Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) pachito


pachito
őstag

Mountaineer mennyire hasznos/fontos egy pure frost pve deckben?

(#1902) ollie válasza pachito (#1901) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyon hasznos, kb. az helyettesíti a Firedancer-t, bár azért olyan messzire nem lő, viszont nagy a sebzése és a HP-ja, valamint S/M knockback-je van.

Mondjuk én inkább Aggressor-t használok, annak S/M/L knockback-je van, légi célpontokat is lő, viszont jóval kevesebb a sebzése, és nature/frost orbok kellenek hozzá. Ja és olcsó (100BFP alatt), miközben a a Mountaineer 1000 felett van.

[ Szerkesztve ]

***

(#1903) ChromeX válasza pachito (#1901) üzenetére


ChromeX
addikt

mondjuk hogy olyan hogy ha van akkor használod, ha nincs nem érzed annyira a hiányát de valahogy mégis kell. de nem létfontosságu de akkor is akarsz egyet. nem csak én vagyok igy ezzel :) de meg lehet oldani nélküle

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1904) helphelp


helphelp
csendes tag

ha már szóbajött a firedancer, akkor az egy pure fire deckben mennyire kellhet ?:)

(#1905) ChromeX válasza helphelp (#1904) üzenetére


ChromeX
addikt

na az visztont nagyon. must have szerintem és a promora szavaznék.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1906) Gyuri27 válasza ChromeX (#1903) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem vágyom rá. Az ára is horror. Meg volt szerencsém face to face (egy az egyben moun vs aggressor) harcolni. Mindkettönknek annyi powere volt, hogy lehívjuk. Az aggressor az l konc miatt leverte (aki ki karja próbálni az a forgé-ban engedje össze a magma hurley-vel). Ami a mounti melett szól az a siege tulajdonság. De 1100-1200 bfp-t ez nem ér. :DDD
Ha már attól van szó miről ábrándozik a droid akkor a promo swampot kell megemlitenem, promo lyrish-t és a nature affinity eldert. :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#1907) OnSeT válasza OnSeT (#1898) üzenetére


OnSeT
őstag

már elérhető az oldal.

random pve mapoknál amint megfigyeltem a nehézség attól függ milyen frakció tölti be az ellenfél szerepét.
ami lehet bandit, twillight és lost, a nehézség is kb. így növekszik.
diff9-en bandit ellenfelek ellen sikeresen teljesítettük a mapot jóval az idő lejárta előtt.
ma meg nyomtam egyet diff7-en lost ellen, ezt meg buktuk. mind2őt 4 személyes map-on. valamint úgy vettem észre hogy adott szinten könnyebb az egyszemélyes, mint a 4 személyes map.

ti hogy vagytok ezzel?

(#1908) helphelp


helphelp
csendes tag

hát promot azt kétlem hogy valaha is szerezni fogok, de akkor simát mindenképp :) köszi

(#1909) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, úgy néz ki, hogy már csak Hétfő este fogom megcsinálnia nevezettek listáját, és belinkelem a replay-eket is, bárki szabadon véleményezheti majd.

***

(#1910) ollie


ollie
MODERÁTOR

Indulók kihirdetve, replay-ek belinkelve. Véleményezzétek a replay-eket, ha van kedvetek és időtök, mert befolyásolhatjátok a végeredményt.
Az első 3 díj is ki lett hirdetve, a különdíj még nem.

***

(#1911) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Firedancer+Disenchant (shadow)+350bfp-ért szereztem egy Promo Firedancert. Megérte? :B

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1912) ChromeX válasza PowerBuldog (#1911) üzenetére


ChromeX
addikt

alapszabály hogy promo sosem éri meg még a firedancer is drága de ennek ellenére azt mondanám hogy igen :K

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1913) PowerBuldog válasza ChromeX (#1912) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Árban ha úgy nézem, még mindig elég jó. Ha esetleg el akarnám adni, akkor többet kapnék azért a Promoért, mint amennyit a Firedancer+Disenchant (+350bfp) ér. Ezek együtt olyan 1000bfp körli értéket képviselnek, míg az AH-ban 1200 alatt nem nagyon találni Promo Firedancert.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1914) OnSeT


OnSeT
őstag

Amennyiben van Ravenheart promotok és el akarjátok adni, akkor most megéri feltenni AH-ba, mivel valaki fölvásárolta mindet és 200BFP-ért árulja. :Y
Hmm én meg nemsokkal azután mikor kijöttek ezek a lapok eladtam egyet úgy 50-60 BFP körül...

