Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) ollie


ollie
MODERÁTOR

Először is, megjelenik ez a kép (persze neked nincs ott választható karakter):

Itt rá kell kattintani a CREATE gombra, majd megjelenik ez:

Itt nem tudsz beírni semmit? Belekattintottál a szövegboxba?

***

(#902) Honzi válasza helphelp (#900) üzenetére


Honzi
senior tag

Hello

Ha fut az x fire kapcsold ki mert össze akad vele és bágzik :D

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#903) helphelp


helphelp
csendes tag

igen, ott a boxba kattingatok mint állat, nyomkodom a billet, de semmi. az x igen, be van kapcsolva, mingyárt kipróbálom nélküle :):) ÉS KÖSZI A TIPPET

(#904) helphelp


helphelp
csendes tag

ÉS IGENNN köszi!! az x volt a hibás !!! ^^ :D :B :K :C :R :)) :) :D :DD :DDD

(#905) Depression


Depression
veterán

Annyira ne örülj, mert meghalt az egész, jelenleg nem lehet belépni egyik pályára sem, mert bontja a kapcsolatot.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#906) Depression


Depression
veterán

A maradék bfp-imből gondoltam bontok egy tome-ot, hátha összejön egy nem nature pakli. Erősen tartottam attól, hogy nem hozza be az árát, de mivel gyenge lapjaim sincsenek, így a sorsra bíztam, hogy milyen legyen a másik paklim.

Eredmény:
Mine
Disenchant (nature)
Amok
Mana wing
Wheel of Gifts
Girnder

+1 Ensnaring roots

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#907) ollie válasza Depression (#906) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ez úgy a másfélszeresét éri minimum, egész jó lett.

[ Szerkesztve ]

***

(#908) Depression válasza ollie (#907) üzenetére


Depression
veterán

Viszont nem vitt előrébb, a disenchant-on kívűl csak a nature lapok érnek valamit.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#909) ollie válasza Depression (#908) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A grinder 150, a mine 200 körül van, az amok mondjuk nem ér semmit. De még van néhány uncommon lapod, azok is érhetnek egy keveset. Na meg eladod ami nem kell, és veszel helyettük olyat, ami kell.

Egyébként szerintem sokkal hatásosabb egy nature/frost/nature/frost pakli, mint egy tiszta nature, mivel előbbi esetben használhatod a stonekin lapokat (az aggressor nagyon megkönnyíti az expertet), és kapsz egy plusz cc-t, a cold snap-et. Plusz a fagyasztás mellé használhatsz rageflame(frost)-ot, core dredge(frost)-ot, vagy akár az olcsó stone warrior(frost)-t is.

***

(#910) Honzi válasza helphelp (#904) üzenetére


Honzi
senior tag

Akkor jó játékot ;)

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#911) Depression válasza ollie (#909) üzenetére


Depression
veterán

Nature/frost paklit használok, de a nature 1 orb-bal annyira gyenge, hogy experten el sem jutok a 2.orb-ig.
Most beszereztem egy hurricane-t is, hátha azzal túlélem az első támadásokat.
Attól tartok most, hogy túl sok lapom elmegy az első orbra.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#912) ollie válasza Depression (#911) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én összesen 4 lapot használok a második orb előtt: windweavers, shaman, werebeasts, ensnaring roots (jó, néha mark of the keepert, de nagyon ritkán, ill. néha motk vagy werebeasts helyett mana wing-et teszek be, de werebeasts-et is ritkán használom). Ez tökéletesen elég. A Hurricane amúgy nem rossz ötlet, lehet, hogy én is használni fogom.

Egyébként érdemes úgy összeállítani a paklit, hogy minden tier-ből 5 legyen, 1-1 spell ill. épület, ill. 3 egység. Na most te is enlightenment-et használsz, tehát felszabadul 4 hely (mivel nem kell T3-as lap), ezért máris 6 helyed van minden tier-nek.

