Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) ChromeX


ChromeX
addikt

rájöttem, hogy a deffenders nagyon erős lap, leraktam a forgeba anynit amennyit engedett, stand ground, és szinte mindent bevertek, 3 nagy twillight lényt is és az upgradekkel még jobb lesz 60%át elnyeli a dmg-nek és nem lehet knockbackelni, sztem nem rosz, tier 2-be jobb védő nincs lehet tier 3ban sem, bár nem ismerek minden lapot,

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#102) engineeeer válasza ChromeX (#101) üzenetére


engineeeer
tag

Szerintem ilyen elhamarkodottan ne jelentsd ki egy common kártyáról h a legjobb védő lap :P nézz körül a rare és ultra rare-ek között pl:a scythe fiend sztem minimum 2defenderst leüt egymagában.Az alap kártyák közül csak néhány van ami ér valamit pvp-ben mondjuk lava field,surge of light a többit sztem felejtsd el.

(#103) ChromeX válasza engineeeer (#102) üzenetére


ChromeX
addikt

a scythe benn is van amugy az nyomulni is jo mert a sebzése sem rosz :K jolvan csak olyan jo volt velük lövöldözni a forgeban elkapott a hév, vettem fathom lordot, nem rosz az a paralyze hasznos lesz, még élesbe nem néztem meg

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#104) ChromeX


ChromeX
addikt

megnyertem első PvP meccsemet, egy shadow pakli ellen, kelet hozzá az ellenfél is de hát mikor nem, a Fathom Lord nagyon nagyon jo vétel volt, azzal nyertem kb, ő sem kapkodott az elején ngyüjtögetett, olyan pálya volt ahol mindekinek jut elég orb én sem kapkodtam szépen gyüjtöttem apowert minimális védelemmel mert ugy tűnt ö sem nagoyn akar támadni a harvesterre gyüjtött kicsit durva hogy az két orbnál jön, de sztem az elején az megöli az ellent mert nagyon sok az a 300power föleg ugy hogy 3mp allat szétszedtem :) még az elején elpusztitoaa egy poweremet de nem nyomult tovább meg nagyon kevés maradt az élete aztán jöttek a fathomok és lényeg hogy nyertem, most örülök :)) mint majom

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#105) ollie válasza ChromeX (#104) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Grat! :)

Remélem nekem ma vagy legkésőbb Hétfőn már megjön a teljes játék is, és akkor veszek én is pár jó lapot.

***

(#106) ChromeX válasza ollie (#105) üzenetére


ChromeX
addikt

miket kapsz a teljes játékhoz? ahoz is kapsz pontot?.

amugy én a pontjaimhoz kaptam egy posztert, amin a fire lapok vannak az egyik oldalán a mások meg a juggernaut :))

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#107) engineeeer válasza ChromeX (#104) üzenetére


engineeeer
tag

Grat,nem emlékszem pontosan a fathomnál powerbe kerül benyomni a képességét?

(#108) ChromeX válasza engineeeer (#107) üzenetére


ChromeX
addikt

igen 40, de nagyon megéri nem voltam szinte power szűkében nyugodtan lehetett

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#109) ollie válasza ChromeX (#106) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megkapom az alappaklit, ami színenként 16 kártya (az ingyenes változat kétszerese), valamint plusz 3000 BF pontot. Azt nem tudom, hogy lesz e poszter benne, bár remélem. :D

Idézem a Battleforge FAQ-ból:

11. Previously I could purchase the BattleForge “box“ in retail shops. What happens to this product now?

You can still purchase the BattleForge Box, but now it effectively functions as a point box. You can redeem the code on the box in the in-game market to receive 3000 BattleForge Points and the 64 cards of the four starter decks.

1.12. Can I redeem multiple codes from BattleForge Boxes on one account?

Yes! The codes are stackable. This means that each time you enter a code from a BattleForge Box, you receive not only the 3000 points, but you also receive the 64 cards from the starter decks in your virtual collection.