(#1915) Gyuri27 válasza OnSeT (#1914) üzenetére


Gyuri27
félisten

150 bfp-t van promo. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#1916) Gyuri16


Gyuri16
senior tag

sikerult feltelepitenem, es a beigert 10giga helyett csak 1.4et toltott le, ha ezt tudom, akkor mar tegnap nekiallok.
mindenesetre lenne egy kerdesem:
64bites win7esem van, meg eleg uj, nem igazan ertek hozza, szoval lehet, hogy hulyeseget kerdezek, de a jatekot csak adminkent bejelentkezve tudom futattni, mert kulonben ilyen fogad:

ide akarmit probalok irni az a vege hogy nem enged tovabb.
ezzel mit lehet kezdeni?

amugy jatekban Georgos neven vagyok jelen

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#1917) ollie válasza Gyuri16 (#1916) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jobbklikk a Battleforge.exe-n, és katt a Run as Admin (vagy valami hasonló). Ott megadod az admin adataid, és szerintem többet nem fogja kérdezni. Ill. lehet, hogy ezt a jobb klikk -> properties-ben kell eljátszani, de a lényeg ugyanaz.

***

(#1918) Gyuri16 válasza ollie (#1917) üzenetére


Gyuri16
senior tag

ezt mar probaltam, nem sikerult.. semmi kulonbseg nincs, jelszot se ker se semmi. valahol adminnal is be kell allitani, hogy mukodjon?

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#1919) OnSeT válasza Gyuri27 (#1915) üzenetére


OnSeT
őstag

jahh, már jó páran alááraztak, amikor én néztem 2-3 normál lap volt meg vagy 10 promo össz., most meg már 3 oldalt tesz ki a lapok listája ;]

(#1920) OnSeT válasza Gyuri16 (#1918) üzenetére


OnSeT
őstag

Adminként jobb klikk> tulajdonságok> Biztonság> a listából kiválasztod a megfelelő felhasználói fiókot>szerkesztés> itt bepipálod azokat, amik az admin fióknál is be vannak pipálva> OK.
elvileg így mennie kell.

Másik megoldás a vezérlőpult > felhasználói fiókok> és itt a jogosultságok beállítása.

(#1921) ollie válasza OnSeT (#1919) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, várható volt, hogy azonnal rácuppannak egy csomóan arra a lehetőségre, hogy így drágábban eladják a sajátjukat. És az is borítékolható volt, hogy mivel sokezer ilyen promó van a játékban, bukni fog rajta az, aki felvásárolta. :)

***

(#1922) Gyuri16 válasza OnSeT (#1920) üzenetére


Gyuri16
senior tag

egy kis kinlodas utan annyit sikerult elernem, hogy nem adminnal ha inditanam akkor kijon az uac, beirom a jelszot es megy. viszont meg lehet ezt oldani uac nelkul is? nem tul kenyelmes minden jatek inditasnal ezt csinalni

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#1923) OnSeT válasza Gyuri16 (#1922) üzenetére


OnSeT
őstag

három ötletem van a megoldásra

vezérlőpult> szülői felügyelet> és itt az adott fiókon belül, nézd meg a programkorlátozásokat és állítsd át ha szükséges.

vezérlőpulton a felhasználói fiókok módosításánál el tudod távolítani a jelszót.

illetve ha az előzőek közül egyik se használna és nagyon zavar a jelszó beírás kapcsold ki az uac-ot.

[ Szerkesztve ]

(#1924) Gyuri16 válasza OnSeT (#1923) üzenetére


Gyuri16
senior tag

ok, koszi a segitseget. egyelore marad ilyen koztes megoldas, mostmar probalok inkabb a jatekra koncentralni

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#1925) Gyuri27


Gyuri27
félisten

A firedancer támad légi egységeket?