[ Szerkesztve ]

***

(#913) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na hamarosan megrendelem a teljes játékot, előtte azonban szeretném kitalálni, hogy milyen paklival játsszak, hogy addig is tudjam gyűjtögetni a megfelelő upgrade-ket. Egyelőre 3000 pontból szeretnék kihozni valamit. Ebbe mondjuk nem tudom mi férne bele, úgyhogy értelmes is legyen.
De a boosterek gondolom felejtősek, inkább vásároljak be marketben?
Frost-nature kombóval próbálkoznék. Shaman-windweawers, aztán ez mellé lenne még az a frost sorc ami azt a sebzés elnyelő akármit tudja varázsolni. Gyógyítás terén van e értelme kutakban gondolkodni, vagy jók lesznek csak a spellek? Frost spellekből jó lenne az ami ilyen viharszerű, és lefagyaszt egy csoportot. Ez alapnak jó? Ez mellé milyen 1 orbos kártyával érdemes foglalkoznom? Aztán kéne egy colossus, amit kiválóan lehetne támogatni casterekkel. Ezt néztem ez már rare lap, ez mellé kéne valami melee uncommon? melyik? Valamint frostból néztem ezeket a repülő skyelfeket? Mondjuk még van hely, a pakliban,
Vélemény? Alap elgondolólás heal, ellen fagyasztása, aztán menni előre.
Javaslatot tanácsot elfogadok.

(#914) ChromeX válasza DeckardCain (#913) üzenetére


ChromeX
addikt

hát lenne egy pár. 3000pontbol is simán össze lehet ranki egy paklit, szerintem. nos ha én veszek pontot akkor mindig nyitok egy boostert mert ugye egybe még nem halok bele de ki tudja akár jo lap is lehet benne, jártam már sokféleképpen ezt most nem ecsetelném. első orbra érdemes nautre, shaman wind, és heal, + ensnaring roots, adv pályákon ez bőven elég. aztán 2. orbra aggressor stb, ezt mondjuk ollie jobban tudja mert neki ilyen deckje van. a colossusal vigyázz 3nautre kell hozzá és egy akármilyen ez viszont azt jelenti hogy 1nél több frost orbot kiváno lapokat nem használhatsz. 4. orbon, a kutak szerény véleményem szerint még védekezésnél sem érnek tul sokat tehát az felejtős spell jobb, vagy akár több orbnál az én lvl3as shamanom kb 4-5db tök jol healel egy tankot. a skyelfek meg épülketek megtámogatására jok, a frostnak az épületek egyik jellegzetességei. pl stronghold, aztán most igy ennyi jut eszembe. nagyon komplett játék ez és igy nagy vonalakba nehéz tanácsot adni.

Annak aki mondta hogy a shaman wind combo nem elég erős experten, azt meg nem értem, az én 3as saman 2es windemmel meg a rootsal elég jol meg lehet oldani a problémákat, a gond ott kezdődik amikor, Motk-kell legyakni, vagy valamilyen knockbackes dolog ellen kell menni, ilyenkor én swiftclaw lvl3asat használok.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#915) ollie válasza DeckardCain (#913) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valami ilyesmit célszerű összehozni:

T1
shaman (*)
windweavers (*)
ensnaring roots (*)
spearmen
werebeasts
primal defender
surge of light (*)
swiftclaw
hurricane

T2
burrower (*)
ghostspears
spikeroot
breeding grounds (*)
living tower
curse of oink (*)
healing well
root nexus (frost)
aggressor (*)
matter mastery (nature)
stone hurler (fire) (*)
crystal fiend
defenders
juice tank
cannon tower
cold snap (*)

T3
drones
fathom lord
razorleaf
swamp drake (*)
wheel of gifts
equilibrium
stone warrior (frost)
hammerfall
tremor (*)
kobold engineer

T4
grimvine (colossus helyett) (*)
giant wyrm (*)
regrowth (*)
grinder
construct
tempest

A (*)-al jelöltem azokat, melyek - többnyire - mindig legyenek a paklidban, a többi opcionális, és a maphoz lehet igazítani. Direkt nem írtam nagyon drága egységeket, csak a razorleaf kerül olyan 400 BFP-be (meg a wheel), de érdemes venni egyet, mert időnként nagyon jól jön mind defenzíven, mind offenzívan. Colossus-t azért nem ajánlom, mert 3 nature orb kell hozzá, és akkor lemondhatsz a grinder-ről, ami szerintem jobb.

