Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) DeckardCain válasza ollie (#1004) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Köszi.
Jó lesz ez :)

Viszont ez a loot.. Első pályán játszottam ma 7szer..
Se egy Windweavers, werebeats upgrade. De Raven's End-en Forest Elder egyből megvan, kár hogy 4 nature orb kell hozzá, illetve elég drága..

(#1052) D1Rect válasza DeckardCain (#1051) üzenetére


D1Rect
félisten

Ne is mond, vagy 20x csináltam már meg az első mapot, de még mindig nem esett windweavers+werebeasts....

(#1053) ChromeX válasza D1Rect (#1050) üzenetére


ChromeX
addikt

a promo persze hogy erősebb, attol promo hogy U3-on van és ugye max charge, és más a modell, de tulképpen egy nem promo harvester is ugyanolyan erős U3on mint a promo.
de a harvival az a baj U0án is erős

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1054) D1Rect válasza ChromeX (#1053) üzenetére


D1Rect
félisten

Aha. Mert elsőre én is úgy vettem le, de ahogy számoltam az U+-okat, nem jött ki.

(#1055) ChromeX


ChromeX
addikt

Eznagyon komoly :) ja és még youtubeon sem találok guns fo lyr expert replayt, se a bfcardson, ennyire nehéz az a map? :F

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1057) D1Rect válasza ChromeX (#1055) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez tényleg komoly.
Mennyit szívhatott vele amire felvette ezt a replayt? :D

(#1058) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Uraim pvp-re adnátok tanácsokat?
Általánosságban is jó lenne. De ha van egy map amit kiveséztek azt is megköszönöm. :K
A pakli így néz ki.
spearmen II up
shaman
werebeast I up + c up
windweavers I up + c up
primal defender
surge of light I up + c up
ghostpers I up
spirit hunters
mauler I up
root nexus
breeding grounds
living tover I up
curse of oink
drones I up + c up
swamp drake
thombark
hammerfall
thunderstorm
colossus
giant wyrm

Amd - Radeon - Ryzen

(#1059) ChromeX válasza D1Rect (#1057) üzenetére


ChromeX
addikt

mondta, hogy nagyon sokszor probálta :)

gyuri: sztem a spirit huntert felejtsd el nagyon gyenge. a töbi meg nem rosz, ugye nem vettél pontokat? coldsnap még beleférne

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1060) D1Rect válasza ChromeX (#1059) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, hallottam a végefelé. :)
(#1058) Gyuri27: Tényleg hiányzik a CC(crowd control)

(#1061) Gyuri27 válasza ChromeX (#1059) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem. Zoli barátunk tartott egy raktár söprést. Hála érte. :K
A root nexusnak mennyire veszem hasznát ill a breeding groundsnak?
Rakjam be helyette a defendert?

Amd - Radeon - Ryzen

(#1062) ollie válasza Gyuri27 (#1061) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Defender jó, a root nexus akkor jó, ha használsz root-oló egységeket. A breeding grounds meg nagyon hasznos, kb. az az első amit leteszek a második orb megszerzése után. CC spelleket tényleg kéne szerezned, de az oink-on kívűl mind drága (150+ BFP): ensnaring roots, coldsnap, creeping paralysis, de legalább az első kettő kéne.

***

(#1063) ollie válasza Gyuri27 (#1061) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Brá ha jobban belegondolok, a coldsnap épp nem olyan drága (asszem 30BFP körül), abból tudok adni egyet.

***

(#1064) ollie válasza Gyuri27 (#1058) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont most látom, hogy pure nature-el nyomulsz ,ezért a coldsnap nem jó.

***

(#1065) ChromeX válasza ollie (#1064) üzenetére


ChromeX
addikt

nem pure nature mert ott a hammerfal, 2. orb simán lehet frost és akkor a living towerel 3. orbon meg mondjuk a thronbarkot erősiti. és akkor a rootot is használhatja.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1066) Gyuri27 válasza ollie (#1063) üzenetére


Gyuri27
félisten

A felajánlást ismételten köszönöm, de ezt már tényleg nem fogadhatom el. Kaptam már eleget.

Nos: a root, spirit, drone kikerült. Beraktam a defenders, tremor, cannon triót.

A baj az, hogy 1-2 orbnál (tovább nem jutok) már bukom a partit. Tehát így kellene tanácsot adni. :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#1067) ollie válasza Gyuri27 (#1066) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van roots-od?

Nos, akkor a taktika a következő:

3-4 windweavers
1-2 werebeasts
3-4 shaman
+ roots

Ezzel el kell tudnod foglalni a második orbot.

