Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) ollie válasza D1Rect (#650) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én az elmúlt 1 hét alatt vettem vagy 4 tome-ot, igazából egy nagyjából hozta az árát, 1 kb. a dupláját, a többi meg elég gáz volt. Így szerintem nagyjából kijöhettem egálra (de m-ég ez is szerencse volt).

Na most én a tome meccsek miatt vettem ennyi tome-ot, de mivel semelyikkel nem lehetett épkézláb deck-et összerakni, mostantól kezdve leszokok róla. Hülye ez a Phenomic, a vegyes tome-al teljesen ellehetetlenítette a tome meccseket.

Tényleg, mi a nicked a játékban?

[ Szerkesztve ]

***

(#652) D1Rect válasza ollie (#651) üzenetére


D1Rect
félisten

DIRectHUN

Sztem sem biznisz boostert bontani... inkább megveszem külön-külön a lapokat.

[ Szerkesztve ]

(#653) ChromeX válasza Depression (#646) üzenetére


ChromeX
addikt

hát igen ehez szokj, hozzá, 1 tanács ha lvl1es upgradeért mész abbol több van általában a standard pályákon ugye, (amit nem nagyon értek) tehát standard pályákon nehezen kapsz bármit is, a zokat szeirntem érdemes össze PvPzni tokenekből ami kell azok ilyen 10 körrül vannak és az hamar összejön, tutira gyorsabban mintha farmolnád a standard pályákat. és a Pvp izgalmas, és változatos, egy pályára rá lehet unni.
a másik azokért menj amit a több playeres mapokon dob ott akár standardon is érdemes mert ugye ott tui hogy dob egy szinből egyet. sokkal nagyobb az esélye hogy megkapod ami kell mint egy 1plyers mapon remélem értesz, érdemes azt csinálni ahonnan sok upgrade kell legalább 2, nagyobb a találtai esély :DDD

jo az a radeon kártya.. jo lenne :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#654) Depression válasza ollie (#648) üzenetére


Depression
veterán

Láttál már olyan lapot? Én nem találtam infot róla.
Igazán adhatták volna valami 5xxx-es szériához is.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#655) ollie válasza ChromeX (#653) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért van több upgrade standard pályákon, mert kevesebb a standard, mint az advanced pálya. ;)

***

(#656) ChromeX válasza Depression (#654) üzenetére


ChromeX
addikt

itt van némi info rola

zoli: jaaa most hogy igy mondod :DDD valoban

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#657) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ehh, nyertem 3 pvp meccset, és léptem 7(!) pvp szintet, 5-ről 12-re.

***

(#658) D1Rect válasza ollie (#657) üzenetére


D1Rect
félisten

Grat. :R

A deck lvl-t hogyan számolja?

(#659) ollie válasza D1Rect (#658) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyszerűen az upgrade-ek + charge upgrade-ek száma.

A magas pvp szintet pont azért akartam elkerüli, mert most sokkal erősebb ellenfelekkel fogok összekerülni, és hát hogy őszinte legyek, még nagyon noob vagyok ebben a játékban, főleg pvp-ben. Így is az utolsó kb 10 pvp meccsem közül elvesztettem a többségét. Most meg nyerek egy nálam is kezdőbb ellen, kapásból léptem 2 szintet, aztán jött egy nehezebb meccs, megint 2 szint, aztán jött egy elég jó és kiegyenlített meccs, 3 szint... nem értem én ezt az ELO pont számolást...

Viszont szereztem értékes tapasztalatokat, az aggressor simán lenyomja a ravage-olt skyfire-t és a mouintaneer-t is.

Itt van egy replay, ha meg akarod nézni. Az elején láthatón elrontottam, mert elbámészkodtam az időt, akkor, ha egy kicsit tapasztaltabb az ellenfelem, simén legyőzhetett volna.