Amd - Radeon - Ryzen

(#1926) PowerBuldog válasza Gyuri27 (#1925) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem. :(

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1927) Gyuri27 válasza PowerBuldog (#1926) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hál istennek. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1928) PowerBuldog válasza Gyuri27 (#1927) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mert? :F

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1929) Gyuri27 válasza PowerBuldog (#1928) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert útálom szegényt. Ugyanis az, meg a firestalker a fél pályát átlövi. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1930) PowerBuldog válasza Gyuri27 (#1929) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Jah. :DDD De Firedancer jobb, mert becsapódáskor robban, nem úgy mint a stalker. :))

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1931) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Viridya amúgy jól értem, hogy úgy működik, hogy aki a közelében van, az folyamatosan gyógyul? (3% minden 2. secben)

Akkor az tök jó, pure fire pakliba lehet kéne tenni, gyógyítás nem árt.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1932) ollie válasza PowerBuldog (#1931) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jól.

***

(#1933) D1Rect válasza PowerBuldog (#1931) üzenetére


D1Rect
félisten

Sok HP-s lapok mellett tud jól jönni. Harvi rulez. ;]

(#1934) Gyuri27 válasza D1Rect (#1933) üzenetére


Gyuri27
félisten

Harvi picit túl van értékelve. Drága is (bfp) sokáig tart mig a 300 power össze jön. 2v2-ben így szoktunk bukni., Mire az ember lehívja engem addig tönkre vernek. Aztán meg már 2-n szépen leütik a harvit mint Steve Wonder a hamutartót. Nemrég volt ilyen partim. A srác ki is lépet mikor a harvinak kampec volt. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#1935) World


World
csendes tag

Ti milyen decket használtok random PvE-re és milyen stratégiát használtok? Mostanában ezen dolgozok hogy ezeket tudjam a leghatékonyabban megcsinálni. Egyenlőre azzal a deckel amivel én csinálom elég jól boldogulok. 7eseket csinálok de azon semmi nehézség nincs így kostólgatom a 8asokat egyenlőre sikerrel. Persze én 1 személyeseket csinálok.

Olvastam előző oldalakon hogy többnyire Nature/Frost dominál de láttam olyat is aki frost-al kezd. Csak kíváncsi vagyok mert szeretek különböző stratégiákat alkalmazni.

(#1936) ChromeX válasza World (#1935) üzenetére


ChromeX
addikt

frosttal kezdek és mindig én vagyok a leggyorsabb. frost nature nature nature. majd néz meg ingame Horja.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1937) D1Rect válasza Gyuri27 (#1934) üzenetére


D1Rect
félisten

Mert sztem a játékosok jelentős része nem megfelelően használja a harvit.
Az már rég bukta, amikor "gyűjti" rá az energiát. Én általában ellentámadásból szoktam rádobni az ellenre, lehetőleg akkor amikor épp ellőtte a powerja nagy részét.
De volt olyan meccs amit a 3. harvival nyertem meg, szóval ha leütik az sem világvége.

(#1938) ChromeX


ChromeX
addikt

vasnap megcsináltam én is a crusade expertet Simid-el
itt megtekintheto

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1939) Gyuri27 válasza World (#1935) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egy orbra sokminden nem kell. Zöldel kezdek. Wind, Shaman, Surge, Ensnaring. Aztán kék. T2 a varázslatok helye. Curse, Coldsnap, Matter, Breeding. Aggressor, Stone Hurler. T3 Stone launcher (utalom a kis paralizálós sárkányokat) Tremor, Swamp, Deepcoil, Mo. Őket akkor is hívom ha 4 orbra is kell még kraft. Az utolsó szintén zöld. Grimvine, Colossus, Giant Wyrm, Promo Ravenheart, Regrowht.

A dif8-s titka az, hogy a 4-k orbon elég mennyiségű és minőségű monszta legyen (vagy spell ami nagyot üt). Ugyanis ott szokott elvérezni a dolog.

Persze nyomhatod mint a fiam zöld, kék, kék, zöldben. Annyit változik a dolog, Hogy ott a végén Grinder, Gemeye, Construct, Giant Wyrm, Battleship vagy Worldbeaker.
Három orbon Stone Warrior, Core Dredger, Mo.

