majd csak a qbit cachet kapcsolod be...

És még egy dolog a qbit-utorrent windows7 mizériához: a qbittorrent ha jól tudom c++ ban van írva, és azt is upgradelik a fejlesztők. Biztos hogy a microsoft nem fog erőlködni hogy a win7-re is optimális kegyen a friss változat. Ez aztán okozhat bármiit is...

[ Szerkesztve ]

(#44090) Intruder2k5 válasza zsolt_64 (#44089) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Próbálgatom, meglátjuk mi lesz, jelenleg ez van:

(#44091) enginev3.0 válasza Intruder2k5 (#44090) üzenetére


enginev3.0
félisten

Gyorsítótár -1 aztán hadd állítsa magának

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#44092) zsolt_64


zsolt_64
senior tag

Nos összeütöttem 1 kis bat filet ami windows (10) alatt leállítja , megvárja amíg leáll,majd újraindítja a qbitet, méghozzá tetszőleges prioritással. Ezt akár a feladatütemezővel meg is lehet hívni rendszeresen :K , mert becsukja magát
jó étvágyat hozzá :D

Update, ha valaki tudja hogy kell commanbó szabályosabban leállítani a qbitete az írja meg

call taskkill /T /F /IM qB*
:loop
Timeout /t 1 >NUL
tasklist.exe /FI "ImageName eq qbittorrent.exe" /NH |find /i "qbittorrent.exe" >NUL && Goto :loop
start /B /Low "" "c:\Program Files\qBittorrent\qbittorrent.exe"
rem [/LOW | /NORMAL | /HIGH | /REALTIME | /ABOVENORMAL | /BELOWNORMAL]
tasklist /fi "ImageName eq qbittorrent.exe"
call timeout 10

[ Szerkesztve ]

(#44093) bolic


bolic
őstag

qbit v4.3.2 jó a win7-hez is. :K 109 torrent mellett nem zabálja a ramot, néha 38mb/s feltöltési sebesség rekord volt natolt ip cím mellett, legtöbbször 1-2 mega. :DDD :N

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#44094) TeeJay válasza Intruder2k5 (#44088) üzenetére


TeeJay
félisten

OS cache Windows 7 alatt ugye ki van kapcsolva? :DDD
Ezért eszi meg nálad a RAM-ot mert OS cache csak Windows 10 alatt jó az is 4.3.x kliensek óta

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#44095) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
OMV4 alatt használok transmission-t. Remote gui-val szoktam kezelni a laptopon, mert 3 külön mappába töltök le, ezért a webgui nem igazán praktikus nekem, mert mindig be kell írni az elérési utat. Nem nagy kunszt, de igazból most nem is ez a lényeg, csak hozzátartozik a kérdésemhez. Amikor letöltök egy torrent fájlt, az ugye létrehoz egy mappát is ahol az adat van. Namost eddig ez jó volt, viszont át kéne írnom ezeket a mappaneveket magyar címekre, mert valamelyik tévén a saját lejátszójával használjuk és könnyebben megtalálható így. Az lenne a kérdésem, hogy a régebben leszedett cuccoknál ha átnevezem a mappát fájlkezelőben, illetve a remote guiban is a torrentet - természetesen ugyanarra - akkor ez így megfelelő? Remélem érthető a kérdés. Ugyanúgy megjelenik mellette a felfele mutató zöld nyíl, de jobbnak láttam megkérdezni.
Lenne mégegy kérdésem: Amikor indítok egy új letöltést, akkor a tallózásnál nem tudom kiválasztani a megosztott mappákat, ezt a hibaüzentet kapom: [kép]
Az elérési utak pedig így: [kép]
Ha a tallózáskor a fájlkezelőben a bal oldalon a hálózatot választom, ott pedig az adott mappát, akkor jó, illetve ha kézzel be/átírom úgy is, csak a sajátgép listában szereplő részből nem tudom kiválasztani
Bocs a hosszért és köszönöm előre is a választ!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#44096) woodworm válasza Flowtation (#44095) üzenetére


woodworm
veterán

Ne bonyolítsd az életed, a remote guit használd a torrent átnevezéséhez. Automatikusan átnevezi a letöltési könyvtárat.

(#44097) Flowtation válasza woodworm (#44096) üzenetére


Flowtation
őstag

Igen azt tudom, most már átírom akkor amikor letöltöm, csak arra voltam kíváncsi, hogy az eddig letöltött cuccokat is át lehet-e írni?

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#44098) woodworm válasza Flowtation (#44097) üzenetére


woodworm
veterán

Nem az új torrent indításokkor megjelenő letöltési opciókra gondoltam, hanem bármelyik kliensben megjelenő torrent utólagos átnevezésére.

(#44099) gezatata válasza Intruder2k5 (#44074) üzenetére


gezatata
aktív tag

Melyik routeren lehet qbittorrentet futtatni?
Nem is hallottam eddig ilyenről.

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#44100) Intruder2k5 válasza gezatata (#44099) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Végül is bármelyiken, amire telepíthető entware, vagy openwrt, de nekem egy Xiaomi Mi Router 3G-n fut, Padavan firmware alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.