Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42201) Cs1csó válasza daeyvd44 (#42199) üzenetére


Cs1csó
félisten

Lehet neked van igazad, tanultam némi EU-s jogot de bazi régen, lehet hogy ha csak irányelv akkor nem kötelező erejű stb.
Amúgy a kormány ha akarta volna korábban is odaverhetett volna a kalózkodásnak de igazán nem érdekli és iszonyat költséges mulatság is lenne.

(#42202) Apucy01 válasza Cs1csó (#42201) üzenetére


Apucy01
őstag

Meg amúgy is minek ezen rúgózni ha megfognak így jártam ha nem akkor ok de nem hiszem hogy havi 3 filmért akasztanának :)

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#42203) Lauda válasza valakky (#42200) üzenetére


Lauda
félisten

Szuper, nagyon szépen köszönöm! :R :K

(#42204) Cs1csó válasza Apucy01 (#42202) üzenetére


Cs1csó
félisten

Senki sem aggódik amiatt, hogy torrentezésért kap 10 év letöltendőt vagy villamosszéket. De amiatt igen, hogy jön egy CSEKK 400k-ról amit akár adó formájában bármilyen módon be is vasalhatnak.
Megjegyzem ez utóbbi miatt paráznak sokan Németországban is a torrentezés miatt.

(#42205) Lauda válasza Cs1csó (#42204) üzenetére


Lauda
félisten

Ehhez itthon nincsen semmilyen jogi alap.

(#42206) Cs1csó válasza Lauda (#42205) üzenetére


Cs1csó
félisten

Persze ez itthon még nem releváns, először is az adathordózók árába épített adót kellene kivezetni bármi csak ezután következhet.

(#42207) woodworm válasza Cs1csó (#42206) üzenetére


woodworm
veterán

Szerintem tévedésben élsz. Az adathordozók után fizetendő jogdíj és az illegális letöltés megítélése között nincs ilyen összefüggés. Az EU legtöbb országában van hasonló sarc, ha a mértéke különbözik is.

(#42208) Laccoss válasza Cs1csó (#42204) üzenetére


Laccoss
addikt

Van adósok börtöne is elvileg.. szóval ha minden vágyad a börtön, akkor leülheted.

(#42209) Cs1csó válasza Laccoss (#42208) üzenetére


Cs1csó
félisten

Természetesen leülhető, de azt kevesen vállalják, hiszen akkor büntetett előéletű leszel, és az államnak sem jó mert sok pénzbe kerülnél, ami jobb ha van vagyonod azt elveszik. DE korrekt részletfizetési konstrukciókat is tudnak ajánlani, tehát ha van munkád akkor simán ki tudod fizetni.
Klasszikus értelemben nincs adósok börtöne, hanem simán pl. Fogház fokozatban (fegyház-börtön-fogház tehát ez a legenyhébb) ahogy írtad le lehet ülni.

(#42210) Apucy01 válasza Cs1csó (#42209) üzenetére


Apucy01
őstag

Télre kell időzíteni igy a fütést megspórolom. :)

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#42211) ElektrikusDE válasza Cs1csó (#42209) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

"Természetesen leülhető, de azt kevesen vállalják, hiszen akkor büntetett előéletű leszel"

Ez téves, de nem baj, legalább többen befizetik! :)

"Nem szerepel a bűntettesek nyilvántartásában az a jogerősen elítélt személy aki az ítélet jogerőre emelkedésének napján mentesült az elítéléshez fűződő hátrányos jogkövetkezmények alól. Pl. pénzbüntetés kiszabása esetén."

"Ezen az sem változtat hogy azt meg nem fizetése (illetőleg fiatalkorú terhelt esetében behajthatatlansága miatt) utóbb fogházban végrehajtandó szabadságvesztésre kell átváltoztatni.
Ilyenkor ugyanis nem maga a kiszabott büntetés (büntetési nem), hanem annak végrehajtási módja változik meg."

