Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Depression


Depression
veterán

Majdnem megvolt, erre befagyott. Nem tudtam irányítani at egységeket.
Alt+F4 lett a vége.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#752) ChromeX válasza Depression (#751) üzenetére


ChromeX
addikt

Az enlighet nem használod ki eléggé, érdemes lenne még betenni egy dreadnaugtot akár vagy shadow wormot, mert nincs tul nagy lvled a tier 4es lapokon, szerintem még tegyél be egy ilyet a felsorolásom közül, bár mind a 2 inkább talán védekezésben jo de azért a dreadel offenzivan is lehet játszani,

hát ram most nem lesz, ugyh lehet visszább kell vennem :(

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#753) Depression válasza ChromeX (#752) üzenetére


Depression
veterán

Sajna most nincs keret erősebb 4 orbos lapra.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#754) ChromeX


ChromeX
addikt

áhhh, firefox nélkül is behal.. de ez milyen eddig semmi baja nem volt, menjenek a fba ezzel az empireel

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#755) ollie válasza Depression (#751) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Befagyást úgy érted, hogy semmire nem reagált a játék, olyan volt mint egy screenshot, vagy csak hiába kattintottál bármire, nem történt semmi? Mert utóbbi esetben szimplán lag volt, akár pár percig is eltarthat, de elmúlik.

***

(#756) Depression válasza ollie (#755) üzenetére


Depression
veterán

Azért raktam be képet. A közepe a lényeg, hogy elfogadta a kattintást, de nem történt semmi.
Úgyhagytam vagy 5 percre, akkor sem lett semmi eredménye, akkor csináltam a screenshotot.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#757) ollie válasza Depression (#756) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja látom, nálam is volt ilyen, erre írták a hivatalos fórumon, hogy lag.

***

(#758) Filder válasza Depression (#751) üzenetére


Filder
csendes tag

Bocs, hogy belevau, de talán nem veszed rossz néven, ha kicsit "hangosan" gondolkodom a deckeden. (Mivel nem ismerem a többi lapodat, inkább utalok arra, mivel pótolnám a kivett lapokat.)

Felteszem még standard és advanced pályákat teljesítesz, így biztosan jól működik ez a deck.
Horja már említette, hogy érdemes lenne jobban kihasználni az enlightenment lehetőségeit. Valóban. A lap gyakorlatilag egy speciális stratégiát tesz lehetővé.

Szerintem luxus 2 legendary lap egy deckben. Valamelyik helyére érdemes lenne támadó egységet betenni pl. burrowert (ezen a pályán, King of Giants, is jó használható akár a MoTK-ok ellen, akár a falaknál).
Szép lap a razorleaf, de nem elég hatékony. (Tudom, hogy nagy a hatótávolsága, de csak ha gyökeret ereszt.) Úgy rémlik Zoli korábban már leírta a linkelés előnyeit, de itt nem látok living towert, szóval a lapot inkább kihagynám. Hozhatnál be helyette 1 orbos melee egységet (ld. MoTK).

Gyakran használom én is a curse of oink lapot, de támadás mellé hasznosabb az ensnaring roots.
A ray of light-ot kihagynám. Inkább 3 vagy 4 orbos gyógyítást használnék, 1-2 orbnál szerintem elég a surge of light (maximális upgrade-del, charge-dzsal meg aztán tényleg).
Kihagynám a colossust, helyette inkább grimvine-t választanám. Tudom, hogy jóval drágább, de csak egy nature orb kell hozzá, s úgy érdemes több frakciós enlightenment decke csinálni, hogy maximum 2 azonos orbot igénylő egységek vannak benne.

A breedeng grounds és a juice tank ismét csak erősen kérdéses. Gondolom az összes pályát ismered, tehát azt is tudod, hol kevés a power well. (Ezen a pályán pl. nem.) Inkább egységeket hoznék be. Mivel meglátásom szerint nagyon hiányoznak a deckből a 2-3 orbos egységek. (Például a the dwarven riddle pályán két játékosnak csak 3-3 orbja lesz .)

Mégegyszer is bocs távolról sem kritizálni szeretnélek, a véleményemmel csak segíteni akarok.