[ Szerkesztve ]

***

(#660) Depression


Depression
veterán

Azon gondolkozom, hogy be kellene fektetni egy promós razorleafbe.
Ha veszek 3 simát, az is 1200-1500 környékén van, és mire azt upgradelem...
Utána meg szerintem úgysem lesz olcsóbb, így majd eladom annyiért, amennyiért vettem.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#661) ollie válasza Depression (#660) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem rossz ötlet, de vedd figyelembe azt is, hogy a razorleaf önmagában nem erős, csak root network-el, tehát kell hozzá építened egy csomó living tower-t, vagy egyéb network-ös egységet (spikeroot, thornbark, living tower, (root nexus), spore launcher, howling shrine).

Na most ha megnézed, önmagában egy razor tényleg gyenge (még max upgrade-el is, mert az upgrade a linked fire-t és a hp-t növeli), általában T1-es egységeket sem öl meg egy lövéssel. Viszont linked fire-val akár T4-eseket is képes kivégezni nagyon hamar.

A linked fire úgy működik, hogy a network-ben levő egységek támadóereje összeadódik, tehát ha van mondjuk 3 razorod, meg 5 living tower-ed, akkor egy razor ereje olyan, mint ezé az összesé együttvéve. DE! De, csak akkor működik így, ha egy másik egység sem támad. Tehát úgy kell felállítani a network-öt, hogy csak egy razorod lőjje az ellenséget, és akkor nagyon erős lesz. Az upgrade egyébként a network-ben összeadódó egységek számát növeli, mert alapból hiába teszel le 100 living towert, csak 6 ereje adódik a razor-éhoz.

Persze ettől függetlenül jó az upgrade, sőt, ha van pénzed, érdemes is megvenni egy promo-t, mivel annak mindig magas lesz az ára (több már nem lesz belőle a játékban).

Amúgy a max upgrade-hez 4 razor kell, az már 1600-2000 BFP, egy razor promo meg olyan 2800 körül van most szerintem.

[ Szerkesztve ]

***

(#662) Depression válasza ollie (#661) üzenetére


Depression
veterán

Tényleg, igazad van, 4 kell belőle.
Akkor nem is gondolkozom rajta, majd fizukor benevezek egyre.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#663) D1Rect


D1Rect
félisten

Az Agressor nem imba kicsit? Egy iciri picirit? :U

(#664) ollie válasza D1Rect (#663) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

150 powerért? Nem.

Pl. fire és shadow 3db T1-es egységet is tud idézni ennyiből, és csak egyet tud egyszerre knockbackelni.

Ha megnézed az általam belinkelt reply-t, akkor láthatod, hogy mennyi hibát követett el az ellenfelem. Pl. közel idézte hozzám a mountaineer-jeit, miközben azok nagyon nagy távolságra lőnek.

És T2-őn sok idő, míg összegyűlik a 150 power, addig meg is kell tudni védeni a bázisokat, ami megint csak növeli az időt, mire összegyűlik.

[ Szerkesztve ]

***

(#665) D1Rect válasza ollie (#664) üzenetére


D1Rect
félisten

Jah, igen, a replayt nem tudtam megnézni, hova kell bemásolni?

(#666) ollie válasza D1Rect (#665) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A my documents-ben van valahol egy battleforge könyvtár és ott replays. Ha rákeresel, hamar meglesz. Megnézni meg a profile oldalon, felülről asszem az utolsó tab.

***

(#667) D1Rect válasza ollie (#666) üzenetére


D1Rect
félisten

Köszi, én a BF könyvtárban turkáltam. :B
(már mindent a dokumentumokba raknak ezek a fránya játékok)

(#668) ollie válasza D1Rect (#667) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hehe, enyém a 666. hozzászólás, még szerencse, hogy nem vagyok babonás. :D

***

(#669) ChromeX válasza ollie (#664) üzenetére


ChromeX
addikt

mondom én hogy nem olyan erős azért az aggressor pont ez volt vele a bajom, hogy 150 power, na de most megcsinálom neked a soultreet ha még nem sikerült.
ja meg hogy tetszett a pure fire deckem? :) egy promo juggere én is beneveznék szivesen öszintén bármilyenre :DDD a fire dancer van azt is imádom de az olcso a többihez képest :)ú

ja amugy a mostani pvp szintemre én is nagyon nagy ugrásokkal kerültem fel. aztán már egy jo ideje itt rostokolok

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#670) ollie válasza ChromeX (#669) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó az a pure fire, én is kipróbálnám, csak sajna már eladtam majdnem az összes fire lapom. És igen, az aggressor önmagában nem túl erős, meg kell tanulni használni, mint minden más egységet. Majd nyomhatnánk megint 2vs2-ket, bár ma este nem lesz sok időm, holnap meg vidéken leszünk és valszeg csak este jövünk haza.