"A pénzbüntetés helyébe lépő szabadságvesztés tehát nem azonosítható a szabadságvesztésre ítéléssel. A jogerősen kiszabott pénzbüntetés annak átváltoztatása esetén is megőrzi ezt a természetét, jogi sorsát, eltekintve a végrehajtás eltérő módjától. Erre utal egyebek közt az is, hogy az átváltoztatás eredményeként a pénzbüntetés „helyébe lépő” szabadságvesztés végrehajtása nem függeszthető fel, abból az elítélt feltételes szabadságra nem bocsátható, az nem alapozhat meg visszaesői minőséget, más szabadságvesztéssel összbüntetésbe sem foglalható, de a büntetett előélethez fűződő hátrányok alól a mentesítés is a pénzbüntetés jogerős kiszabásával bekövetkezik, s azt az utóbb történő átváltoztatás sem oldja fel."

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#42212) Cs1csó válasza ElektrikusDE (#42211) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R
régen vót tán igaz se vót, hogy erről tanultam.

(#42213) Cs1csó válasza Apucy01 (#42210) üzenetére


Cs1csó
félisten

Erről van vicc is, Bajor Imivel, amikor sietteti a bírót, hogy még ebédre beérjen a böribe mert aznap talán paprikás krumpli van és neki fenn tarják a finom falatokat ha időben ott van. ;]

Sajnos erre sem emlékszem pontosan de vicces kis kabaré.

(#42214) Apucy01 válasza Cs1csó (#42213) üzenetére


Apucy01
őstag

:DD :DD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#42215) BBéci


BBéci
titán

A mai frissítés után (Windows 10) zárva van a torrentezéshez szükséges port, a biztonság lapon nem tudom kikapcsolni a Defendert. Délután 3-ig minden rendben volt, akkor telepítettem a frissítést, azóta megzakkant.
Találkozott valaki ilyesmivel?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#42216) TeeJay válasza BBéci (#42215) üzenetére


TeeJay
félisten

Nálam lement a win update és simán nyitva a port, igaz nekem manuálisan van routerben nyitva illetve DHCP-n manuálisan fixálva van a torrentes gép adott belső IP címre :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#42217) BBéci válasza TeeJay (#42216) üzenetére


BBéci
titán

Fogalmam sincs, mi történt, viszont rendkívül dühös vagyok. Miért kell szerencsétlen felhasználónak rendszeresen szívnia valamivel?
Több hónapja minden teljesen rendben működött. Még ma is a frissítés telepítéséig.
Próbaképpen kikapcsoltam a Defender tűzfalat, úgy is zárva van a port. Korábban, amikor a portable változatot használtam, az segített, most nem.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#42218) Laccoss válasza BBéci (#42217) üzenetére


Laccoss
addikt

Hogy nyitottál portot? Nem csinált új kapcsolatot a hálókártyához?

TeeJay: Mi nem értjük ezt.. kihúzott netdugóval is nyitott port mellett is max a feltöltés.

[ Szerkesztve ]

(#42219) woodworm válasza BBéci (#42217) üzenetére


woodworm
veterán

Már bocsánat, de mintha egy most érkezett zöldfülű lennél. Ha nem csak panaszkodni jöttél és segítséget vársz, akkor jó lenne, ha közölnéd, hogy mi alapján gondolod, hogy zárva a port, pontosan mit ellenőriztél eddig. (Szolgáltatói natolás, saját router és hálózat beállításai, stb.)

(#42220) mpo válasza TeeJay (#42216) üzenetére


mpo
veterán

Ez a jó megoldás és nincs vele gond egyszer sem.

Ha érted, akkor már elavult.

(#42221) BBéci válasza woodworm (#42219) üzenetére


BBéci
titán

Sajnos a beállításokhoz valóban zöldfülű vagyok. Valamikor átjön a haverom és megpróbálja normális működésre bírni a rendszert.
Azt vettem észre, hogy a Windows frissítés telepítése utáni újraindításkor nincs feltöltés. Megnéztem az Open Port Check Tool-lal: closed.

#42218Laccoss
Sosem nyitottam portot 12,5 éves torrentes pályafutásom alatt. Letöltöttem és futtattam a klienst, ennyi. Pár hónapja W7-ről W10-re átállás után portable qBittorrenttel próbálkoztam, azzal folyton zárt volt a port. Viszont a Defender tűzfal ki-bekapcsolása után kinyitott. Kukáztam és telepítettre cseréltem, azzal tegnapig semmi probléma nem volt. Most a Defender kikapcsolása sem segít.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#42222) ElektrikusDE válasza BBéci (#42221) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Sajnos az Online Port Check oldalak egyre megbízhatatlanabbak! :(

Nekem is vadásznom kell működőre!