(#759) ChromeX válasza Filder (#758) üzenetére


ChromeX
addikt

a 2. orbot kéne átgondolnod, gyakorlatilag nincs egységed ott, a 3.nál nem is nagyon kell mert ott az enlight
filder lehet veled számolni most hétvégén? :) jelezze aki jönne 4vagy 2playeres mapokat csinálni elég sokan vagyunk már akik játszanak szerencsére

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#760) Depression válasza Filder (#758) üzenetére


Depression
veterán

Köszi a tanácsokat.
Azóta elpasszoltam a razorleaf-et, vettem helyette egy dreadnaught-ot.
A breeding grouns-juice tank azért van benne, mert így gyorsabban letudom a pve pályákat, mivel standardon ismerkedek épp a pályákkal (nem ismerem az összeset, most kezdtem el nyitogatni őket), nincs igazán szükségem 2 orbos lényekre, az aggreszor knockoytja elég a kisebb ellenfeleknek, a nagyobbakra meg ott van a fagyasztás.
Rogan kayle képessége az egyetlen, ami hat a fóellenekre is, míg Viridya-t csak gyógyításra használom.
Lényege, hogy ezzel a deck-kel gyorsan letudom, nem kell sokat várni.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#761) Filder válasza ChromeX (#759) üzenetére


Filder
csendes tag

Nagyon kicsi az esélye, hogy csak úgy belépek, de ha jeleztek itt úgy két órával korábban, akkor szívesen segítek. (Már ha tudok.;))

Alapvetően meguntam.
Még januárban kezdtem (zárt béta), egy kicsit ellaposodott nekem.

Egy Battleswarm című játékkal játszom most. (Nyílt béta fázisban van, bárki jöhet.)

[ Szerkesztve ]

(#762) ollie


ollie
MODERÁTOR

Megcsináltam az Ocean-t experten, elsőre sikerült, alig valamivel nehezebb, mint advanceden. Csak kár, hogy rossz upgrade-eket kaptam...

***

(#763) Depression válasza ollie (#762) üzenetére


Depression
veterán

Mi meg megcsináltuk az empire map bal oldalát, de sajnos a jobb már az elején egyedül maradt. Neki nem sikerült, és kilépett.persze standardon.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#764) ollie válasza Depression (#763) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem biztos, hogy nem sikerült neki, inkább crashelhetett a BF. Nekem eddig 5 alkalomból 5x crashelt az a pálya. Még mindig nem sikerült kijavítaniuk a fejlesztőknek a hibát.

***

(#765) Depression válasza ollie (#764) üzenetére


Depression
veterán

Valami olyasmit írt ki, hogy vesztettél, valakinek a múltban is kell lennie. Az a furcsa, hogy baloldalt mind a ketten bent maradtunk.
De többet nem próbálkozok vele, egyelőre igyekszem upgradelni a lapjaimat, csak meg kellett találni a pályákat, ahol lehet. Az is el fog tartani egy ideig.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#766) ollie válasza Depression (#765) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt én értem, de ez nem jelenti azt, hogy elbukott a másik oldal, valszeg nekik is csak crashelt a játék. Nagyon sok játékosnál sajnos még mindig ez van.

***

(#767) ChromeX


ChromeX
addikt

teljesen kifagyott megint, a loading screennél, nem csinált semmit kb 6perce, nagyon sok az ilyen mostanában.... csak azt enm hiszem el hogy itt van egy szuper játék fizetős tartalommal és nem bírják megcsinálni normálisra az ilyen apróságokat, ezerszer többen játszanának ha az ilyen apro dolgokat kijavítanák.... igy meg cask felidegesítem magam rajta, a def hopeot is már több mint tizszer csináltam egy magma 3ért, de azon kivül minden mást dobott már... statisztikailag is dobnia kellett volna..

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#768) ollie válasza ChromeX (#767) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Állítólag akkor csinál ilyet, ha valaki kilép töltés közben, akkor a végtelenségig vár rá a kliens. Lehet, hogy megijedt az egyik ellenfelünk, és Alt+F4-et nyomott, végül is teljesen kezdők voltak.

***

(#769) ChromeX


ChromeX
addikt

Defending Hope Expert ez hasznos lehet.
Sunbridge Expert itt olieval voltam és öt a végén kidobta, aztán egyedül nyomtam le Morat
2v2 meccs érdmes megnézni :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#770) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hú mit nyomtam egy nálam egyel magasabb szintű ellen. :D

Érdemes megnézni.

Szerintem nagyot nézett, hogy hogyan szedtem szét a 8-10 stone of torment-jét tremorokkal.