Véleményem szerint minden egységből vegyél legalább kettőt az AH-n (kivéve mondjuk a drágábbakat), és ha marad elég pénzed, akkor kipróbálhatod a szerencséd egy tome-al (1250BFP), akár még többszörösen is megtérülhet.

(#914) krómX: én meg a werebeasts-et használom MotK-k ellen, az is jól működik. Ráadásul S támadása van, ami azért jó, mert gyorsan szétszedi az ellenséges íjászokat.

[ Szerkesztve ]

***

(#916) ollie válasza DeckardCain (#913) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha még belefér majd, érdemes beszerezni egy Mo-t, mert gyakorlatilag egy T4-es egység 3 orb-al, és nagyon megkönnyíti a játékot, olyan, mintha az enlightenment-et használnád. Ráadásul jelenleg elég "olcsó", olyan 600 körül van az ára (volt már 1000 körül is).

***

(#917) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tolódik a patch, de az amazon lehet, hogy swiftclaw helyett lesz a pvp paklimban (és nerfelik a nomadot \o/):

Hi,

due to the issues we had and the restarts that came with them, it's not unlikely that this week's patch will be further delayed.

I'll keep you posted and I hope you don't mind too much. To make up for the wait, here are the suggested changes to the 3 cards that will be removed from the Watch List as a little spoiler (still subject to change, sorry for that!):

* Amazone is now swift, Beatsmastery increased Duration 12 15 sec -> 15 20 sec, Frost Affinity Wildlife Affection Damagereduction increased 25%- > 50%
* Nomad Productioncosts 70 -> 75, Nature Affinity Regeneration changed from 3% to 12 every seconds (decreased regeneration)
* Lightblade Taunt 50 -> 20, Fire Affinity damagebonus 50% -> 75%; Shadow Affinity damage debuff 25% -> 50%

soul

[ Szerkesztve ]

***

(#918) ChromeX válasza ollie (#917) üzenetére


ChromeX
addikt

nem is kicsit nerfelik. végre.. nem rosz az amazon, de nem tudom.. meglátjuk hogy müködik
mindenesetre szerintem most érdemes venni egyet késöbb drágában el lehet adni.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#919) Depression válasza ollie (#917) üzenetére


Depression
veterán

A gifted nomad-nak a nerf-elését nem értem. Mit csökkentettek rajta?
Az amazonnál örültem volna, ha mondjuk megnövelték volna a sugarát 25m-re.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#920) ollie válasza Depression (#919) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert PvP-ben szinte lehetetlen volt védekezni a nomad rush ellen nature-el. Gyakorlatilag minden skill nélkül instant win-t jelentett minden noob-nak.

***

(#921) Depression válasza ollie (#920) üzenetére


Depression
veterán

Az angol szöveget nem értem, nem azt, hogy miért nerfelték.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#922) Depression válasza ollie (#920) üzenetére


Depression
veterán

Az angol szöveget nem értem, nem azt, hogy miért nerfelték.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#923) ollie válasza Depression (#922) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, 70-ről 75 power-re változtatták, a regen rate-jét pedig 3%-ról, fix 12HP-ra csökkentették mp-ként (egy U3-as nomad 18HP-t gyógyult mp-ként eddig, egy U0-ás is majdnem 15-öt).

[ Szerkesztve ]

***

(#924) ChromeX válasza Depression (#922) üzenetére


ChromeX
addikt

a lényeg hogy a 3%os regenerácio helyett 12őt regenerál hpt- de megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#925) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget, egyelőre olvasgattok. mert van mit. Tényleg elég sok dolog van amit még fel kell fogni :) De jó lesz nekem ez a nature-frost páros.
Elsőre szerintem kihagyom a tome-ot, jó lesz inkább egy fix MO ,ha belefér. Most már az orbos rendszert is átlátom. Így már tényleg felejtős a colossus.