Én azt mondom ez a felállás könnyen játszható. Valamint nem drága (idézőjelbe téve). Igaz a Grinder ára mozdult fölfele, de még megéri az árát, Gemeye szintén nem vészes. Ehhez a paklihoz csaphaszt egy csomó jó és olcsó lapot (Battleship, Giant Wyrm, Construct) valamint néhány olyan lapot ami 100 bfp körül van (Grimvine pl).

Ha a keret szűkős 3 orbra Tremor, Swamp, Stone Warrior. Első kettőt charge upolni olcsó, de a Stone 30 bfp-s ára sem vészes. 3-4 orbra ha még támogatást akarsz akkor Hammerfall, Deepgorge, Howling Shire.

D1Rect: nyilván minden lap annyit ér amennyire azt használni tudják. Én eddig egy sráccal találkoztam aki igazán jól használta a promo harviját. Na ő tényleg tudott. Azért gyanitom, harvi nélkül is elpicsázott volna.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1940) Gyuri27 válasza ChromeX (#1938) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt hogy? Nekme a repen az látszik, hogy mindkettőtök orbját leszedik. Utánna semmi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1941) ChromeX válasza Gyuri27 (#1939) üzenetére


ChromeX
addikt

hát nem tudom szerintem épületet randomra nem érdemes berakni, minél több és jobb támadó jellegu lény kell. épület az nálam kimerül a const hut, motk, wheel, breeding, t4en nekem minden 3as és chargeolt giant grimvine és colossus ezeket használom meg a matter mastery+ regrowth

bleee ne bugos ez is? :O másnak se jo?

hop 2001. hsz :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1942) OnSeT


OnSeT
őstag

Tegnap belefutottam egy érdekes bug-ba, vmi okból kifolyólag nem tudtam aggressort idézni a játékba, kezdetben 3 kijátszható lapot jelzett, majd minden egyes kijátszási kísérlet után csökkentette 1-el a számot, de újra ennek ellenére sem töltött. :F

így kénytelen voltam Windweavers + Shaman kombóval feljutni 3. orbra :DDD

(#1943) ollie válasza OnSeT (#1942) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bár nagyon ritka, de néha előferdül ez a bug.

(#1940) Gyuri27: próbáld megnézni még egyszer, van amikor jól játssza le egy rossz után.

[ Szerkesztve ]

***

(#1944) ollie


ollie
MODERÁTOR

Bárki aki akar, fűzhet megjegyzést a saját replay-éhez a verseny topikjában, hátha elkerülte valami trükk a figyelmemet. :)

***

(#1945) pachito


pachito
őstag

Hadd legyen már egy olyan kérdésem, hogy megéri-e tome-ot venni? :)

(#1946) ollie válasza pachito (#1945) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet ilyen kérdésed. :D

Akkor megéri, ha szeretsz sok pénzt költeni lottóra is, mert ez kb. olyan szintű. Na jó, nagyobb eséllyel térül meg a tome ára, de szerintem 5 tome-ból 3 jóval kevesebbet ér, mint amennyibe kerül, 1 kb behozza az árát, 1 meg többet. Ebből nagyjából lehet érezni, hogy nem éri meg tome-ot venni, hacsak nem rögtön azzal kezded, ami többet ér az áránál.

***

(#1947) PowerBuldog válasza OnSeT (#1942) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nálam akkor fordult elő ilyen, ha a játék előtt upgradeltem az adott kártyát.
Pl Canon Tower a verseny előtt. Hívom, hívom erre semmi. :N

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1948) pachito válasza ollie (#1946) üzenetére


pachito
őstag

:DD Értem. És valakinek valami tapasztalat esetleg? :)

(#1949) ollie válasza pachito (#1948) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tome váráslással? Pont a tapasztalatom írtam le, összesen szerintem vettem vagy húszat, és sokkal jobban jártam volna, ha csak AH-ról vásárolgatok.

***

(#1950) pachito válasza ollie (#1949) üzenetére


pachito
őstag

"összesen szerintem vettem vagy húszat" :Y Értem, akkor felejtős, köszi. :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.