[ Szerkesztve ]

***

(#771) Depression válasza ChromeX (#769) üzenetére


Depression
veterán

Ügy látom, hogy a def.hope-nak csak az eleje húzós (de nagyon). Utána már alig jönnek.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#772) ChromeX válasza Depression (#771) üzenetére


ChromeX
addikt

ha megvan a root network, akkor már könnyu, csak nehéz ugy megcsinálni hogy csak a razorok löjenek, ja meg igen, ha megvan a min 2razor, onnan lesz könnyű, amit utálok az egyedül a twlight dancer, nagy messziről lő, csomoszor leszedi a bal oldali orbot.. amugy vizsonylag könnyű expert map.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#773) ChromeX válasza Depression (#771) üzenetére


ChromeX
addikt

viszont most lett egy ötletem, root nexussal elviszem középre hogy a living towerek ne lőjenek, ne legyenek távolságon belül, amugy kár hogy a root nexus nem számit bele a hálozatba. habár középen elég kevés a hely.. :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#774) ChromeX


ChromeX
addikt

ilyenkor mi van? nem tudok befejezni egy pályát sem mert crashel, bfexe hibát észlel, már 3x csinálta egymás után egyiket sem tudtam befejezni a king of the giantson mindig a 4. orbnál esik szét. Most mi a .. csináljak? ajj istenem...

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#775) Depression válasza ChromeX (#774) üzenetére


Depression
veterán

Ma reggel engem is kidobott az egyik 12 személyes pályán valami critical errorral. De nem játék közben, hanem a toborozásnál, meg valami olyasmit írt ki, hogy xy már egy másik csoportban van. Azóta még nem léptem be.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#776) ChromeX


ChromeX
addikt

Treasure Fleet Expert
elsőre meglett. nem gondoltam volna. amugy elég durva, de szerencsére sikerült és még értelmes upgradet is dobott a regrowth 3at

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#777) kayman


kayman
senior tag

Sziasztok!

Kaptam a videókártyám mellé egy BF - full game coupon-t.
Ettől szeretnék megválni, várom rá privátban az ajánlatokat.

HyperTransport az úr!

(#778) ollie válasza ChromeX (#776) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megnéztem este, de persze bugzott a lejátszás, és kinyírták 1 kivételével az összes hajót a lejátszási idő feléig, majd ezután az összes twillight egység céltalanul rohangászott össze-vissza az idő hátralevő részében. :)

***

(#779) Filder


Filder
csendes tag

[link]

A mennyiben a hír igaz, csapjatok le az olcsó lehetőségre.

(#780) ollie válasza Filder (#779) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

:R köszi!

***

(#781) Depression válasza Filder (#779) üzenetére


Depression
veterán

Csak nehogy fordítva süljön el.
Most vagy az lesz, hogy az AH-ban az árak az egekbe szöknek, vagy az itt eladásra kinált acc. szinte értéktelenné válik.
Mindegy, ha sikerül, akkor veszek néhányat, és meglátjuk mi lesz.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#782) ollie válasza Depression (#781) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hosszú távon nem lesz hatása, mert egyrészt 1 ember csak 1 példányt vásárolhat, másrészt csak 1 hétig tart az akció, ráadásul csak EU-n belüli lakcímmel vásárolhatsz.

Én inkább arra számítok, hogy így még több ember próbálja ki a játékot, és így növekedni fog a játékosbázis, ami mindenképpen jó nekünk.

***

(#783) Depression válasza ollie (#782) üzenetére


Depression
veterán

Az is igaz. De az ügyesebbek több acc.-tal fogják megvenni. (Én is)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#784) ollie válasza Depression (#783) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez is igaz, de reméljük, hogy ez kevés embernek fog az eszébe jutni, különben tönkremegy az ökonómia.

***

(#785) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hmm, olvasgatom a hivatalos fórumot, és az egyik Phenomic-os emberke oltja a népet, hogy napokon belül valami nagyon várt feature lesz készen a BF-ben. Hmm, kiváncsi vagyok...

***

(#786) Depression válasza ollie (#784) üzenetére


Depression
veterán

Bár én mindig úgy csinálom (na jó, nem viszem túlzásba a vásárlást), hogy egy új acc-ot regisztrálok full-ra a játékban, így esetleges promo lapokat többször tudom begyűjteni.
Sajnos nem viszik túlzásba, és valószínűleg a következő promo lapok már vásárláshoz lesznek kötve.

