Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) ollie válasza Depression (#549) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Unlockolva van neked a játék (level4 PvE-ben)? Mert akkor már meg kellett volna kapnod.

Egyébként nem fogod tudni eladni annyiért, révén, hogy szinte mindenkinek megvan, olyan 100BFP körül van jelenleg az ára. És nem UR, hanem rare, de még ha UR lenne sem számítana, mert egyrészt promo (tehát az számít, hogy hány példányban osztották ki), másrészt mint említettem, szinte mindenkinek van belőle.

Összehasonlításul. A játék előrendelőinek kiosztott promok 2000-5000 BFP-be kerülnek, és ennek oka az, hogy azok nagyon kevés példányban "készültek" és nem is lesz több belőle (ez a lényege a promonak).

***

(#552) ollie válasza Filder (#550) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még annyit hozzátennék, hogy minden kártya árát a kereslet-kínálat arány határozza meg. Éppen ezért van olyan ultra rare kártya is, ami jelenleg 100 BFP alatt van (pl: infect). A keresletet-kínálatot meg persze a kártya használati értéke befolyásolja. Az említett infectet szinte senki sem használja, azért - hiába van belőle kevés - alig lehet eladni. A ravenheart promoval - a mellett, hogy rengeteg van belőle - az is baj, hogy - véleményem szerint - egy teljesen átlagos T4-es egységről van szó, és egyszerre csak 1 lehet megidézve. Akkor már inkább használok helyette egy common vagy uncommon egységet, amiből bármennyit idézhetek.

Az érem másik oldalán meg ott van Mo, ami egyrészt nem promo, másrészt egy T3-as egység T4-es tulajdonságokkal. Így nagyon magas az értéke annak ellenére is, hogy csak egyet idézhetsz, mind PvE-ben, mind PvP-ben nagyon hasznos. Persze ha Mo lenne a promo, akkor ugyanúgy nem lehetne eladni, mint Ravenheart-ot.

Filder: a feltétel már csak annyi, hogy unlockolt játéknak kell lennie (min. level4 PvE-ben), mert így oldották meg a "javításban"

[ Szerkesztve ]

***

(#553) Depression


Depression
veterán

Nem tudok belépni. Van valami karbantartás? Próbáltam rákeresni a honlapjukon, de nem találtam rá, hogy ilyeneket mikor végzik.
Azért jó lenne tudni.
Reggel végre négigcsináltunk egy 2 személyes pályát, úgy állítottam be, hogy én osztogathassam szét az upgradeket, erre pont a szétosztásnál bontotta a kapcsolatot. Mind a 4 elveszett, pedig az egyik kellett volna.
Baromira idegesítő.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#554) ollie válasza Depression (#553) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A hivatalos fórumon épp most panaszkodnak, hogy folyamatos disconnectek vannak, szóval várj szerintem.

***

(#555) ollie válasza Depression (#553) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elvileg már újra is indult.

***

(#556) ChromeX válasza ollie (#552) üzenetére


ChromeX
addikt

a ravenhart csak egy parasztvakítás volt mindenki beizgut hogy promo meg minden.. én tudtam hogy eladni lehetetlen lesz értelmes összegért, viszont arra számítottam hogy legalább használati értéke lesz valljuk be ez egy lassu! gyenge! és drága! lap kb semmi értelme csak a helyet foglaja a pakliban.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#557) Depression válasza ChromeX (#556) üzenetére


Depression
veterán

Nekem bevált, egy orb mellé védekezőnek tökéletes egy olyan pályán, ahol egy irányból (kapu, vagy áthatolhatatlan terület) jönnek a szörnyek. Oda egyedül is elég, míg a többiekkel mehetek hódítani.
Mennyi PvE pálya van összesen? 2 személyesből nekem csak 2 van, és hiába csináltam meg, nincs több.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#558) ollie válasza Depression (#557) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

PvE asszem 23 van összesen.
1 személyes: 7db
2 személyes: 7db
4 személyes: 7db
12 személyes: 2db

Ezekből néhány (3-4) csak advancedtől elérhető, valamint hamarosan fog jönni még egy 12 személyes pálya.
Ja, és a 12 személyeseken kívül mindegyik szólózható, akár experten is, de oda akkor nagyon jó deck kell.

