Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43301) Cs1csó válasza szabi94 (#43299) üzenetére


Cs1csó
félisten

Jelenleg Magyarországon nem szükséges torrentezés miatt VPN. Amúgy szerintem aki Németországban él annak is több értelme van egy seed szervert bérelni - nem túl nagyot nem túl drágát - és arra tölteni távoli eléréssel aztán SFTP kapcsolaton onnan a saját gépedre áttölteni a cuccot, ennek van két előnye is:
1. nem lassítod a netezésedet a VPN miatt
2. nem kell a seedeléssel foglalkozni hiszen a szervered - ami akár Magyarországon is lehet egy hazai tárhelyszolgáltatónál - megteszi helyetted.
3. nem tudom mennyi egy komolyabb VPN és egy olcsóbb szerver bérlése de gondolom közel hasonló költségből megoldható.

Remélem lesz aki esetleg pontosít, "bírom" a kritikát. :D

Jah és egy fontos dolog MINDEN törvény annyit ér:
1. amennyit az emberek betartanak belőle - hajlandóak betartani -
2. amennyit az állam be tud tartatni

Tehát ameddig az állam nem bünteti ténylegesen, nagy számban stb. (hatékonyan) és az emberek nem fogják valódi "bűnnek" tekinteni addig nem kell vele foglalkozni.

Amúgy a torrent korszak előtt - is - csóró voltam, és évente 1-2 kazettát vettem - elsősorban audió kazettát - tehát attól, még, hogy megpróbálják a szellemet visszatuszkolni a palackba vagy a fogkrémet a tubusba, nem vennék több tartalmat.

A Netflix és a Spotify megoldásai pedig tovább verik a szeget a "vedd meg a tartalmat fizikailag is" koporsójába.

[ Szerkesztve ]

(#43302) TeeJay


TeeJay
félisten

qBittorrent 4.3.9 megjelent --> [link]
qBittorrent 4.4.0 RC1 szintén amiból van QT5 és QT6-os teszt verzió (Win10 userek tudják tesztelni)

Én most az RC1 QT6-ot nézem hogy van-e még RAM túlhasználat illetve sebességben mit tud :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#43303) TeeJay válasza TeeJay (#43302) üzenetére


TeeJay
félisten

Ment vissza a 4.3.9 mert magas volt a prociterhelés a QT6-os RC1 alatt
4.3.9 tökéletesen fut, gigabit letöltésnél nálam 15% prociterhelés van :K
menni fog itt a 2,5/2,5gbit is lazán

Viszont ami szívás hogy következő build már 4.4.0 végleges lesz és még mindig 98%-ig elmegy a RAM használat, bár mikor letöltés nincs akkor visszamegy 60-70%-ra de a magas procihasználat miatt nem frankó :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#43304) zsolt_64 válasza TeeJay (#43303) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Jah memóriazabálás maradt. :O
Érthetetlen hogy nem veszik észre, piszok eccerű kitesztelni... :W
csak el kel indítani egy letöltést... :F
4.3.8.ról 4.3.9 re meg csak csinosítgatták, semmi komoly változtatás

[ Szerkesztve ]

(#43305) TeeJay válasza zsolt_64 (#43304) üzenetére


TeeJay
félisten

Egyrészt a fejlesztők nem HC torrentesek és nem gigabit meg afeletti sebességgel tolják a napi sok TB-ot.
Másrészt azért javult némileg a 4.4.0 Qt6-al mert 98% RAM-ig felkúszik letöltés közben, de amikor vége volt a letöltésnek azért vissza csökkent 70-80% köré, igaz a 4.3.9-nél még van mód a régebbi libtorrent alatt lemez cache manuális beállításra és így nem eszi meg a RAM-ot. Ami gázabb hogy i7-4790K procimmal 800megabit letöltésnél is 60-70% prociterhelést dobott, 4.3.9-re vissza mente, gigabitet kihajtja 15% terhelésnél

Amúgy nem qbittorrent baj van ez libtorrent gond lesz szerintem mert a 2.x verziótól OS kezeli a lemez cache témát emiatt sajnos engedi hogy csutkára használja a szabad RAM-ot, ami nem lenne baj csak tehetné valami maximális limittel
Fognak még reszelni rajta mert így magasabb procihasználattal lesz panasz rá bőven

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#43306) zsolt_64 válasza TeeJay (#43305) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Nemcsak a proci használat miatt lesz itt gond, bár én ezt nem figyeltem, hanem az az érthetetlen hogy a letöltés alatt nincs lemez művelet, hanem mint írtam kisgömböc módjára a bendőjébe gyűjti az adatokat, utána meg 100%ra leterheli a merevlemezt, érdekességképpen megfigyeltem hogy maga a qb memória foglalása akkor zuhan vissza 6GB ról a normális 300Mb ra amikor elkezdi a lemez kiírást. vélhetőleg ekkor dobja át az oprendszer pufferbe, az meg nyilvánvalóan szabadul tőle.