(#926) helphelp


helphelp
csendes tag

ahoz hogy normálisan tudjak játszani, muszály megvennem a játékot? vagy ez is előfizetéses? vagy nemtán a bf pontokér kell fizetni, amit fingom nincsen honnan lehet szerezni? mert per pill most a "play 4 free"-n játszom. jó lenne megtudni a szomorú igazságot, nekem nem érne annyit az egész hogy fizessek is érte. vagy netán bf pontokat golda is be lehet váltani ??:s

(#927) ollie


ollie
MODERÁTOR

XFX 5700 kártyához adnak fallen skyelf promo-t, és már tettek is fel az auction house-ba.

***

(#928) Depression válasza ollie (#927) üzenetére


Depression
veterán

1000€-ért nem is olyan drága. :)
Simán megvenném, csak olyan sokáig tartana megvenni azt az 50db 2000bfp-s csomagot, hogy inkább lemondok róla.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#929) ollie válasza Depression (#928) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg csak azért tette fel az illető az AH-ra, hogy megmutassa, neki van ilyen. Szerintem az ára majd igazodni fog a többi promoéhoz, hiszen viszonylag olcsó vga-khoz - is - adják.

(#926) helphelp: mit értesz azon, hogy normálisan? A teljes játék akkor lesz unlock-olva, ha eléred a level 4-et PvE-ben, az nem nagy kunszt. Bár hozzátenném, hogy ekkor sem fogsz tapasztalni sok változást. Viszont ha több kártyára gondoltál, azért bizony perkálni kell. Az meg egyéne válogatja, hogy kinek éri meg, hogy fizessen érte. Nekem igen, mert rég találkoztam olyan RTS-el, ami ennyire lekötne.

[ Szerkesztve ]

***

(#930) ollie válasza ollie (#929) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt olvasom, hogy most 15k körül adják-veszik ezt a promot, gondolom majd lejjebb megy az ára.

***

(#931) ChromeX válasza ollie (#930) üzenetére


ChromeX
addikt

amugy nem rosz kis promo de szerintem 3k körül megy majd, mert azért annyira nem is jo. bár a promo árak is az egekben vannak most.

u.i. átmentem a kreszen :C jutalmam egész napos BFezés ithon :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#932) Depression válasza ChromeX (#931) üzenetére


Depression
veterán

Én flexeltem, jutalmam egész hét játék, fél szemmel.
A 15k is rengeteg. Nem ér annyit, mint a harvester. Az ellen PvP-ben esélytelen vagyok, viszont tome-ban sikerült Rageclaw-val visszavernem a Nomad rush-t. Sajnos nem tartott sokáig az örömom.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#933) ollie válasza ChromeX (#931) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Grat! :D

Sajnos úgy néz ki, nem lesz ma patch.

(#932) Depression: PvP-ben könnyű visszaverni a Harvestert Lyrish Knights + Homesoil + CC -vel. Ráadásul többnyire noob-ok használják, a tapasztaltabbak tudják, hogy önmagában nem ér sokat. Nekem volt olyan meccsem, hogy valaki egy Harvesterrel kezdett, aztán ahogy legyaktam a harvyját, rögtön kilépett a játékból. Valszeg nem is volt más T2-es (és a feletti) egysége. :D

[ Szerkesztve ]

***

(#934) ChromeX


ChromeX
addikt

de utálom ezt a rohadt lootot, 3x ugyan azt adja be egymás után van ilyen? :W ráadásul 4!!! kötül lehtne választani egy szinhez mert a nyomorék standard mapon (shard) annyi van de neem mindig azt az egyet kell bedni ami rohadtul nem kell, és a többi szin sem nagyon más, ott is szinte folyton ugyan azt kapom amit már megkaptam1x. (sunderer 1 kell)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#935) ollie válasza ChromeX (#934) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem ne egyfolytában ugyanazt a mapot nyomd, mert beleőszülsz. Én direkt kiválasztok 2-4 mapot, melyekről up kell, és azokat váltogatom.

Egyébként vettem egy forest elder-t, úgy néz ki egyes expert pályákon jól jöhet, de advanceden nagyon overkill.

Amúgy én reménykedek benne, hogy végre valami változás lesz a loot rendszerben a mostani patch-el.