***

(#671) ChromeX


ChromeX
addikt

Na itt a replay:Soultree Expert
Másoknak is hasznos lehet, nem saját taktika de kiegészítettem itt ott. Lényeg hogy nem használok semmi drága lapot szoval bárki meg tudja igy csinálni, fontos: időzítés a 2.orb építése akkor legyen ahogy én csináltam, mert máshogy nem jo, elég egy stone of tournament. és lehet hogy nekem sokminden volt lvl3on de meg lehet csinálni kisebb szintű lapokkal is. megjegyzés: a grinderes résznél elrontottam, az elsőre szokott sikerülni... most pedig már párszor lenyomtam igy nem sikerült mert nem öltem meg lenne a kettőt de behuztam a grindert na mind1.. jo volt igy is mert volt powerem. és a vége meg most nagyon sima volt :)) a paralyzeos cucot ki kell szedni mert ha nem akkor bajok lehetnek.
ha kérdés van szoljatok amugy nem egy bonyolult dolog

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#672) Depression válasza ChromeX (#671) üzenetére


Depression
veterán

Én nem találom. Biztos jó a link?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#673) ChromeX válasza Depression (#672) üzenetére


ChromeX
addikt

jo szerintem de itt van ezezt nézd meg

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#674) ollie válasza ChromeX (#673) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a link működik, az előző nem. Köszi, megnézem.

***

(#675) ChromeX válasza ollie (#674) üzenetére


ChromeX
addikt

az fura nálam az is megy :( :) lekezdtem nyomni a def hopeot experten, nem nagy falat :) első kettöre nem kaptam magma hurlert viszont van tremorom lvl3on

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#676) D1Rect válasza ollie (#668) üzenetére


D1Rect
félisten

Hűha, méh a végén eljön érted valami durva Fire beast. :)
BTW: Megnéztem a replay-t, és értem már, hogy szerinted miért nem imba az agressor. :D

(#677) ChromeX válasza D1Rect (#676) üzenetére


ChromeX
addikt

amugy nem tudom miért eröltette a mountit nagyon nem müködött láthatoan ez meg csak nyomta öket le. az aggressor ellen L lénnyel tök fölösleges menni az ellen a legerösebb... ugye azt is knockbackeli és még 150%dmg is van ellene
inkáb lehozott volna S íjászt vagy akármit, azok szétszedték volna kb 3 csoprort elég

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#678) ChromeX


ChromeX
addikt

ezt már rég megakartam kérdezni, nálatok is van olyan hogy néha nem texturáz dolgokat a játék? a nagyobb egységeknél van XLnél Lnél nem nagyon meg az épületek a nagy épületek meg a tereptárgyak mint egy szikla széle ilyesmik, és akkor ilyen tök fekete az egész, dolog ez a jobbik eset, van amikor nem is látszik még a fekete alakja sem hanem csak a HPcsik, meg a kis zöld vagy amilyen szinnel vagyok én éppen a földön. journenál szokott lenne ez sokszor hogy ö egyáltalán nem látszik csak a neve meg a csik, ez miért lehet?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#679) engineeeer válasza ChromeX (#678) üzenetére


engineeeer
tag

Vedd lejjebb a grafikát,nekem csinálta ezt.