De mindegy is, egy olyan program aminek CSAK memória, és cpu terhelési gondjai vannak, az nem késztermék :(

[ Szerkesztve ]

(#43307) cooi11 válasza TeeJay (#43302) üzenetére


cooi11
senior tag

Szia!
Régen futottam bele hogy a vírusírtó blokkolja a telepítést,
de most megfogja a Win.

(#43308) Dragon3000 válasza TeeJay (#43305) üzenetére


Dragon3000
veterán

Nem kell hc torrentezőnek lenni, meg gigabites nettel rendelkezni. Elindít egy 15GB-os torrentet tesztnek és megnézi mit csinál a program. Ha zabálja a ramot és a cpu-t, akkor szar a program és el lehet kezdeni keresni a hibát.

Amúgy nem qbittorrent baj van ez libtorrent gond lesz szerintem mert a 2.x verziótól OS kezeli a lemez cache témát emiatt sajnos engedi hogy csutkára használja a szabad RAM-ot, ami nem lenne baj csak tehetné valami maximális limittel

Akkor meg nem szabadna használniuk, ha az okozza a gondot. Abból a szempontból gond, ha nem csak torrent fut és minden erőforrást megeszik a kliens, akkor minden más döglik le.

(#43309) F34R válasza TeeJay (#43305) üzenetére


F34R
nagyúr

Eleve nem ertem miert nincsenek az uj verziok a regi libtorrentel forgatva, mert azt is ugyanugy fejlesztik. egy qt gui csak a libtorrent fole. reszemrol meg mindig a regi branches 4.2.5 hasznalom.

(#43310) enginev3.0 válasza zsolt_64 (#43306) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kár, reméltem hogy lassan ezt megoldják :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43311) zsolt_64 válasza Dragon3000 (#43308) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Mégcsak kívülről sem kell torrentezni , ha van 2 géped lokális hálózatban akkor kell 1 50 gigás privát torrent bármiből , és máris lehet tesztelni. Akinek van otthon 2 erre alkalmas gépe (gigás háló célszerű), az félóra alattt össze tudja csapni a tesztkörnyezetet :K

[ Szerkesztve ]

(#43312) enginev3.0 válasza zsolt_64 (#43311) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csinálni kéne nekik egy videót és elküldeni hogy ez wtf, de sajnos az én angolom elég gyenge :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43313) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Aio és ellenőrző szállakkal lehet játszani, de nincs nekem kedvem ezekkel próbálkozni, ha valaki megtalálta a jót, az írja le :D

[link]
[link]
[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43314) zsolt_64 válasza enginev3.0 (#43313) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Belenézem futólag, de nemigen látom a megoldást, csak a közfelháborodást:
"If the problem is the libtorrent 2.x then the new 4.4 qbit versions will have this high memory usage in the future? Because then nobody will se it"

Nem a hátulról reszelgetés ennek a megoldása, de legalább biztosan tudnak a problémáról...

[ Szerkesztve ]

(#43315) M107


M107
addikt

:R

Gyors kérdés prémium tagságom van, és van egy olcsóbb SSD 500 GB seedboxom csak arra hogy egy kicsit arányt növeljek.
Ha a magról töltök torrentet, és auto dl mellett ami be van kapcsolva, és csak töltöm a friss torrentket mindent és letöltés után törlődik automatikusan, és megy az új torrent ami felment az felment és tudom akkor stopped állapotba kerül lehet bármi szankcióm belőle ?

Prémium tagság ha jól gondolom korlátlan hit n run-nal jár...
Amíg fizetve van és él.

Naponta több TB a feltöltésem, csak nem minden torrentnél érem el az 1-es arányt.
Most olyan 950 hit n run-om van. főként zene és van egy pár XXX is és egyéb ebook stb stb.


Tudom nem teljesen jó ez a dolog, amit írtam, de próbáltam tölteni és egyes arányig mindet ki seedelni de akkor jó ha 500-750 GB megy fel egy jó nap, így viszont több TB is....
S tudom a teljes vissza-seed lenne az optimális.