Az Open Port Check Tool szerint nálam is zárva van az egyébként nyitott port! (passzív userrel is tudok kapcsolódni)

Valamint néhány torrent oldalon is van beépített port check, aszerint is nyitva van a torrentezéshez használt portom!

Ez az oldal jelenleg jól működik: [link]

Ui:

És a [CanYouSeeMe.org] is, ami már volt többször is ajánlva!

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#42223) BBéci válasza ElektrikusDE (#42222) üzenetére


BBéci
titán

A Checking Port szerint zárva, a másik ezt írta: Error: I could not see your service on 188.157.xxx.xx on port (50548)

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#42224) ElektrikusDE válasza BBéci (#42223) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Akkor tényleg zárva.

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#42225) bul07


bul07
nagyúr

qBittorrent v4.3.3

Van valami egyszerű módszer a mentésre?

Mert alaplap processzor cserém lesz és W8.1 helyett jön a W10, így kellene mentést csináljak a kliensről

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#42226) Laccoss válasza bul07 (#42225) üzenetére


Laccoss
addikt

Appdata - local - qbittorrent és appdata - roaming - qbittorrent mappákat mentsd le. Persze ha be van más mappa állítva, akkor azokat is.

(#42227) ElektrikusDE válasza Laccoss (#42226) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Én még ezeken kívül a letöltési mappát is mindig lementem, legalábbis a "C" meghajtón lévőt!

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#42228) bul07 válasza Laccoss (#42226) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez mennyire tuti

Olyan megoldás nincs mint uTorrent-ről költözésnél, tehát hogy valami külső programmal mentés csinálni majd azt visszatölteni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#42229) Laccoss válasza bul07 (#42228) üzenetére


Laccoss
addikt

Ott is egy mappát kel amit lett csak menteni....amit linkeltél ott utorrentről költözöl qbittorrentre. Azért az kicsit másabb.

[ Szerkesztve ]

(#42230) bul07 válasza Laccoss (#42229) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak példának írtam hogy valami program ami csinál egy mentés, majd ugyan azzal a programmal lehet visszaállítást is csinálni

Firefox-al jártam így nem rég, elméletileg ott is elég egy mappát másolni, na igen én hiába másoltam és illesztettem be hibásan indul a Firefox, még szerencse hogy csináltam mentést egy régi programmal amit már vagy 7éve nem frissítettek, és azzal meg szépen sikerült a mentés visszaállítása

Így én inkább programok általi mentés híve vagyok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#42231) Joe123


Joe123
aktív tag

Sziasztok,
Átrakott a Digi 1000-es netre, speedtest mérést nem tudok 920/320 alatt csinálni ha akarok sem, viszont a torrent letöltés elég hektikus. Alapból deluge 1.3.15-öt használtam, annál úgy nézett ki, hogy az elindításnál volt amikor felszaladt 60-70MB/s-re, de utána beállt 20-30MB/s közé. Gondoltam, ez a deluge már régi, tegyük fel a legújabb qb-t. Na ez viszont rosszabb mint a deluge volt, ennél összevissza ugrál a dl sebesség, van hogy felszalad 50MB/s környékére, de van hogy teljesen megáll pár mp-re. Port nyitva a routerben, port ellenőrzős oldalak szerint is ok. (Amúgy a deluge stabilabb sebességgel ment nyitott port nélkül is, amikor megnyitottam neki, nem nagyon változott semmi.)
Valami ötlet mitől van ez a sebesség ugrálás qb 4.3.6 alatt? Illetve hogy miért nem sikerül kihasználni letöltésnél legalább a sávszél 2/3-át 3/4-ét? Vagy ez tök normális és a digi fogja vissza 20-30MB/s-re? (Win 10, i5-3570K, 8GB RAM, HDD-re megy a cucc, de Feladatkezelő szerint semmi sincs kiterhelve.)