(#680) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Most fogom kipróbálni ezt a játékot. Valaki játszik kártyák nélkül? Mennyire van értelme? Illetve ha nincs mennyire lesz ez költséges, itthon 5-6k körül láttam a kártyás csomagot. 1-2szer elmegy, de nem szeretnék rendszert csinálni belőle..
Illetve ha valakinek van tanácsa egy kezdő számára, akkor az jöhet.
:R

(#681) Depression


Depression
veterán

Encounters with twilight pályán mit lehet olyankor tenni, ha rogan megindul, és addig küzd, míg meghal? Nem mentem utána, de ő csak ment és ment.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#682) ChromeX válasza DeckardCain (#680) üzenetére


ChromeX
addikt

olvasd a topicokot visza nagyon sok mindent megbeszéltünk már de ha van konkrét kérdésed akkor felteheted és válaszolunk rá.
Dep: az egy nagyon idegesítő dolog tud lenni... Egyet tehetsz, uyge ugy megy előre ha meglát valamit, na most neked elötte kell kicsit megpucolni a terepet hogy ne lásson meg semmit akkor visszamegy, tény hogy ez kicsit nehéz experten, de meg lehet csinálni, lényeg hogy takartits elötte ha egyszer már kijött. akkor ha csak egy pillanatra is tiszta a terep visszamegy

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#683) Depression válasza DeckardCain (#680) üzenetére


Depression
veterán

Érdemes. Általában mindenki úgy kezdi, elég sokáig el lehet lenni az ingyenes lapokkal.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#684) ollie válasza ChromeX (#678) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, előfordul.

***

(#685) D1Rect válasza DeckardCain (#680) üzenetére


D1Rect
félisten

Ingyenes kártyákkal is elég jól el lehet boldogulni. :K

Az upgradehez kell újra a kártya? :F

[ Szerkesztve ]

(#686) DeckardCain válasza D1Rect (#685) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Köszönöm, mindenkinek a választ. :R
A game nagyon tetszik, első három pályát megcsináltam, még délután.
Majd biztos lesz kérdésem, de még éppen ismerkedek a játékkal.

szerk: lehet hülyeséget mondok, de az ingyenes kártyámat kivetem a pakliból, és úgy tudtam fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

(#687) ollie válasza D1Rect (#685) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak a charge upgrade-hez.

Az upgrade-ek 2 sorban vannak, a felsőt dobják a pályák (ezek javítják a kártyák tulajdonságait), az alsók pedig a charge upgrade-ek, ezek tulajdonképpen ugyanazok a kártyák, mint az alap. Az előnye, hogy annyival sokszorozódik a charge-od, amennyi charge upgrade-ed van. És csak akkor tudsz charge upgrade-t beállítani, ha van normál upgrade-ed is.

(#686) DeckardCain: nem kell hozzá kiszedni a pakliból.

[ Szerkesztve ]

***

(#688) D1Rect válasza ollie (#687) üzenetére


D1Rect
félisten

Értem, köszi.

(#689) Depression


Depression
veterán

Beszereztem egy juice tank-ot, meg egy aggressor-t.
A nature-fire deck-em nem sokat ért pvp‑ben, aki értett hozzá, az az elején lerohant, és nem volt ellenszerem a frost mage (sorceress?) ellen.
Szerintem az egy bug lehet, hogy hiába írja, hogy csak small unitokat knockback-el, a shamanom sincs ellene biztonságban, az is repülget.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#690) ollie válasza Depression (#689) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos, hogy a shamant a frost mage knockback-elte? Szerintem nem. Valszeg mást is bevethetett.
Simán ki lehet őket nyírni, nem túl erősek, csak meg kell idézni néhány medium unitot: swiftclaw (ennek amúgy is a pakliban kell lennie pvp-ben), shaman, amazon, mana wing. Ez a választék M méretből T1-en. De szerintem az is elég lett volna, ha építesz egy towert, és használhatsz envenom-ot is.

[ Szerkesztve ]

***

(#691) ChromeX válasza Depression (#689) üzenetére


ChromeX
addikt

de akár az is elég lett volna ha ugy helyezkedsz el a windveaversel, hogy szétszorodsz körülöttük és akkor nem knockbackelnek mindenkit. aztán hamar halnak :) szerencsére a játékban nincs olyan hogy legyőzhetetlen mindent mindig be lehet verni, csak ügyeskedni kell ezért jo a pvp. tényleg sokat számit hogy valaki milyen tapasztalt.