Harmadik orbhoz:

A fenti csapat +
4-5 burrowers
3-4 aggressor
(ha be tudod ezeket szerezni, ha nem marad a ghostspears plusz egyéb valami)

Itt erős CC javasolt, nekiindulsz a brigádnak a csapatoddal, majd lecc-zed (oink+coldsnap). A burrowerekkel rögtön elkezded szétszedni az épületeket (elsősorban amiből respawnolnak de még előbb az artillery+t, paralizáló épületet, ha van). Aztán ha vége az épületeknek, a burrowerek csatlakoznak a banzájhoz. Szóval a lényeg, hogy a burrowerekkel ignorálni az ellenséget, amíg fontos ellenséges épületek vannak, és közben healelheted őket.

Egyébként a cannon tower-t is használhatod támadásra.

[ Szerkesztve ]

***

(#1068) Gergo''


Gergo''
csendes tag

1 havernak promo lyrishe van 2es orb lvlre, és az is legalább oan durva pvpre.

Az élet olyan mint a motor... Be kell rúgni másképp nem megy! {Telefonszámot e-mailben!}

(#1069) ollie válasza Gergo'' (#1068) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért nem annyira. Nekem már maxon van a lyrish (pont ugyanolyan, mint a promo), és 2 harvester ellen nem sokat tudtam kezdeni.

Egy harvester 300 power, ebből kijön 5 lyrish, de hamarabb meghalnak, mint a harvester, vagy 4 lyrish + home soil, de a harvester mindenképpen hamarabb kinyírja az orbot. Esetleg lehet 3 lyrish + home soil + coldsnap, de így sem hal meg a harvester időben.

[ Szerkesztve ]

***

(#1070) ChromeX válasza ollie (#1067) üzenetére


ChromeX
addikt

na de várj ez PvE taktika lehet hogy ő most a Pvp-re gondolot nem? vagyis kétértelmű a fenti hsz, nekem :B

nerfet a Harvinak ;]

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1071) D1Rect válasza ChromeX (#1070) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem nerfet a harvinak, mert az csúnya lenne. ;)

(#1072) ollie válasza D1Rect (#1071) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A harvy már így is csúnya. :)

***

(#1073) D1Rect válasza ollie (#1072) üzenetére


D1Rect
félisten

Jogos, de egyébként az elsőt meg szokták fogni. :K

(#1074) Gyuri27 válasza ollie (#1067) üzenetére


Gyuri27
félisten

Root van. A cannont most raktam be. Még nem tudom mit kezdek vele. A defender szerintem marad mert elég jó egység. Majd valami up-t lootolok rá.
Nos így akkor a root vagy a cannon maradjon?

krómX: differencia?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1075) ollie válasza Gyuri27 (#1074) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A root mindenképpen kell.

***

(#1076) Gyuri27 válasza ollie (#1075) üzenetére


Gyuri27
félisten

:K
Az ajándékot megkaptam köszönöm.
Van olyan lap amit nagyon szeretnél megszerezni?

Amd - Radeon - Ryzen

(#1077) ollie válasza Gyuri27 (#1076) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs mit.

Amúgy mire gondolsz? Upgrade-re?

***

(#1078) Gyuri27 válasza ollie (#1077) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akár arra, akár valami igen ritka lapra.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1079) ollie válasza Gyuri27 (#1078) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Upgrade-ből még nagyon sok kell, ritka lapból meg lehet, hogy még veszek párat. De most nincs olyan, ami sürgősen kellene.

***

(#1080) ChromeX válasza ollie (#1079) üzenetére


ChromeX
addikt

Néztem, Badharvest expert replayt és megkéne probálni majd. nem tünt annyira nagyon nehéznek, a grinder ugye hamar jön fenn de azt szét kell CCzni és a p1 segitette a p3-p4et. ha meg megvan a root network akkor annak mind1 mi jön :) de nem jön más csak grinder, meg késöbb az a stoneskin magmafiend. de nem para, lenttre meg rakok egy kukacot, az bármit megeszik. amugy ugy csinálták hogy a p4 miután kitakaritott lenn, odament a honnan jönnek a stoneskinek a wagonhoz a letni kijárathoz betömörült oda és ennyi. worldbreaker meg ilyenek. sok sárkány, a p1 meg a p2 dolga szinte annyival nehezebb hogy egy kicsit erősebbek a banditok meg stoneskinekel jön grinder az orbokra, de aztán öket tudja segiteni a p3 p4. majd megkéne probálni, nem ma mert ma már nem játszom de majd. :) vagy probáld ki és akkor már tudjuk neked megy e :D

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1081) ollie válasza ChromeX (#1080) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én meg megcsináltam a Defending Hope expertet. Sokkal könnyebb volt, mint amire számítottam, és csak egyszer, a 4. orb előtt használtam enlightot, de az sem lényeges szerintem.