(#42232) TeeJay válasza Joe123 (#42231) üzenetére


TeeJay
félisten

Aztán szolgáltatói ONT-n nyomod vagy van saját routered?
Ha van bírja a kiképzésd be berottyant erősebb terhelésre?
Géped mit bír?
HDD-re töltesz amiről fut az oprendszer is vagy külön HDD van letöltésre?
Vírusírtó melyik fajta?

qBittorrent beállítások? vagy állítottál bármit?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#42233) Joe123 válasza TeeJay (#42232) üzenetére


Joe123
aktív tag

Router AC57U V1 padavannal (ugyanaz a SoC mint az AC65P), megnéztem most töltés közben CPU nem megy 1% fölé, sirq meg 4% fölé, szóval gondolom az nem szűk keresztmetszet, ONT bridge-ben van természetesen.
Gépen semmi sincs túlságosan leterhelve töltés közben sem, néztem feladatkezelőben. Külön HDD-re megy (rendszer SSD-ről fut), vírusirtó mezei defender.
Előbb kipróbáltam két agyonseedelt példányt, első 500 mega, itt némi töprengés után felment 40-50MB közé és úgy lehúzta, ez rendben is van, a másik 15GB, itt percekig tökörészett, szerencsétlenkedett (közben már volt kapcsolódás vagy 60-70 peerhez), aztán pár perc után elkezdte húzni azt is 40-50MB-al. De valahogy ilyen hektikusnak, bizonytalannak érződik az egész, hogy most vagy elkezd jönni rendesen vagy nem meg majd ki tudja mikor. 100-as neten is volt hasonló talán az utorrenttel annak idején, aztán a delugéval már el is felejtettem ezt, az megindult aztán húzta csutkán amit a net bírt, de most az 1000-nél az a megindulás után mindig visszaesett ahogy írtam, de nem állt meg teljesen mint a qb időnként.

(#42234) TeeJay válasza Joe123 (#42233) üzenetére


TeeJay
félisten

Szerintem nem fogja bírni a HDD nálad.
Speciális beállításokban lemez cache-t állítsd fixen 1024 vagy 2048-ra OS cache-t meg benyomhatod és próba

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#42235) Joe123 válasza TeeJay (#42234) üzenetére


Joe123
aktív tag

Okés, köszi, kipróbálom.

(#42236) Cs1csó válasza Joe123 (#42233) üzenetére


Cs1csó
félisten

HDD esetén a "kevesebb több" elvét kell alkalmazni, elég jól le kell a szálakat csökkenteni és akkor szépen egyenletesen fogja szedni, LEHET lassabban de nem fog hullámozni a letöltési sebesség hanem egyenletes lesz.

(#42237) Joe123


Joe123
aktív tag

Még egyszer köszi a segítséget és a tippeket, srácok, valóban a HDD a gyíkja, csak először benéztem a feladatkezelővel ami 48%-ot írt, mint kiderült ez úgy jött ki, hogy a HDD fullon terhelve, a rendszer SSD meg nullán.:D Szóval a HDD 50-60-at bír, ez a szűk keresztmetszet. A qb az 1024-es cachetől egy idő után kiakadt, de előtte hasított mint a szél, 512-essel viszont működik, kisebb torrentnél láttam 93MB/s-t is egy rövid időre. Nagy torrentnél ami nem fér be a cache-be így most értelemszerűen a HDD sebessége szabja meg a folyamatos sebességet. De legalább most már tudom mi a helyzet.

(#42238) LSL1337


LSL1337
őstag

digiről a héten váltottam telekomra.
tudja a marketing számait :D

(#42239) #68216320


#68216320
törölt tag

QBittorrent-et használok. Portforward routerben beállítva, ugyanaz a port kliensben szintén.
Mégis mikor töltenék egy adott fájlt, akkor a kliens jelzi, hogy 2 seeder van, de 0-hoz csatlakozik. Egy másik esetében 3 seeder-t jelez, de csak 1-hez csatlakozik.
Ez miért lehet?
WebUI-ban a footerben a "connection status" zöld ikont mutat.

[ Szerkesztve ]

(#42240) Laccoss válasza #68216320 (#42239) üzenetére


Laccoss
addikt

Idő kell ahhoz is, hogy a passzív csatlakozzon, másrész tesztelted, hogy nyitva van e a port a routerben?