VIP ismerősöm rákérdezett, és azt mondták neki nem probléma csak akkor ha lejár a prémium tagság. Ha, 300000 hit n run van 1 hónapban akkor annyi csak a felhasználónak és a tagnak van korlátja az oldalon.

Ismétlem, élő 1 éves prémium tagságom van tegnap előtt óta !

Szeretném valami nagyon jártas emberkétől megkérdezni hogy így van e ?

Előre is köszönöm.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#43316) Dragon3000 válasza M107 (#43315) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ha elite rangod van, már akkor is korlátlan HNR lehet, így miért lenne ez másképp a prémium esetében?

(#43317) BBéci válasza M107 (#43315) üzenetére


BBéci
titán

Miért fontos az arány? 48 óráig seedben tartod és megszűnt a kötelezettséged.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43318) Intruder2k5 válasza M107 (#43315) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Aktivitás menü -> Statisztika -> Hit'n'runolható torrentek száma

(#43319) ElektrikusDE válasza BBéci (#43317) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

De azt nem akarja, mert kicsi a hely a SeedBoxon és kell a hely az új (nagyobb feltöltést produkáló) torrenteknek!

Vagyis csak a feltöltésre hajt.

Nekem is volt régebben10Gbits SeedBoxom 100GB hellyel, én úgy oldottam meg anno hogy a régi anyagot FTP-vel mindig lehúztam róla otthonra, és azokat már csak onnét seedeltem.

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#43320) M107 válasza BBéci (#43317) üzenetére


M107
addikt

:K

Az a baj hogy hiába az auto dl van olyan torrent amit leszed és nem seedel ki 1.0 arányi és mivel elég sűrűn jönnek a torrentek így az a kis 500 GB hamar betelik.

Csak azért kérdeztem, hogy ne legyen baj belőle.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#43321) M107 válasza ElektrikusDE (#43319) üzenetére


M107
addikt

:R
:D

Csak egy kicsit megnyomom a feltöltésemet, annyira nem érdekel régebben csináltam eleget....
Jól látod a helyzetet...
Otthon kis netem van 500/22-es meg nem is vagyok otthon sűrűn + akkor az oldalt is támogatom...
De nem rossz a gondolat
:)

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#43322) TeeJay válasza zsolt_64 (#43314) üzenetére


TeeJay
félisten

Nyugi már nyitottam github-on bejegyzést
[link]

Jelenleg kérték teszteljem az RC1-et Qt5-el is
Ott a CPU használat normális de a RAM szépen felkúszik
4.3.9 teljesen jó és gyors :K

libtorrent bug lesz már tud róla a fejlesztő amúgy
[link]

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#43323) zsolt_64 válasza TeeJay (#43322) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Mosmá csakazértis összeütöm a tesztkörnyezetet amit leírtam, márcsak azért is hogy legyen mivel tesztelni.

(#43324) zsolt_64 válasza TeeJay (#43322) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Na ez érdekes !
Összeraktam lokálisan 1 tesztkörnyezetet 2 gép qb az egy privát tracker, torrent létreohozva a másik gépról megnyitom, elkezdi letölteni , de csak 5-8 MB sebességgel , miközben látszik a 192.168.1.... ipcímekkem hogy a Gigás hálón társalognak . miért ilyen lassú ?

Ja béták memóriazabálása megerősítve, azzal az érdekes megfigyeléssel hogy látom hízni a qb. és ha akkor nyomok 1 torrent leöltés szüneteltetést, akkor elkezdi kiírni az ssd-re mint ar őrült.

(#43325) TeeJay válasza zsolt_64 (#43324) üzenetére


TeeJay
félisten

Ez amit linkeltem libtorrent bug
nem írja egyből ki az adatot de már tudnak róla és folyamatban a javítás
vélhetően az új libtorrent alapra érkező qbittorrent már nem fog ezzel szenvedni

Magában az hogy libtorrent 2.x-től kezdve az OS kezeli a cache-t nem rossz dolog csak ugye itt bejön a hiba ami miatt minden RAM-ot elhasznál és nem írja ki a szeleteket a meghajtóra hanem RAM-ban tartja ami nem jó.
4.3.9-el elvagyok addig szerintem :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#43326) enginev3.0 válasza TeeJay (#43322) üzenetére


enginev3.0
félisten

Qbit is a javításra vár
[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43327) enginev3.0


enginev3.0
félisten

32bites verzió is megeszi az egész ramot, vagy az csak 3gb-ot?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43328) zsolt_64 válasza enginev3.0 (#43327) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Most nem néztem , de 1 korábbi bétán teszteltem, igen, és még a felület is kifagy,nem lehet kattintani amíg hízik. 3 Gb ig nem jut el, ailg bírtam kilőni , úgyhogy gyorsan leszedtem.