Napokon belül úgyis a következő patch-et jelenti.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#787) ollie válasza Depression (#786) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Ravenheart-on kívül mindegyik promo vásárláshoz volt kötve.

***

(#788) ChromeX válasza Filder (#779) üzenetére


ChromeX
addikt

aki esteleg tudni segíteni nekem technikailag a megvásárlásában írjon privit. :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#789) D1Rect válasza ollie (#770) üzenetére


D1Rect
félisten

Megnéztem, de nem igazán értem, miért erőltette a Drakeket az Aggressor ellen. :U

(#779) Filder: Köszi. :R

(#787) ollie: BTW, hogy lehet promolaphoz jutni?

[ Szerkesztve ]

(#790) ollie válasza D1Rect (#789) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már csak auction house-on keresztül.

Még anno, a játék előrendelői kaptak 4 promot, aztán néhány termék megvásárlásával is lehetett/lehet hozzájutni valamelyikhez (pl némelyik HD4890), plusz nemrég a renegade megjelenésekor juthatott gyakorlatilag bárki a ravenheart promo-hoz (ezért nincs értéke), ráadásul az utóbbi nem is túl jó lap egy 4 orboshoz képest.

***

(#791) D1Rect válasza ollie (#790) üzenetére


D1Rect
félisten

Köszi. :R

(#792) Depression


Depression
veterán

Végig csináltuk volna az új pályát. Már a leges-legvégén jártunk, és kidobott mindenki szinkronizációs problémával.
Ennyire nehéz lenne megcsinálni (elkészíteni) egy pályát?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#793) ollie válasza Depression (#792) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyan sok hibalehetőség van, hogy gyakorlatilag lehetetlen minden lehetőséget kitesztelni.

***

(#794) Depression


Depression
veterán

Ti mire költitek az újonnan szerzett rengeteg bfp-t?
Sajnos rá kellett jönnöm, hogy 3000 nem is olyan sok.

Eddig szinte mindenki nature-rel kezdi, 1-2 emberkét láttam eddgi fire vagy frosttal.
De shadow paklit még nem. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#795) ollie válasza Depression (#794) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én vettem egy enlightenment-et.

A shadow a legtrükkösebb, csak akkor igazán jó, ha upgrade-elve vannak a lapok.

[ Szerkesztve ]

***

(#796) ollie


ollie
MODERÁTOR

Pff, meghalt az overlord server.

***

(#797) ChromeX válasza ollie (#795) üzenetére


ChromeX
addikt

Na majd akkor nálam láthatjátok a pure shadowot :) vagy egy enligh lesz még nem tudom.

Ha valakinek van a Nightmares Shard experthez haszn utasítása megköszönnénk :DDD nagyon durván nem ment :(

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#798) Depression válasza ChromeX (#797) üzenetére


Depression
veterán

Egyedül?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#799) engineeeer válasza ChromeX (#797) üzenetére


engineeeer
tag

A nightmare shard bugos.Az elején nem kell bemenni a shardhoz és amikor jön a twilight witch a 2kisérőjével csak a witchet öld meg toronnyal vagy íjjásszal (én mortarral szoktam) utána a 2kisérő lesétál a shardhoz ha ezt megcsinálod 4szer több támadás nem jön,utána ráérsz felmenni az egyik oldalon és ha megvan a 3orb behozod a corsairt és csak ki kell lőni 1-1 épületet a betűknél és vége.Már csináltam vagy 20szor a végére már 17perc alatt megvolt :D

(#800) ollie válasza Depression (#798) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ketten próbáltuk.

Egyébként az éjjel itt találtam egy jó, 2 játékos replay-t.
A Nightguard-al ellop egy csomó L-es twilight egységet (amelyek a halálukkor valami méregfelhőt eresztenek).

(#799) engineeeer: experten?? Mi tegnap este pont ezt csináltuk, de soha nem lett vége a támadásoknak. A kísérők mindig visszasétáltak a bázisunkhoz. A másik probléma meg, hogy mivel támadjuk meg az első bázist. Mana Wing nem működik, mert ott van az a twilight madár, és pár lövéssel szétszed egy horda mana winget. Más t1-es meg azért nem működött, mert sok ott az a twilight mérzgezős L egység.

[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.