[ Szerkesztve ]

***

(#110) ChromeX válasza ollie (#109) üzenetére


ChromeX
addikt

hm, ha ezt előbb megkérdezem lehet én is ezt rendelem nem csak a pontot, ez jobban megéri +1600ftért kapsz még 750BFP és akkor nagyobb alappaklit, remélem poszter neked nem jár ;] :DDD

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#111) ChromeX


ChromeX
addikt

eljutottam oda hogy a shadow deck nem nagyon tud mit kezdeni velem, ugye az a harvesterre épít, de azt tudom paralyze-olni és két magam hurler meg a fathom szét szedik, alakul ez a PvP

ja és a harvesterre ugye elkölt 300powert ami nem kevés ahoz meg egyenes sok hogy 3mp alatt behaljon. ;]

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#112) engineeeer válasza ChromeX (#111) üzenetére


engineeeer
tag

Ha többet fogsz nyerni feljebb kerülsz rankban és ott már másképp használják a shadow decket.Pl a shadow fire az 1ik legerősebb,behoz 1skyfire draket mondjuk vagy scythe fiendet és folyamatosan tunkolja ravage-el + unholy powerrel,azt lehetetlen leütni...Már sokszor buktam így.

(#113) ChromeX válasza engineeeer (#112) üzenetére


ChromeX
addikt

ajaj, elég deadly combo, de ezt is lehet paralyzeolni és ha ugye ezt tunkolja akkor nics sok powere tehát akora sereg nem lehet, a tunigolt egységet paralyze és addig mindennel gyorsan elkezdem gyakni, igaz ez csak akkor ha nekem már 3orbom van, ez meg neki már 2nél lehet, viszont ugy szrrá ver :DDD sietni kell hogy legyen 3orb minden áron.. mind1 örülök hogy itt most alakul :U

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#114) engineeeer válasza ChromeX (#113) üzenetére


engineeeer
tag

Sztem 2orbnál dől el az egész,ezért a legtöbb lényem + varázslatom 2orbos h mindenre tudjak reagálni ha 2orbál nyerek nekem előbb épül meg a 3. és onnan már nincs esélye visszahozni.

(#115) ChromeX válasza engineeeer (#114) üzenetére


ChromeX
addikt

ez igaz, nálam sajnos az van, még hogy 1 orbnál jo egységeim vannak a windweaver+sámán+spearman, jo combo de mondjuk a 2.orb álltalában már az elején megvan, tehát kb azokal nem is nagyon verekszem, 2-nál meg én sztem nem vagyok túl erős, ha megvan a 3. és mondjuk az ellennek is akkor már megy akkor nyerek, de miylen igazad van meg kell erősítenem a 2orbot, látod a hsz-eid nélkül gyengébb lennék még jóval az tuti :R

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#116) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na megjött ma a BF, de a postás a helyett, hogy felhozta volna (a feleségem otthon volt), csak egy értesítőt dobott be, hogy majd hétfőtől átvehetem a postán. :DDD

***

(#117) ChromeX válasza ollie (#116) üzenetére


ChromeX
addikt

mindig ezt csinálják... bsznk átadni csak bedobják az értesítőt.. :(((

Na én holnaptól nem leszek és legközelebb jövöhét utáni hét kedden leszek ithon, akkor majd játszhatunk:)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#118) Ádidi


Ádidi
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Most szedtem le az ingyenes verziót és nekem nagyon megtetszett. Amúgyis szeretem a kártyagyűjtögetős játékokat meg az online stratégiai játékokat de így kombinálva egyszerűen tökéletes :DD Sajnos még alap paklival játszom de gondolkodtam pontvásárláson is meg h megveszem a játékot csak nem tudom melyik éri meg jobban :F
Ha tudtok segíteni megköszönném.

(#119) ollie válasza Ádidi (#118) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jobban megéri megvenni a játékot, mert ahhoz 3000 pontot kapsz, és nem sokkal kerül többe, mint a 2000 pontos cumó. Ja, és kapsuz még 32 kártyát a játékkal.

Milyen néven nyomulsz? Akár nyomhatunk is együtt 2 játékos mapokat. Én GyokZoli vagyok

Más:

Volt már olyan nektek, hogy játék közben dobott egy crash-t? Nekem elég dühítő volt, amikor egy 2 játékos PvE map vége felé kidobott az asztalra, ráadásul egyedül csináltam a mapot.

***

(#120) ollie válasza ollie (#119) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nah, tegnap másodszorra sikerül tmegcsináli a pályát, de megint egyedül, mert miután elindult a játék, a másik játékos rögtön kilépett a mapból. Miért csinálja ezt? Ez már a második eset. Létrehozott egy játékot, majd indulás után ő lelépett. Ez neki valami előnnyel jár? De szerencsére egyedül is ment a pálya, sőt szerintem ez tipikusan az, ami még könnyebb is egyedül (legalábbis standardban), mert akkor rögtön az elején lehet 4 orbot szerezni (a Slave Master-ről van szó).