[ Szerkesztve ]

***

(#559) Filder válasza Depression (#557) üzenetére


Filder
csendes tag

A nagy térkép felső részén középen válaszd az advance fokozatot, s akkor látod a Zoli által írt csak advanced-expert szintű pályákat (meg persze az összes többit is, amit standard-en már végigvittél.)

(#560) ollie


ollie
MODERÁTOR

Végre megvan a razorleaf 1! Kár, hogy a térképet (Titans) nem lehet szólózni...

Aztán az egyik térképen megszereztem az egyik Forest Elder 2-őt is, kár, hogy nekem ilyen nem lesz. :)

[ Szerkesztve ]

***

(#561) Filder válasza ollie (#560) üzenetére


Filder
csendes tag

Szólózni nem, de két ember meg tudja csinálni.

(#562) ollie válasza Filder (#561) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van elég ideje egy embernek kiszabadítani 12 foglyot? 9-et még el tudok képzelni, de a 12 soknak tűnik nekem.

***

(#563) ChromeX


ChromeX
addikt

de unalmas standard mapot csinálni olyan uprgadeért amit be sem ad...

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#564) rob26


rob26
csendes tag

cs all
Valaki tudna segíteni nem rég keztem el a játékot és még kezdő vagyok és valaki nem tudna adni kártyákat?
A játékban?

Előre is köszönöm!

(#565) ollie válasza rob26 (#564) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jól indokold meg, hogy miért adjunk, mert a kártya pénzbe kerül.

Még olyan kártya is van, ami 8-10 ezer Forintot is ér (bár persze vannak pár Forintosak is).

[ Szerkesztve ]

***

(#566) Filder válasza ollie (#562) üzenetére


Filder
csendes tag

Már én is csináltam advanced pályán.
Pörögni kell nagyon, ez tény, de szerencsére látszik a térképen hova kell menni.

(#567) Depression


Depression
veterán

Azt hiszem, csak rászánom magam, és megveszem a játékot.
Mivel nem vagyok pesti, a következő helyeken lehet-e kapni, és mennyiért?: tesco, cora, MM. Többet nem tudok Miskocon, ahol árulnak játékokat, de ha tud valaki, azt sem bánom.
De ha valaki tud Pesten olcsón, akkor megvehetné nekem, mert nekem elég a kulcs belőle. Persze csak akkor, ha megéri bajlódni vele.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#568) ChromeX válasza Depression (#567) üzenetére


ChromeX
addikt

Az MMben megnézném, cora tesco is megér egy próbát talán bár kicsit az esély ott általában olyan játékok vannak amik populárisabbak kicsit, de ki tudja

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#569) Depression válasza ChromeX (#568) üzenetére


Depression
veterán

Most láttam az apróban is van egy. ollie megelőzött. :-(

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#570) ChromeX


ChromeX
addikt

ez a tresure fleet 3 nature up van. na abbol kettő kéne, és melyiket dobja 3szorra! is amelyik nem kell azt az egyet. nekem nem jön be ez a frost nature pakli, jo az az agressor jo, de nekem valahogy nem müködik. Lassu, ugye 2orbos és 150powerbe kerül breeding groundsal is 130 körül de akkor le kel lhoznom legalább 5öt hogy visszajöjjön legalább a grounds ára. mind1 ugy még lassabb, 2 orbnál meg nem nagyon van ennyi powerem általában még ugyse hogy 1 orbon nagyon spórolok, persze lehet hogy knockbackeli a large lényeket de szerintem a jellemző ellenség 2 orbnál az S és M lények és az S lények ellen meg szerintem kifejezetten gyenge. ha 5nél kevesebb aggressor van nagyon nem éri meg, a kis lények azért ugye nagy tömegben vannak és nem knockbackeli az összeset tehát egy csomo ugyanugy lő, a medium meg a lagre ellen viszont szuper, a large ellen a legerősebb szerintem, jo lenne ha egy tierrel feljebb raknák vagy itt csökkentenének egy kicsit az árán vagy kapna még sebzést mert igy nem tom én nem tudom használni ja és mi van még 2 orbra semmi nem marad mert ugye egyedül gyenge de nem tudok mellé mást mert az aggresssor drága. tehát lehet csak egy tierrel feljebb kéne használnom ahol jo lenne de ott meg a sebzés kevés talán, tudok valamit amit t2re jo? ilyen frost nature pakliba