Replay

A Bad Harvestet persze megpróbálhatnánk valamikor.

***

(#1082) Morgomirhun


Morgomirhun
csendes tag

Üdv!F2P vagyok,és lenne 2 kérdésem:

1.Ugyebár az ingyeneseknek is járnak kártyák...6 darab minden színből,ugye?Mindenesetre nemkaptam meg(Conquer vagyok,a lapok azért kellenének hogy mégtöbbet profitálhassak vagy charge),honnan tudnám megszerezni?

2. http://www.bfcards.info/search.php?i=user&id=9417 - Profilom

Tanácsot kérek,kb mihelyett mit,mi felesleges,mi az ami kötelező.Ma vettem az aggressort( :R ),alig várom hogy élesben kipróbáljam.

+Insane Godra is kérnék segítséget,eddig még sose sikerült(nemlehet jó embert találni :W ).

[ Szerkesztve ]

(#1083) ollie válasza Morgomirhun (#1082) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az ingyen lapokból minden színből 8db van.

Egyébként alapvetően nem rossz a decked, és nem csak ingyenesek vannak, ahogy látom. Ami hiányzik, az a CC, jó lenne egy ensnaring roots és egy coldsnap. A kobold trickre nincs szükség pve-ben, szerintem jobb a ghostspears a phalanxnál a weapon change miatt. A Silverwind lancers nem fontos (felesleges 4db T3-as egység), viszont egy Burrower nagyon jól jönne a siege miatt. 2 hajó sem kell, jó lenne, ha be tudnál szerezni egy grimvine-t vagy colossus-t. És persze egy Shaman sem lenne rossz, nagyon megkönnyítené a dolgod. Armored tower helyett meg szerintem célszerű Cannon Tower vagy Stone Hurler (fire).

Egyébként az Aggressort jól tetted, hogy beletetted, én használom pve-ben meg pvp-ben is, a large knockback egyszerűen fenomenális.

Mi az ingame nicked? Az Insane God-t megcsinálhatjuk együtt valamelyik este, még én sem csináltam.

Ja tényleg, hogy hogy nem kaptad meg az ingyen lapokat? Amikor létrehozod az accountodat, automatikusan megkapod a 32 ingyen lapot.

[ Szerkesztve ]

***

(#1084) ChromeX válasza ollie (#1083) üzenetére


ChromeX
addikt

Insane God-ra lehet nálam jelentkezni :)) aztán ha megcsináltuk nekem kéne experten is, advon nagyon egyszerű, expert replayt is láttam már és csak egy hajszállal kell jobban figyelni és ugyeskedni. :K

Morgomirhun:a Ravenheartot remélem nem vetted. annyibol colossut vagy grimvine-t is tudsz ami ezerszer jobb.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1085) ollie válasza ChromeX (#1084) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Okok, este jó lenne megcsinálni, a replayek alapján tényleg nem nehéz. Nekem főleg a Hurricane és a Death Ray up-ok kellenének onnan.

Amúgy meggyógyultál már? Össze kéne majd futni a lóvéval valamikor.

[ Szerkesztve ]

***

(#1086) ChromeX válasza ollie (#1085) üzenetére


ChromeX
addikt

nekem a deathray 2 megvan már csak a 3 kell. amugy hogy utálom ezt az encounterses pályát, a nyomorék Rogan. .hogy lehet valami ilyen idiotán megcsinálva, folyton meg egyre beljebb.. ááá :W

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1087) ollie válasza ChromeX (#1086) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még mindig kell onnan neked up? :)

***

(#1088) ChromeX válasza ollie (#1087) üzenetére


ChromeX
addikt

ja a primal def 3, meg talán a spearman de az nem fontos, ma csináltam egész délelöt standard mapokat, meg ezt az egy expertet. és nem dobott semmit, csináltam 1xnightmares end, 2xtresurefleet, 2xsoultree, és semmi :(
a nightmares endről 5 shadowbol 3 kellett volna és egyet nem kaptam :U

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1089) ollie válasza ChromeX (#1088) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem az utóbbi napokban szerencsém volt, és elég sok up-ot kaptam, ami hasznos. A primal defender-ről el is feledkeztem, pedig az kell meg nekem is.