[ Szerkesztve ]

(#43329) TeeJay válasza enginev3.0 (#43327) üzenetére


TeeJay
félisten

Hagyd még, 2.x libtorrent hiba, már javítás alatt van, következő build ha kijön akkor jön rá qBittorrent 4.4.0 is és azt már lehet majd próbálni
Addig 4.3.9-ig bezárólag mindet lehet használni azok nem eszik meg a RAM-ot mert tudod a lemez cache-t manuálisan állítani :K
32bitessel nem szórakoznék

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#43330) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

Sziasztok!

A mai naptól passzív üzemmódra kellett váltanom, nincs többé port-továbbítás beállítva a torrentkliensemben! :W

Hogy miért?

[Bővebben itt]

Két oka lehet, routerprobléma vagy ISP általi korlátozás. (a routert is az ISP-töl bérlem, így az is az Ő sara)

Ha meg lesz az új router, akkor remélem kiderül.

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#43331) Dragon3000 válasza ElektrikusDE (#43330) üzenetére


Dragon3000
veterán

Más használ ac65p-t 1/1Gbps net mellett bármiféle gond nélkül.

(#43332) ElektrikusDE válasza Dragon3000 (#43331) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

A jelöltek között van, köszi az információt! (kb. egy hetem van dönteni)

Ui:

PPPoE kapcsolattal, mint pl. a DIGI? (csak azért kérdezem, mert PPPoE nélkül könnyebb a dolog)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#43333) Dragon3000 válasza ElektrikusDE (#43332) üzenetére


Dragon3000
veterán

Igen.

(#43334) ElektrikusDE válasza Dragon3000 (#43333) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Nagyon Köszönöm! :R

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#43335) zsolt_64 válasza ElektrikusDE (#43332) üzenetére


zsolt_64
senior tag

it most óccó [link] és lehet ingyenes a szállítás
Egyébként pont most konzultáltam a PH-n többekkel, és azért jó választás, mert valódi hardweres NAT van benne, tehát a forgalom nem terheli a router processzort. Ez az 1 Asusról tudunk biztostat és van még 1 xiaomi is. lásd tomato fórum, Hardcore torrentezők kedvence :P

[ Szerkesztve ]

(#43336) ElektrikusDE válasza zsolt_64 (#43335) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Szemezek vele, csak sajnos Romániában drágább: [link]

IPON-nál olcsóbb:

[link]

Meg van egy az OLX oldalán, lehet hogy onnét veszek mert van egy hibás monitorja is az eladónak olcsón, hátha megtudom azt is javítani! :)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#43337) zsolt_64 válasza ElektrikusDE (#43336) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Hehe írd át a linkedet .ro ról .hu -ra hát nem olcsóbb , érdekesek ezek az árképzések. :Y
Csakazért írtam, mert a szokásos kéretlen mailban küldték, és boxba ingyenes.
Na mindegyy is szvsz az AC65P-vel nem nyúlhatsz mellé...

Off:
Szépen megy a találgatás hogy milyen eszközt ad majd a Digi a 2.5 és 10 előfizetéshez.
Az biztos hogy ha saját routert akasz nem nagy a választék és még drága is, ha legalább olyat akarsz hogy a WAN port legyen 2.5 , a kábelezés és gépek maradnak 1 Gb-en. Pedig sokan akarnak majd feljebb lépni , és megelégednének hogy 1 bekábelezett gép tudjon le/föl 1 Gb-et, és ezt darabonként ;]

Nem off: azért tudd hogy csak akkor tudja a 1/1 -et amit írtak ha qos,bandwith limiter stb ki van kapcsolva. Ezen funkciók bekpcsolása visszatereli a forgalmat a cpu-ra és 300Mb/300Mb a maximum, és kihajtja a processzort

[ Szerkesztve ]