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#571) ChromeX


ChromeX
addikt

ilyen nincs hogy nem lehet lejátszni egy k*rva 2v2 mecset mert az elején a pálya loading screennél teljesen kifagy aztán csak alt f4el tudok kilépni, 2szora meg desyc problem, nem hiszem el.. :W

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#572) ollie válasza ChromeX (#570) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem nagyon bejön az aggressor. Természetesen 1 nem elég, viszont T3-ban is megállja a helyét, mindig van nálam 4-5. Persze itt már nem olyan számottevő a sebzése, de jelentősen csökkentik az ellenfél sebzését a knockback miatt. Csak T4-nél szabadulok meg tőlük. Meg azt vettem észre, hogy T2-nél nagyon jól működik úgy, hogy van 4-5 windveawers, 4-5 aggressor, meg 4-5 shaman (és vagy crystal fiend). Plusz persze a ensnaring roots meg coldsnap.

***

(#573) ChromeX válasza ollie (#572) üzenetére


ChromeX
addikt

na jo de ez milyen sok power? ott az a lényeg hogy haladjunk ennél biztos van gyorsabb megoldás, t2nél sokkal gyorsabb lehet ez igy biztos, azt nem kétlem a knockback miatt de ez nem nagyon lassú?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#574) ollie válasza ChromeX (#573) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Térképtől függ, hogy lassú e vagy nem. Szerintem jobban megéri 1 aggressor mint 2 windweavers, ráadásul az aggressort semmi sem knockbackeli PvE-ben.
Egyébként 2 orbosnál nincs igazi alternatívája nature-ben. Ott a burrower, a ghostspears, a spikeroot meg a spirit hunters. Na most ezek közül csak a spirit hunters lő légi egységekre, de önmagában nem sokat ér. A spikeroot jó, mert nagy meg viszonylag nagy a sebzése (főleg ha linkeled), de csak földi célpontok ellen jó, ráadásul 2 nature orbos. A burrower hasonló kategória, nagyon jó épületek és falak ellen. A ghostspears nagyon jó, de ez is csak földi célpontok ellen jó, meg kicsi, ezért szinte minden knockbackeli. Ott van még a parasite swarm, de egyrészt 2 nature orb kell hozzá, másrészt csak speciális esetekben jó.
Szerintem az aggressort nem lehet kiváltani más nature egységgel.

[ Szerkesztve ]

***

(#575) ChromeX válasza ollie (#574) üzenetére


ChromeX
addikt

igen tudom nekem t2-ben nem is nature egységeim vannak, viszont a fire nálam nagoyn dominál 2 orbon, és a skyfire drake meg a fire stalker és a scyhte ezek megfelelő vegyítés viszont szerintem erősebb. talán de nem tudom ahogy én használom ugy jobban bejön, de mondjuk frostba az aggressor mellé mit lehetne még? hogy erősebb legyen, Roganre gondoltam az nem hülye ötlet mert 25%ot tuningol, meg mintha nálad is láttam volna

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#576) ChromeX


ChromeX
addikt

nagyon idegesítő, hogy ugyanazokat az uprgadeket dobálja. :(

amugy a sunbridge experten milyen komoly már? nagyon durva támadások jönnek.. csinálta már valaki? elvileg 1 embernek könnyebb. azt mondták replayt még nem néztem de, ez igy az advanced után arcon vágott, olyan mint a crusade az is elképesztő experten...