[ Szerkesztve ]

***

(#936) Rekro


Rekro
aktív tag

Sziasztok

Továbbra is eladó a lenti account, az összérték bőven 20k bfp fölött van.
Az accért 16000 Ft-t kérek.
Amit kinálni tudok;
1008 lap
6078 BFP
Upgrade level 1: 140 u2:122 u3:26 (régen elég sokat és magas szinten pvsp-ztem tehát az akkor fontos pvsp kártyák nagyrésze u3-as és charge-os).
Sokat nem számít ;p de collection solo pvsp stat:180/49 tome pvsp stat:44/1 2v2 collection 223/28.
A kártyákról;
promo kártyák(gyűjtői kártyák max upgrade-el és charge-al ha jól tudom)
promo firedancer
promo lyrish knight
promo harvester
promo razorleaf
Fire Rare
mortar tower
mine
2db scythe fiends
2db wildfire
4db giant slayer
4db virtuoso
4db inferno
comet catcher
Fire ultra rare
2db voodoo shack
shadow rare
dreadcharger
embalmer's shrine
motivate
shadow mage
shrine of greed
2 aura of corruption
cultist master
3 ashbone pyro
fallen skyelf
4 soulshatter
death ray
alter of chaos
plague
shadow ultra rare
Church of negation
infect
shadow worm
frost rare
ice guardian
ice shield tower
2 home soil
skyelf templar
3 war eagle
frost crystal
area ice shield
timeless one
skyelf sage
shrine of martyrs
ward of the north
skyelf commander
2 battleship
worldbreaker gun
ice tornado
frost ultra rare
mountaineer
avatar of frost
frost shard
dreadnought
nature rare
mana wing
mark of the keeper
hurricane
2 spikeroot
shrine of memory
parasite
fathom lord
deepcoil worm
wheel of gifts
grove spirit
revenge
2 colossus
2 lifestream
2 mind control
nature ultra rare
parasite swarm
timeshifter spirit
mindweaver
enligtenment
primeval watcher
A játékok neten rendeltem elő (direct2drive) ebből kifolyólag doboz nincs hozzá. Jelenleg nincs bankkarim(;p) ezért elsősorban Budapest ill. BP környéki személyes "átadás" érdekelne.

Érdeklődni
lourker@gmail.com email címen
vagy itt priviben

(#937) D1Rect válasza Rekro (#936) üzenetére


D1Rect
félisten

"Szakmai" fórumban nem lehet hirdetni. ;)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#938) Gyuri27 válasza ollie (#935) üzenetére


Gyuri27
félisten

Uram a kártyákat megkaptam. Köszönöm szépen. :R

A kártyák jobb felső sarkában ahol a power és az orb szerepel jelent az valamit hogy milyen szinnel van körbe rajzolva (kis vékony vonal)? Mert van olyan lap ahol zöld, van ahol kék és ugyanaz a lap.
Mennyi életképes egy egyszínű deck pl nature?

Amd - Radeon - Ryzen

(#939) D1Rect válasza Gyuri27 (#938) üzenetére


D1Rect
félisten

Van olyan lap amiből több "változat" van, ezt Affinity-vel jelölik, valami eltérés van a 2 lap között. pl. Nomad: Fire az 3db után 50%-al többet sebez a Nature 3db után gyógyul.

Az egyszínű dekket PvE-re vagy PvP-re érted?
Mindegy is, mert a Nature sztem jó mind2-re. :)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#940) ollie válasza Gyuri27 (#938) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az affinity amire gondolsz, gyakorlatilag nem kell vele foglalkoznod (annyiban érint, hogy a renegade lapoknak 2 affinityjük van, ami gyakorlatilag csak két - némileg különböző - verzió ugyanarra a lapra). Szóval ha ugyanazon a lapon 2 különböző színt látsz, az a 2 affinity miatt van, tehát valamiben különböznek a tulajdonságaik. Persze annyiban számít, mert az egyik affinity tulajdonsága lehet hasznosabb, mint a másik, így az a lap értékesebb is (nézd meg a pl. a rageflame és a forest elder árait a különböző affinitykre).