***

(#121) Brent


Brent
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám: Nem akar elindulni a játék , leszedett minden patch-t cuccot ami kell hozzá. Rámegyek a playre és erre nem történik semmi ott a Bf jele a tálcán de nem indul el a gém..

Volt már valakinek ilyen gondja ?

(#122) Ádidi


Ádidi
csendes tag

Akkor szerintem megrendelem a játékot de sajnos csak kicsit később mert meg kell győzni a szülőket. Ha megveszem akkor kell új karaktert csinálni v mehet tovább a jelenlegivel? Egyébként oOAdidiOo néven tolom.

Még egyik hibával se találkoztam szerencsére.

Egyébként a mapokat a játék választja ki v attól függ h melyik helszínt választom a térképen?

[ Szerkesztve ]

(#123) ollie válasza Ádidi (#122) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kell új karakter, csak regisztrálod a cd kulcsot a store-ban.

Brent: a loader sem indul el? Hoztál létre előtte BF accountot?

[ Szerkesztve ]

***

(#124) Brent válasza ollie (#123) üzenetére


Brent
aktív tag

Persze hogy!

Van account, belép a loaderbe. Amikor ott van az a fül, hogy play rámegyek és nem történik semmi.

Bár a Battleforge-os forumot olvasgatva kezdek rájönni a dologra. Windows 7 van a gépemen és abban ugye directX11-van. Ha jól értelmezem a dolgokat fel kéne raknom a directX 9-et és akkor működne a dolog..

Ebből gondolom: [link]

[ Szerkesztve ]

(#125) ollie válasza Brent (#124) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

aha, azt írja, hogy installálni kell a dx9-et

***

(#126) engineeeer válasza Ádidi (#122) üzenetére


engineeeer
tag

A pvp-nél gondolsz a map választásra?Mert az teljesen random.Pve-ben meg értelemszerűen azt játszod amelyiket választod.Egyébként engem is dobott már ki hibával de általában akkor van ha vki kifagy.

(#127) Brent válasza ollie (#125) üzenetére


Brent
aktív tag

[OFF]áh ehhez hülye vagyok :(

Valaki tudna segíteni abban, hogyan csináljam meg azt, hogy a dxdiag végre a dx9-et írja ki és ne 11-et ? Hiába rakom fel a dx9-et nem írja felül a 11-et..

[/OFF]

(#128) ollie válasza Brent (#127) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem is fogja felülírni, és nem is kell. Viszont kirpóbáltad install után, hogy elindul-e a BF?

***

(#129) Brent válasza ollie (#128) üzenetére


Brent
aktív tag

Ki, nem is egyszer. De ugyanaz a reakció.

(#130) Ádidi


Ádidi
csendes tag

Pve-re gondoltam de ott h tom kiálasztani mert én nézegettem de nem találtam ilyen opciót.

Ma rendelem meg a játékot azt írja h kb két nap és megjön :C (habár mindig ezt írják :((( ) Addig nézelődök h mit veszek a pontokon és javaslatokat is elfogadok :D

(#131) Ádidi válasza Ádidi (#130) üzenetére


Ádidi
csendes tag

Újra kellett tennem a gépet és addig nem szedem le az ingyenest amíg megnem jön az eredeti úgyhogy addig nem leszek a játékban.

(#132) Brent


Brent
aktív tag

Na mind1... majd lesz valahogy.

Viszont felraktam saját gépre a játékot, az Encounters with Twilight és Siege of hope pálya kipipálva.

Pár kérdés:

1. Ugye van a két alap pakli amit kaptam a freehez. Az egyik a Frostshadow a másik pedig a Firenature. Na most ezek a paklik mindenkinél ugyanazok ? Tehát mindenkinek ugyanazokat a kártyákat tartalmazza ? Vagy random mindenkinek másfajtát oszt le a gép ?

2. Játékbeli goldért nem lehet -gyengébb- kártyákat venni a playerektől ?

3. Az alap paklikban kapott erősebb kártyákat eladhatom ? (giantwyrm, meg mittom én mik voltak ott..)

Összeállítottam egy főként Frostból álló paklit + pár 1 orbos nature kártya... A siege of hope pályán már jó pár Tremort/ Tempestet + rakat Northguard/ Defendert kellett lehívnom mire kinyírtam a Twilight Bosst.. 3 hullámban támadtam, a harmadiknál már nem bírták tovább, összeroppant a védelmük... :DDD

(#133) engineeeer válasza Brent (#132) üzenetére


engineeeer
tag

Az ingyenes verziónál mindenki ugyanazokat a lapokat kapja.Próbálkozhatsz goldért kártyát venni de azt csak levélben lehet uh könnyen átverhetnek.Az alapkártyákat is megpróbálhatod eladni,de nyilván az mindenkinek megvan,ha van olyan szerencséd h a marketben kirakott 200ból pont a tied kell valakinek akkor talán.A giant wyrmet pont nem ajánlom eladni mert a legerősebb lap az ingyenesben...