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#577) ollie válasza ChromeX (#576) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kapcsolgatod rendesen a kaput amikor kell? Ha azt elfelejted, egyre gyakrabban, egyre erősebb ellenfelek jönnek.

Aggressor mellé én most crystal fiend-et tettem be, ez is nagyon bejön, sokkal jobb, mint a shaman. Egy ideig rogan volt, az főleg akkor jó, ha védekezni kell, be kell állítani a védvonalba és pajzsot nyomni rá, hogy ne rohangásszon, mert nagyon könnyen meghal. Támadásnál annyira nem jó szerintem, legfeljebb egy nagyon rövid ideig, amíg csak 2 orbod van. Viszont védekezésre 3-4 orbnál is jól jön.

***

(#578) ChromeX válasza ollie (#577) üzenetére


ChromeX
addikt

kapcsolgatom. egyszerüen csak olyan erősek..

amugy mostmár kezd nagyon elegem lenni, megint ugyanazt dobja ami már megvan de erre mi az esély 3.ra csinálom experten a soultreet és 2x ugyanazt dobta mind2 lap ugyan az volt 2x, nagyon nem jo.. tökre elveszi a kedvem tőle. meg ez hogy csak 2őt dob az egy playeres mapokon hát jobban megéri csinálni olyat ahol 2en vagytok sokkal több az esélye hogy beadja ami kell... ez régen is igy volt a renegade elött?

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#579) Filder válasza ChromeX (#578) üzenetére


Filder
csendes tag

Igen, így volt.

(#580) Depression válasza ChromeX (#578) üzenetére


Depression
veterán

Én az első egyszemélyes, és első 4 személyes pályát unom már nagyon. Méghozzá standardon nyomtam már végig mindkettőt legalább 20x, az egy személyesnél csak aranyat kapok, a 4 személyesnél meg szinte soha semmit. Most vagy a loot table nem stimmel, vagy van olyan, amit direkt nem akar adni. Bár a 4 személyesnél 1x láttam, hogy ami kellett volna, azt más, egy 0-dik rangú paklis kapta, ő kapott hármat, egy másik a negyediket, ketten meg hoppon maradtunk. És mindezt random pályán.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#581) ChromeX válasza Depression (#580) üzenetére


ChromeX
addikt

nem tom én a 4személyeset általában csinálok és assign van, a 4ből egyet ha dobja ami kell akkor azt magamnak adom. lehet hogy nem tul tisztességes de ha már assignon joinoltak és lenyomtuk a pályát és még volt olyan mákom is hogy dobta akkor nem fogom másnak odadni, igy is alig jut upgrade..

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#582) Depression válasza ChromeX (#581) üzenetére


Depression
veterán

Szerintem mostantól én is így csinálom.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#583) Depression


Depression
veterán

Ez az árverezős adás/vétel az őrületbe kerget. Főleg, hogy ki sem írja, hogy mikor lesz vége.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#584) ollie válasza Depression (#583) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jaja, az a legnagyobb szívás benne. Egyébként csak az eladónak kedvezne, ha kiírná a hátralevő időt, mert úgy - a vége felé - jobban felmennének az árak.

***

(#585) engineeeer válasza Depression (#583) üzenetére


engineeeer
tag

Én úgy szoktam h a medium-osokat berakom watch list-be és fél óránként ránézek h mikor lesz short-os onnantól kb ki lehet következtetni azt a 2órát.

(#586) JoeYi


JoeYi
őstag

két napja játszogatok a free változattal, és nagyon tetszik. Miben maradok alul a fizetőshöz képest? Pl egy szint után már sansztalan leszek, emrt mindenkinek izmosabb deckjei lesznek mint nekem?

(#587) engineeeer válasza JoeYi (#586) üzenetére


engineeeer
tag

Annyiban h csak alap kártyáid vannak amikkel pvp-ben esélytelen vagy de pve-t azzal is meg lehet csinálni.