A nature elég jó alapból, sok olyan pure nature egység van, amit érdemes használni, pl. energy parasite, parasite swarm, spikeroot, creeping paralysis, living tower, timeshifter spirit, grove spirit, forest elder.
De a pure lapok többsége nem olcsó, ezért én inkább nature/frost/nature/frost paklit ajánlok, és akkor tudsz olyan - viszonylag olcsó egységeket is használni, mint pl, az aggressor, stone warrior, grinder, stone hurler, na meg a cold snap. Az olcsó relatív, mert pl. egy 50 BFP-s lap nem drága, ugyanakkor goldban így is fizetnél érte vagy 40.000-et, amit nagyon hosszú idő alatt tudnál csak összeszedni.

Éppen ezért, ha hosszabb távra tervezed a játékot, mindenképpen javaslom egy full játék megvásárlását, abból a 3000BFP-ből már teljesen jó és életképes paklit lehet összeállítani.

[ Szerkesztve ]

***

(#941) ChromeX


ChromeX
addikt

van egy kis gondom, mostmár biztos vagyok benne, hogy amikor King of the Giantsot hostolok akkor a 4. orb után mindig lefagy a BF- ez igy nagyon nem müködik, mit lehet ezzel csinálni?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#942) ollie válasza ChromeX (#941) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hmm, nekem hasonló problémák voltak az Empire mappal, és azt olvastam, hogy megoldja a problémát, ha a texture minőséget leveszem közepesre. És tényleg megoldotta. Próbáld ki, hátha neked is segít.

***

(#943) ChromeX válasza ollie (#942) üzenetére


ChromeX
addikt

na ja most meg még 1 gondom van, ami a multkor is, egyszer csak fogja magát és elsötétül a kép, nincs bejövő jele e monitornak, aztán kirja megint hogy analog de sötét marad, csak resetel tudom ujrainditani, a forgeban voltam semmi különöset nem csináltam, remlélem nem haldoklik a vga

az előzőhöz, hogy csak akkor esik szét ha én hostolom a játékot

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#944) Gyuri27 válasza ollie (#940) üzenetére


Gyuri27
félisten

Thx az infót.
Az mitől van, hogy én a ps2 csatis bill-l tudok írni játék közben. A gyerek usb-l meg nem? Game bug?

Amd - Radeon - Ryzen

(#945) D1Rect válasza Gyuri27 (#944) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem is ps2-es billem van. Tudok írni vele.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#946) ollie válasza Gyuri27 (#944) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom, ilyenről még nem hallottam. Nincs véletlenül x-fire telepítve a gépre? Úgy rémlik, hogy az én billentyűzetem is PS2-es, de majd megszakértem otthon.

***

(#947) Gyuri27 válasza ollie (#946) üzenetére


Gyuri27
félisten

De cod (meg a klán) miatt van. Megpróbáljuk kilőve mit mutat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#948) ChromeX


ChromeX
addikt

ilyet.. szenvedtem vagy honapokig, hogy szaggat kicsit meg nem texturáz, most levettem medra és olyan szépen fut hogy az csoda, még elviszi 1440*900on is, meg sem röcen.

amugy ez annyira idegesítő ez a loot hogy már a falnak megyek, ugyanazokat dobálja és nem egy pályán mindenhol mindig ugyan az.. de sose ami nekem kell, ilyen tényleg nincs :U

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#949) ollie válasza ChromeX (#948) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Erre írtam én a hivatalos fórumon valahol, hogy szerintem elrejtettek egy olyan részt a "véletlen" algoritmusba, hogy direkt kisebb eséllyel dobja az épp szükséges upgrade-eket, mint amik már eleve megvannak.
És megkockáztatom, a booster/tome algoritmus is olyan, hogy sokkal ritkábban kapsz értékes lapokat azonos kategórián belül, mint értékteleneket. Tehát ha mondjuk kapsz egy ultra rare-t, az sokkal nagyobb eséllyel valami értéktelen ultra rare, mint értékes.

És az az érdekes, hogy a fenti felvetésemet Phenomic-osok is olvasták, és nem cáfolták meg, tehát lehet benne valami.

[ Szerkesztve ]

***

(#950) ollie


ollie
MODERÁTOR

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.