Frost Mage:
Ice Lance - Every 4 seconds, unit shoots an ice lance through enemies in a straight line, dealing 57
damage to each, up to 85 in total. Knocks back small units.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#692) Depression


Depression
veterán

Igen, mert a legelején volt, a középső orb elfoglalásánál.

Most volt egy szép vereségem:
Az ellenfél jött promo razorleaffel (0.dik szintű pakli volt a paklija, onnan tudom, hogy nem upgradelt) , meg forest elderrel.
Szerintem nem voltunk egy súlycsoportban, de elég sokáig kitartottam.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#693) ChromeX válasza Depression (#692) üzenetére


ChromeX
addikt

hu, nem, szabad hagyni hogy a 4. orbig elmenjen az ellen. a pakliszintet meg mindig 0ának fogja kiirni. azt nem fogod látni. az lehet akármennyi arra ne alapozz :) a promo razorleafet meg PvPben lehozni hát nem tudom, mennyi értelme van bár valami biztos. de szerintem azt sok CC-vel meg lehet állítani, crowd control, amugy ne hagyd hogy legyen annyi powere. folyamatosan kell harcolni hogy idzénie kelljen. ha neked nincs ilyen drága erős lényed.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#694) Depression válasza ChromeX (#693) üzenetére


Depression
veterán

Most, hogy mondod, csak 3 orbig jutott, tehát volt enlightenmentje is.
Mindegy, nem is az a lényeg, hanem, hogy az én rankom 4-es, tehát még full kezdő, és ilyen ellenfelet kaptam, és mégis élmény volt játszani.

Az előbbihez még annyit, hogy aggressorral és juice tankkal 15-20 perccel le tudtam rövidíteni a encounters with twilight pályát.
A windweavers 3-mat szeretnèm már megszerezni, de nagyon nem osztogatja.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#695) ChromeX válasza Depression (#694) üzenetére


ChromeX
addikt

azt onnan nehezen is osztaná :) Crusade Expert itt dobja. a 2őt 3at. a 2. 3.at ugyanott dobja de lvl1ketet másholpályánként megnézheted hogy hol mit?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#696) Depression válasza ChromeX (#695) üzenetére


Depression
veterán

Ezt jól elnéztem.

Más: lehet fps limit-et beállítani valahol?
Levettem a grafikát minimumra, így 100-120 fps-em van, ezt kellene lekorlátozni 30 vagy 60-ra. Megörjít a VGA-m hangja. Ha letudnám korlátozni, akkor nem számolna annyit, és nem is tekerne ilyen hangosan.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#697) ChromeX válasza Depression (#696) üzenetére


ChromeX
addikt

szerintem ingame nem igazán lehet, hogy máshol lehete azt nem tudom. amugy ez ajáték szeritem kifejezetten szép is, nálam elfut full grafon és 30fps fölött van mindig nálad is simán el kell hogy menjen, érdemes mert jol néz ki. azért nem is veszem lejeb még ha nem is texturáz néha amit írtam pár hszal ezelőtt. annyi butítás van nálam hogy nincs AA

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#698) Filder válasza Depression (#694) üzenetére


Filder
csendes tag

A reazorleaf 3 orbos, az idézéséhez nem kell enlightenment. (A szükséges orbok száma, összetétele mindkettőnél ugyanaz.)
(Feltéve, hogy ebből következtettél.)

(#699) ChromeX válasza Filder (#698) üzenetére


ChromeX
addikt

a forest elderből az 4orbos azt írta olyat is lehozott.
Treasure Fleet Adv.
Ha valakinek kellene. amugy remélem ezaz :DDD Megkéne probálnom experten.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#700) Filder válasza ChromeX (#699) üzenetére


Filder
csendes tag

Figyelmetlenül olvastam.
Köszönöm! ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.