(#134) Brent válasza engineeeer (#133) üzenetére


Brent
aktív tag

Értem.

Akkor viszont át kell alakítanom a paklit.

(#135) Filder válasza Brent (#132) üzenetére


Filder
csendes tag

A free játékhoz adott 32 lap (8-8 mindegyik "színből") jól használható. Az alap szintű pályákat simán lehet velük teljesíteni. A tapasztaltabbak a haladó pályákat is megoldják. Az expert szintű pályákhoz pedig nem elég a jó pakli sem, oda már azt használni is tudni kell.

Mivel a "kezdő" 32 lapból mindegyikhez elég egy meghatározott színű orb (pl. a Giant Wyrm idézéséhez ugyan 4 orb kell, de csak egy zöld szükséges, a többi bármilyen lehet), tulajdonképpen a paklit 4 színű lapokból is fel lehet építeni.

A 32 lapból 20-at lehet egyszerre használni. A Magma Hurler és Tremor elég hasonlók, csak egyiket érdemes a pakliba tenni. Én a Magam Hurlert választanám. (Ez az én véleményem, ki milyen stílust szeret.)

más

Az aranyért lapot vásárlóknak egy tanács, csak olyan játékostól vásároljatok, aki nem kezdő (nem azért hozta létre az avatárt, hogy becsapjon másokat). Lehetőség van aranyért BF pontot is venni. (Igaz mostanában elég ritka az ilyen, de a kiegészítő után egy kicsit felpezsdül majd az élet.)

A kiegészítő várhatóan augusztus 25-én jelenik meg. (2009-ben :D)
Azt tervezik, hogy a regisztrált játékosok kapnak ajándék kártyát. Ennek az a feltétele, hogy a Battleforge honlapon, a személyi résznél jelöljétek be, hogy kértek értesítést a Battleforge játékról és az EA egyéb cuccairól. (Bocs ezt egy kicsit szabadon adtam vissza.)

(#136) Brent válasza Filder (#135) üzenetére


Brent
aktív tag

Kösz az infot! Fontos dolgokat írtál. A Giantwyrm-nek tényleg elég 1 nature orb :D jó nagy pöcsfej lettem volna ha eladom..

Az ajándék lapokra meg kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#137) Ádidi


Ádidi
csendes tag

És hogy lesz? Minden Felhasználónak küldenek majd egy kódot?

más

Nem bírtam kivárni amíg megjön és leszedtem újra az ingyenest :DD és az lenne a kérdésem h mielőtt felteszem az újat lekell törölni a régit? Mert nem nagyon akarom újra végigvárni az updatet :(( :(

(#138) engineeeer válasza Ádidi (#137) üzenetére


engineeeer
tag

Ha megvetted akkor azzal együtt kapsz 1kódot amit beírsz az ingyenesbe és kész.Az ajándék lapokat levélben fogják küldeni sztem,annyira azért ne várjátok,hiába ingyen promo kártya eladni nem fogod tudni mert ugye mindenkinek meglesz + lehet nem is jó a dekkedbe.

[ Szerkesztve ]

(#139) Ádidi


Ádidi
csendes tag

Ha jól értelmeztem Filder írását akkor csak az kap aki bejelöli az értesítést a játékról.
Vagy az csak információt kap a kiegészítőről? :F

[ Szerkesztve ]

(#140) Filder válasza Ádidi (#139) üzenetére


Filder
csendes tag

[link]

Remélem működik a link!

Egyébként ez a lényeg:
“Great! What do I have to do?” – Glad you asked, all you have to do is go to the “Manage User Account” page and “opt in” or in other words: Agree to “Contact me about BattleForge and other EA products.” if you haven’t done so already.

(#141) engineeeer


engineeeer
tag

Betudott már valaki lépni a beta szerverre?Nekem az írja h invalid account or password amikor loginolok.

(#142) Filder válasza engineeeer (#141) üzenetére


Filder
csendes tag

A szerver általában túlzsúfolt, s valószínűleg azért nem tudsz belépni.