(#43338) TeeJay válasza zsolt_64 (#43337) üzenetére


TeeJay
félisten

Az a baj a 2,5gbit WAN portos de 4x1gbit LAN portos routerrel hogy egy halom pénzért nem lesz nagy előre lépés hiszen a gépeken továbbra is 1/1gigabit lesz a maximum, esetleg egyidőben 2,5/2,5gbit-en osztoznak de egy gép nem kap többet 1/1-től
Ha szolgáltatói eszközt használja akkor viszont az egy darab 10gbit-es porton legalább 1gép megkapja a 2,5/2,5gbit-et a többi meg 1/1-et ugyanúgy.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#43339) woodworm válasza TeeJay (#43338) üzenetére


woodworm
veterán

Mondjuk abban a topikban, ahol kettesével, hármasával veszik a HDD-ket, fura arról beszélni, hogy drága a 2,5G, 10G hálózat fejlesztése. Kb. 150-160 ezerből van egy router+switch párosod, a jelenlegi routereden pedig mehet a wifi.

(#43340) Geth válasza woodworm (#43339) üzenetére


Geth
addikt

Illetve senkinek nem tartanak krimpelőfogót a fejéhez, majd olcsóbb lesz. Anno a sima GbE-n árán is lehetett szemet forgatni.

(#43341) Dragon3000 válasza TeeJay (#43338) üzenetére


Dragon3000
veterán

Pedig olyan helyen, ahol többen is használják a netet, teljesen jó megoldás, hogy mindenki csak gigabitet kap, mert nem terheli be teljesen a sávszélt egy ember.

(#43342) Cs1csó válasza Dragon3000 (#43341) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1

Van egy 4-5 vagy több tagú család és mindenkinek jut dedikált 1Gbit.

(#43343) Dragon3000 válasza TeeJay (#43185) üzenetére


Dragon3000
veterán

Lekaptam most a Squid Game 2160p HDR-t, 2hét múlva térjünk vissza rá mennyi arány jön össze úgy hogy 24/7-ben futtatom majd
Oldalon jelenleg 370/43 a S/L arány persze a 43 közül összesen 3 usernek van letöltési sebesség listázva, a többi nem tölti le. Kiderül

Erre a részre reagálnék, letöltöttem az írásod után én is és 9,5 nap alatt meg is lett az 1-es arány, nem 2 napra a feltöltés után, hanem kb 1 hónappal később történt ügye a letöltés. Mellette minden torrentem ugyanúgy futott.

Ennyit arról, ha nem autodl és nem azonnal szeded le, akkor nem lehet elérni egyes arányt.

[ Szerkesztve ]

(#43344) F34R válasza Dragon3000 (#43343) üzenetére


F34R
nagyúr

En meg asszem 10.18-an leszedtem az AGLET verziot es par ora alatt felszaladt 2-es aranyig.
Persze nem zart tracker, se autodl, se rss semmi. csak lattam hogy van ilyen is font, beraktam kezzel.

(#43345) Dragon3000 válasza F34R (#43344) üzenetére


Dragon3000
veterán

Csak annyira erősködött TeeJay, hogy magon azonnal le kell tölteni vagy autodl kell különben nem lehet nem hogy egyes arányt elérni, de értelmes feltöltést sem. Valahogy mégis sikerült a majdnem 1 hónappal korábban feltöltött torrenttel, amin szinte alig volt már valós letöltő és közel 300 seeder volt, amire nem lehet azt mondani, hogy nem volt túl seedelt.

[ Szerkesztve ]

(#43346) F34R válasza Dragon3000 (#43345) üzenetére


F34R
nagyúr

:D nemtudom, lehet hogy a koreai verziot meg jobban lehetett volna tolni. nekem is az szaladt meg, a dubbedet nem szerettek annyira.

(#43347) BBéci válasza Dragon3000 (#43345) üzenetére


BBéci
titán

Van olyan tétel a kliensemben, aminek február óta hatszoros a feltöltési aránya. Korábban, Windows váltás előtt is ott volt 7-8 közötti aránnyal, tehát nem friss.
Egy másik, 110 GB-os sorozat epizódot szintén 6-7x-es aránnyal töröltem tegnap, ez idén jött össze.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43348) enginev3.0 válasza Dragon3000 (#43345) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szkvid gém nem ér, azt most folyamat töltik ha valaki hall róla :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43349) Geth válasza enginev3.0 (#43348) üzenetére


Geth
addikt

Ne neki mondd :)

(#43350) Dragon3000 válasza enginev3.0 (#43348) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ezen a torrenten nem igazán nőt az elmúlt 9,5 napban a letöltők száma. Nem sokan mennek 2160p-re sorozatok terén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.