***

(#1090) Depression


Depression
veterán

Én ma 5x csináltam meg egy pályát a swiftclaw II-ért, 5x def. Tower II-t dobott, de szerencsére bedobta a swiftclaw II-t is.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1091) ChromeX válasza ollie (#1089) üzenetére


ChromeX
addikt

az igazság az hogy tulajdonképpen azért nekem is dobja a dolgokat. a tresure fleet experten különösen nagy mákom volt eddig, na de a baj azzal van hogy uge mostmár az expert mapokat kéne farmolnom, de itt szrakodok a standardon ahol se gold se xp és még up sem..
tehát experten van mákom ahol több értelme lenne játszani :) meg a standard unalmas is

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1092) Gyuri27 válasza ollie (#1079) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem azt kérdeztem mi sürge. :DDD
Mire áhitozol?

Milyen vga-hoz adnak kupont?

Amd - Radeon - Ryzen

(#1093) ollie válasza Gyuri27 (#1092) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

XFX 5770-hez adnak BF kupont, elvileg van hozzá fallen skyelf promo is, aminek az ára jelenleg 10k BFP felett van. Na egy ilyen kupon kellene. Már többen ígérték, de még senkitől sem kaptam (persze nem ingyen), mert hiánycikk az említett kártya.

(#1091) krómX: A hétvégén egyszer próbáltam a Treasure Fleet expertet, de sajna nem sikerült. Az a baj, hogy minden ellenfél a hajókra koncentrál, és így hiába gyilkolom őket, nem sokat számít. Legközelebb megpróbálok jóval a hajó előtt haladni, és legyilkolni mindent. A legnagyobb gond az, ha egyszerre támadnak elölről meg hátulról is.
Viszont a Defending Hope nagyon könnyű szerintem. Csak 4 razor meg living tower network kell, meg pár sárkány. Nem is használtam más egységet, mint pár windweavers, pár shaman, 4 razor, pár giant wyrm meg 1 fire dragon. Épület meg egy wheel, 2 root nexus, 6-8 living tower, meg 2 hammerfall, ez ez utóbbi sem igazán fontos.

[ Szerkesztve ]

***

(#1094) ChromeX válasza ollie (#1093) üzenetére


ChromeX
addikt

a def hope könnyu nagyon, azt simán csináltam elsőre még a enlight nélküli paklival oda nem is igazán kell. treasure fleet expert replayt majd feldobok akkor ide, de lehet hogy már van is, ja de a peccss miat nem lehet lejátszani na mind1 akkor csinálok másikat

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1095) Gyuri27 válasza ollie (#1093) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szerinted kisebb vga-hoz is lesz?
A promoi jelen esetben mit takar?

Amd - Radeon - Ryzen

(#1096) ollie válasza ChromeX (#1094) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, azt a replayedet meg is néztem még a patch előtt, de bugos volt, és twilight mindig kiirtotta a bázisaid az összes hajóval egyetemben. :D

(#1095) Gyuri27: kisebb vga-hoz nem hiszem, mert ez már középkategória. A promo azt jelenti, mint a többinél, hogy alapból max upgrade-es és charge-os a lap, és úgy lehet árulni is. Egyébként ez nem egy über egység, tehát nem olyan jó, mint mondjuk egy promo harvester, de mivel - egyelőre - jóval ritkább, jóval drágább is, mint a többi promo.

[ Szerkesztve ]

***

(#1097) Gyuri27 válasza ollie (#1096) üzenetére


Gyuri27
félisten

Értem.
Más gyártónál is van ilyen vagy csak xfx only?

Amd - Radeon - Ryzen

(#1098) Morgomirhun


Morgomirhun
csendes tag

Ollie : Megpróbálom megfogadni a tanácsaidat,ING ugyanaz,mint az itteni nevem.Azért van 2 shipem,mert a Battleshipet 5500 G-ért nem hagyhattam ott,de nemis akarok megvállni tőle :W

KrómX : Nem vettem a Ravenheartet,hanem ingyen kaptam(mint a lapjaim nagy részét,szerencsére megszánt egy kedves magyar...)

Csodálkoztam is,hogy a Treasure Fleet 2.-jára se sikerül...Hát tutorial deckel nehezen :DDD Azthittem én vagyok béna,hisz (láthatóan) közel sincs vége a játéknak,én megaz elején elakadok...

[ Szerkesztve ]

(#1099) ollie válasza Gyuri27 (#1097) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyes Powercolor kártyákhoz is adtak kupont (4850 és 4890), de lehet hogy még több is van.

***

(#1100) Depression válasza ollie (#1093) üzenetére


Depression
veterán

És tényleg van olyan, aki annyiért megveszi? Csak merr ugye 10k bfp=100€, ami szinte a videokártya ára.
Mert ha igen, akkor megyek is hitelt felvenni. ;]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.