Egyébként új pályák nincsenek.
Mindenki kap 2000 béta BF pontot, s abból tud venni új kártyákat. (Ezek a lapok a béta végén eltűnnek.)
Az új lapok egy része eddig npc egység volt, tehát nem igazi újdonság.

Egy fura ötlettet találtak ki a megszerezhető lapok (egységek) számának növelésére.
Az általam vett pakliban több, az első pillanatra tök egyforma lap volt egymás mellett (a képernyő bal oldalán, ahol az összes lapunk látszik). Ezt nem értettem, miért nem egymás mögé rakja az egyfomákat.
Aztán rájöttem, ezek a lapok egy-egy tulajdonságban térnek csak el. (pl. az egyik fagyaszt, a másik meg tűzcsóvát fúj).

120 új lapot ígétek a kiegészítőbe. Azt nem tudom, hogy a 120 új lapot ezzel a kis trükkel érik-e el, vagy ez már ráadás.

(#143) engineeeer válasza Filder (#142) üzenetére


engineeeer
tag

Tudom h túlterhelt,sárga az ikon mellette...Azt nem értem minek csinálnak beta-t ha csak 400helyes szerver van hozzá.Az új lapok nevetségesek,mindből 4fajta van pl a commandos-hoz alapból fire orb kell de van olyan fajta aminek nature,shadow,frost képessége van.Meg van az a frost-os lap ami egy az egyben deepcoil worm csak kevesebb a sebzése,nem igaz h ennyire nincs fantáziájuk újakat kitalálni.Meg ez a dual orb is baromság így h csak fire shadow meg frost nature van mit kezdjek most a fire frost paklimmal.Jól elb. ezt a játékot.Meg olvastam a honlapon h panaszkodnak a tower rush ellen,és csinálni fognak valamit ellene,na ez is milyen baromság már,az is a játékhoz tartozik és ki lehet védeni...Még jó h felfejlesztettem a cannon és mortar towert 3masra.Sok kis óvodásnak akarnak a kedvében járni és közben tönkreteszik az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#144) engineeeer


engineeeer
tag

A következő patch miatt 30mp alatt fog megépülni a mortar tower ezzel gyengítve a rusholást.Csak 60 "új" kártya van és mindegyikből 2fajta,így jön ki a 120...

(#145) ChromeX


ChromeX
addikt

hali, ujra játszom hazajöttem, lenne máris egy kérdésem, nature fire deckben nincsen 2orbnél jo anti air egységem mit tegyek be vagy mi lenne jo erre a feladatra,

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#146) ollie válasza ChromeX (#145) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, ezen én is gondolkodtam, és maradtam a windweavers+shaman combonál.

Egyébként nincs 2 orbis anti air egység, se nature, se fire színben, viszont az új kiadással lesz egy jó, mégpedig ez: Spirit Hunters

Addig is ahogy írtam a windweawers a nyerő, persze nagyobb mennyiségben (és az alap torony, a primal defender).

[ Szerkesztve ]

***

(#147) ollie válasza ChromeX (#145) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyébként: anti air cards

Itt néztem meg, hogy van e 2 orbos fire vagy nature anti air egység (és ahogy írtam, nincs).

***

(#148) ChromeX válasza ollie (#146) üzenetére


ChromeX
addikt

ak az lesz, miez a lila orbos izé a kép jobb alsó sarkában ?

mostmegvolt a bad harcest adv-on és megvan a scyte fiends upgrade :K én kaptam :C

ja ilyet[link]érdemes berakni PvP-hez?

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#149) ollie válasza ChromeX (#148) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak akkor lesz tainted a támadás (vagyis ebben az esetben mérgez 10mp-ig), ha van egy lila orbod is.

A sunderert asszem épp ajánlják is PvP-re, mert ugye ott úgy tudod a legnagyobb kárt okozni, ha monumentet vagy power wellt rombolsz le, mert annak az árából semmi nem megy a voidba. És a sunderer egy siege unit, vagyis +50% épületek ellen.

Ja, egyébként épp most vettem egy full BF-et 5k-ért a Saturnban (vagyis 3000 BFP + 64 starter card). :) Sajnos eBay-en már elfogytak a 10€-s BF-ek. :(

[ Szerkesztve ]

***

(#150) ChromeX válasza ollie (#149) üzenetére


ChromeX
addikt

5k? az jó ár. kéne nekem egy enligh nagyon hasznos :( miért ilyen dárga, kipróbáltam az első 1vE-t experten, háát nem lesz egyszerű..

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.