(#42241) #68216320 válasza Laccoss (#42240) üzenetére


#68216320
törölt tag

Természetesen teszteltem, de nem kellett volna, mivel ugyanazt használom, mint régebben transmission-hoz.
A torrenthez 6 seeder van, de egyhez sem tudok csatlakozni.
[kép]

(#42242) Dragon3000 válasza #68216320 (#42241) üzenetére


Dragon3000
veterán

Lehet, hogy nekik nincs több szabad száluk, így nem tudsz hozzájuk csatlakozni.

(#42243) Laccoss válasza #68216320 (#42241) üzenetére


Laccoss
addikt

Pont azért kell tesztelni, mert attól, hogy ugyanúgy használod még bármi lehet. Pl. egy windows update, vagy hálókártya frissítés, esetleg egyéb simán kiütheti a te fix ipcímedet, vagy tűzfal beállításodat.

Amíg portteszter oldalon nem azt írja, hogy nyitott a port, addig hiába próbálkozol, hogy márpedig neked nyitva van.

(#42244) #68216320 válasza Laccoss (#42243) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nem használok ilyesmire windows-t, linuxon pedig ilyen problémák nincsenek. Szóval a port nyitva van, mindig is nyitva volt. Nem kell külön ellenőriznem. De azért megtettem persze, de felesleges volt. UFW-n is beállítva a port.
Kipróbáltam egy másik gépen (másik porttal) a transmission-t, de ugyanúgy nem tölti le, pedig van seeder. Direkt ip-m van, nem vagyok nat mögött. Megjegyzem más torrentek esetében is van, hogy kevesebb seederhez csatlakozik, ami önmagában nem gond ugye, de most a kevésből valahogy egyhez sem akar.

Dragon3000: Ez lehet. De akkor balszerencsémre egyik seeder-nek sincs? Nekem biztos van, másik gépen transmission-al egyedüli torrentként futott, de mégsem töltötte le.

Van még egy cloud szerverem is. Lehet feldobok arra is valami klienst. Így legalább a netkapcsolatomat is kizárhatom a probléma forrásából.

[ Szerkesztve ]

(#42245) daeyvd44


daeyvd44
tag

Sziasztok,
Megint a kiadhatósági téma: Előfizettem 1 havi ExpressVPN-re próbaképp (gondoltam ha egyszer tényleg szívatni akarják a népet nem árt kipróbálni) Nagyon jól is teszi a dolgát meg minden. A problémám azzal lenne, hogy leszedtem az OpenVPN profilt a routeremhez (Asus-AC86U) és be is állítottam illetve be is kapcsoltam. Viszont így nem tudom elérni külső hálóból sem a qBittorrentet se magát az Asus kezelő felülelét DDNS-en keresztül. Gondolom előbbi a fix ip miatt van, ami be van állítva a szervergépnek. Utóbbit nem tudom.
Van esetleg valami megoldás rá, hogy hiába megy a VPN a routeren, külső hálóból ugyan úgy elérjek mindent ami be van állítva DDNS-el?

Köszönöm előre is a segítséget.

(#42246) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Használjátok még a 4.4.0 beta verziót? Van amire figyelni kell mert nem jól működik? Ncoreon és többi oldalon nem probléma ha béta-t használom?

(#42247) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok! Létezik olyan "okos" kliens, ami a torrent file megnyitásakor vagy a letöltés befejeztével tudja ellenőrizni, hogy az adtott tartalom micsoda (Zene, Film, Sorozat, Doksi, stb) és azt egy megfelelő mappába tegye?

(#42248) Sarcophagus


Sarcophagus
csendes tag

Sziasztok!
Qbittorrent naplóban egy nap többször is megjelenik az észlelt külső ip.Az internet digis saját routert használok upnp-vel.Valamelyik csatlakozó okozhatja vagy a router haldoklik?

(#42249) ElektrikusDE válasza Sarcophagus (#42248) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Én is sokat szenvedtem ezzel.

De megoldottam!

[link]

TP-Link Archer AX10 (AX1500) a routerrem, de más routerekkel is ugyanúgy jelentkezhet ez a probléma, legalábbis a DIGI-nél.

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#42250) Geth válasza bucihost (#42247) üzenetére


Geth
addikt

Kliens nem hiszem.
Nálam a torrent kliens letöltés befejeződött eseményre volt rákötve a FileBot. Az egyik scriptjével (amc) a filmeket, sorozatokat szét tudta szortírozni, szerintem zenét is tud.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.