(#588) JoeYi válasza engineeeer (#587) üzenetére


JoeYi
őstag

ahha, tehát az ultra-rare lapokkal szemben semmi esély

(#589) ollie válasza JoeYi (#588) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem feltételen ultra-rare-ekről van szó. Uncommon (de akár common) is van dögivel, melyre szükséged lehet. Pl. crowd control kártyák nélkül esélyed sincs, ilyenek pl.: ensnaring roots, coldsnap, curse of oink, creeping paralysis (és még számtalan hasonló van).
Ugyanakkor vannak olyan egységek, melyek ellen az ingyenes lapokkal nem sokat tudsz kezdeni.

***

(#590) JoeYi válasza ollie (#589) üzenetére


JoeYi
őstag

hát mindegy, azért eljátszogatok vele, de nekem pénzt nem ér

(#591) ollie válasza JoeYi (#590) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem ér pénzt ami tetszik?

***

(#592) JoeYi válasza ollie (#591) üzenetére


JoeYi
őstag

de, egy egyszeri összeget megérne természetesen, de ha jól sejtem legalább negyedéves szinten bele kell nyomni egy full játék árát, hogy szinten maradjon a paklid, és ilyesmire nem vagyok hajlandó, tehát inkább az alapjáték megvételétől is elállok.

Egy évig kb lineage2 függő voltam, de sikerült feleszmélni belőle, és ez is olyannak tűnik amire nagyon rálehet kattani, arra pedig semmi szükségem, és ebben csak segíteni fog az a tény, hogy nem lehet még csak közepesen jó se free lapokkal :)

Azért ingame szívesen vennélek fel titeket friendnek, JoeYi néven tolom (meglepő)

(#593) ollie válasza JoeYi (#592) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

GyokZoli a nickem.

Majd nyomulhatunk közösen is PvE-ben.

***

(#594) JoeYi válasza ollie (#593) üzenetére


JoeYi
őstag

az állat lenne, nagyon tetszenek a coop pályák :)

[ Szerkesztve ]

(#595) Depression


Depression
veterán

Csináltam egy pár idióta bevásárlást, buktam rajta rendesen.
Amit megnyertem aukciót, mire letelt már volt fent olyan ajánlat, ahol a buyout kisebb volt, mint amennyiért vártam rá.
Aztán a maradékból gondoltam, veszek egy Tome-ot, vagy mit.
Na ott rendesen megijedtem, semmi érdemleges lap nem volt köztük, talán csak Rogan K. A végén viszont megtalálatam az enlightenment-et, azt el is adom, egy kis nyereséggel be is fejeztem ezt a Tome vásárolgatást. Inkább marad a licitálás, bár ott nem fogok sokat szerezni, mert nincs egész napom arra, hogy azt figyeljem.
Kész idegbajt kaptam, amikor tele lett a paklim (mármint az, ahonnan lehet válogatni) értéktelen lapokkal.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#596) ChromeX válasza Depression (#595) üzenetére


ChromeX
addikt

uristen volt enligh? :) nagy mák azt nem kellett volna eladni, vagy ha még nem adtad el akkor ne is add. a talán legnagyobb használati értékű lap, én is vennék de nem adok érte 6000 forintot

hétvégén ki lesz fen? mert múltkor is meg volt beszélve valami de csak én voltam fenn :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#597) ollie válasza Depression (#595) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

3000 alatt ne add el.

***

(#598) engineeeer válasza ollie (#597) üzenetére


engineeeer
tag

2390-ért lehet venni AH-ba uh 3000fölött nem hiszem h eltudja adni.

(#599) Depression válasza ChromeX (#596) üzenetére


Depression
veterán

Az miért is annyira jó?
Rakhatok vele teljesen eltérő színű, 4 orb-os lapokat is?
Vettem egy Energy Parasite-ot, de a képessége (power drain) nem működik. Ha egy power well felé viszem az egeret, akkor invalid target-et ír.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#600) ollie válasza Depression (#599) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bármilyen kártyát hívhatsz vele, értelemszerűen 4 orbosat érdemes lehívni, amikor még csak 3 orbon vagy.

Energy Parasite-ot ellenséges power well-en kell használni.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.